|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
11.1.2022 9:05:26   
Peace*
Jeste čitale "Kafić na kraju sveta"?
Popularna psihologija je u pitanju, što inače ne čitam, ali je super napisana, čita se za dan.
Trilogija je u pitanju, preostale dve još nisam uzela.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
12.1.2022 9:03:12   
IvanaSK RR
Ja sam citala novu knjigu od Tes Geritsen i procitah sinovljenu lektiru Zbogom mojih 15 godina 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
12.1.2022 9:40:58   
dddaca
Bravo za lektiru user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
12.6.2022 11:07:20   
Didy
Zaboravila sam preporučiti jako dobru knjigu koju sam pročitala početkom godine - Semper idem od Đorđa Lebovića. Knjiga je pozamašna, ali se čita u dahu, bar ja sam je pročitala za 5-6 dana (pored svih svakodnevnih obaveza), bukvalno me je opčinila. Topla, divna, ljudska priča ispričana iz ugla deteta. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
9.7.2022 22:34:53   
Vumi
Remark -Crni obelixSta mislite o knjizi,i kome bi je poklonili?

(odgovor članu mamyca)
Direktna veza do poruke: 1880
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
13.7.2022 8:30:04   
nata11
Ja presla na edenbook. Trenutno NS-sa svakim dahom. Nesto sporo ideuser posted image Nije me bas odusevila ali videcemo.

_____________________________





(odgovor članu Vumi)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
13.7.2022 8:40:50   
Sanjica26 RR
Koja ti je to knjiga, Nato? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
13.7.2022 12:37:29   
nata11
Nikolas Sparks

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1883
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
13.7.2022 14:58:57   
Milena18
Poslednje što sam pročitala je zbirka priča Lane Bastašić "Mliječni zubi" . Odlične su priče, mada ne za svačiji stomak. I njen roman "Uhvati zeca" mi se dopao. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1884
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
15.7.2022 8:20:15   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Didy

Zaboravila sam preporučiti jako dobru knjigu koju sam pročitala početkom godine - Semper idem od Đorđa Lebovića. Knjiga je pozamašna, ali se čita u dahu, bar ja sam je pročitala za 5-6 dana (pored svih svakodnevnih obaveza), bukvalno me je opčinila. Topla, divna, ljudska priča ispričana iz ugla deteta. 




Divnaaaa!

Već neko vreme čitam (malo slobodnog vremena) "Usudi se" Ksenije Ćaćić.
Mnogo stvari i razmišljanja mi je zanimljivo, a najzanimljivije je da je radnja u NS, i tačnom znam o čemu piše kada opisuje mesta.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1885
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
18.7.2022 8:05:15   
Peace*
Ksenija Ćaćić: Usudi se

Zanimljivo user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1886
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.7.2022 14:34:19   
Didy


IZVORNA PORUKA: Peace*

Već neko vreme čitam (malo slobodnog vremena) "Usudi se" Ksenije Ćaćić.
Mnogo stvari i razmišljanja mi je zanimljivo, a najzanimljivije je da je radnja u NS, i tačnom znam o čemu piše kada opisuje mesta.



Jao, nikad nisam čitala knjigu koja se događa u Novom Sadu. Ako ništa, moraću je samo zbog ovoga uzeti. 🙂
Ja se "borim" s Crnjanskim. Čitam "Roman o Londonu" već dosta dugo. Em, je baš obiman, em nije neka laganica, pa sporo ide, ali mi se sviđa. I tematika mi je zanimljiva, a volim i taj njegov stil. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1887
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.7.2022 7:52:17   
Peace*
Uspela sam da nabavim i drugu njenu knjigu, "Dodir odaje".
Koliko sam shvatila iz opisa - dešava se na relaciji Novi Sad - Sremski Karlovci.
Čuvam je za more. user posted image
Javljam utiske...

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1888
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.8.2022 15:55:21   
Didy
Zbirka pripovedaka "Moj muž" makedonske spisateljice Rumene Bužarovske je za preporuku. Pročitala sam je juče u dahu koliko mi se dopala. Svaka pripovetka opisuje živote različitih žena i u svakoj ima nekih neočekivanih obrta koji su mi bili posebno zanimljivi i vukli me da čitam.

Liči mi pomalo na stil ruske spisateljice Ljudmile Ulicke. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1889
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.8.2022 21:53:45   
Milena18
Didy, tebi bi se onda verovatno svidela ova knjiga koju sam pomenula - Mliječni zubi Lane Bastašić. Sličan je stil. Teme su detinjstvo, odrastanje i porodični odnosi. Malo je, doduše, mračnija u odnosu na zbirku Moj muž. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1890
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
4.8.2022 18:26:24   
Didy
Čitala sam preporuke za tu knjigu, baš je dosta hvale. Meni je i ovo bilo poprilično teško, nekako mi je gorak ukus ostajao posle skoro svake, ali to je i cilj - da se trgnemo, da ne zatvaramo oči, da se pobunimo...



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1891
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
9.8.2022 14:53:05   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Didy

Zbirka pripovedaka "Moj muž" makedonske spisateljice Rumene Bužarovske je za preporuku. Pročitala sam je juče u dahu koliko mi se dopala. Svaka pripovetka opisuje živote različitih žena i u svakoj ima nekih neočekivanih obrta koji su mi bili posebno zanimljivi i vukli me da čitam.

Liči mi pomalo na stil ruske spisateljice Ljudmile Ulicke. 


Upravo sam pročitala odlomak na netu.
Ostadoh u pola priče. user posted image Kako vidim stvari - sa posla idem da kupim knjigu. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1892
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
11.8.2022 15:08:51   
Didy
Hahaha. Ako nisi kupila, da slikam pa da ti pošaljem nastavak? 🤣🤣🤣 Javi kako ti se dopada kad pročitao, baš me zanima. 


Za ljubitelje Balaševića, da prijavim da sam pročitala "Panonski admiral" knjigu. O njegovim pločama, pesmama, koncertima, muzici, saradnicima, pomalo iz ličnog života, pomalo analiza društvenih pojava koje su bile aktuelna u vreme izdavanja određenih albuma... Meni se svidela, saznala sam neke stvari koje nisam znala. Inače sam ga obožavala, kao dete posebno. Mislim da sve i jednu njegovu pesmu znam napamet. Kad je umro, zvali me svi iz osnovne da čuju kako sam, sećaju se da sam ga baš volela. 
Isplanirala sam da počnem knjigu "Molitva za Ovena Minija" Džona Irvinga, dobila sam preporuku, pa sam je uzela još za Noć knjige. Da li je neko čitao? Ili nešto drugo njegovo? Ja nisam do sad ništa i baš me zanima kako piše. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1893
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
11.8.2022 15:29:58   
Sanjica26 RR
Didy, dobro si mi rekla za Balasevicevu knjigu. Moj mm bas voli njega. Čak smo isli na njegov koncert malo pre njegove smrti. Moram mu kupiti.
Čitala sam pozitivne kritike o knjizi koju spominjes. I ja sam želela da je imam. Sve njegove knjige kažu da su dobre. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1894
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
12.8.2022 8:26:44   
Peace*
IZVORNA PORUKA: Didy

Hahaha. Ako nisi kupila, da slikam pa da ti pošaljem nastavak? 🤣🤣🤣 Javi kako ti se dopada kad pročitao, baš me zanima. 




Naaaaraaaavno da sam je kupila isti dan. user posted image

Čitam svako jutro uz kafu na poslu, ubacim u Zakon, i pravim se luda. Malo je teško ne nasmejati se s vremena na vreme. user posted image

Juče sam baki i mami čitala prvih stranu i po iz priče "Nektar", i one su se pošteno nasmejale - priča je dalje otišla u pravcu razgovora o muževima (svako o svom user posted image ), a onda me je mama zvala uveče da pita da li ću pozajmiti kumi knjigu kad pročitam - vrv je prepričavala.


< Poruku je uredio Peace* -- 12.8.2022 8:27:39 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1895
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
12.8.2022 9:58:43   
Didy
Hahahahaha. 

Ima još zbirki pripovedaka. Danas planiram da uzmem njenu "Osmicu". 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1896
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.8.2022 21:30:27   
Didy

Definitivno mi je Bužarovska legla sa svojim pripovetkama i tematski i stilski. Prvo sam pročitala "Moj muž", pa "Osmicu", a za vikend zbirku "Nikuda ne idem". Prosto ne mogu da ih ostavim. ❤
IZVORNA PORUKA: Milena18

Didy, tebi bi se onda verovatno svidela ova knjiga koju sam pomenula - Mliječni zubi Lane Bastašić. Sličan je stil. Teme su detinjstvo, odrastanje i porodični odnosi. Malo je, doduše, mračnija u odnosu na zbirku Moj muž. 



Milena, uzela sam od drugarice "Mliječne zube", počinjem večeras, jedva čekam. 😊

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1897
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
27.8.2022 18:13:26   
Didy
Samo da prijavim da su "Mliječni zubi" odlični. Brzo se i čitaju. Planiram da uzmem i "Uhvati zeca" od Lane Bastašić. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1898
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
27.8.2022 18:29:37   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Didy

Samo da prijavim da su "Mliječni zubi" odlični. Brzo se i čitaju. Planiram da uzmem i "Uhvati zeca" od Lane Bastašić. 


Hvala na preporuci.


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1899
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.8.2022 0:13:43   
Mirko Svirko
Moj sin cesto uzima knjige iz biblioteke, sada je uzeo "deda u bekstvu"... Ali kada ga pitam koja je bila najlepsa.. Na njega je veliki utisak ostavila knjiga "baka gangster" 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here