|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica za blizance?
14.8.2011 15:05:37   
bokicans
I mi imamo chipolino twiny ali jedan model pre vaših,tj stariji .Meni su super prolaze kroz sva vrata,po kakvim smo sve cukama išli sa njima ,odlicna su.

Evo ovakava
user posted image Mi vise nemamo taj najlon na precagi i tamo doleuser posted image

< Poruku je uredio bokicans -- 14.8.2011 15:06:47 >

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Koja kolica za blizance?
14.8.2011 15:34:57   
bulka
Prenesi drugarima da nam se bas svidjaju njihova kolica!
Sa precke smo i mi skinuli najlon, jos davno, pocele su da ga grickaju pa...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Koja kolica za blizance?
15.8.2011 6:35:09   
smeskicTB
jao, bulka kako ste medeniii! ljuubav! user posted image user posted image user posted image

vidim da ste dosta zadovoljni chipolino kolicima!
ja sam bila skepticna jer su bratu i snaji kada su kupovali stolicu rekli da ne uzimaju njihovu..

jako je rano, ali sma pocela da gledam kolica..i vidim da najpre ima dosta teskih..
svakako sam se pomirila sa tim da sa blizancima u prevoz nikada necu moci sa kolicima..dok ne prohodaju..i to budu super stabilni..
dao bog zivecemo u kuci..ali bih opet neka laganija..
moji su braticini uzeli mclaren i bas su zadovoljni..vidim ima i za blizance..meni se pegperego dopadaju..ali ona sto su decica jedno pored drugog..

nisam naisla-da li je neko izabrao, cuo za esprit kolica? kakva su?

no, ima vremena, a vasi saveti i iskustvo ce mi dobro doci!

< Poruku je uredio smeskicTB -- 15.8.2011 6:39:12 >

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Koja kolica za blizance?
15.8.2011 9:51:27   
bulka
Hvala smeskicTB!
Zaista smo zadovoljni nasim chipolino kolicima! (Ali kada smo kupovali stolicu za hranjenje, nismo izabrali chipolino, delovala je previiise plasticno, vec chicco, napisacu i postaviti slikicu u odgovarajucoj temi.)
Mi kada smo odlucivali koja cemo kolica, bitno nam je bilo i koliko su teska, odnosno da ne budu preteska ali da budu stabilna i kvalitetna. Nasa su teska 14 kg. U pocetku je muz snosio i uznocio kolica na 4 sprat (nema lifta), ali smo odustali od toga, i poceli da ih ostavljamo u ulazu, sve mame u nasoj zgradi ih ostavljaju, samo ih mi sklapamo i ostavljamo kraj vrata komsinice u prizemlju, ima taman prostora, sama nam je predlozila, i to nas je spasilo, jer je pre toga zaista bio napor izvesti ih u setnju...
Javni prevoz nismo koristili, sto ti napisa, ne znam ni kako bi mogli. U auto, gepek, stanu sklopljena. U markete smo ulazili, butike, prolaze kroz vrata...
Na kraju vodili smo se i estetikom, ova su nas odusevila. I ne samo nas, u gradu, puno njih nam je reklo, da imamo lepa kolica...

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Koja kolica za blizance?
15.8.2011 9:55:31   
smeskicTB
super, super!user posted image
gde mogu ona uzivo i online da se pogledaju, a da je sajt srpski?
vasa su mi kolica tako slatka i prava za devojcice!user posted image

i moji su uzeli chicco stolicu..pa jednu uzmemo a jed nu kupimo..pu, pu..

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Koja kolica za blizance?
15.8.2011 10:02:47   
bulka
Ne znam, nadam se da sme da se napise sajt
www.chipolino.rs

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Koja kolica za blizance?
15.8.2011 10:03:51   
Olga75
KAKO SE NAPRAVI LEP LINK user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 132
   [Obrisana poruka]
15.8.2011 10:06:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Koja kolica za blizance?
15.8.2011 10:21:06   
smeskicTB
bulkice, hvala punoo!user posted image ova twiny su i meni najlepsa!user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Koja kolica za blizance?
17.8.2011 10:00:57   
Adriana83
Sto vise gledam kolica,sve sam vise zbunjena... Do skoro sam mislila da znam koja kolica zelim za svoje bebice ali sad nisam sigurna... Postoje li kolica za blizance sa rotirajucom drskom,onako da bebe mogu da gledaju i ka meni i od mene?

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Koja kolica za blizance?
17.8.2011 10:24:44   
bulka
Zdravo Adriana83!
I mi kada smo birali kolica ja sam zelela da bebice dok su male gledaju ka meni, iliti kolica sa rotirajucom drskom. Ne mogu sada da se setim da li smo pronasli neki model... Pisala sam vec za koja smo se odlucili, iako nemaju ovu funkciju. Imas jos vremena da potrazis idealna kolica za svoje bebirone. Nadam se da ce se javiti neko ko zna i pomoci ti... A ja pozdravljam tvoje male i malo vece andjele...


(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Koja kolica za blizance?
17.8.2011 10:41:13   
bokicans
Peg perego samo ne znam koji model(ona kao vozic)mogi da se rotiraju tj da bebe gledaju u mamu ,da budu okrenute ledjima i da gledju jedna u drugu,user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Koja kolica za blizance?
18.8.2011 22:17:00   
Adriana83
Nasla sam kolica koja mi se svidjeju!!! TAKO Duo Driver! Ne znam kako da postavim slikicu da vidite,ali savrsena su!Jedina mana je sto moram ici u Osijek po njih...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Koja kolica za blizance?
18.8.2011 22:25:23   
bokicans
Sada sam ukucala ime kolica i videla-Lepa su,lice na pp.Bebe ce uzivati u njimauser posted image

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Koja kolica za blizance?
18.8.2011 22:28:53   
Adriana83
Ja sam odusevljena!Imaju sve sto sam htela. Bebe mogu da gledaju i ka meni i od mene.Dobiju se i one korpe kao za iznosenje iz porodilista,glomazna su,teska...Ma sva su mi super! A ni cena nije strasna. 15 % popusta na gotovinu,povrat PDV izadje oko 35000.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Koja kolica za blizance?
19.8.2011 16:15:53   
bulka
Adriana83 divna si kolica izabrala!
Evo slicica...
user posted image

user posted image

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Koja kolica za blizance?
19.8.2011 16:51:53   
Adriana83
Hvala ti sto si postavila slicice!Jel da da su bas lepa? Ma najlepsa su od svi! Bar meni... Sad sam ko neko dete,davno se nisam ovoliko radovala nekoj stvari,koliko ovim kolicima user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Koja kolica za blizance?
19.8.2011 22:07:27   
bulka
Zaista su lepa i jako mi se dopadaju... I izgled i karakteristike odlicni...Koju ces boju izabrati?

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Koja kolica za blizance?
19.8.2011 22:24:38   
Adriana83
Videla sam jedna sivo-lavanda,ta su mi prelepa.A ako nema tih onda bas ovakva crvena.

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 13:18:39   
Blagoslovena
Adriana i meni se svidjaju ta kolica koja si izabrala....gledala sam mnogo na internetu i nikada nisam nasla nesto sto bi mi se bas svidjelo....i ja sam zeljela da bebe mogu gledati u onoga ko ih vozi tj. da imaju više položaja...razmišljali smo i kolicima sa spojnicama, da bih mogli i razdvojeno voziti...moje bebe bi se, ako Bog da, trebale roditi do 23.11.2011. a kako ulazimo u zimu i tu sam sam se pitala...kakva kolica kupiti, jer ne vjerujem da cemo ih po snijegu voziti...user posted image
Nadamo se da ćemo kolica dobiti na poklon tj. novac da ista kupimo i do sada su mi se svidjela najvise Firstwheels City Twin...ne znam da se mogu kupiti negdje kod nas...moraću tražiti kod rodbine u inostranstvu...user posted image
Ta DUO DRIVER su mi isto lijepa....ako ih kupis, javi nam iskustva na vrijeme....

A bulka ti izgledas preslatko sa svojim djevojcica......user posted image

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 13:33:30   
Adriana83
Blagoslovena moram ti reci da cu ja kolica uzimati tek posle porodjaja user posted image . Ne zbog verovanja nego zbog para. A isto sam dugo po internetu trazila za mene savrsena kolica i definitivno sam se odlucila za ova.Ali svakako cu javiti kako sam zadovoljna sa njima. Ako ne vama,onda ce mozda znaciti buducim user posted image user posted image .

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 13:49:27   
Blagoslovena
Adriana, nema veze...i ja ću ih kupovati poslije porođaja, ako Bog da....mi ništa ne kupujemo prije...samo se pripremim i naoružam znanjem i željema, uz mogućnosti naravno....pa da oni dođu živi i zdravi, lako ćemo kupiti sve što treba...svjedno im kolica neće odmah trebati....iskustva svih mama nam samo mogu pomoći....ako saznaš nešo novo....samo piši....user posted image

• Bitna je svakako težina kolica, širina, da mogu kroz vrata i lift proći, da se lako sklapaju (jednom rukom), da ima više nivoa ručki po visini, da su rotirajući prednji točkovi, zadnji točkovi da se mogu lako zakočiti, da su pojasevi kojima se veže beba jaki i sigurni, da ima više položaja bebe. Bitna je i prateća oprema kolica, pored torbe, korpe, da ima kabanica za kišu, navlaka za noge, kišobran kasnije itd...

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 14:17:41   
Adriana83
Evo ukratko o Duo Driver TAKO:
DUO DRIVER su robusna i kompaktna kolica, a ujedno veoma lagana (baza izrađena od 100% mat aluminija). Opremljena su revolucionarnim sustavom kočnica, gumama na zrak i udobnim sjedalima što ih čini utoliko sigurnijim za vožnju bez obzira na teren. Ručka za voznju kolica prilagođava se u 4 položaja, te su kolica namjenjena ya djecu od 0-36 mjeseci starosti.
U kompletu sa kolicima dolaze dvije nosiljke, kosarica za kupovinu, kisni prekrivac, te navlaka za noge i torba.
Sklopljena kolica su veoma mala i iznenađujuće lagana za “off-road” kolica - težina je svega 11,5 Kg.

Dimenzije kolica:
78x100x106 cm
Dimenzije sklopljenih kolica:
78x104x51 cm

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 14:57:46   
Blagoslovena
Hvala na tom opisu, mislim da je to sasvim dobro...a negdje si napisala da ces ih kupiti u Splitu, jer znas gdje sve ima kupiti ta kolica....vidim da si ti iz Vojvodine, a ja iz Republike Srpske...i koliko sve ukupno kosta....pisala si oko 35.000 dinara sa povratom PDV.....sto bi kod nas doslo oko 700 KM.....lijepo je sto dodju i dvije nosiljke....i ostala oprema...

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Koja kolica za blizance?
23.8.2011 14:59:03   
smeskicTB
hej, devojke, pa vi ste vec izabrale definitivno kolica! po opisu vidim da su sjajna!user posted image

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here