|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lak za nokte
20.8.2010 23:18:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: miljanaM

Nemam pojma Dunja, a pravo da ti kazem nikad mi to nije palo na pamet, mada kod mene lak ne moze dugo da traje brzo ih trosim user posted image


zato i pišem jer sam poseban slučajuser posted image user posted image user posted image

ranije sam često lakirala nokte, sada ne, a glupo mi da ih bacim jer ih imam bar 20-ak različitih.....
user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Lak za nokte
2.4.2011 18:22:31   
bebać
Nokti su mi prirodno čvršći,i uvijek podugi i prirodno imam bijelo na dnu nokta(kao french) tako da ja većinom samo stavim onaj mliječno bijeli-ili bež lak i prelamažem bezbojnim...i to divno izgled i uklapa se u svaku kombinaciju....volim četvrtast oblik...mada kad mi jedan pukne onda isturpijam sve i namažem jarko crvenom,trulom višnjom a u zadbje vrijeme i crnim(koji mi je extra na kratke nokte) a našla sam u DM-u i nekakav drečući rozi(zadneg ljeta sad su oni neki hit)...mada su mi oni baš ljetniuser posted image ..kad se pocrniuser posted image user posted image user posted image

na nogama radim pedikir,idem u salon i onda volim da birkam cirkone(Naljepnice ne volim)

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Lak za nokte
5.5.2011 12:30:25   
viking
Ja sam juče kupila tamno crveni OPI, stvarno je super. Videćemo koliko će trajati (jer su mi ruke izložene koječemu). Sviđa mi se boja onog Jecinog OPI laka iznad. 

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Lak za nokte
5.5.2011 15:43:46   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja sam juče kupila tamno crveni OPI, stvarno je super. Videćemo koliko će trajati (jer su mi ruke izložene koječemu). Sviđa mi se boja onog Jecinog OPI laka iznad. 


Ja sam OPIjem prezadovoljna. Ide base coat, pa dva sloja laka, pa top coat (znam, zvuci komplikovano user posted image ). Tamno crveni imam neki Malaga, a kupila sam i neki providno rozikasti.

Meni traje oko 4 dana, a ovaj rozikasti ce i duze jer se bas i ne vidi user posted image Mene jako nervira kad mi se skine lak na vrhu nokta, odmah ga skidam i mazem opet.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Lak za nokte
5.5.2011 15:49:22   
viking
U ovoj apoteci gde sam ga kupila imaju sve od OPI-ja: acetone, kreme, neke gadosti za jačanje noktiju, ma svašta nešto... 

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Lak za nokte
5.5.2011 16:11:45   
mati
Ne znam je li neka koristila Ellen Beatrix lakove... Ja imam jedan super crveni vec cetri god i jos uvek je kao kad sam ga uzela. Gledala sam na na netu da narucim jos neki, ali su bas skupi. Ali su i dobri, jednim mazanjem obuhvati ceo nokat i super izgleda.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Lak za nokte
5.5.2011 17:16:19   
isidora88
evo mojih noktiju sto bi neki rekli kurva..skih user posted image ,i nace uglavnom stavljam u boji koze lak ili bezbojan,ponekad tamno crveni
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Lak za nokte
5.5.2011 17:28:27   
Ana RR
Ja sam noćas sanjala da imam crveni lak na noktima, što se godinama nije desilo u stvarnosti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Lak za nokte
5.5.2011 18:44:40   
Jeca*
Ja trenutno imam crveni lak user posted image
Viking, onaj OPI crveni je meni omiljen user posted image  koju si boju kupila? kako se zove?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Lak za nokte
5.5.2011 18:46:35   
viking
Jeco, Malaga wine (of course user posted image )

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Lak za nokte
5.5.2011 18:49:04   
Jeca*
eeee odlican izbor user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Lak za nokte
3.6.2011 22:17:21   
viking
Evo, ja posle mesečak dana korišćenja OPI-ja da raportiram - nisam zadovoljna. Traje mi bukvalno dva dana tj. traje duže ali dva dana je besprekoran i već drugi dan uveče se vide vrhovi noktiju. Za 1.000 dinara sam očekivala da će mi trajati bar pet dana. OPI me više videti neće. Lakovi koji koštaju tri-četiri puta manje traju isto toliko.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Lak za nokte
3.6.2011 22:54:02   
pepeljuga
Meni svaki lak traje punih cetiri-pet dana ako ga premazem bezbojnim user posted image
Inace, u poslednje vreme sam navucena na neki Maybelline ciklama, samo mi se taj svidja user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Lak za nokte
3.6.2011 22:57:12   
marija32
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Meni svaki lak traje punih cetiri-pet dana ako ga premazem bezbojnim user posted image
Inace, u poslednje vreme sam navucena na neki Maybelline ciklama, samo mi se taj svidja user posted image



Isto.
Ja kupila pre neki dan neki njihov crni i lepo izgleda na nogamauser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Lak za nokte
7.6.2011 12:37:04   
Jele
Ja koristim Deborah 7 days lak za nokte, ono boja trule višnje, zaboravih sad broj. Zadovoljna sam, ali je daleko od 7 dana trajanja. Moram priznati da dugo nisam njime namazala nokte, sve nešto bezbojnim...

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Lak za nokte
7.6.2011 13:18:52   
viking
I ja sam u subotu kupila Maybeline Pro i još mi traje.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Lak za nokte
7.6.2011 13:27:10   
Lu
Viking ako je tebi OPI trajao dva dana...
Meni su ruke često u blatu, vodi, travi, tako da znam da mi ni jedan ne može trajati ni dva dana, iako naravno koristim rukavice ali valjda se i u njima potpare ruke i skida se lakuser posted image
Iz tog razloga kupujem jeftiije i lakiram češće, evo recimo lakovi marke miss sporty su meni ok, brzo se suše, ne koštaju ni 2 eurića.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Lak za nokte
7.6.2011 13:32:42   
viking
Ruku na srce, taj OPI sam samo namazala, bez gornjeg i/ili donjeg sloja, i već sutradan je izgledao okrzano.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Lak za nokte
7.6.2011 13:45:16   
*Alexx*
Ja sam generalno prestala da se lakiram user posted image  

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Lak za nokte
3.7.2011 12:32:10   
Lilla
Volim Sally Hansen Plum''s the word

P.S. Nesto nece slika user posted image

< Poruku je uredio Lilla -- 3.7.2011 12:36:12 >


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Lak za nokte
6.7.2011 0:25:56   
lidija 011
Ja sam prezadovoljna sa Opi lakovima, ustvari sa njihovim top and finish coat( to je neki kao pocetak i kraj lakiranja). Bez njega, njihov crveni mi je trajao ravno 2 dana.

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Lak za nokte
12.8.2011 12:30:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

BR DAN! 

Kuma mi je poslala farbu za kosu i kaže, poslala mi je neke šminke... Gledam u kesu, ok neke senke, puder, i dva laka za nokte: žuti i zeleni. Jel ja izgledam kao neko ko nosi žuti i zeleni lak za nokte? Uglavnom, eto namazah zeleni.



IZVORNA PORUKA: Snelle

Tasho, crkoh od smeha  Pa što namaza zeleni lak, crna ti? 


IZVORNA PORUKA: Tash

Pa da vidim kakav je.
Pitanje koje se USTVARI postavlja je: "Što ga namaza na SVIH 20 NOKTIJU, crna Tasho!?"



IZVORNA PORUKA: Snelle

Na svih 20?! Morala si da vidiš baš kako izgleda i na nogama
I, kako izgleda?


IZVORNA PORUKA: n i n a

ekolog Tasha 


IZVORNA PORUKA: Cindarella

Jaoj,Tash! Ne bih se ja sa zelenim lakom igrala.


IZVORNA PORUKA: Tash

ODVRATNO!  Ali ne mogu sad da skidam. Mrzi me.  MM će da padne u nesvest kad me vidi. 


user posted image

Maybelline je u pitanju, ako nekoga zanima. user posted image

Bolje da sam peglala! user posted image

(odgovor članu lidija 011)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Lak za nokte
12.8.2011 12:31:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maleno85


IZVORNA PORUKA: Tash

Pa da vidim kakav je.
Pitanje koje se USTVARI postavlja je: "Što ga namaza na SVIH 20 NOKTIJU, crna Tasho!?"



U poslednje vrijeme nemam vremena da citam ni da pisem, ali kako otvorih stranicu i procitah ovo, smijem se toliko da cu dijete probuditi.
To su izgleda neki fancy lakici za nokte

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Lak za nokte
12.8.2011 12:34:11   
Anoniman
Jos je dobar,ja sam zamisljala onaj drecavo svetli.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Lak za nokte
12.8.2011 12:34:13   
Anoniman
Pa gde si ti pobegla?! user posted image Mi te baš lepo ogovaramo tamo u razgovorima user posted image

Btw: pa jedno od gorih nijansi zelene koju sam videla user posted image Ajd sad slikaj nogu!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here