|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2018 17:40:05   
IvanaSK RR
I mi smo dobile od uciteljice bas lepo cestitku na preklapanje i papirni cvet. A Stefan mi je u skoli napravio ogrlicu, narukvicu, mindjuse od makarona bojenih temperom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2018 18:19:18   
Ana RR
Mi smo imali priredbu u vrtiću, kupili smo pola kg kafe, dve milke od 300g i dve kutije keksa Princeza. Znači za vrtić, čisto da se zaslade. Njim ima puno i sve vaspitačice su predivne, ne bih mogla samo jednoj da kupim poklon. Ovako smo doneli sitnicu za vrtić + mm je fotkao i daćemo im te slike.

< Poruku je uredio Ana RR -- 8.3.2018 18:42:02 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2018 18:27:06   
Misha i Ljisha
Bravo za vase uciteljice i vaspitaciceuser posted image

Naravno donesose deca danas svasta iz vrtica. Radile su vaspitacice svasta sa njima. Hvala im. A i stbarno eto neke uciteljice se bas bas pokazale divnim

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2018 18:44:56   
Anck Su Nmaun
Mi nismo imali priredbu ali su tate juce isle u vrtic pa sa decom pravili ramove za slike user posted image
To mi je bas lepa ideja, da ne ucestvuju samo mame uvek. H je bila presrecna user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2018 18:46:29   
veselicaa
S je danas iz skole donela bas lepe cestitke,po dve im je napravila uciteljica.Takodje uvek deci kupi po sokic i kiflu,tako da taj dan ne kupuju uzinu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2018 18:46:48   
Ana RR
Da, baš lepo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2018 18:48:28   
mama Jo
Jeste, bas lepo... iskreno, ja sam se bas iznenadila... pozitivno naravno! Tako i one daju primer deci...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2018 22:27:01   
IvanaSK RR
Evo jednog lepog teksta Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
8.3.2018 23:03:45   
choopa choops
Ne slažem se sa tekstom. user posted image

Naše su dobile prva vaučer u parfimeriji i homemade cestitku, druga hemijsku, homemade cestitku i cvijeće, treća hemijsku i homemade cestitku. Za 5€ (2+2+1) ukupno.
Drage učiteljice, hvala vam što postojite user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 8:23:55   
IvanaSK RR
Choopo, ja ne mislim da treba da kupimo jednu ruzu i to je to. Ali smatram da je mnogo 8000 din za osmi mart, a za tri meseca je kraj četvrtog razreda i trebamo uzeti nesto "vece".
Uvek sam bila za zajednicko skupljanje novca, ali mislim da treba imati meru.
P. S. Sin mi rece da mu je uciteljica pomagala u izradi nakita, a cestitka i cvet sto sam dobila su iz vrtica user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 8:38:04   
mama Jo
Ja se isto slazem da je za 8.mart previse novca, upravo iz razloga sto postoje jos mnogi drugi datumi... eto zavrset_ak 4.razreda sto kaze Ivana i u redu je uzeti nesto sto ce joj ostati, a sta to da bude? Verujem da negde deca uciteljici i za rodjendan kupe poklon... roditelji imaju zaista puno izdataka...


< Poruku je uredio mama Jo -- 9.3.2018 8:39:32 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 9:21:38   
AnaTamara
Ja sam vaspitacicama kupila po figuru slonica i po dzepno ogledalce, a onda sam se setila spremacice i njoj poslala 200gr kafe. Animatorki u skolici sporta sam kupila divnu solju za caj. Smatram da je to sasvim dovoljno. A jasam dobila prelepe cestitke koje je pravila u vrticu i na sporticu, i odmah sam ih uramila :) to me cini srecnom i ponosnom mamom

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 9:43:54   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Evo jednog lepog teksta Klik


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 10:02:44   
veselicaa
Mi smo uciteljici za malu maturu uzeli rucni sat bio je negde oko 55e,dobru bobmbonjeru i cvece u saksiji.I mislim da je i to malo,ja bih uvek dala i vise novca nego koliko obicno sakupljamo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 10:30:24   
Milena18
Ja se potpuno slažem sa autorkom teksta. Našim vaspitačicama su se svidele čestitke, a još mi je draže što mi je M juče popodne kad je sela da crta rekla "Kaju" (htela je da crta opet nešto za svoju vaspitačicu Kaju).


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 10:43:05   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Mi smo uciteljici za malu maturu uzeli rucni sat bio je negde oko 55e,dobru bobmbonjeru i cvece u saksiji.I mislim da je i to malo,ja bih uvek dala i vise novca nego koliko obicno sakupljamo.


Za malu maturu to je jako lepo. Ali vi ste sat platili manje nego sto je neko sakupio za osmi mart... ne znam, i ja se skroz slazem sa autorkom teksta, i jesam za to da se kupi i za 8.mart, i kad god, ali da to ne bude opterecujuce za roditelje...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 10:48:13   
veselicaa
Kod nas je samo osmoro dece u odeljenjuuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 10:57:36   
mama Jo
Stvarno? 😊 onda ste vi dosta novaca dali... ali dobro, za kraj 4.razreda je

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 11:05:51   
Milena18
Mislim da se previše stavlja akcenat na to koliko poklon košta, koliko vredi (ali opet u materijalnom smislu), a mnogo manje šta taj poklon znači. Ne želim da uvredim nikoga ovde, ali meni je poklanjanje vaučera, na primer, nešto potpuno bezlično i ne govori ništa ni o onome ko poklon dobija ni o onome ko ga daje, a najmanje o njihovom odnosu, a to bi u slučaju vaspitača i učitelja trebalo da bude odnos poverenja i zahvalnosti. To mi je isto kao da roditelji lepo sakupe novac, stave ga u koverat, pa neka on/ona kupe šta im treba.
Kaže moja sveki juče da smo mogli vaspitačicama da kupimo bar po dezodorans user posted image Pa naravno da smo mogli, ali postoji razlog što nismo. Očigledno smatra da nešto unikatno što su napravili dete i roditelj zajedno nije dovoljno lepo. Ili vredno. A tu se opet vraćamo na početak priče.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 11:15:54   
veselicaa
I ja mislim da je bitnije da se izabere nesto sto ce uciteljice nositi,sve sto smo mi kupili nasoj ona nosi a to znaci da smo pazljivo birali i videli sta ona voli.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 11:20:40   
Anck Su Nmaun
Sve se ja slazem sa vama ali mislim da niko nema vremena da obraca paznju sta je vaspitacica obukla il da lii kakvu nosi torbu il slicno. Bar ja nikad bisam obracala paznju. A bzvz mi je baciti tolike pare na nesto sto nece nositi zato su bezbedniji vauceri.
Slazem se da je totalno bezlicno ali lakse je i nama i isplativije da iskoriste na nesto sto im stvarno treba i sto ce nositi.
Opet i ja bih volela da svi imamo vise vremena da nesto sami napravimo.
U skoli smo se jeeeeedva organizovali da skupimo pare a nesto drugo user posted image jer niko nema vremena . Pa je vecina slala po deci pare.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 11:59:41   
veselicaa
Primeti se neciji stil cim porazgovaras sa njim nekoliko puta,a ako bas i ne idete na to uvek mozete kupiti nesto univerzalno sto svi vole.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 12:02:32   
Anck Su Nmaun
Pa ne znam ova vaspitacica sto je sad V bila.je i T da me pitas sta zena nosi...user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 9.3.2018 12:03:24 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 12:08:33   
veselicaa
Razumem,mozda je vidjas samo u uniformi a i kod vas u vrticima ima puno dece.I A i S su bile kdo site vaspitacice a i uciteljica im je ista.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
9.3.2018 12:11:31   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Kod nas je samo osmoro dece u odeljenjuuser posted image

user posted image kod bratanca je njih 11 skupljali su po 1000 din. Ne znam jos sta su uciteljici kupili. Obavesticu vas user posted image

Sta ja znam, znam i da je problem "lagerovanje" gluposti. Al kako da kazem, meni su te gluposti draga uspomena. A odeca, pa cak i torba se pocepa, pri tom nema eki licni pecat da je to od dece. A opet vauceri su mi jos bezlicniji. Evo ja prva, da sam dobila vaucer i da imam cerku od 20 godina (pricam o vauceru sto su dobile nase vaspitacice u glam upu) ja bih dala cerki da ode ona da se ponovi. Majke mi. U to sam sto posto sigurna. A kakva je to uspomena? Nikakva. Cerka se verovatno nece vezati za tu stvar jer su mami to poklonili za osmi mart user posted image

Ja sam vise za uspomene. Trajne. Kazem kod tih sitnica je problem lagerovanje ali uvek uzeti neku dobru knjigu je po meni sjajno.Ili npr te karte za pozoriste, to ipak ostaje u secanju


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here