|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stalni zubi
12.7.2015 21:04:15   
veselicaa
Ma da i ocekivala sam da joj rano izadju stalni zubici ali padaju joj bas brzo,zubar kaze sve je normalno nije za uzimanje fluorogala,samo da ih redovno pere sto inace i radimo.Uzela sam im skoro jednu mnogo dobru pastu,prirodnu,svi je hvale da je najbolja za decu.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Stalni zubi
12.7.2015 21:28:45   
vikiveki
Veselice,koja pasta je u pitanju?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Stalni zubi
12.7.2015 23:12:13   
mila83
I mene zanima koja pasta.Moji do sada koristili ili Oral B ili Vademecum Junior.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Stalni zubi
13.7.2015 0:15:38   
veselicaa
Ja tek sad videla vase postove,prirodna pasta za zube za decu Weleda

< Poruku je uredio veselica -- 13.7.2015 0:24:37 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Stalni zubi
13.7.2015 0:18:14   
veselicaa
Ova:
user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Stalni zubi
13.7.2015 0:38:39   
mila83
Cula sam za nju.Probacemo,hvala na preporuci. user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Stalni zubi
13.7.2015 0:45:41   
veselicaa
E da znas malo je neukusna,nije slatka kao ostale decije paste ali S se polako navikava na nju.Obicno uvece pere njome zubice a ujutru koristimo obicnu deciju pastu.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Stalni zubi
13.7.2015 15:31:36   
mila83
Mozda ce sin malo praviti problem oko ukusa,ali cerka nece.Mada poceo je i on malo da se navikava ,hteo je ranije samo Oral B.Ja ne volim te vocne ukuse,i kada operemo zube,nekako nemam osecaj zbog tog mirisa da su cisti.Ali bitno da se njima svidja i da je ok pasta.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Stalni zubi
13.7.2015 16:07:59   
vikiveki
Ja sam rekla mm da traži danas tu pastu u apoteci,on je kaže tražio ali nije našao...pitanje je da li je pogledao u jednoj apoteci i odustaouser posted image tako da ću morati ja da pogledam kada budem išla u grad

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Stalni zubi
13.7.2015 18:17:51   
veselicaa
Viki trebalo bi da ima po apotekama,meni je majka kupila,mislim da je uzela u liliju.Negde oko 500,600 dinara je.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Stalni zubi
19.7.2015 0:05:33   
VVVV
Mojoj cerki, 5 godina i 2 meseca se klilma donja jedinica.
Je l' to okej vreme da pocnu da ispadaju zubici?
Niko u njenoj grupi u vrticu jos nije izgubio zub.

Pozdrav svima !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Stalni zubi
19.7.2015 0:09:48   
mila83
Jeste,ok je.Verovatno je i ranije dobila mlecne zubice,kao i cerkica od Veselice user posted image Nema tu pravila da li je ok ili ne.krece to u tom periodu od 5 godina pa na dalje.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Stalni zubi
19.7.2015 0:28:07   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: VVVV

Mojoj cerki, 5 godina i 2 meseca se klilma donja jedinica.
Je l' to okej vreme da pocnu da ispadaju zubici?
Niko u njenoj grupi u vrticu jos nije izgubio zub.

Pozdrav svima !

Iscitaj malo temu unazad ako imas vremena,ja sam vec pisala mojoj cerkici su rano poceli da ispadaju zubici bas tu negde oko 5 godine,ali su nam zubari rekli da nije nista neuobicajeno i da je sve ok.Nama su i rano izasli prvi zubici,sa 2,5 meseci.

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Stalni zubi
19.7.2015 13:50:32   
VVVV
Hvala!
Pretpostavljam da je okej, iako su joj mlecni kasno krenuli.
Tek sam 8 meseci.

A da ste videli tog ponosa sto ce biti prva u vrticu bez zuba! Ne moze da doceka ponedeljak da svima isprica kako joj se klima zub ;)
Jako je smesna user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Stalni zubi
19.7.2015 14:09:28   
veselicaa
Pa da,to im je znak da su kao odrasli i moja S je bila sva vazna kada joj se rasklimatao zubicuser posted image

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Stalni zubi
19.7.2015 14:56:09   
mila83
A ne samo to,da su kao veliki,moja M se raduje Zubic Vili,svi drugari o tome pricali,pa je ta vila morala i kod nas da svrati user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Stalni zubi
20.7.2015 9:18:35   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: veselica

Viki trebalo bi da ima po apotekama,meni je majka kupila,mislim da je uzela u liliju.Negde oko 500,600 dinara je.

Hvala Veselice,reći ću mm da pogleda,pa da isprobamouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Stalni zubi
20.7.2015 9:20:04   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

A ne samo to,da su kao veliki,moja M se raduje Zubic Vili,svi drugari o tome pricali,pa je ta vila morala i kod nas da svrati user posted image

Jao i mi smo za svaki ispali zub morali da čekamo Zubić Vilu da nam nešto ostavi ispod jastukauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Stalni zubi
20.7.2015 9:55:16   
Anarunika
Evo i mene sa lepim vestima. Sinoc dok sam kupala Akija primetila sam da mu donji zubi stoje nesto razmaknuto. Ja proverim kada mrda mu se donja leva jedinica. Ne zna se ko je bio radosniji on ili ja user posted image
I naravno, odmah smo spomenuli Zubic Vilu i pricali o tome kako ce da dodje, sta ce da uradi itd. Porastao mi je moj decak, od septembra predskolac. Taman na vreme je krenulo.

Weleda proizvoda ima u DM i liliju. Verovatno tamo i ta pasta moze da se nadje. Meni je to malo skupo za pastu. Moji ionako vole i nase paste da koriste pa kad hocu lepo da im operem zubice dam im nasu,ljutu user posted image . Mada bih probala weledine proizvode inace da probam, jer je kao prirodna kozmetika.

< Poruku je uredio Anarunika -- 20.7.2015 9:58:54 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Stalni zubi
20.7.2015 10:23:11   
mila83
Arci user posted image mogu da zamislim radosti !
Anarunika,i meni je to skupo,verujem da je dobra pasta ali nemamo mi dzep za to.Ali ako bude bila neophodna neka posebna nega zuba,uzecemo je.Moji pretezno koriste Vademecum,nekad Oral B.A Mima voli i nase ljute paste,a bata se tek sada pomalo navikava.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Stalni zubi
20.7.2015 14:30:04   
Anarunika
I mi koristimo vademekum trenutno. To su dobili. A ja volim da im kupim Aquafresh jer je ona decija a opet malo ljutkasta ,taman da se naviknu.Zavisi kako je kad sta na snizenju. Jednom smo dobili i one DM ove ali nisu mi se posebno svidele

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Stalni zubi
20.7.2015 14:38:22   
mila83
Dobro si me podsetila na Aquafresh,ne znam,cini mi se da smo je samo jednom koristili.Bas cu probati sa batom,ja inace ne volim te sladunjave paste,kao da nisu ni oprali zube,volim da iz usta lepo i mirise na svezinu i cistocu. Volim bas ljute paste.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Stalni zubi
20.7.2015 17:55:57   
aleksandrici
Sve su dobre kad ih dete svakodnevno koristi,moja cerkica ima nedostatak sekutica,vire joj ocnjaci i dok smo se na informaciju navikli bilo je bas problema.Sta uraditi?Paste menjamo,kako kad imamo para.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Stalni zubi
21.7.2015 8:57:00   
vikiveki
Moji klinci su do skoro koristili Vademekumovu pastu za decu,ali sada sve češće traže da peru zube sa našom pastom,valjda zato što je ljućauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Stalni zubi
23.7.2015 9:12:03   
jovana jojo
J. su do sada ispala 3 zubića i na njihovom mestu rastu novi.Sada mi je baš simpatična polukrezuba jer su novi zubići do pola porasli.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here