|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
11.7.2018 23:23:04   
vocicana
E pa bas ti hvala. Uzecu u biblioteci.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
18.7.2018 7:48:02   
nata11
Uzela Ja sam Akiko a planiram i -Covek po imenu uve i neku od Sparksa.user posted image

_____________________________





(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
18.7.2018 9:10:50   
Peace*
Sad zavrsavam Senku vetra. Dopada mi se. Kazu ima nekoliko delova. Ako ne budem mogla da nabavim u biblioteci ne citam vise te iz delova.


Pročitaj ih sve! Vodim ih kao prvu preporuku ko god da pita! user posted image

Sad čitam Platformu od Mišel Uelbek. Šta znam... Nešto mi ne leži a dobila sam je na opasnu preporuku nekoga koga smatram posebno inteligentim. Možda nešto nisam skapirala. user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 18.7.2018 9:13:07 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
18.7.2018 9:33:05   
Sanjica26 RR
Uzecu Peace. Citam sad "Danijel Štajn, Prevodilac." Meni se dopada jer ima i istorije, religije raznih naroda. Kao neka vrsta dnevnika. A nisam nista citala od Ljudmile Ulicke, a vidim da je najznačajnija savremena ruska knjizevnica. Po obrazovanju je geneteičar.

Nato, videla sam tu "Ja sam Akiko". Htela sam mojoj Teodori da uzmem.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.7.2018 9:35:00 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.7.2018 12:21:51   
Rosita
Nije loša ova Hrana ljubavi, Martin Suter. Pročitah 30 ak strana za sad.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
8.8.2018 8:05:53   
Peace*
Pročitala sam Bisernu sestru, četvrtu u serijalu Sedam sestara. Lepa je.

Sada čitam "Moja baka vam se izvinjava". Zanimljiv način pisanja, videćemo do kraja.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
8.8.2018 8:31:37   
mama Jo
Bas cesto u poslednje vreme preporucuju ,,Moja baka vam se izvinjava". I meni je privuklo paznju.
Sad zavrsavam drugi deo ,,Zovem se mama" Jelice Greganovic.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
8.8.2018 8:46:08   
mama ivane
Meni omiljena knjiga je : Pismo gospodje Vilme , a trenutno citam knjigu Na posebna te vodim mestauser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
8.8.2018 18:21:28   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Peace*

Pročitala sam Bisernu sestru, četvrtu u serijalu Sedam sestara. Lepa je.

Sada čitam "Moja baka vam se izvinjava". Zanimljiv način pisanja, videćemo do kraja.


Meni je za nijansu bolja prva njegova knjiga. Ova je skroz drugacija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.8.2018 15:53:33   
dunja RR
Kuća orhideja od Lusinde, ne znam malo mi je previše, posebno onaj kraj, kada saznaje da je muž Zavijer ipak živ I da joj je novi dečko, u stvari rođak, ali nema veze što je rođak..španska serija.

Završih konačno i Povratak od V Hislop, ok, sve njeke knjige su na isti kalup, uvod u kome glavna junakinja traži sebe, pa razrada sa istorijskim elementima, i zaključak u kome glavna junakinja saznaje ko joj je majka i obavezno raskida sa dečkom, mužem .. user posted image Naravno van tih uvoda i zaključaka, razrada sa obiljem istorije je izvanredna, u ovoj knjizi mnogo toga može da se nauči o španskom građanskom ratu, Franku, u svakom slučaju, svidela mi se.

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.8.2018 15:54:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.8.2018 16:31:13   
Sanjica26 RR
Jel koristi neko ovu aplikaciju kLIK Super stvar kao podsetnik koje ste knjige procitali i preporuke drugih korisnika (a i vasih prijatelja) koje im se knjige svidjaju i koje su procitali.

Ovog leta sam bas dosta citala. I jako dobre knjige sam citala. Sad sam pocela moju omiljenu Trejsi Sevalije "Poslednji begunac". Bas mi se svidja njen stil pisanja. Pre toga sam citala prvi put Portugalca Saramaga. I njegov stil pisanja je predivan. Uzela sam jos jednu njegovu knjigu, pa cu posle Trejsi da citam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.8.2018 17:42:19   
mama Jo
Sanjice, ova aplukacija je odlicna, vrlo je pregledna. Ja sam koristila jedno vreme neku drugu (ne secam se kako se zove user posted image ) i uopste nisam bila zadovoljna.

Sad trenutno imam potrebu da uzmem neku knjigu sa pozitivnim afirmacijama. Je l' citao neko Put kojim se redje ide?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.8.2018 21:24:35   
Sanjica26 RR
Zaista je odlicna aplikacija.

Tu knjigu nisam citala mama jo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.8.2018 8:35:25   
nata11
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Nato, videla sam tu "Ja sam Akiko". Htela sam mojoj Teodori da uzmem.


Obavezno. Prepuna ljubavi.. Nesto kao mali princ. Decko bas obecava. Jedva cekam njegov sledeci rukopis.

Ja preporucujem Covek po imenu Uve- stigla do pola i dopada mi se.

mama Jo mene Melem za dusu uvek digne. To je nesto sto imam od nekih 13-14 godina. Ostale knjige sa poz afirmacijom... pa recimo da mora da se pogodi momenat da mi legnu. Pr. Nikad ne znas zasto je to dobro- pocela sa citanjem u momentu kada mi se sve izokrenulo, sve jos bilo sveze i nikako mi nije isla. E kada se vec malo sleglo nekako je bolje isla.


< Poruku je uredio nata11 -- 25.8.2018 8:36:40 >


_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.8.2018 8:40:08   
mama Jo
Nata11 - na jednom od gornjih postova sam videla da si pisala da planiras da citas Covek po umenu Uve, bas sam htela da te pitam da li preporucujes... odlicno, jer ja vec duze vreme zelim da je procitam, a nemam je, treba samo da skoknem do biblioteke.

Hvala ti i na ovim preporukama, ja u pri cipu volim pozitivne afirmacije ali ne bas u formi knjige (ne znam, imam osecaj da bi mi bilo previse)... ali sada mi se bas otvorila potreba da uzmem jednu takvu knjigu. Bas to, malo da me podigne.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.8.2018 8:51:43   
Sanjica26 RR
I ja sam tu knjigy preporucila Voci. Nisam uzela iz biblioteke. Kupila sam je. Sad je kod drugarice na citanju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
28.8.2018 11:21:31   
Peace*
Pročitala sam Moja baka vam se izvinjava. OK je. Nekako drugačija.

Sad čitam Ako me jednom prevariš od Harlan Koben. Jedna od onih što drži i ne pušta.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
6.9.2018 11:21:58   
nata11
Ovih dana uzimam drugo Bekmanovo delo. user posted image
Uve mi se bas dopao. Toliko topline, smeha, tuge, ljubavi.. ma sve na jednom mestu.


_____________________________





(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
6.9.2018 12:43:51   
Sanjica26 RR
Nato, gledaj i film.  

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.9.2018 9:16:46   
nata11

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Nato, gledaj i film.  

I to obavila juce. Naravno i on je divan ali uvek je knjiga bolja.

Sta da uzmem danas u Laguni ? user posted image

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.9.2018 9:26:09   
Sanjica26 RR
Nato, ja sam uzela "Biser koji je slomio skoljku.  Hvaljena je knjiga. Kazu da je poput Haled Hoseina knjige. Ja sam dala drugarici da citam,  jer ja vec citam nesto drugo. Ne znam da li si citala od njega?cekam njegovu novu knjigu da uzmem. A sad za rodjendan cu da uzmem najverovatnije od Ive Andrica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.9.2018 11:08:43   
nata11
Da obozavam ga, sve procitala.
Hvala na preporuci, obecava odlomak.

I meni je zelja da uzmem onaj komplet IA, posebno sto Price o moru/ selu nisam citala.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.9.2018 11:12:32   
Sanjica26 RR
Procitala sam Beogradske price od njega.  Svidela mi se knjiga.  Ma,  sve od Ive Andrica je dobro. Dvoumim se izmedju 

Ovu
Ili  Ovu

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.9.2018 11:21:02 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
19.10.2018 22:27:07   
Sanjica26 RR
Cita li neko?

Trenutno sam na knjizi "Stogodisnjak koji je skocio prozor"user posted image Bleskasta je knjiga. Samo se razvlacim, jer nemam vremena.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.10.2018 7:42:16   
Milena18
I ja se razvlačim, Sanjice. Čitam jednu knjigu mesec dana.
Pre par dana sam završila Kormaka Makartija - "Dete božije" odlično napisana, ali jako teška i mučna tematika. Sad sam počela Fantea - Bratstvo loze. On je za mene igranje na sigurno, znam da će mi prijati i pre nego što počnem da čitam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here