|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Noćni obroci u trudnoći
6.4.2011 17:35:49   
New Mom
Nisam nikad imala napade gladi u trudnoći noću. Samo žeđ, i to strašna! Mislim da je to bilo češće razlog za noćne šetnje nego WC.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Noćni obroci u trudnoći
14.4.2011 11:58:21   
AndreaK
U mom slucaju ih je bilo ponekad...al nit su se gomilali kilogrami, samo me je mozda ponekad mucila kiselina...

s´druge strane pod nocnim podrazumevam obrok oko 22h... ne kasnije...a cesto sam legla tek posle ponoci.

Jela sam puno i raznoliko i bebac je lepo dobijao na tezini...al ne i ja...sto me je tesilo.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Noćni obroci u trudnoći
7.8.2011 7:47:37   
Inica
Uf.. ja zbog vechernih muchnina, tj povracjanja, deshava se da se probudim nocju, zheLudac boLiiiii, osecjam gLad, i tad mi nema spavanja ako ne stavim neshto u zheLudac.. Nocjas sam bila skoro 2h budna zbog toga.. Pojedem pola integralne kifle ili tako neshto.. Znam da ne vaLja, ali...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Noćni obroci u trudnoći
10.8.2011 21:35:33   
beboni
Ja to redovno radim od kada znam za sebe. Ne moram nista jesti do 16h popodne ali nocu moram,izludjuje me sto nocu ustajem 5 puta i sto ne mogu da spavam kao sav normalan svet, nego se x puta dizem nocu. Sada pokusavam ( u trudnoci) da doruckujem ujutro pa kontam mozda mi se nece nocu traziti,ali nije tako, onda bih mogla i danju i nocu. Pre trudnoce ujutru kafa, cigarete pa mi se do popodne nije ni trazilo da jedem,a zato sada...zeludac samo struze..

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Noćni obroci u trudnoći
11.8.2011 1:09:49   
vukosava
Nisam nijednom jeka nocu dok sam bila trudna.

(odgovor članu beboni)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Noćni obroci u trudnoći
5.11.2011 23:19:22   
Sesilija 83
Za sad nemam te napade za nocnim obrocima,osim sto ustajem3/4 puta u wc,ali moja komsinica pojede svaku noc po jednu kutiju jaffa keksa, i kaze posto joj je komoda sa strane kreveta gde muz spava ona ga samo pipne on se probudi o ubaci joj u usta jednu jaffu kao zeton...user posted image user posted image user posted image user posted image evo sad se smejem dok pisem ,i kad vidim jaffu ja se prvo njih setim ma sou zivi...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Noćni obroci u trudnoći
2.1.2012 16:13:04   
faraonka
IZVORNA PORUKA: vukosava

Nisam nijednom jeka nocu dok sam bila trudna.


takodje ne jedem nocu u trudnoci :)

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Noćni obroci u trudnoći
15.1.2012 14:05:58   
*Debeljuca*
I ja se nocu budim za wc i onda usput i ubacim nesto u usta, a posto imam i kiselinu ne znam o cemu pre da razmisljam !!!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Noćni obroci u trudnoći
1.3.2012 23:40:37   
Cunce

IZVORNA PORUKA: sneza24

Ionako dovoljno ludim sto zbog trudnoce moram nocu da ustajem da idem u wc jos bi mi samo frizider falio,pa poludela bih,sva sreca pa mi nije usput do wc-a.


potpisujem user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Noćni obroci u trudnoći
2.3.2012 10:56:55   
maramisa
Nemam problem sa hranom, jedem kao i do sada samo OBOZAVAM slatkiseuser posted image

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Noćni obroci u trudnoći
14.4.2012 11:14:25   
Bebilina
Nemam napade gladi generalno, ne samo nocu. I u prvoj i u drugoj je ista prica. Jedem manje kolicinski, a cesce. Veceram pre 18h, 19 izuzetno i posle toga pojedem koju vocku. Pre spavanja oko 75-100ml jogurta i toliko do jutra. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu maramisa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 11:57:43   
wivern
Jedem kad osetim glad, bilo da je to 22h, 24h... Nemam svako vece potrebu za tako kasnim jelom, i ne mogu cak ni mnogo pojesti, jako brzo se zasitim. Ali se ne ustrucavam jesti kad god sam gladna. Tako sam se hranila i pre trudnoce, tako radim i sada.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 12:01:55   
Sanjalica1980
Ja ne jedem posle 22 ali do tada jedem kada sam gladna. Uglavnom imam 3 obroka a izmedju toga jedem voce. Poslednjih par dana i neki slatkis user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 16:09:20   
anita
Ja nocu ustajem jedino da idem do wc-a ili da pijem vodu.
Do sada nisam ustajala da nesto jedem.
Uvek imam 3 glavna obroka, izmedju pojedem voce ili nesto drugo.
Nemam odredjeno do koliko sati uvece jedem.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 16:14:42   
serpica
ja sam jela i to stalno,u sve tri trudnoce obavezno sam morala da imam nesto pored kreveta da pojedem,a uzimala sam i iz frizidera,i to boga mi celu trudnocu.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 16:22:51   
doktorkakristal
ja sam imala napade gladi u toku noci samo se ne secam u kom je mesecu bilo,secam seda sam otvarala frizider kao neki lopov i jela sve sto nadjemsama sam sebi bila smesna,posle toga je nastupio period prezderavanja vodom to je tek bilo strasno pila sam po 4 litra vode od toga 2 u toku noci,pa sad zamislite koliko sam puta ustajala do wc i kako sam spavala user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 16:36:51   
daca77
Do sada nisam imala potrebu za hranom u toku noci, a po preporuci endokrinologa, sa vecerom zavrsim do 19h i nakon toga nista...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 16:39:32   
doktorkakristal
vala u tim napadima gladi da mi je sam sveti Petar rekao da ne smem jesti ja bih jela pa ne znam sta da bude,jedno su saveti lekara drugo je situacija
DACO lepo od tebe sto se pridrzavas saveta to je za pohvalu

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 17:18:40   
Mala Elena
U toku noci se nisam budila da jedem ali mozda zato sto nisam postovala ogranicenje posle 18h ne vecerati .user posted image jela sam kad mi se jede makar bilo 23h user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 17:20:31   
branki*
ne jedem nocu,mislim ne ustajem iz kreveta da bih jela.dok sam budna i ne legnem,jedem ako mi se jede,ne gledam na sat,ali kad legnem i zaspim,to je gotovo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 17:21:04   
vonavoj
nikad nisam ustajala da jedem nocu,sreca,inace bi bila kao tenk,i ovako sam blizuuser posted image user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 18:08:11   
mati
Ja razvaljujem slatkise nocu. I u trudnoci a i ovako kad nemam izgovora. Kad god da se probudim slatkisi mi pred ocima. Podjem u wc a sanjam secerrrr...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 18:57:45   
wivern

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

vala u tim napadima gladi da mi je sam sveti Petar rekao da ne smem jesti ja bih jela pa ne znam sta da bude,jedno su saveti lekara drugo je situacija


Isto, najgore mi je kad treba da vadim krv pa ne smem jesti posle 22h. A gladnaaaaa prase bih pojela user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 19:00:40   
doktorkakristal
WIV bas tako je i meni bilo,kao gladna godina,dobro je danisam vadila iz kante user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 19:04:33   
wivern
Dr jedino sto ja ne mogu mnogo pojesti a tako bih zelelaaaa...pa zato i brzo ogladnim. I samo bih nesto grickala, neko pecivo, neke salatice, mesance.
Najvise "obozavam" kad mi mm spremi tople sendvice u ponoc. Gledam film i topim se od srece, prava sam user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here