|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.12.-15.12.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontracepcija
24.2.2019 18:04:23   
vocicana RR
Boze Maslacak, pa naravno da ne razmisljamo tako! Ja sam zdravstveni radnik, zena, majka, naravno da necu savetovati nikoga a ni svoje dete da se stiti time sta zena kaze. Kapa glavu cuva, kondom je bio resenje dok nisam stavila spiral, vrv je tako I kod svih ostalih zenica ove. Ovde samo govorim o odnosu dvoje supruznika, naravno da se void racuna o svemu. Niti polazim od toga, da ce neko zaraditi neku sugu, meni ovaj vid kontracepcije odgovara u braku, da sam sama I devojka, prvo se ne bi ni upustila u odnose sa nepoznatom osobom, a kamo li bez zastite, sada tek posle ovoliko godina, verujem da bih sebe dobro ispitala da li mi to uopste treba.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 651
24.2.2019 18:05:00   
Sanidej
Maslacak, nazalost. Jos kad dodamo cinjenicu da kod muskaraca vecina infekcija prolazi asimptomatski..nije sjajno.

Direktna veza do poruke: 652
24.2.2019 18:46:13   
IvanaSK RR
Vocicana, hoce da se kaze da je džabe sto ti nebi sa nekim nepoznatim u krevet bez kondoma,a kad tvoj muz mozda bi.user posted image
Sexam se sa kondomom,bez..kako mi odgovara.
Nisu ni sve bolesti posledica nekoriscenja kondoma..

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 653
24.2.2019 18:51:37   
Rosita
Pošto sam pre prve trudnoće bila frik (a ispostavilo se s razlogom, prvo dete je došlo iz drugog ciklusa bez zaštite, drugo iz prvog), bilo je pilula+ kondom 😂. Sada samo kondom. Najjednostavnije sigurno.

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 654
24.2.2019 18:55:09   
Maslacak15
hahhaa ima toga ivana puno vise nego sto se misli. Nebih ja krivila sve na muskarce, sigurno da svrljaju i zeneuser posted image Muzevljeva koleginica pre par godina trudna, ustanovljena pozitivna na Hlamidije. I ona to jos prica okolo. Mislim se ja bih cutal. Posto ta cinjenica nedvosmisleno znaci da su ili ona ili njen partner, posto je bila u dugogodisnjoj "stabilnoj vezi" negde sa strane svrljali . Jer hlamidija ne moze da se prenese nikako drugacije nego seksualnim kontaktom. Ali ona to ocigledno nije znala ili se pravila da nezna. Iako je biolog. Iako nisu idealni, kondomi su najbolja zastita.

A u nasoj sredini to sam nebrojeno puta cula " ne vole kondome" zato sam i reagovala.

Direktna veza do poruke: 655
24.2.2019 18:58:04   
IvanaSK RR
Znam,Maslacak. Razumem sta pricas. Samo je po meni suludo da u 21-om veku treba takve stvari naglasavati. Pored ovoliko izvora informacija.

Direktna veza do poruke: 656
24.2.2019 19:05:32   
veselica RR
Pa koliko samo nezeljenih trudnoca ima,odmah ti bude jasno da ljudi bas i ne znaju.
A po meni je suludo i ne verovati nekome sa kim si u braku.

Direktna veza do poruke: 657
24.2.2019 19:13:27   
IvanaSK RR
Verujem samo sebi. Nekad i to dovedem u pitanje.

(odgovor članu veselica RR)
Direktna veza do poruke: 658
24.2.2019 19:14:46   
veselica RR
Hahhah Ivana user posted image

Direktna veza do poruke: 659
24.2.2019 20:08:52   
Sanidej
Ako muškarac izričito insistira na odnosu bez kondoma (bilo da je u braku ili vezi sa vama), sva je prilika da je tako postupao i sa prethodnim devojkama. Svašta se tu pokupiti da..ako uzmemo u obzir da veliki broj infekcija kod dragih nam mužjaka nema simptoma, kako ce oni leciti npr. ureaplazmu kad ni ne znaju da je imaju pre nego je proslede vama? Upravo infekcije ureaplazmom, hlamidijom dovode do steriliteta, koji je u ogromnom porastu. Inače, najveći broj abortusa je kod žena koje su u braku...

(odgovor članu veselica RR)
Direktna veza do poruke: 660
24.2.2019 21:57:34   
bubulence

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Verujem samo sebi. Nekad i to dovedem u pitanje.

😂😂😂

Direktna veza do poruke: 661
21.7.2019 10:29:23   
MimaKos
Zelela da ukljucim tablete pa mi ginekolig rekao da ipak ne jer je hormonski, samo kondom u plodnim danima, za svaki slucaj

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 662
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Idi na:

image
LauraAndrija
Pharmalife je naš spas koji svaki zdravstveni problem reši za tili čas!
Broncamil sirup je naš spas kod prehlade. Pomaže bukvalno za jedan dan i što je bitno beba popije bez problema, što nije slučaj kada su drugi sirupi u pitanju. Fitobalm gel koristimo od prvog meseca rođenja, otpuši nosić, beba lakše diše i mirno spava. Koristimo i mi odrasli. Apettito sirup pije ćerkica, u početku je odbijala zbog jakog mirisa i ukusa, ali sad je navikla i sama traži, mogu samo da kažem da pomaže. Mapez sprejom se naprskamo celi i nema ujeda.  Više >>
image
Kuvar: flamingos
Po želji posuti c šećerom u prahu
Click Here

WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA!
Pretražujte Ringeraju, buditi aktivni jer se i aktivnosti boduju, sakupljajte ikone sponzora i osvojite neku od 25 sjajnih nagrada

Da bi ste učestvovali morate da budete prijavljeni!
Više o takmičenju >> Prijavi se >> SAKRIJ IKONE >>