|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 13:03:20   
bubulence
Do proleca sam im ukinula dorucak i veceru da se finansijski oporavimo 😂


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 13:18:24   
mama Jo
Ahahahaha bubi user posted image
Bar cete biti moderni sta te briga user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 13:28:18   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: bubulence

Do proleca sam im ukinula dorucak i veceru da se finansijski oporavimo 😂




Haha,umirem😂😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 13:49:53   
bubulence


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ahahahaha bubi user posted image
Bar cete biti moderni sta te briga user posted image



Moderni i gladni😂. Nece nam skoditi da skinemo koji kg😁. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 14:57:56   
pari
Hahaha 😂


Ja danas uzela u Takko radnji sebi hulahopke, pune crne mekane, Marku hulahopke i carape. Imaju super popuste plus dobijas vaucere ako se prijavis na njihov sajt

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 15:12:00   
branki*

IZVORNA PORUKA: bubulence

Jaaaooo ovo je bio divan vikend za kupovinu! Poslednja 4 dana sam uzela :Urosu 3 pidzame, farmerice, duks, 5 bodica, hulahopke. Emi 3 majice, helanke, cizme. Masi duks, majicu, carape. Meni cizme, dzemper, farmerice. Mm cipele, dzemper, jaknu. Uzela sam 2 jastuka u jysku, jorgan, peskire i neke novogodisnje zezancije. 




kod ovih vojvodjana samo sirokouser posted image trosi ,bubi,trosi!user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 15:17:46   
bubulence
Trosi bubi kao placena, a sta cu da radim do mm plate niko se ne pita😂. Sve se nadam da ce biti do kraja nedelje.

Pari, ja sam se nesto razocarala u takko. Sve sto sam uzela u poslednjih godinu dana se raspalo posle prvog pranja. E lazem, uzimala sam letos deci majice i one su mi bile odlicne. Ali helanke sve postanu sive, koju god boju da uzmes posle pranja su sive... Dzemperi postanu 3 broja veci, farmerica na svakom pranju sve krace... 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 15:23:23   
dunja RR
Pari, slučajno videh, pa reko da ti napišem.
Nama su dr, hirurzi i urolozi rekli da nije nikako dobro da dečaci nose hulahopke, jer se greju testisi, stežu ih hulahopke i testisi gube funkciju, za kasnije. Posle sam i ovde na forumu našla, da su mame pisale nikako hulahopke dečacima. Mi smo nosili dok je S bio beba i malo kasnije, i kada su nam zabranili, ne sećam se tačno kada prestali smo. Puno me nerviralo što smo ih nosili uopšte, ali nisam znala. Nosili smo kada je bilo baš hladno,pa i po kući, jer nemamo centralno grejanje. Milsim da smo prestali dosta pre preoperacije kile, ali se ne sećam tačno kada. Sada nosimo samo dugačke gaće, pamučne , uzimamo u Piroćancu.


IZVORNA PORUKA: pari

Hahaha 😂


Ja danas uzela u Takko radnji sebi hulahopke, pune crne mekane, Marku hulahopke i carape. Imaju super popuste plus dobijas vaucere ako se prijavis na njihov sajt



< Poruku je uredio dunja RR -- 2.12.2019 15:26:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 15:33:48   
pari
Eee dunja, nisam imala pojma...mislila sam da je isto da li su hulahopke ili dugacke gace. Nosi ih bas kad je jako hladno...Znaci,bolje da ih vratim?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 15:45:36   
dunja RR
Ili sačuvaj za malenu, ako nemaju šlic, ne znam.

Ali eto kažem ti, mi ih odavno ne nosimo po savetu dokrora, a dugačke gaće nosimo, one ne stežu dole, avo baci pogled, ima raznih stavova KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 16:08:35   
Mirko Svirko
Mi smo nosili hulahopke kad je bas bas bio beba i dok je nosio pampers. Psole toga mi je receno da decacima hulahopke ne. Onda sam mu davala pidzamicu isppd jedan period i od tada non stop dugacke gace. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 16:56:49   
mama ivane


user posted image


Pa kaziteposle da sam normalna😄   zima ima oko 0 stepeni pada kisa a ja kupila macho da kao lizem sladoled😂

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 17:09:16   
bubulence
A bodi? Sada mu oblacim po 2. Jedan bez rukava i jedan dugih rukava. Da li to moze da skodi? A nosi i hulahopke, nisam znala da nije zdravo


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 17:18:43   
pari
Ja cu ih ipak ostaviti...nameravam da mu ih obucem na max 2-3h u toku dana...mislim da mu nece nista biti



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 18:08:05   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: bubulence

A bodi? Sada mu oblacim po 2. Jedan bez rukava i jedan dugih rukava. Da li to moze da skodi? A nosi i hulahopke, nisam znala da nije zdravo




Zezas ili stvarno? A siroki povoj ne greje testise? Prvi put cujem za hulahopke,i ja nameravam da mu kypim sad..kako drugacije kad je mali.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 18:59:37   
dunja RR
I mi smo nosili dok je bio beba, ali kasnije su nam rekli ne, jer mislim da se toleriše za testise da se spuste iz trbuha do nekog trenutka, a posle mora operacija da ih spuste, zbog pregrevanja. Tako da tom logikom, mislim da se hulahopke ne preporučuju kada su veći.

< Poruku je uredio dunja RR -- 2.12.2019 19:02:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 19:00:17   
dunja RR
A bodi smo nosili obavezno.
Omašismo temu, trebamo ići u onu što sam linkovala,

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 19:24:23   
Ivanka 75
Jaja i mandarine 😂😂😂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 20:19:42   
Dragica Draga
Banane, jabuke, hleb i cvarke user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 21:33:37   
Filadendronka
Sirup za imunitet, da vidimo kako ce se pokazati. 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
2.12.2019 23:05:19   
Mirko Svirko
Dunja i nama su to rekli ali koliko se secam a  evo sad pitam mm kaze da bi doslo do uvrtanja testisa tj to je to sto ti pricas kad treba da se spuste.. Pregledali su ga par puta kad su pregledali i "gokija" zbog kozice kao beba jos. Ali opomenuli nas. Izvinjavam se ako nije tema samo sam se nadovezala na pricu. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
3.12.2019 10:09:52   
vocicana
Sebi nista, sinu cemo uskoro paketic za novu godinu, a narucila sam gel lakove za rad, pocela sam po malo da radim nokte, sebi naravno i musterijama, imam neki mali krug zenica i bas sam zadovoljna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
3.12.2019 10:38:45   
Filadendronka

Voci, daj da nadjemo temu o noktima da mi iz prve ruke kazes kako radis i sta je sve potrebno. Jedino sto svakog meseca moram da uradim jesu bas nokti, a najvise me nervira sto vec posle dve nedelje to izgleda izraslo i neuredno. A stvarno nekam kad da svake dve nedelje zakazujem i odlazim kod devojke koja mi to radi. Pa sam razmisljala da krenem u posao samo za sebe. 
IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Sebi nista, sinu cemo uskoro paketic za novu godinu, a narucila sam gel lakove za rad, pocela sam po malo da radim nokte, sebi naravno i musterijama, imam neki mali krug zenica i bas sam zadovoljna.



(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
3.12.2019 11:10:03   
bubulence
Fili, na yt imas clipove kako se radi i sta je potrebno od materijala. Ja sam zavrsila kurs i jedno vreme radila , ali nije islo zbog dece. Za to mora da se izdvoji vreme, meni nije bilo izvodljivo pored njih dve i brzo sam odustala a krenulo mi je sjajno. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Šta smo danas kupile ? - II deo
3.12.2019 11:17:11   
Filadendronka

Ma citala sam i na netu sta otprilike i kako. Moja rodjaka tako krenula i nikako da ubode da valja. Pa sam zato pitala Voci iz prve ruke sta je tacno kupila i kako nanosi. Uzela bih neku najobicniju lampu, posto meni ovo treba samo za licnu upotrebu. Mislim da bih jedino tako uvek imala uredne nokte, jer nema zakazivanja, cekanja, uklapanja. I finansijski mislim da bih mnogo bolje prosla, cesto mi bude zao bacanja novca na moje kandze. 🙊
IZVORNA PORUKA: bubulence

Fili, na yt imas clipove kako se radi i sta je potrebno od materijala. Ja sam zavrsila kurs i jedno vreme radila , ali nije islo zbog dece. Za to mora da se izdvoji vreme, meni nije bilo izvodljivo pored njih dve i brzo sam odustala a krenulo mi je sjajno. 





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here