|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica za blizance?
11.11.2013 19:10:38   
Milica cica
Uh ima raznih iskustava, moraću dobro da se raspitam.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Koja kolica za blizance?
14.11.2013 18:49:10   
cvećka
Trcooo user posted image

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Cvele preslatke su bebiceuser posted image . Drago mi je da ste vec u akciji i setkate se. Tako i trebauser posted image .
Za blizanacka kolica nisu teska 15 kg. I fenomenalna su za upravljanje- lagana... Ma prolaze kroz svaka vrata i na malim mesarama ja potpisujem.user posted image Jel nema standardnih vrata koja su uza od 80 cm.


Hvala Maslacak, mm nije bas bio za, sav prepadnut, ali ga ubedih user posted image

E ovo za vrata sam i ja bila ubedjena, kroz sva vrata u stanu nam prodju, u lift ne mogu za 1-2cm, popeezdeli smo user posted image merili mi kad smo kupovali, sirina 77cm i mislili moze svuda. Odnosno, prodju kroz otvor lifta i zakucaju se u ona kretenska drvena vratanca unutrasnja, koja se ne otvaraju skroz user posted image Sad nas izlazak u setnju izgleda ovako: Ja Dunju u "kengur" nosiljku, Luku u ruke, a mm sklopljena kolica, pa ih u prizemlju rasklopi i stavimo decu. Malo je reci da sam poludela. To znaci da nikad necu moci sama u setnju sa njima kad on bude radio. Inace za voznju su milina, lagana, imaju neke tockove srednje velicine koji svuda lepo idu, a ovde, po Nbgd nigde nije bilo problema proci, po centru bi verovatno bilo. Jednom smo bili u Idei u Immo Centru i prosli smo kroz sva vrata i oko svih rafova i kasa, drugi put bili u Greenetu i tu smo prosli na jedna vrata iako postoje dupla, u nove tramvaje se ulazi bez problema.. . U one matore i u autobuse ni sa jednim mislim da ne bih usla zbog siki i stepenica (: Eto vam nase iskustvo, prvo premerite vrata na liftu, da se ne izglupirate sa pretpostavljanjem kao mi.

A ovo za tezinu kolica sam mislila da je mnogo 15kg za singl, za dupla nije! Nasa su 14,6kg otprilike.

Madre, ne slikam mu ja samo patike nego ga isekoh, tacno bi me stavio u top kad bih ga okacila na net user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Koja kolica za blizance?
14.11.2013 18:52:55   
Jole84
Cvećka divni su user posted image user posted image kolica su zanemarljiva u odnosu na njih i ponosnu mamu user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Koja kolica za blizance?
14.11.2013 18:54:04   
Milica cica
I ja imam trip da neće ni jedna moći u ovaj naš lift, moraćemo još na kraju menjati stan. A cvećka ne možete ni nekako da ih iskosite pa uđete na "kant"? Ili je problem kad uđete da zatvorite vrata?

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Koja kolica za blizance?
14.11.2013 21:25:21   
cvećka
Ne moze na kant, sve smo probali user posted image nije problem u zatvaranju, lift je teretni, ima duzinu.. Da mi je znati kako ljudi namestaj unose u njega, npr neki trosed /: Jos razmisljamo da ostruzemo ta vratanca pri dnu za toliko koliko nam fali, samo tockovi da prodju, a da nas komsije ne prijave user posted image Meri Milice, sve premeri!

Jole hvaaaala duso user posted image

< Poruku je uredio cvećka -- 14.11.2013 21:27:21 >

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Koja kolica za blizance?
15.11.2013 0:46:39   
viking


U našoj zgradi postoji samo jedan lift i to za tri osobe pa vidite koliko je to malo. Ne staju ni jedna blizanačka kolica, tako da ćemo mi naša držati u gepeku a decu ćemo da spuštamo dole u rukama/jajima/kengurima... nemam pojma. Inače, dodatna zajebancija kod moje zgrade što kad izađeš iz ulaznih vrata ima 6-7 stepenika preko kojih nikako ja sama s kolicima i bebama u njima ne bih mogla da savladam.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Koja kolica za blizance?
16.11.2013 9:48:47   
Milica cica
I kako onda ići sam u šetnju recite vi meni?? I ovaj moj deluje mali, i ima ta skrnava vrata koja su još uža...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Koja kolica za blizance?
16.11.2013 10:01:58   
Milica cica
Nađoh ova gde piše da je širina 64cm, mada mi to deluje usko za blizanačkauser posted image cvećka zar vi nemate ovakva? user posted image

< Poruku je uredio Milica cica -- 16.11.2013 10:05:47 >

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Koja kolica za blizance?
16.11.2013 10:09:36   
Milica cica
Mada su meni mnogo lepša ova i imaju bolje točkove KLIK

< Poruku je uredio Milica cica -- 16.11.2013 10:12:05 >

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Koja kolica za blizance?
19.11.2013 20:50:11   
cvećka
Znaci i vi cete u set_nju kao i mi user posted image

IZVORNA PORUKA: viking RR

U našoj zgradi postoji samo jedan lift i to za tri osobe pa vidite koliko je to malo. Ne staju ni jedna blizanačka kolica, tako da ćemo mi naša držati u gepeku a decu ćemo da spuštamo dole u rukama/jajima/kengurima... nemam pojma. Inače, dodatna zajebancija kod moje zgrade što kad izađeš iz ulaznih vrata ima 6-7 stepenika preko kojih nikako ja sama s kolicima i bebama u njima ne bih mogla da savladam.


Ne mogu da verujem prosto kako se prave zgrade, mozda sto mi je to struka, osipam se od ovakvih objekata, sramota...

Jesu Milice nasa takva, mm-u se nikako nisu svidela ta sa tri tocka, meni je bilo svejedno iskreno, tako da smo uzeli ova.. Za sve su zaista super, osim za lift, eto...

< Poruku je uredio cvećka -- 19.11.2013 20:51:48 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Koja kolica za blizance?
19.11.2013 20:53:57   
minnica
cvećka, tek sad videh tvoje klince ovde. prelepi su! user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Koja kolica za blizance?
20.11.2013 22:36:08   
pocahontas
sta mislite, da li je bezveze da kupujem kolica za blizance posto ce biti mala razlika medju klincima, mislila sam da bi to bilo zgodno?
da li je neko to radio i ako jeste koja kolica ste kupovali? videla sam da je maslacak pisala o tome, ali njena kolica su mi preskupa jer vec imam jedna za koja smo se iskesirali pa sam mislila da ovo budu kisobran kolica, ali sa nultim polozajem pa mi treba preporuka i savet.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Koja kolica za blizance?
20.11.2013 23:18:51   
viking
Poc, imaš tzv. tandem kolica, koja nisu za blizance već za decu sličnog uzrasta. Ja lično ne poznajem nikoga ko ih je imao, ali kad sam išla u Aksu i Dexy Co videla sam ih. Jedna sam zapamtila sa su Brevi. Proguglaj.
Čak i ova koja smo mi kupili (ABC Design Zoom) postoje u takvoj varijanti i zovu se ABC Design Tandem.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Koja kolica za blizance?
20.11.2013 23:50:42   
pocahontas
hvalaaa, pogledacu!

ja sam malo guglala kolica za blizance i zaljubih se u ova http://www.ofy.rs/proizvod/CS2755/bebi-kolica-za-blizance-cosatto-sestra-i-brat

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Koja kolica za blizance?
21.11.2013 21:30:26   
cvećka
Hvaaala Minnice user posted image

Pocahontas, ova kolica su i meni bila meeeeed!

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Koja kolica za blizance?
21.11.2013 21:35:47   
New Mom
Poc., moja prijateljica ima klince 18meseci razlike i kupila je blizanacka kolica. Da je i medju mojima manja razlika ne bih se ni minut dvoumila.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Koja kolica za blizance?
22.11.2013 12:22:45   
pocahontas
tek sad saam iscitala i unazad malo sta ste pisale...ima bas lepih kolica, gledala sam i tandem kolica i obicna blizanacka...
presudnu ulogu mi igra tezina kolica i kako se sklapaju. mi imamo pegperego skate kolica, sto se tice upravljanja i svih ostalih performansi ja sam odusevljena, medjutim, imaju oko 17kg prazna, a sa onom korpom za novorodjence su bila jos teza, a mi zivimo na drugom spratu bez lifta, dalje, prilicno su siroka za kolica koja nisu blizanacka tako da moramo da otvorimo oba krila vrata od zgrade da bi ih isterali napolje i uterali unutra (vrata su jaaako uska, ali sam videla i kolica koja bez problema prolaze kroz njih). mi smo se takodje opredelili da kolica drzimo u kolima i za sada to super funkcionise, s tim da sada, kad sam trudna, realno mi je problem da u rukama peske spustim bebu sa drugog sprata i da onda jos iz gepeka vadim i montiram kolica cija je konstrukcija tako teska, iako to i dalje radim mislim da necu jos dugo moci. htela sam samo da vam kazem da je tesko i sa jednim detetom i glomaznim kolicima, mogu samo da zamislim kako je sa dvoje.
i cvecka, klinci su ti preeedivni, a ti super izgledasuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Koja kolica za blizance?
22.11.2013 12:52:14   
New Mom
Poc, postoje i kolica koja izgledaju kao u koloni da su sedista, pa cak i u dve visine. Videla sam uzivo i me izgledaju mi siroka.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Koja kolica za blizance?
22.11.2013 12:56:58   
Peace*
Ovo tebi treba user posted image :

user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 22.11.2013 12:57:16 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Koja kolica za blizance?
22.11.2013 13:06:39   
New Mom
Eto, Tasha da mi pomogne u opisivanju. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Koja kolica za blizance?
22.11.2013 15:25:35   
viking
Ja mislim da su skoro sva tandem kolica takva, tj. kao vozić. Ja nikad nisam videla tandem kolica a da su jedan pored drugog, mada to ne znači da ne posjtoji i to.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Koja kolica za blizance?
3.12.2013 11:42:11   
nonni
Ja imam blizanacka peg perego aria twin, ona su za bebice kad vec sede, meni su dobra jer omogucavaju potpunu slobodu deteta, uglavnom ja sam zadovoljna njima.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Koja kolica za blizance?
21.1.2014 22:53:59   
Milica cica
Što se tiče Hauk kolica meni se uopšte ne dopadaju, pozadi ima kao neki karton i kada se spusti i malo stisne sve se ugiba, mada kažu da je to šperploča meni deluje nestabilno. Ogromna su i jako teška za vožnju.

(odgovor članu nonni)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Koja kolica za blizance?
21.1.2014 23:39:43   
Lepterija
Ja sam razmisljala da svratim u Aksu da ih osmotrim. Citala sam da su teska ali laka za voznju zbog tockova. Moja zaova ima njihova ona trio coper ili tako nesto. Isto deluju od kartona ali su ok sto se udobnosti tice. Mana im je sto ne mogu u sedeci polozaj i sto se nezgodno podize i spusta naslon, ima onaj kao kanap pozadi pa moras da se mucis odizuci naslon i povlaceci taj kanap.

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Koja kolica za blizance?
25.1.2014 14:32:40   
Lepterija
http://www.youtube.com/watch?v=ui6GvenA66s
http://kolica-beba-shop.shopmania.biz/kupi/duo-kolica-za-blizance-165854
ne umem postavljati linkove i fotografije user posted image

Zna li neko nesto o ovim kolicima?

< Poruku je uredio Lepterija -- 25.1.2014 14:34:19 >

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here