
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
|
|
Korisnik | |
|
|
RE: Šta smo danas pravile V deo 24.11.2013 14:51:57
|
|
|
|
Olga75
|
ma sta su bamije ? gde to ima da se kupi ? kakav je ukus ? mozda bolje da idem u pricajmo o hrani i odoh tamo , nemoj da mi ne odgovorite inaaace
_____________________________
Marija je moj najveci uspeh JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !
|
|
|
|
RE: Šta smo danas pravile V deo 24.11.2013 15:13:25
|
|
|
|
mama micki
|
To je povrće koje po izgledu malo, barem mene podseća na papriku. Ja nisam spremala, jer retko može da se nađe, ali kad nađem sigurno ću probati. Ja imam dosta rodbine u Bosni i tamo se ovo povrće baš koristi za čorbice, tako sam i čula za bamije. Ali više će ti reći neko ko ih redovno sprema.
|
|
|
|
RE: Šta smo danas pravile V deo 25.11.2013 12:09:58
|
|
|
|
vikiveki
|
Ja ću za danas domaću supicu,paradaiz sos i knedle i neizostavni pire krompir
_____________________________
Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima
|
|
|
|
RE: Šta smo danas pravile V deo 25.11.2013 12:49:06
|
|
|
|
viking
|
Ispisasmo 99. strana, tako da vas molim da nastavite ovde
_____________________________
Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju "Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla
|
|
|
Poslednje teme sa foruma
Najčitaniji sadržaji u rubrici
Anketa
Мажење беба.
пеперутка16
Да ли ваше бебе (6-12 месеци) воле да се мазе? Моја чак ни не слуша, само ме одгурује, пење се по мени, вуче,... чак ни не жели да се носи, само гледа да побегне. То ми је стварно чудно.. Какве су ваше?