|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
24.7.2014 12:28:22   
Verolina
Dunja, ja te vise volim sa duzom kosom.Ali, ono sto mi je kod tebe prelepo jeste boja, uvek imas fenomenalnu boju kose.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Frizura - II dio
24.7.2014 12:51:32   
nata11
Lepa je Dunja.
Ja bijem glavu nedeljama, imam zelju da pustim kosu ali kada se farbas u plavo to i nije bas moguce. Neznam... moram da smislim neki novi friz a i boju. Nesto bih do ramena i tamno plave boje da bude.

_____________________________





(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Frizura - II dio
24.7.2014 13:16:56   
Ana RR
Suzi, super je friz i boja user posted image rekoh ti ja, meni se dopada kako ti stoji malo tamnija nijansa, a ova je baš. baš lepa user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Frizura - II dio
24.7.2014 14:21:24   
dunja RR
Tnx drage moje user posted image

Jedva stigoh pre neki dan do frizera od ovog mog malog zvrka, a pravo da vam kažem, kada negde odem tako, strašno mi nedostaje :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Frizura - II dio
24.7.2014 15:51:30   
branki*
dunjac,i meni se vise dopada tvoja duza kosauser posted image
nato,kakav ti je sad friz?ja sam plavusa sa slabom kosomuser posted image ceo zivot pustam kosu i ceo zivot imam istu duzinuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Frizura - II dio
24.7.2014 16:54:13   
nata11
Branki sad mi je ispod ramena stim da mi je boja nikakva jer sam sama zeznula isprobavanjem farbi. Boja nesto sivo, belo,braon. Ma nepitaj nemam volje ni kod frizera da odem. Kupila sam selectiv ampule ali krajevi definitivno moraju da odu. Znaci treba mi sisanje (ali ne previse jer mi nestoji kraca kosa) i nijansiranje, dolazi u obzir sve nijanse tamno plave, svetlo plave. Drugu boju necu jer mi plava prija.

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Frizura - II dio
24.7.2014 17:34:04   
big mum
Ja ti ga dođem kao neki frizer i predlažem ti par frizurica KLIK


klik

Nešto duže KLIK

Ima toga još.

Moja je smeđa i jako kovrdžava stoga se šišam jako kratko tipa ovo klik

< Poruku je uredio big mum -- 24.7.2014 17:35:40 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Frizura - II dio
1.8.2014 11:28:13   
adulence
user posted image \
evo zene prvo sa vama da podelim sliku,vracam se u plavo,za prvi put odlicno malo sam zuta,ali bice bolje drugi put...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Frizura - II dio
1.8.2014 11:38:56   
NadaR
Lijepo. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Frizura - II dio
1.8.2014 11:40:12   
Verolina
Adulence, sledeci put ima da bude svetlo.
Kako imas lep tenuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Frizura - II dio
1.8.2014 11:57:19   
adulence
heheh hvala zene,Verka mislim da je to ipak do mog foto aparata....ali lepo izgleda...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Frizura - II dio
1.8.2014 12:00:57   
NadaR
Ja sebe ne znam fino sliknuti , samo se becim. user posted image user posted image

Uglavnom glava sad ovakva user posted image

Boja crvena . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Frizura - II dio
1.8.2014 12:14:16   
adulence
tebi nado bas stoji kratka kosa...user posted image user posted image

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Frizura - II dio
1.8.2014 12:19:34   
NadaR
Hehe , to mi je najbolja odluka u zivotu . user posted image

Razmisljam da odem skroz skratiti siske . Mozda cu popodne .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Frizura - II dio
1.8.2014 12:20:37   
pocahontas
zenske super ste! adulence meni se svidja kako ti stoji plava!
ja sam se zaj... prosle nedelje, isla na pramenove, i ne odem kod moje frizerke jer mi je daleko nego odem kod neke koja ima salon u zgradi pored moje, jer sam na pola morala da dojim bebu i ona izgleda nije skapirala sta hocu (iako sam joj pokazala sliku) i sad imam vristi crvene pramenove...jako, jako sam se iznervirala ali sam iskulirala...sad se trudim da se ne gledam u ogledalo sem u krajnjoj nuzdi..

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Frizura - II dio
1.8.2014 12:29:42   
Verolina

IZVORNA PORUKA: adulence

tebi nado bas stoji kratka kosa...user posted image user posted image

Da, i ja sam tog misljenja.user posted image A inace volim dugu kosu...

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Frizura - II dio
1.8.2014 13:49:39   
adulence
Isto obozavam dugu kosu,ali nekim ljudima jednostavno kratka stoji najlepse...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Frizura - II dio
1.8.2014 22:23:42   
Torbica
IZVORNA PORUKA: pocahontas

sad se trudim da se ne gledam u ogledalo sem u krajnjoj nuzdi..

user posted image jooooj! A meni si skroz lepa!

Moracu da se sliknem ovih dana, ja sad moju kosu "zguzvam" prirodnim Alverde lakom, i bude bas lepo talasasta, nema ni cesljanja, i izgleda bogatije. Kooooonacno sam nasla resenje za moju slabu tanku ravnu kosu!

Adulence, prelepa! Nado, slatka!

< Poruku je uredio Torbica -- 1.8.2014 22:24:15 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Frizura - II dio
2.8.2014 8:53:13   
big mum
Torbice drago mi je da si napokon našla rješenje za svoju kosu.Baš je nezgodno kad nemožeš napraviti ništa sa kosom.Sad imaš recept i drži se njega.

Volim vidjeti lijepu i njegovanu kosu ma koje dužine ona bila.Bitno je da nije neuredna,ispucala,masna.Nemora biti čak ni ofarbana samo da je njegovana i da ide uz lice i sam karakter osobe.

Imam gustu i kovrdžavu kosu i kad je duga zaista je lijepa na oko.Ali i nju treba održavati u suprotnom izgleda otrcano.Takođe imam i sitno lice i tolika kosa me bukvalno poklopi.S toga se šišam na kratko i odlično mi stoji.

Adulence i Nado frizure su vam odlične user posted image odgovaraju vašim crtama lica.

< Poruku je uredio big mum -- 2.8.2014 9:06:56 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Frizura - II dio
3.8.2014 21:22:48   
Torbica
user posted image

Lezala sam, pa gore nije bas, ali skontacete o cemu pricam. Ovo je pre pranja, tad sam uhvatila mm..Posle pranja je samo castim onim Fructis cudom od Peace i Alverde organskom penom, poguzvam. Sutradan pokvasim, dodam jos malo pene. Treci dan pranje. Pa ispocetka. Prezadovoljna! Bez fena, i ostalog smaranja, brzo i lako!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Frizura - II dio
4.8.2014 8:11:22   
big mum
Baš lijepo izgleda,malo pjene i imaš frizuricu.Jesi li razmišljala o pokojem pramičku,zabavnije izgleda na gužvanu kosu.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Frizura - II dio
4.8.2014 9:06:11   
dunja RR
Torbi, baš mi se sviđa, Adulence super ti je plava, Nado standardno odlično, i imamo skoro isti friz.

Kakva je to organska pena Torbi?

Treba mi nešto za oblikovanje kratke kose, na brzinu, ne volim da se mlatim .. šta predlažete, a da nije agresivno?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Frizura - II dio
4.8.2014 9:18:25   
Trcosava
Adulence, ja volim crvenu kosu, ali tebi mnogo lepše stoji plava kosa.

Nado, ja obožavam kratku kosu. Lepo ti je

Torbice, prelepo ti kosa izgleda



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Frizura - II dio
17.9.2014 20:25:23   
mamica 91
Nisam videla da ima tema svecane frizure ili tako nesto, ali se meni moja frizura jako svidjala user posted image , 31.8. sam kumovala..prvi put sam se odlucila za pundjicu (a da nije ona kucna varijanta dok spremam po kuci pa je dignem da mi ne smeta user posted image ) i nisam se pokajala... inace ne volim bas da experimentisem puno sa kosom, volim svoju peglanu pustenu plavu kosu...

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio mamica 91 -- 17.9.2014 20:28:53 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Frizura - II dio
17.9.2014 20:28:13   
bubulence
divna ti je i frizura i boja user posted image

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here