|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2012.
31.10.2012 19:22:13   
Olga75
ajde zvanicno da se prijavim user posted image
zvercica ( 4 godina i koji mesec ) , ja ( naravno ) , matori ( mora da bude mirodjija ) sigurni a paketic cemo uzeti i za Nadju ( tada ce biti 16 meseci ) voleli bi da je povedemo ali nismo sigurni da li ce ici sa nama user posted image
i daa , Play House nam savrseno odgovara user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: RR Deda Mraz 2012.
31.10.2012 19:36:04   
Anoniman
Ja se prijavljujem i za BG, samauser posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: RR Deda Mraz 2012.
31.10.2012 20:51:27   
PoisonEve
Nedjo, bas se radujem da cemo se videtiuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: RR Deda Mraz 2012.
31.10.2012 21:30:10   
Anoniman
I ja, jedva čekamuser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: RR Deda Mraz 2012.
31.10.2012 22:02:21   
sanji

IZVORNA PORUKA: viking RR

Pošto sam bila i prošle i pretprošle godine na RR deda Mrazu, rekla bih da je Avantura na Banjici idealna za naše potrebe. E sad, pošto nisam keva, možda ne bi bilo loše da još neko overi, ali igraonica je usper, ogromna je a ima čak i prostoriju za pušenje user posted image


Potpisujem! Fenomenalan prostor!
Ja ću da proverim ko će sa nama pa se upisujem.user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: RR Deda Mraz 2012.
31.10.2012 22:37:23   
pepeljuga
Ja bih nas rado prijavila ali ipak za zvanicnu prijavu moram da sacekam da vidim koja igraonica je u pitanju, nadam se da to nije problem. Nas bi bilo cetvoro, kao i prosle godine, dva decaka od 2.5 godine i dve mame user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: RR Deda Mraz 2012.
31.10.2012 23:51:56   
zivka
Jako se radujem ponovnom vidjanju! Prijavljujemo se i mi-za Bgd! Ja i Dusan(tad ce imati 14 meseci) a za tatu ne znamo. Samo ne mora neka igraonica na kraju Beograda...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 7:35:27   
Anck Su Nmaun
A mene.... nema na spisku...preskocili user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 8:43:02   
Adriana83
Ajde da se i ja prijavim za NS.DakleM ja+mm+4 devojcice( 4.5 godina,3 godine i 2x jedna godina)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 8:46:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A mene.... nema na spisku...preskocili user posted image user posted image user posted image


Nema ni mene. Nema veze, ti i ja ćemo same svog Deda Mraza da organizujemo, u tataaa! user posted image user posted image

Šalim se, verovatno Dunja čeka da se još neko prijavi pa da nas udene na spisak, da ne ubacuje svakog ponaosob.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 9:09:15   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Trt Milojka


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A mene.... nema na spisku...preskocili user posted image user posted image user posted image


Nema ni mene. Nema veze, ti i ja ćemo same svog Deda Mraza da organizujemo, u tataaa! user posted image user posted image



Moze user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 9:11:53   
Anoniman
I daa, je l' će biti onih teta animatorki? user posted image Ja bih volela da ima nekog da ih malo pričuva, presvuče, podoji user posted image i tako to da ja mogu da se ispričam sa ženama. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 9:13:41   
lesica
Zato ja vodim mm-a,on je meni dezurna bebisiterka,a usput hoce i druge mrve da pricuva (a i ne naplacuje mi mnogo)user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 9:13:54   
Anck Su Nmaun
Trt ti si za NS?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 9:14:44   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Zato ja vodim mm-a,on je meni dezurna bebisiterka,a usput hoce i druge mrve da pricuva (a i ne naplacuje mi mnogo)user posted image


Ja bez mm bi mogla samo da mastam da dodjem... ove dve bi se na plafon popele user posted image
user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 9:18:37   
Anoniman
Jesam, Anck, za NS.

Onda i ja vodim mog muža. Povedite i vi svu svoju decu, taman da ga malo ugnjave, da ne sluša ženske priče. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 9:46:07   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Trt Milojka


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A mene.... nema na spisku...preskocili user posted image user posted image user posted image


Nema ni mene. Nema veze, ti i ja ćemo same svog Deda Mraza da organizujemo, u tataaa! user posted image user posted image

Šalim se, verovatno Dunja čeka da se još neko prijavi pa da nas udene na spisak, da ne ubacuje svakog ponaosob.



Ispravićuuu, sorry, dodavala oko ponoći user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 12:02:34   
nela79
Dunja, boka ne moze da udje na svoj RR profil, valjda zaboravila lozinku :), pa me zamolila da i nju prijavim za Djeda Mraza, ako je moguce?!

boka- Elena (2) i dvoje odraslih za Bg

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 12:15:56   
maslackic
evo i mi dvoje odraslih + kozica (11meseci )

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 12:58:42   
Ana RR
Ajde i mi da se prijavimo user posted image

Dvoje odraslih + jedno dete (Marko 15m)

Ne znam da li ste odabrale igraonicu, moj predlog neka bude igraonica Peca i deca u naselju Braća Jerković (ili Medaković, hm). Jako je lepa, velika, prelep prostor za odrasle a za klince ima svaaaašta user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 12:59:22   
majamilan
mi smo novi ovde, pa ako neko moze da nam objasni kako da vidimo da li nas ima na spisku? i gde su nišlije?

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 13:01:48   
Nestrpljivaa
Ja bih prvi put dosla ove godine ali me zanima koliko ce se placati i da li mogu da dodju i osobe koje nisu na RR?

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 13:02:48   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ajde i mi da se prijavimo user posted image

Dvoje odraslih + jedno dete (Marko 15m)

Ne znam da li ste odabrale igraonicu, moj predlog neka bude igraonica Peca i deca u naselju Braća Jerković (ili Medaković, hm). Jako je lepa, velika, prelep prostor za odrasle a za klince ima svaaaašta user posted image



Mi smo tamo bili prelepo je, to je Brace Jerkovic-Veljko Vlahovic, lepa kuca stvarno je prelepo.
Peca i deca

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 13:06:19   
nela79
Spiskove doradjuju modovi, al ne mogu to iz minuta u minut. Pogledaj na prvoj strani da li si na spisku za Nis.
A placanje cemo vidjeti na kraju. Cijena se odredi prema broju sponzora, koliko nas se prijavi ...itd

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: RR Deda Mraz 2012.
1.11.2012 13:08:31   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: majamilan

mi smo novi ovde, pa ako neko moze da nam objasni kako da vidimo da li nas ima na spisku? i gde su nišlije?


na spisku ste

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu majamilan)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here