|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 19:57:03   
LillyT
Sunce mu zarko, pa sta cu sada ja user posted image Nismo se seksali pre porodjaja...pa vise od 1.5 mesec, sada dajemo 40 dnevni pomen sexu jerbo su mi rekli da nema sexa 6 nedelja od porodjaja (istice 15.5.), spirala mi se ne stavlja, pilule ne mogu (a vidim da nekome dovode i do pada libida, a to mi ne treba), kondom me smori....

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 19:59:31   
gagana83
Lilly ne znam sta bih ti rekla osim:APSTINENCIJA JE NAJBOLJA KONTRACEPCIJAuser posted image user posted image user posted image
Salim se,pa nema ti druge osim da se pazite dok ne prestanes da dojis.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 21:47:59   
Anoniman
Meni su pilule pad libida izazvale tek posle nekih 2,5 god korišćenja. Do tada sam bila SUPER! Mislim da je samo bilo vreme za pauzicu. 

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 21:56:35   
magnetic

IZVORNA PORUKA: LillyT

Sunce mu zarko, pa sta cu sada ja user posted image Nismo se seksali pre porodjaja...pa vise od 1.5 mesec, sada dajemo 40 dnevni pomen sexu jerbo su mi rekli da nema sexa 6 nedelja od porodjaja (istice 15.5.), spirala mi se ne stavlja, pilule ne mogu (a vidim da nekome dovode i do pada libida, a to mi ne treba), kondom me smori....
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kontracepcija
22.4.2010 22:14:37   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: OTI

koje su mane spirale?



Moja drugarica je sa spiralom ostala trudna...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kontracepcija
23.4.2010 8:54:52   
Lu
Ja ću opet samo da hvalim spiralu,šta ću kad imam dobr iskustvouser posted image
Evo treća godina,da kucnem u drvo...nikada ne mislim na kontracepciju,sex u svako doba,ne pazimo nikada,jednom godišnje na redovnom gin. pregledu se utvrdi da li je sve na svom mjestuuser posted image
Mogućnost trudnoće isto kao i kod ostalih kontracepcija pilule,kondoma,znači 1-2%,koliko im mogućnosti da vam pukne kondom toliko i da zatrudnite preko spirale ili pilule!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kontracepcija
27.5.2010 17:19:33   
cici78
Meni je dr preporucila Yazz pilule, za par dana trebam da pocnem da ih pijem i kao sto neko ovde rece "malo mi je frka". Nadam se da ne izazivaju krvarenja kad im vreme nije jer bi me to izludelo, tj.odmah podsetilo na vanmatericnu koju sam nedavno imala, uh kakva bi me panika uhvatila. Ja pocinjem da ih pijem da bi se malo opustila a ne da sad opet razmisljam o nepravilanim krvarenjimauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kontracepcija
28.5.2010 11:26:10   
Rivana
Jel pio neko Logest?

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kontracepcija
28.5.2010 11:30:05   
Anoniman
Ja, ali mi je menstruacija probijala kroz njega, pa sam prešla na Yasmin. 

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kontracepcija
28.5.2010 11:33:32   
pepino
IZVORNA PORUKA: Rivana

Jel pio neko Logest?


Ja sam pila 2 mjeseca,ali ne radi zastite vec kao pripremu pred histeroskopiju,ne znam da li ti mogu pomoci?!user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kontracepcija
28.5.2010 11:37:24   
Maza82
Moja rodica pije, ali dok ga pije, pomalo krvari cijelo vrijeme, ali ona ga pije jer ima policistične jajnike i ne znam zašto još... A jel u redu da se tako krvari od njeg?

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kontracepcija
28.5.2010 11:39:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maza82

Moja rodica pije, ali dok ga pije, pomalo krvari cijelo vrijeme, ali ona ga pije jer ima policistične jajnike i ne znam zašto još... A jel u redu da se tako krvari od njeg?


Meni su zato promenili, jer sam ceo mesec krvarila, pa je dr rekla da nije dovoljno jak za moj organizam. Mislim da bi trebala da kaže dr da krvari i trži promenu antibebi pilula.

(odgovor članu Maza82)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kontracepcija
28.5.2010 11:41:04   
pepino
A meni bilo sve ok,to je tako kad nije svaciji organizam isti,treba pitati ginekologa sta da radi!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kontracepcija
28.5.2010 11:42:49   
Maza82
Pitala je i rekli joj da uzima po dvije i dok je tako ne krvari, a čim po jednu krvari. E onda pošto je malokrvna, jedan dan joj nije bilo dobro, pa sad ne zna šta da radi....

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kontracepcija
28.5.2010 11:45:47   
Anoniman
I ja sam pila zbog policističnih jajnika, i još nisam čula da neko treba da pije 2 antibebi pilule. Meni je to van pameti, mislim da treba da pređe na jače. 

(odgovor članu Maza82)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kontracepcija
28.5.2010 11:48:20   
viking
Pazite ovo:

Otvaranje izložbe fotografija o naučnom i društvenom uticaju kontracepcije
[color=#000000 size=3] 
U SLAVU ŽENA. U SLAVU INOVACIJA – 50 GODINA PILULE
Kako je pilula promenila status žene u društvu? Koja je bila prva kontraceptivna metoda? Ko su bili pioniri pilule? Koja je budućnost kontracepcije?
[color=#000000 size=3] 
Izložbu pod nazivom  U slavu žena. u slavu inovacija,  posvećenu obeležavanju pola veka od nastanka prve oralne kontracepcije za žene, otvoriće kompanija Bajer Šering Farma (Bayer Schering Pharma) sa željom da ukaže na promene u društvu koje je svetu i kod nas donela pilula, i istakne njen uticaj na emacipaciju žena. 
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3] 
Pozivamo Vas da prisustvujete svečanom otvaranju izložbe:
[color=#000000 size=3] 
u petak, 28.maja 2010 godine, s početkom u 13:00 časova,
[color=#000000 size=3]u izložbenom prostoru Supermarketa (Koncept Superstore),
Višnjičeva 10, u Beogradu.
[color=#000000 size=3] 
[color=#000000 size=3] 
Budite i vi deo ovog slavlja i podržite žene kakve poznajete danas: emancipovane, samostalne i hrabre.
[color=#000000 size=3] 
Za sve posetioce, izložba će biti otvorena do 02. juna 2010. godine.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kontracepcija
28.5.2010 12:01:08   
Rivana
ja pijem Yasmin ali od njega imam blaga krvarenja ponekad, imam glavobolje pred dobijanje jednostavno mi ne prijaju... Pricala sam sa dr ona kaze da je tako dok se organizam ne navikne na pilulu, ali mene to nervira bas, bas, onda mi je pomenula Logest ili Yaz rekla mi od od Yaz pilula nema glavobolje, ne znam sta da radim. user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kontracepcija
28.5.2010 12:02:02   
Rivana
IZVORNA PORUKA: Tashke

I ja sam pila zbog policističnih jajnika, i još nisam čula da neko treba da pije 2 antibebi pilule. Meni je to van pameti, mislim da treba da pređe na jače. 

E i meni je nesto pomenula kao dve pilule zbog krvarenja, ma meni je to suludo dve da pijem ma ne mogu
Pijem ih negde od februara pa kada cu se vise naviknuti na njih, kaze mi dr da kod nekih zena organizam se navikava i pola godine na pilulu to je valjda slucaj kod mene. Dok ih nisam pila sve bilo ok sada sve mi se poremetilo eh da i mucnine imam. Ma nema sta nemam user posted image user posted image

< Poruku je uredio Rivana -- 28.5.2010 12:05:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kontracepcija
1.6.2010 12:32:43   
cici78
Ja sam juce dobila i pocela da pijem Yaz. Ranije sam imala normalne menstruacije, ni obilne ni oskudne ali ovoga puta mi bas slabo nesto ide. Nemoguce da pilula vec ima uticaja na krvarenje pa se od nje smanjilouser posted image  Sta mislite? Jel ovo ocekivano ili...?

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kontracepcija
1.6.2010 17:09:12   
buhla
te pilule se piju 21 dan?
a sta mi koji imamo ciklus od 40 i kusur dana... koliko se onda dana piju pilule i od kada? user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kontracepcija
1.6.2010 17:33:51   
Snelle
Koliko ja znam, Yaz pilule se piju bez pauze, dakle nisu kao ostale pilule koje pijes 21 dan, pa pravis pauzu 7 dana, pa onda opet ispocetka. One se piju svih 28 dana, i kad zavrsis sa poslednjom pilulom iz pakovanja sutradan odmah pocinjes sa novim pakovanjem.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kontracepcija
1.6.2010 17:42:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

te pilule se piju 21 dan?
a sta mi koji imamo ciklus od 40 i kusur dana... koliko se onda dana piju pilule i od kada? user posted image



Ne znam dal si ovo pitala za neke određene pilule, ali uglavnom kod antibebi pilula imaš 21 u pakovanju. Prvu turu počinješ da piješ na prvi dan menstruacije, piješ 21 kom, i onda 7 dana pauze kada dobiješ. Nema to veze sa ciklusom inače, pilule ga srede, i dobijaš kao švajcarski sat. Ja sam uvek dobijaladan i po nakon poslednje pilule.

Snelle nisam znala to za te Yaz... a kada onda dobiješ?

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kontracepcija
1.6.2010 18:29:12   
buhla
nisam pitala ni za jedne odredjene, ja sam mislila da se sve piju 21 dan user posted image
nisam ih nikad koristila pa neee znam.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kontracepcija
2.6.2010 10:45:48   
buhla
IZVORNA PORUKA: buhla

te pilule se piju 21 dan?
a sta mi koji imamo ciklus od 40 i kusur dana... koliko se onda dana piju pilule i od kada? user posted image



da ponovim pitanje... vezano za bilo koje pilule za lilule, nikada ih nisam koristila
mrzi me da idem cekam u redu kod dr u dz, da bi mi ona rekla koje pilule da koristim, a iskreno mi i ne izgleda kao strucno lice, jer mi je i dok sam bila trudna za sve davala uput za bolnicu, ona je samo gledala moju krvnu sliku! a ne bi stavljala sad spiralu, to bi posle drugog deteta user posted image

< Poruku je uredio buhla -- 2.6.2010 10:46:56 >


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kontracepcija
2.6.2010 10:56:17   
Anoniman
Odgovorila sam ti na to. user posted image

IZVORNA PORUKA: Tashke



Ne znam dal si ovo pitala za neke određene pilule, ali uglavnom kod antibebi pilula imaš 21 u pakovanju. Prvu turu počinješ da piješ na prvi dan menstruacije, piješ 21 kom, i onda 7 dana pauze kada dobiješ. Nema to veze sa ciklusom inače, pilule ga srede, i dobijaš kao švajcarski sat. Ja sam uvek dobijaladan i po nakon poslednje pilule.



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here