|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
9.7.2010 17:45:18   
minavb
IZVORNA PORUKA: 2002m

magicna krpa, i mer za staklouser posted image

Ovo moram da probam.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
9.7.2010 17:47:28   
2002m
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: 2002m

magicna krpa, i mer za staklouser posted image

Ovo moram da probam.
user posted image user posted image ni slucajnouser posted image , prasine svaki dan.Moram probati nesto drugouser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
9.7.2010 17:48:47   
Cvetana
NIKAKO user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
14.7.2010 20:19:57   
magnetic

IZVORNA PORUKA: 2002m

magicna krpa, i mer za staklouser posted image
Istouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
14.7.2010 20:24:56   
Anoniman
Ja se borim strpljenjem user posted image . Čekam da se zabeli dobro (pošto je kod mene ispred terase istrešeno jedno 5 kubika peska , to se davno rasulo i čim prođe auto sve završi kod mene u sobi na prvom spratu) . I tako , gledam ja pesak na policama , gleda on mene ... I tako par dana , dok god mogu da nazirem tv user posted image user posted image user posted image Onda , kad mi se uFati sneg na MTV-ju , ja obrišem prašinu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
16.7.2010 13:33:30   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: 2002m

magicna krpa, i mer za staklouser posted image

user posted image prasine se resim,bas na nacin kao sto je 2002m napisala,ali pauka nikako!Ako se budem nekada ubila to ce biti zbog pauka,svakodnevno cistim i njih opet imauser posted image

< Poruku je uredio bebironcic -- 16.7.2010 13:34:03 >


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
16.7.2010 13:58:12   
Shishica
Oni idu na cisto :(

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
16.7.2010 14:02:38   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Shishica

Oni idu na cisto :(

Onda jedino da mm i ja postanemo prljavko i prljavica i tada cemo se resiti paukauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
1.11.2013 22:24:10   
dijana1*
Usisavanje pa ciscenje i brisanje, posle toga se manje skuplja prasina. A kada samo usisam za dan-dva se skupi gomila. Pogotovo sto nemam mnogo tepiha, polica, komodica pa sve pada na pod. Volim detalje po kuci ali ih nemam mnogo iskljucivo zbog ciscenje, zato sto volim da mi je cisto ali isto tako ne zelim ni da budem rob i da mi je krpa stalno u ruci.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
1.11.2013 22:37:14   
vikiveki
Ja samo čistim i čistim a prašina se opet pojavi jer njih troje non stop skaču i stvaraju prašinu

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
1.11.2013 22:40:25   
milicicak
Prasina je odavno pobedila user posted image ali jednom nedeljno se borimo nas dve, ona kolicinom ja magicnom krpom... mada od kada imam usisivac sa vodom prasine ima znatno manje

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
2.11.2013 7:22:17   
Anck Su Nmaun
Svaki dan prebrisem stolove u dnevnoj i kuhinji jer su stakleni, a nama suncana strana sve se vidi, ja to ne mogu da gledam.
Takodje i komodu ispod TV-a.
Sem kuhinje, vise i nemam gde da brisem prasinu ....srecom user posted image ostalo sve ribam i usisavam .


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
2.11.2013 7:39:02   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Volim detalje po kuci ali ih nemam mnogo iskljucivo zbog ciscenje,


Ja ih bas ne volim i kad kad udjem negde gde ima puno dzidzabidzxa odmah mi padne na pamet : " jao kako li je kad cisti prasinuuuu"! user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
2.11.2013 7:44:09   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: milicicak

Prasina je odavno pobedila user posted image ali jednom nedeljno se borimo nas dve, ona kolicinom ja magicnom krpom... mada od kada imam usisivac sa vodom prasine ima znatno manje

user posted image Upravu si ,sa prašinom se uvek borimo,a u toj borbi deca nisu na mojoj straniuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
2.11.2013 9:47:23   
Ana RR
Ranije sam koristila neko amway sredstvo za prašinu i jedino sa tim je nije bilo bogami po nedelju dana. Sada padne čim prebrišem, svi uređaji su crne boje, Marko jurca non stop i neminovno je da bude prašine. Brišem sa magičnom krpom i mešavinom vode i čistog alkohola (obično sipam u flašu sa prskalicom, tako mi je najlakše). Nekad brišem i sa nekom tečnošću za staklo ali u principu ne volim taj miris.

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.11.2013 9:49:58 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
2.11.2013 9:51:48   
Ana RR
Često sam brisala sa antistatik sredstvom za brisanje računara ali mi mm ne da jer mu potrošim očas posla user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
2.11.2013 9:53:43   
ivaMark


Ja ih bas ne volim i kad kad udjem negde gde ima puno dzidzabidzxa odmah mi padne na pamet : " jao kako li je kad cisti prasinuuuu"!


Ovako i meni isto padne na pamet, zato sam sve "detalje" postepeno posklanjala iz dvevne sobe (kao da svekrva ne primeti user posted image ) i postavila nase fotografije.

A prasinu se pravim da ne primecujem nekada, najbolja borba user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
2.11.2013 9:55:26   
vikiveki
Gde ima dece ima i prašineuser posted image još kad moj srednji uzme loptu pa hoće po kući košarku da igrauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
2.11.2013 11:21:31   
jole82
Ne borim se..ignorišem je user posted image
Šalim se...pa ovde nema puno prašine stvarno...za razliku kad smo živeli u centru, gde možeš svaka 3 sata da brišeš i opet da je ima...
Ovde je milina po tom pitanju..na nedelju dana je ima ko za prepodne u centru...podove sad prebrišem svaki dan zbog puzanja...a gornje slojeve ne pipam (sem petkom-to mi je dan za veće čišćenje user posted image )

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
2.11.2013 14:29:54   
Štetica
Obicno je 6 dana ignorisem a sedmog se krvnicki borimo. Krpa i ja na jednoj strani a prasina na drugoj.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
2.11.2013 14:40:20   
Didy
Generalno mrzim da brišem prašinu, to mrzim najviše od svih kućnih poslova, iako traje najkraće borba s njom.user posted image Brišem pamučnom krpom koju iskuvavam i tečnošću za staklo. I brišem kad se setim. Trpezarijski sto ima staklo odgore i njega brišem baš često, najmanje jednom dnevno kao i komodu gde je TV, a kompjuterski sto me tako mrziiii da brišem, a on je crne boje i na njemu se sve vidi, pa još prašina koju kompjuter privlači... Uh...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
2.11.2013 17:03:46   
smeško
Da Jole. Slažem se za prašinu u centru i malo dalje od njega. Ovde je brišem jednom nedeljno. Na poslu u centru, brisali smo svakog dana. Mi smo kao idioti pokupovali tamni nameštaj, pa se na njemu sve vidi. Ali, ko hoće nek' je gleda, ja nekad odlučim da je nevidljiva!user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
5.11.2013 15:19:40   
Misha i Ljisha
joj muko moja predji na drugoga user posted image

i ja uzmem magicnu i mer za staklo i tako brisem prasinu ali mogu i pre i posle podne. Sta ces to zivot na salasu donosi i cinjeenica da nam je put do rampe samo nasut tako da ko god mi dodje i prodje ispod prozora mi stane, pa ja kad brisem prasinu odmah i prozore perem tj brisem. Srecom imam u ovom delu gde zivimo samo cetiri prozora plus prozor u kupatilu

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
5.11.2013 16:17:02   
minnica
I kod nas ima jako puno prašine. Bršem obično vlažnom krpom, po dva puta za redom. Posle dva dana bude kao da ništa nisam brisala. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako se borite sa prasinom u kuci?
27.12.2014 8:08:52   
Maraj
Prasina na sve strane. Pogotovo sad dok je grejanje. Oko radijatora covek da poludi. Kao one mace mi se stvaraju oko radijatora doj traje grejanje. Onda krenem da prisem pa samim tim i da kijamuser posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here