|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
11.2.2020 23:22:23   
vocicana
Ma to je najlpese na svetu, nema skidanja i mackanja non stop, a lepi su i uredni nokti, ja sam sinoc ojacala gelom, uradila sam indigo plave nokte i mnogo mi se svidjaju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
14.2.2020 15:38:51   
flamingos
Voci,divno.Ja ih ne radim,ne mogu nikako sa njima da funkcionišem😁


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
14.2.2020 16:13:57   
Sanidej
Koliko vam u proseku traje gel?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
15.2.2020 12:55:40   
vocicana
Sanidej, gel svakako 4 nedelje, gel lak, neke tri nedelje, bar zenama kojima ja radim, ne koristim neke fancy marke, jako sam zadovoljna, najvaznija je priprema nokta, posle toga je sve jazz, uzivanje, opusta me sve to, kao da radim ne znam sta bas uzivam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
15.2.2020 13:34:39   
Sanidej
To mi odgovara, hvala ti Vocicana. Mislila sam da traje krace.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
16.2.2020 17:32:01   
Sanidej
Vocicana, samo jos jedno pitanje posto vidim da se razumes u negu noktiju. Nasla sam preko preporuke devojku koja radi gel lak, koliko se to naplacuje? Njena cena je oko 1000 dinara, ja sam mislila da je skuplje?

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
17.2.2020 21:32:25   
vocicana
Sanidej, kod mene je gel lak 500 dinara, ako si u Bg-u, to su ti cene, zavisi i sta se koristi od marki, ono sto je najskuplj a da sam se interesovala je OPI brend, nisu normalni, 3000 din baza, isto toliko top coat, boja ima vise od 600, svaka 3000 dinara.
Moji gel lakovi su prosarani, imam par Galaxy boja, korektan kvalitewt, madda je sve do samih noktiju.
Kod mene je izlivanje klasicno 1100, french jos 200 na cenu, recimo, ojacanje noktiju gelom na prirodnu duzinu je 700, crtanje ne naplacujem, jer mi je to bas zadovoljstvo. Ne znam. Imam jednu odlicnu u Beogradu, skup aje, ali za mene jedna od najboljih gore.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
17.2.2020 21:59:55   
Sanidej
Hvala,Vocicana, znaci to je tu negde. Nemam pojma koje premaze koristi da budem iskrena.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
15.3.2020 14:36:58   
vocicana
https://www.dodaj.rs/image/img-20200313-212837.LwgAzn

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
15.3.2020 14:37:48   
vocicana
https://www.dodaj.rs/image/img-20200313-215010-440.LwgZMc

Evo da malo uzivamo i da se druzimo na lepsi i inspirativniji nacin.
Konacno sam savladala tehniku 3 D jako sam zadovoljna ovo su prvi reperi, za pokazivanje

< Poruku je uredio vocicana RR -- 15.3.2020 14:38:44 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
15.3.2020 14:46:10   
vocicana
Pa pohvalite me malouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
15.3.2020 14:47:48   
Ivanka 75
Voci, super, ja gledah malopre ali ne mogu da zumiram sliku. Ovo je na vestackom noktu? 
Plavu sam zumirala i bas je super! user posted image



< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 15.3.2020 14:49:52 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
15.3.2020 14:51:38   
vocicana
Ej jeste, uradila sam primer na tipsi, nemam one stapice sa noktom, pa sam se tako mesecima mucila, a toliko je prosto za uraditi, samo dobra cetkica, dobra boja i vitraz gel, odlicna ideja. Moracu da ubedim mamu da je izsaram, ona je moje zrtveno jagnje, da se jos uvezbam. Uradicu joj roze varijantu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
15.3.2020 16:29:36   
branki*
Moji su uništeni baš od izlivanja prethodnog.skinula sam sve i bas su jdani. Malo da porastu,pa ću da stavim gel lak na moje nokte. Možda će to manje da ih ošteti. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
15.3.2020 18:26:56   
princezica1
Vocicana ovo na slikama izgleda odlicno. Bavis se time ili samo za sebe radis?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
25.3.2020 10:50:51   
vocicana
Draga Branki, unisteni, vrv je previse i nokat tvoj prirodni malo vise ravnat i turpijan, to je u principu neophodno da bi gel ostao na njima, a divni su ti bili.
Princezica 1, zdravo, drago mi je, nova si pretpostavljam, nisam imala prilike da citam tvoje postove. Od pre par meseci pocela da radim ovo, volim je rme opusta, bas sam juce svoje nokte sredila, vezbam i opustam se.
Branki, gel lak je super resenje ako nokti hoce da prihvate, moji nikako nisu hteli, ako budem mogla kasnije, uradicu gel lak na nogama, obavezno moram da probam, da vidim kako ce se dole drzati.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.4.2020 19:33:02   
Duškić

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Sanidej, kod mene je gel lak 500 dinara, ako si u Bg-u, to su ti cene, zavisi i sta se koristi od marki, ono sto je najskuplj a da sam se interesovala je OPI brend, nisu normalni, 3000 din baza, isto toliko top coat, boja ima vise od 600, svaka 3000 dinara.
Moji gel lakovi su prosarani, imam par Galaxy boja, korektan kvalitewt, madda je sve do samih noktiju.
Kod mene je izlivanje klasicno 1100, french jos 200 na cenu, recimo, ojacanje noktiju gelom na prirodnu duzinu je 700, crtanje ne naplacujem, jer mi je to bas zadovoljstvo. Ne znam. Imam jednu odlicnu u Beogradu, skup aje, ali za mene jedna od najboljih gore.


Opi su preskupi.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.4.2020 19:35:45   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Voci, super, ja gledah malopre ali ne mogu da zumiram sliku. Ovo je na vestackom noktu? 
Plavu sam zumirala i bas je super! user posted image





A zasto ne mogu da otvorim sliku

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.4.2020 19:39:12   
princezica1
Mozda je zastarela. Moze da bude i spor internet razlog.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
6.4.2020 20:15:40   
Sanjalicaaa
Ne mogu ni ja da vidim slike.


Branki, ja sama sebi radim gel lak, i ne tanjim nokte puno. Samo blago isturpijam, samo malo ga matiram. 2 nedelje mi traje, a nije mi ostecena nokatna ploca.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
7.4.2020 10:04:24   
IvanaSK RR
I ja tako uradim kao Sanjalica. Mene mrzi posle kad treba ds skidam gel i opet stavljam pa retko i radim sebi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
7.4.2020 12:55:29   
mati
E Ivancice tu si... Nahvalila sam te na prethodnim str, da si mi puno pomogla kada sam pocinjala...
Inace, imam jedan problem. Mislila sam da se javio nakon ribanja kupatila bez rukavica ali nije...
Posle stavljanja gel laka, dan posle, posnu da me svrbe prsti, zanoktice. Tako dva, tri dana, zatim mi se koza skroz sasusi, i jagodice i zanoktice i to bude onako bolno. U medjuvremenu mi i pocrvene jagodice i iznad zanoktica. I to se javilo tek sada. Godinu i po vec radim gel lak sama sebi, i ovo me bas brine. A msm da ne bi mogla opet da mackam nokte na dva dana. Od kako traje ovo stanje, skinula sam i nista ne mazem, samo utrljavam kremu.
Jel imao neko slican problem, ili zna do cega je?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
7.4.2020 12:59:01   
IvanaSK RR
Mati ❤️ Jedino sto mi pada na pamet je da si mozda postala alergična na nešto od svega toga?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
7.4.2020 13:21:27   
mati
Ne znam, tesko mi je da prihvatim da necu moci vise da mazem. Popodne cu da uradim na nogama, da probam. Kako ce reagovati. Jos na jesen sam poslednji put mazala.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
7.4.2020 13:47:13   
IvanaSK RR
Ne mora da znaci da ce ti biti alergije na nogama 🙂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here