|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tecna stolica kao alergijska reakcija na ...
23.12.2009 21:37:36   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Zille

Ja sumnjam da mi je dete alergicno na kravlje mleko koje mu ja prenosim preko svog mlekauser posted image . Izbacila sam iz svoje ishrane sve mlecne proizvode i malisa ima sad zlatno zutu stolicu, a bila je zelenkast i pomalo sluzava. Moram sutra popiti malo mleka pa da vidim opet reakciju. Nadam se da ce reakcija izostati.



Zille, da li se sećaš, šta je bilo sa ovim tvojim izbacivanjem mlečnih proizvoda?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: tecna stolica kao alergijska reakcija na ...
24.8.2011 14:38:08   
Capa
Ljudi, kakva se stolica smatra normalnom kod dojenih beba ?

Meni Kaća ima tečniju stolicu i to baš dugo, pije probiotik od 17-og jula i dr nam je savetovala da joj dajem pirinčanu vodicu i kašicu od ispasiranog pirinča i šargarepe. Kada pojede tu kažicu, sutradan ima kašastiju stolicu, ali čim preskočim, vraćamo se na tečno stanje...

Meni se sve čini da je ranije (pre tog 17-og jula) imala normalniju (kašastiju) stolicu, ali više ne znam da li tripujem.. Ima li neko iskustva, od čega bi to moglo da bude ? Ili je to normalno ? Šta mislite?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: tecna stolica kao alergijska reakcija na ...
24.8.2011 15:11:14   
Verus
Normalno je da dojene bebe imaju tecniju stolicu.  Moja je kakila i po 7 puta na dan, i do skoro kakila i po 2-3 puta na dan (naravno normalnu stolicu jer je skoro 17 meseci stara).  Nemoj uopste da brines, dok god je zute boje sve je super.

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: tecna stolica kao alergijska reakcija na ...
15.11.2011 16:54:40   
magde
pa zene evo i mene na ovu temu odgovor kod mene je DA definitivno od alergiska baza Jovan ima kasestu stolicu znaci kad nema bas crvenkasto lice ili kad mu nije mnogo izrazit ekcem na licu on ima normalnu stolico inace kasestu stolicu mu je od alergiska baza kako sto je i mislim BEBAC rekla......

_____________________________

sacuvaj ne bozeeee

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: tecna stolica kao alergijska reakcija na ...
29.2.2012 1:07:23   
MOCICA
Mi imamo problem sa stolicom. Tecna je i sluzava, vise onako narandjasto braon boje. I to nam bude 1 ili dve od 4 dnevno. Prilikom kakenja cuje se prasak, takve tolice kao zovu praskave stolice kod beba i rezultat su odredjene alergije. Posto sam ja vec iz ishrane izbacila mleko i mlecne proizvode, dr. nije sigurna sta bi moglo biti u pitanju. Ocigledno je alergija al ne zna nasta. I da beba se ospe po obrazima posle podoja.

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: tecna stolica kao alergijska reakcija na ...
6.7.2017 15:07:37   
Dragce86
Tako se i nama desilo jedanput ali sam ja shvatila da je to bilo od jagoda koje sam bas puno jela taj dan. Dobila par tecnih stolica i cak mi se bila i osula po licu i vratu, a posle par dana se povuklo i ja nisam vise uzimala jagode. :(

(odgovor članu MOCICA)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: tecna stolica kao alergijska reakcija na ...
6.7.2017 15:14:12   
Duškić
Meni je cerka bila alergicna na neki mlecni protein ili sta vec iz kupovnih kasica. Sin ne..

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: tecna stolica kao alergijska reakcija na ...
6.7.2017 16:15:30   
krin 40
Moji su i "exere varili" kako u šali kaže mm.Nadam se da će i ovaj mali biti takav😁😁😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: tecna stolica kao alergijska reakcija na ...
14.7.2017 19:20:26   
dddaca
Mi smo dugo imali redje i ceste stolice. Ne skroz retke, ali nisu bile ni cvrste. Tek sa visemesecnom upotrebom probiotika situacija se popravila

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: tecna stolica kao alergijska reakcija na ...
24.7.2017 19:11:51   
Dragce86
Mi za sad imamo cvrstu sta god da joj dam, ni tikvice, ni sljive ne pomazu. Sva se jadna zacrveni kad kaki - nema greske, naucila sam uvek da prepoznam kad je kakila :P user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: tecna stolica kao alergijska reakcija na ...
20.10.2017 17:00:26   
MamaNecaVo
Kod nas je probiotik popravio stanje.
Ne korostimo ga stalno,ali par puta nedeljno obavezno.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here