|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Progutati ili ne progutati
16.11.2009 22:37:54   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: OTI

E devojke sta da vam kazem...
ali kad ode u OKO...ako se nekome to desilo videce sta je pakao...sve ostalo je nista




Vrati se na prve strane teme user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Progutati ili ne progutati
16.11.2009 22:40:01   
bebolino
ne bih nikad mogla progutati, mislim da bih se udavila  a da to predstavlja takav problem za oči to nisam znala, od sada ću da ih zaštitim za svaki slučaj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Progutati ili ne progutati
6.1.2010 23:31:51   
milia
Progutala svega par puta i nije mi se bas dopalo. Pa sam prestala. Iovako vise volim da se malo macnem po sisuljkama nego da gutam. 

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Progutati ili ne progutati
19.4.2010 13:37:59   
eni26
Moze oral ,ali ne gutati!user posted image
Al'' sta ces ako malo ode niz grlo,nije na odmet progutati!user posted image

< Poruku je uredio eni26 -- 19.4.2010 13:38:41 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Progutati ili ne progutati
19.4.2010 13:45:32   
minavb
Nasmejah se kad sam videla da imamo ovu temu. Podsetila me na jednu scenu iz serije "Sex & the City". Pitaju Samantu na nekom anketiranju prilikom testiranja za HIV, "Do You swallow?" a ona im odgovara "Only when surprised"
user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Progutati ili ne progutati
19.4.2010 13:46:30   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A da se ja njemu prvo ispisam u usta?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bljak!

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Progutati ili ne progutati
19.4.2010 13:47:19   
eni26

IZVORNA PORUKA: Anoniman

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A da se ja njemu prvo ispisam u usta?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bljak!


hahahaha...nije to isto!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Progutati ili ne progutati
19.4.2010 13:47:32   
Anoniman
Uf , treba mi mnogo alkohola da to uradim ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Progutati ili ne progutati
19.4.2010 13:47:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Nasmejah se kad sam videla da imamo ovu temu. Podsetila me na jednu scenu iz serije "Sex & the City". Pitaju Samantu na nekom anketiranju prilikom testiranja za HIV, "Do You swallow?" a ona im odgovara "Only when surprised"
user posted image


A kada natera frajera da probauser posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Progutati ili ne progutati
19.4.2010 13:50:31   
minavb
IZVORNA PORUKA: Anoniman

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A da se ja njemu prvo ispisam u usta?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bljak!


Paaa...ako te to lozi, mozes.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 19:17:05   
Mishica 77
Ljaks!!! Isuviše sam gadljiva!!! Svaka čast ko može... user posted image user posted image user posted image Oral da ali gutanje ne. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 19:23:47   
ksenija81
user posted image  to je sve sto imam da kazem na ovu temu

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 19:34:09   
Anoniman
....Ako se ikada zakaci nesto, pa dodjemo u fazu da zavrsavamo na bilo kom mestu osim ...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 19:35:35   
Mishica 77
Ti si luda... user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 19:40:17   
pepino
user posted image Nikako,ja ni oral ne mogu,pokusala,al kakav,meni to smrdi,bljak,previse sam gadljivauser posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 19:47:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepino

user posted image Nikako,ja ni oral ne mogu,pokusala,al kakav,meni to smrdi,bljak,previse sam gadljivauser posted image


Meni ne smrdi jedino kada bih ga uhvatila nakon trčanja ....user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 19:50:13   
pepino
Meni uvijek,i nakon tusiranja,mislim da svaki covjek i zena imaju poseban miris-dole i meni se ne svidja,nekada mi je krivo sto to ne mogu,glupo se osjecam jer znam da to radi vecina zena-mislim na oral,al ne ide,mozda vremenom udjem u stosuser posted image
Puz ne insistira tako da se nadam da to nece potraziti negdje u komsilukuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 19:52:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepino

Meni uvijek,i nakon tusiranja,mislim da svaki covjek i zena imaju poseban miris-dole i meni se ne svidja,nekada mi je krivo sto to ne mogu,glupo se osjecam jer znam da to radi vecina zena-mislim na oral,al ne ide,mozda vremenom udjem u stosuser posted image
Puz ne insistira tako da se nadam da to nece potraziti negdje u komsilukuuser posted image

Draga ne treba to da radiš samo zato što većina žena radi isto ...
Radiš ako ti se radi ..ko ga *ebe...user posted image
Mislim na oralni sex konkretno.user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 19:54:34   
pepino
Znam Kalic,ali svi kazu da muskarci to najvise vole,kao pruza im najvece zadovoljstvo,tako sam cula,sad ne znam koliko je to tacno???user posted image
Pa se nekada zabrinem jer ja ne mogu,pa pitam puza smeta li mu to,on kaze ma kakav,al ja se bojim da nece da mi kazeuser posted image
Odosmo sa teme......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 19:58:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepino

Znam Kalic,ali svi kazu da muskarci to najvise vole,kao pruza im najvece zadovoljstvo,tako sam cula,sad ne znam koliko je to tacno???user posted image
Pa se nekada zabrinem jer ja ne mogu,pa pitam puza smeta li mu to,on kaze ma kakav,al ja se bojim da nece da mi kazeuser posted image
Odosmo sa teme......


Ženo dovodiš me u situaciju učiteljica - učenik hahahhahahha
Ma hajde , de... ako ti nije do toga (probala si , ne ide...) pusti ...

I mani me tih tužnjikavaca u ovoj temi! user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 20:00:26   
pepino
Kako vi kazete Kaliopickice!!!!user posted image
Nemam neki smajli onaj vojnicki na raport,na zapovjest gospoja,ja uvijek pokvarim temuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 20:00:30   
Anoniman
ja oralni obozavam i rado ga dajem ..user posted image user posted image user posted image ..ali stvarno.
pepino, slazem se sa kali..nemoj da radis nesto sto ti ne prija.

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 20:01:17   
pepino
IZVORNA PORUKA: OTI

ja oralni obozavam i rado ga dajem ..user posted image user posted image user posted image ..ali stvarno.
pepino, slazem se sa kali..nemoj da radis nesto sto ti ne prija.



Blago vama,zavidim vamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 20:02:33   
Cvetana
IZVORNA PORUKA: pepino

Znam Kalic,ali svi kazu da muskarci to najvise vole,kao pruza im najvece zadovoljstvo,tako sam cula,sad ne znam koliko je to tacno???user posted image
Pa se nekada zabrinem jer ja ne mogu,pa pitam puza smeta li mu to,on kaze ma kakav,al ja se bojim da nece da mi kazeuser posted image
Odosmo sa teme......


Ma jeste bas on to vidi da l si progutala ili ne. Ako ne diskretno pljuni u saku, pa obrisi negde user posted image

Ja nisam neki fan, bas kad mora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uhhhhhhhhh ja ovde o gutanju,  al ti ne volis uopste. PA Sta ? Ni svi muskarci ne vole, kao ni zene, ko da je to nesto bitno u zivotu

< Poruku je uredio Cvetana -- 20.6.2010 20:05:04 >

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Progutati ili ne progutati
20.6.2010 20:02:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepino

IZVORNA PORUKA: OTI

ja oralni obozavam i rado ga dajem ..user posted image user posted image user posted image ..ali stvarno.
pepino, slazem se sa kali..nemoj da radis nesto sto ti ne prija.



Blago vama,zavidim vamuser posted image user posted image user posted image


De de OTI , šta beše sa onom našom firmom?
Da opalimo tarifu samo za Pepino? user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here