|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
19.9.2020 8:58:11   
Didy
Ja još od korone pauziram sa gel lakovima i baš mi prija. Sama ih isturpijam i povremeno stavim neki lak - jednom u mesec dana. 😂 Na nogama uvek imam, to mi je must have oduvek..



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
20.9.2020 11:00:47   
emicaa
Moj lak je trajao 6 dana,jako sam zadovoljna.

Didy i kod je lak na nogama uvjek tu.I ljeti,i zimi kad ih niko ne vidi moraju biti nalakirani.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
7.10.2020 18:17:13   
nata11
Gel je prevazidjen.
Sada je in puder prah koji se nanese i stoji kao gel. Ja kupujem od sledece plate. Jedna boja je oko 2300. Susi se bez lampe.


Jel ko probao vec? Utisci?

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
7.10.2020 19:22:43   
emicaa
Nato poznato mi je samo sa videa,znam tehniku ali nisam isprobala.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.10.2020 7:56:12   
Filadendronka
Nato, isto sam videla kako se izvodi tehnika. Ima dosta koraka, tako da ne bih mogla u kucnoj radinosti. Ja bih da predjem na gel lak, ali mi ova devojka rece da nema sanse da mi opstanu ni dve nedelje. Imace radi mi gelom ojacavanje na moju duzinu nokta, nekad izlijem neki koji polomim. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.10.2020 9:48:00   
nata11
Onda ne mislimo na isto. Nemam nikakvih koraka, nema pripreme nokta. Samo naneses i sacekas da se osusi.



_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.10.2020 11:52:41   
Filadendronka

Prosvetli me molim te. Sta je to, gde ima da se kupi? 

IZVORNA PORUKA: nata11

Onda ne mislimo na isto. Nemam nikakvih koraka, nema pripreme nokta. Samo naneses i sacekas da se osusi.





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.10.2020 14:04:22   
jabudic


user posted image
Meni gel traje po mjesec dana. Da ne izrastu odozdo nikad se ne bi skinuo. Inace me mrzi da se lakiram obicnim lakom, cim taknem bilo sta ostane krnjav.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.10.2020 14:42:20   
mikica88
Mnogo su lepi.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.10.2020 16:06:57   
mati

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Mati sta je dipping powder?

Joj Emi, baš sam brza da odgovorom.... Ukucaj na YT, u svakom slučaju, veoma slično ostalim vrstama manikir, ali bez lampe.
Imaš tečnosti, negde od 1-5, a neka pakovanja sadrže od 1-3, baza, aktivator i top su najbitniji. I puder prah, u bojama pa koji želiš. Uranjas nokte u tečnost, zatim u prah i on se brzo stegne, nema lampe. Pisala sam prethodno, da hoću da probam opet gel lak... I probala. Stavila i masku i rukavice bez prstiju, naočare, utopila se cela u alkohol... Popila lek za alergiju i opet isto. Malo blaže, ali sa istim simptomima. Držala mesec i po, skinula i verovatno više nikada ne mažem. Neke gel lakove sam poklonila, ostalo neću da prodajem, ostavila sam mami, pa ima vremena da se ispraksa. Za sebe samo. A bas mi je teško, krivo, najbolji je po meni gel lak...
Sada sam trenutno na 8u 1. Mrzi me nesto da mažem dip.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.10.2020 16:15:41   
mati
Nato, nije loše da prelistas stranice unazad, pisale smo... Iznad sam Emi uglavnom objasnila detalje. I da, ima koraka. Pogledaj postupak na YT... I akril i dip nisu isto, da te ne buni...
Fil, nije mi jasno kako ti je rekla da gel lak traje dve nedelje? Meni, koja volim da menjam boje, traje tri nedelje, ali zato što ga sama skinem. Poslednji put sam držala mesec i po, kod svega toga mi smeta kad izraste nokat pa se vidi razlika. Mojoj mami kad sam mazala, ostao na noktima malo manje od tri meseca. Nismo mogle da se usaglasimo za skidanje. user posted image
I sve zahteva vreme i ima svoje korake.
Mada, ja sada sa puderom završim za pola sata najviše.
E sad, ima sve svoje je cake. Puder hoce da puca. Samo se iskrcka ako se ne namaze lepo. I mislim da proizvođač ima veliku ulogu, tj marka.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.10.2020 16:46:43   
jabudic
Je li to ono Nugenesis i te fore?

Pocela moja snajka da radi prije par godina, zavrsila obuku, kupila te prahove. Kaze ja reklamiram kao prirodno bez lampe i gela, dodju mi zene, ja skoro sa gas maskom 😁Njoj to nije prijalo, bila je alergicna, na kraju je odustala, lijecila oci mjesec dana, rane joj se napravile, i zaradila dioptriju.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.10.2020 19:30:16   
mati
Jeste. Ima i u Aleksandra,u, True dip.
A vidiš, ja sam posle skoro dve godine mazanja gel laka postala alergična na njega. Ovo mi za sada odgovara. Oko 7000din treba za tečnosti i prah.
Ako radiš samo sebi, baš traje. Plus da se dokupi tečnost za čišćenje četkica...
Ja sam gel radila samo par puta, smeta mi ono silno turpija je, pa posle i za skidanje. Toga kod gel kaka i praha nema sa onim električnim.Ima, ali baš malo, može i blok turpijom samo sjaj da se skine sa nokta.

< Poruku je uredio mati -- 8.10.2020 19:34:03 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
8.10.2020 23:47:26   
Filadendronka
Mati, a koja je razlika u cvrstini nokta kad se uporede gel i gel lak? Mene vec posle dve nedelje nervira ista boja, plus se vidi onaj deo koji izraste. Ali nokti su mi slabi i  ova devojka mi kaze da mora skroz da mi skrati za gel lak i plus da ce mi “kratko” izdrzati da se ne ostete. Sad ne znam da li je do nje ili su meni nokti losi za gel lak. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
9.10.2020 13:23:33   
nata11
Mati mislim da to nije to ali da ne tvrdim gledala u brzini prelistacu opet veceras.

Kakve cetkice imas samo jedan kao lak i taj prah koji nije bas prah prah, cvrsce je strukture. Nema aktivatora niti bilo sta slicno.

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
9.10.2020 13:24:05   
nata11
Iance i meni jedva gel da traje 2 nedelje. Takva je nokatna ploca.

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
9.10.2020 14:22:18   
mati
Fil, gel je baš čvrst, a gel lak je samo kao prirodno ojačanje nokta u boji. Moji nokti su bas meki tako da se savijaju kad mažem gel lak, ali nigde ne puca i ne krza se. Ko ima čvršće nokte možda tako drži. Meni se gel lak prvih par puta skidao kao selotejp, dok je kasnije već moralo sa sredstvom za skidanje. Dok se "isposti" nokatna ploča. Javiće se Voci ona sad to baš radi, ja više za svoju dušu.
Nato, pogledaj opet i ako možeš napisi sta je to što si videla, ja za to nisam čula.
I puder prah je isto čvrst, zato i dolazi do pucanja ako se ne odradi lepo. Moj savet je, da uvek prvo odete kod profesionalaca i "kradete" zanat, korake, šta, kako, ispitujete... A već sledeće mazanje kod kuće, polako...

< Poruku je uredio mati -- 9.10.2020 14:23:46 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
12.10.2020 7:28:29   
vocicana
Filadendrone, sve ti je manikirka lepo rekla, ako se puste na tvoju priorodnu duzinu, ne srede se, u smislu skarte skroz, a kazes da su ti nokti mekani, nece dugo trajati gel lak.
Gel tehnika je ojacanje nmokta polimernim gelom, koje ima svoje prednosti kod tako losih noktiju, btw, moji nokti su uzasni, tako da gel radim sama sebi, jjako jako dobra stvar.
Izrastak se vcidi naravno,a druga je stvar sto te nervira jedna ista boja.
Meni suobe tehnike ok, Dipping tehnika je zahvalna, ali meni jako smeta polimer iz baze i ne zelim da udisem to, jer je odvratno, zato ni akril ne radim a to je vrsta akrila.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
12.10.2020 7:30:15   
vocicana
Jabudic, ima mnogo bas takvih alergija na polimere ikiselinu iz tih sredstava za trajno bojenje i gradjenje nokta. Kazemm ja to su monomeri koji meni licno mnogo smetaju, vrv sa vremenom dodje do zasicenja.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
27.11.2020 9:42:11   
Filadendronka
Uzela sam gel lak u Lidlu i bas je postojan. Na nogama ga stavljam, a juce sam konacno bila na korekciji gela na rukama posle mesec dana.  

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
27.11.2020 9:46:44   
branki*
e,fil..i ja gledala te lakove u lidlu,gel lak,150 din su ,ali samo jedna boja je kod mene bila,pa ne uzeh.ali,uzecu,,,kad bude bilo drugih boja.mozda je nizena cena jer je samo jedna boja.
n rukama i ja,nakon mesec dana odem,odmorila sam se od lakiranja i konacno imam duge nokte.sad je neka nezno roze,skoro nude varijanta,slikacu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
27.11.2020 10:37:39   
Filadendronka
Ej Branki, bas na te mislim od 150din na akciji. Uzela sam neku nude varijantu, a imala je roze i narandzasta. Na rukama sa skratila nokte i neka trula visnja boja. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
27.11.2020 10:41:08   
Filadendronka
user posted image


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
27.11.2020 13:26:12   
emicaa
Fil susi se u lampi ili je obicni lak sa efektom gela?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Manikir ( lak za nokte, nadogradnja, nega...
27.11.2020 14:34:19   
Filadendronka
Emice, meni se susi na vazduhu brzinom svetlosti. Nemam lampu, nisam ni razmisljala u tom smeru da je mozda ta vrsta. 🤣

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here