|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.3.2009 21:30:53   
mihi
Jacaca imaš i novo od Marije Jovanović, Dovoljan razlog a preporučujem ti i Spletkarenje sa sopstvenom dušom mislim da je to njena najbolja knjiga kao i Kao da se ništa nije dogodilo.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.3.2009 21:31:06   
dunja RR
preporucirte mi neke dve, tri dobre, za bolnicu i posle da ovih dana uzmem iz biblioteke, please...Mozda Koeljo, on mi se nesto cita, nesto ljubavno, mozda avanturisticki, ali de bude ni previse lako, ni previse tesko stivo...

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.3.2009 21:42:07   
mihi
Napisala ti je Jacaca Kueljova 11 minuta je meni odlična, Hiljadu čudesnih sunaca, i ove sve od marije Jovanović koje sam napisala Jaci, Lovac na zmajeve, Katedrala na moru, Leonardovi labudovi....  Sve su dobre a pročitaćeš ih u jednom dahu!!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.3.2009 22:25:47   
dunja RR
hvala Mihiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.3.2009 22:35:09   
Sneža
Jao,Leonardovi labudovi je sjajna knjiga!I ja je preporučujem,

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.3.2009 13:18:37   
Anoniman
Markes-100 godina samoce
Orvel-1984., Zivotinjska farma
Pekic-Besnilo
Bukovski sve

Za trudnocu bih preporucila "Klub debelih zena". Pisale su ga trudnice iz Velike Britanije, njih pet, kroz sta su sve prosle tokom trudnoce i porodjaja. Sjajana knjiga, za opustanje, a mozete i nesto nauciti iz njihovih iskustava.

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.4.2009 21:14:43   
Mikica2
Ako ste avanturistickog duha onda definitivno knjiga "Alhemičar",
pisac:Paulo Koeljo   user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.7.2009 16:33:54   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Modessty

Jao pa ima tooooliko knjiga koje su mi se mnooooogo dopale!
Pošto sam ljubitelj bajki i fantastike izdvojiću naravno Tolkina i Gospodara prstenova! Zatim Hobiton i Silmarilion (ako sam lepo napisala! nikako da zapamtim naziv!)

Obožavala sam Hesea: Demijan i Sidarta
Dopali mi se i Braća Karamazovi, Faust, Vreme smrti
Zatim Dnevnik srpske domaćice
Sve od Ljiljane Habjanović, Paolo Koelja
Tamni vilajet Ive Andrića
Autostoperski vodič kroz galaksiju
U srednjoj školi sam bila zaljubljena u Ljermontova i Junaka našeg doba

ma ne mogu svega ni da se setim!




Mod, pa mi imamo isti ukus user posted image

Ti si jedina ženska osoba koju znam da je čitala Terija Pračeta user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.7.2009 16:37:03   
boje
taman sam napisala poveci spisak knjiga koje su na mene ostavile utisak i.......cap......puce vezauser posted image
evo samo cu navesti neke od njih
Marina Malinic-Uska vrata Beograda
Arvind Adiga-Beli tigar
Toni Parsons-Covek i decak
Haled Hoseini-Lovac na zmajeve i Hiljadu cudesnih sunaca(ostavlja bez daha)
Gorica Nesovic i Jelica Greganovic-Prici nikad kraja
Marija Jovanovic/ Spletkarenje sa sopstvenom dusom (ostale mi i nisu nesto)
Macantini Margaret-Manola (malo frikovski, ali super)

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.7.2009 16:41:12   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: mihi

Sada sam pročitala ovu novu Marije Jovanović Dovoljan razlog ili tako nešto i ne sviđa mi se. Mnogo je bolje Spletkaranje sa sopstvenom dušom.




Imam Spletkarenje sa sopstvenom dušom, meni je odlična knjiga!!

U srednjoj školi sam bila zaluđena sa nekim romanima, tako da sam gutala Katerinu, Anđeliku i Gričku vješticu!
Una Mome Kapora, neponovljiva knjiga!

Mogla bih do sutra pisati šta mi se sve dopalo, pročitala sam knjiga za dve biblioteke!






< Poruku je uredio Ana80 -- 2.7.2009 16:42:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.7.2009 16:41:38   
barbara
ja obozavam da citam,svaki dan bar sat vremenaprovedem citajuci!znala sam za jedan dan da procitam knjigu od 400 stranica!procitala sam osam knjiga od mirjam ali najlepsa mi je samac u braku,pa ranjeni orao!on mora da ode-kada ostanes sama sila o flenegan,lubenica-marijana kiz,sestre po kazn,siroce-hedwig courths-mahler!to su mi bas najbolje knjige od svih koje sam procitala!
sada citam gospodin zauvek-majk gejl,muskarac vredan paznje-eva heler,gnjev andjela-sidney sheldon.marijana-juliete benzoni!kada procitam javicu vam kakve suuser posted image


_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Mikica2)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.7.2009 16:41:38   
Rivana
sve od paola koelja user posted image

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.7.2009 16:44:40   
nina83
Evo nekoliko knjiga po mom ukusu..user posted image

Patrik Ziskind- Parfem
Irvin D. Jalom- Kad je Nice plakao
Den Braun- Da Vincijev kod

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.7.2009 16:46:31   
boje
knjiga Parfem je dobra, ali film ocajan.
trenutno citam Ljiljanu Habjanovic Djurovic- Zapis duse (ko voli Ljljanine knjige zna sta moze da ocekuje- divno)

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.7.2009 16:48:35   
Rivana
Parfem sam citala ali nisam film gledala

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.7.2009 16:52:33   
Ana RR
Dorotej - Dobrilo Nenadić (postoji i film)

Slatko sam se ismejala kada sam čitala Dnevnik sluđene mlade - Lore Vulf user posted image super je knjiga a dobila sam je na poklon kada smo planirali venčanje user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.7.2009 16:53:05   
nina83
I ja sam bila skepticna kad je izasao film, jer se obicno posle procitanog romana razocaram (nikad nije onako kako sam ja zamisljala dok sam citalauser posted image ), ali ovog puta sam bila prijatno iznenadjena- po meni ni film nije los.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.7.2009 20:10:52   
suziQ
Ja bih vam od srca preporucila knjigu KOLIBA napisao Vilijem Pol Jang , ne pamtim da sam toliko uzivala u knjizi i dugo posle citanja razmisljala o njoj.Najiskrenije preporucujem!

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.7.2009 22:08:28   
Sneža
Knjiga koju obožavam i čitam bar jednom godišnje "Dan pčela" od Tomasa Sančeza,od srca preporučujemuser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.7.2009 12:58:44   
Ana RR
Snežo, to je diiiivnaaaa knjiga user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.7.2009 13:05:31   
branka10
Svila- Bariko( izuzetna), Vukodav(3 dela) Marija Semjonova- epska fantastika, Nikom ni reci- Harlan Koben,
Zenski rodoslov......

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.7.2009 14:41:56   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Sneža

Knjiga koju obožavam i čitam bar jednom godišnje "Dan pčela" od Tomasa Sančeza,od srca preporučujemuser posted image user posted image


nisam citala....kog je zanra?...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.7.2009 14:45:00   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: mihi

Napisala ti je Jacaca Kueljova 11 minuta je meni odlična, Hiljadu čudesnih sunaca, i ove sve od marije Jovanović koje sam napisala Jaci, Lovac na zmajeve, Katedrala na moru, Leonardovi labudovi....  Sve su dobre a pročitaćeš ih u jednom dahu!!!!!!!


tek sada videh ovo aj  uce sam uzela iz biblioteke "11 minuta", ju hu , znaci dobra je...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.7.2009 14:45:41   
dunja RR
u stvari videla i ranije ali zaboravila a slucajno juce uzela bas tu knjigu....

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.7.2009 14:47:47   
Ana RR
Dunja, evo kratkog opisa:

Dan pčela - Tomas Sančez

U ovoj priči o zapanjujućoj ljubavi, autor portretiše nasilje, nadu i raskoš života, koje transformišu rat i izbeglištvo. U srcu romana su Zermano, svetski poznat španski slikar, i njegova predivna francuska muza, Luiza Kolar – čije živote pretvara u rasulo nemačka invazija Francuske u Drugom svetskom ratu. Ostavljajući Luizu u Provansi pod kontrolom višijevskog režima, Zermano se vraća u okupirani Pariz. I, dok on u nekom daljem trenutku postaje slavan i bogat, ona nestaje u anonimnosti.

< Poruku je uredio Ana RR -- 3.7.2009 14:48:47 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here