|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 22:05:33   
dunja RR
Ja i sebi ejdva izaberem parfem ili tašnu, a ne drugome.

Nego kako je u inostranstvu, mame?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2018 23:22:55   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: mama Jo

I ja svakako jesam za znak paznje, ali ne da se od toga pravi takmicenje ko je koliko dao, da se osudjuje onaj ko nije dao i proziva a da se istice onaj ko je najvise dao. Prosto mislim da ne bi trebalo da bude tesko da se na nivou razreda/grupe sklopi dogovor da se da od 100 do 200 dinara-ko koliko moze- i da se kupi nesto prikladno za sakupljeni novac...


Pa da, tako je kod nas bilo, ko da da, ko ne da sve OK, ali evo ove godine niko neće da potegne jer su svi u nekom strahu da im ne kažu da pretjeruju. I sad će, vjerovatno, svako da kupi poklon krišom, neku sitnicu i da da uciteljici, opet u strahu da ce da ispadne kao da daje mito i da joj se ulizuje. Odem u kafanu pa ostavim bakšiš, restoran, prodavnicu. I svi ti ljudi isto rade za platu pa im ostavljamo baksis. A prvi put ih vidim možda. Evo ne znam.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 8:00:25   
Misha i Ljisha
I mene bas zanima kako u inostranstvu. U Americi znam da ne slave ali npr znam da slave u Emiratima. A kako ide za poklone nem tri cuke

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 8:16:32   
mama Jo
E, i mene bas zanima kako preko rade...


I sve se slazem i sve ja razumem. Ostavim i ja baksis i u prodavnici i u kafani... koliko??? Koliko mogu i koliko imam... kad je kusur 20 dinara, uzmem ga kao i svi verovatno. U kafani zaokruzim cifru.
Ja svakako jesam za obelezavanje, to je lepo, ali moze da se obelezi i sa malo novca.

< Poruku je uredio mama Jo -- 7.3.2018 8:19:42 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 8:31:45   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 10:47:21   
Ana RR
Ja se uopšte ne sećam da su klinci u Kalgariju nešto nosili učiteljicama za 8. mart. Nisam videla. Tamo moraš biti jako oprezan sa tim stvarima jer očas posla ispadneš rasista, diskriminator itd. Verujem da bi se mnoge žene uvredile kada bi im poželeli srećan 8. mart.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 12:00:29   
Misha i Ljisha
Evo ja bas sa mamom pricala. U vrticu kod bratanca kupili dve kozne torbe vaspitacicama. I esarpe.

Vauuu....
I kaze moja mama, kad ste vi bili mali mi smo mesili kolace i nosili u skolu user posted image eto toliko o tome. Kolaci i sto naberes cveca ako je neko niklo npr narcise (u zavisnosti od vremenskih prilika) ili visibabe i ljubicice. covece...a gle sad... Ma nemam reci.

Nego nasa "trenerica" user posted image (kako se kaze zenski trener) se jako obradovala jer smo joj danas doneli kutiju sa bombonama i odmah je naravno deci delila bomboneuser posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 12:03:16   
mama Jo
Svaka cast za trenericu 😊 nadam se samo da i deci koja uciteljicama donesu Moninu koznu torbu, uciteljica podeli bombone...


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 12:11:54   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Svaka cast za trenericu 😊 nadam se samo da i deci koja uciteljicama donesu Moninu koznu torbu, uciteljica podeli bombone...


user posted image to je protiv pravilnika, u vrticima je zabranjeno deljenje bombona user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 12:11:59   
smeško
Ma, ja volim da dajem poklone ljudima koje volim, a ne kojima moram zato sto je tog dana neko tako resio. A vaspitacica nezadovoljna platom, ja svojim mestom u ovom drustvu i onda jedna drugoj kao cestitamo nesto.user posted image Trudnicko mi kasni, a pre njega ionako nisam primila 4 plate i jako mi je tesko da razmišljam o nekom imaginarnom prazniku. Imam dva decaka za koje treba da dam novac nekome ko je tu platu, ipak, primio, bez obzira sta radi. Odjednom samo taj posao vredi, mi ostali ne radimo nista bitno. Tom logikom ponecu i poklon vlasnici prodavnice u kojoj kupujem hleb, jer je mojoj deci i ta hrana podjednako bitna. Ali, nema sanse, jer se ovde razlika izmedju dece ipak pravi i ja necu da odmazem svom detetu. Ali, ne mogu da se ne osecam po malo ogorceno sto moram bas sada, kada jos nema ni moje ni mm plate i kada bi tu sitnicu radije priustila svojoj majci, a necu moci, posebno zbog roditelja koji glume velicine i sve se podrazumeva. Mi smo svasta nosili Makijevim vaspitacicama, ali to nisu bile skupe stvari i nisu morale tacnog dresjenpg datuma. To su kolazi, crtezi, kolaci za celu grupu, kafa, papir da ne daju svoje pare kada nam stampaju obavestenja,...ali one su neopisivo divne! Ne samo prema deci, nego i prema roditeljima. Nikijeve su bile potpuno suprotne.

< Poruku je uredio smeško -- 7.3.2018 12:13:50 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 12:24:03   
Misha i Ljisha
Tako je smesko. I ja volim ljudima da dajem i poklanjam. Ali ja najcesce bas kao u stara vremena, pravim kolace ili slicno. Npr sa mojim komsijama. Ajte kod nas ima kolaca ili zapakujem pa odnesem. I mojima. Moj tata voli orasnice, onda njemu posebno to pravim a tata nama pravi one oblatne sto se fil ukuvava 5 sati user posted image . To su po meni veci znaci paznje nego bilo kakav baksis i sl.
Eto spominjes prodavacicu. Meni bio rodj, i htedoh da napravim cizkejk sa nutelom i razmisljam se da li da uzmem vecu teglu pa da ispadne vise fila bla bla i pita me zena sta pravim i kazem sebi tortu za rodjendan. Ona kad je cula da mi je rodjendan POKLONILA mi VELIKU teglu nutele. Ja onako bas ostala u cudu i sve ne ne platicu svejedno pravim tortu, ne i ne i zena mi utrpa u kesu Nutelu.Ja kao da mi je poklonila auto user posted image . I najvise volim takve poklone neocekivane i eto bas bukvalno od neocekivanih ljudi. Nikad joj to necu zaboraviti.

Ali mi kao u madoninoj pesmi "we live in a material world and im a material girl" user posted image i sve nam je poremeceno . Dodjosmo od kolaca do Moninih koznih torbi

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 12:26:06   
Rosita
E, ovo sam i ja htela da napišem. Ali kod nas su dvostruki standardi. Otprilike, ne slavim, ne doživljavam, ali poklon može user posted image

Nešto na ovu temu mogle bi nam reći emicaa, maslačak, amelia...
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja se uopšte ne sećam da su klinci u Kalgariju nešto nosili učiteljicama za 8. mart. Nisam videla. Tamo moraš biti jako oprezan sa tim stvarima jer očas posla ispadneš rasista, diskriminator itd. Verujem da bi se mnoge žene uvredile kada bi im poželeli srećan 8. mart.



< Poruku je uredio Rosita -- 7.3.2018 12:27:21 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 12:43:42   
gagana83
U nasoj kuci se postuje 8.mart. Moj suprug svaki put pravi spisak da ne zaboravi nekog. Zena, majka, sestre, njegova tetka, moja tetka, kuma, drugarica, zena kog koje Una ide na korektivne vezbe, ticerka engleskog... Prosto takav je. Pa mi je logicno da i uciteljica dobije poklon. Ipak je to jedna od najvaznijih osoba u detetovom zivotu. Uz to, Una je bas voli. Ne smatram to dodvoravanjem uciteljici, ona svakako nema pojma ko je od roditelja dao novac a ko ne.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 13:23:38   
smeško
Ljisho, ziveli kolaci!user posted image user posted image
Ja se svakog dana borim da vaspitam svoje decake da budu uredni, pazljivi, empaticni i odgovorni. Nama stize jos jedan bata, dzaba meni jedan dan u godini, ako me cele godine urnisu. I Niki jedva ceka da uciteljici odnese čestitku. Pustila sam ga da sam resi kome zeli da pravi, a kome ne. Ko sam ja da mu i to namecem. Ne mora ako ne zeli. Ali, posebno me odusevio jer je osim ujne, bake, uciteljice,...,medju prvim damama pomenuo drugaricu iz klupe! Njoj je spremio poklon koji je dobio u Oki Bokiju.user posted image To mi je sjajan deo svega ovoga! On nije ni trazio da uciteljici nosi bilo sta, rekao je da ce to da radi kad pocne sam da zaradjuje.user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 14:33:13   
Rosita
Smeško, divno vaspitavaš sinove! I divno pišeš.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 14:54:52   
Ana RR
Slažem se, Rosi. Uživanje mi je čitati postove jedne racionalne žene. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 15:17:03   
Sanjica26 RR
Moja Smesko zlata vrediuser posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 15:41:29   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: gagana83

U nasoj kuci se postuje 8.mart. Moj suprug svaki put pravi spisak da ne zaboravi nekog. Zena, majka, sestre, njegova tetka, moja tetka, kuma, drugarica, zena kog koje Una ide na korektivne vezbe, ticerka engleskog... Prosto takav je. Pa mi je logicno da i uciteljica dobije poklon. Ipak je to jedna od najvaznijih osoba u detetovom zivotu. Uz to, Una je bas voli. Ne smatram to dodvoravanjem uciteljici, ona svakako nema pojma ko je od roditelja dao novac a ko ne.




Isto ovako razmisljam.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 16:26:41   
Misha i Ljisha
Jaoo evo ja se sad raznezila.

Zvala me Dunjina "trenerica" (hoce li mi neko napisati kako se zove zenski treneruser posted image ) klizanja da mi se zahvali na poklonu. Da se odusevila ali jutros posto joj je koleginica bila vidno ljubomorna (inace ne razumem zasto, ta devojka radi u upravi kluba i retko je vidja moje dete, a ja je vidjam samo kad placam clanarinu, niti trenira decu ni bilo sta slicno) i nije zena htela pred drugima. Ali kaze da je odusevljena, i da joj stoji kutija sa bombonama tu gde izdaje opremu i da su je svi pitali ko joj je poklonio i otkud tu bombone. Zena sva srecna zahvaljuje se na poklonu kao da smo joj poklonili Moninu koznu torbu user posted image .

nahvali mi zena dete pa i ja procvetala. I tako bas sam srecna. E veceras kad urucimo poklon uciteljici baleta javljam utiske user posted image

Ne znam meni je sve to po zasluzi. Da nema nase "trenerice" moja D bi verovatno davno odustala od klizanja. Ali stvarno. Jako puno znaci kad se dete zblizi sa trenerom i kad ga postuje i voli. Secam se u septmebru nije D bila kod nje u grupi i tad je htela da krene na balet i rekla da vise nece da bude h(F)okejasica. Tad nisam htela da je silim da ide na "suve" treninge jer sam skapirala da joj je jako tesko na njima i dosadno a i nije kazem ostvarila neku vezu sa trenerom tadasnjim. I rekla sam joj hajde sacekaj da krene led pa cemo videti ako i dalje ne zelis na hokej u redu. Evo vise od pola godine kasnije nijednom vise nije spomenula da nece da bude hokejas niti je ijednom rekla da nece da ide na trening. Znaci nasa trenerica je def zasluzila poklon user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 17:26:44   
IvanaSK RR
Ljiso, kazu i trenerka user posted image Mada koliko znam, to je generalno trener. Isto kao sudija, ginekolog, psiholog...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 17:28:33   
Mala Elena
Isto mislim, trener user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 19:04:37   
Maraj
I ja bi rekla trener ili trenerka user posted image
Ali trenerica mi vise zvuci kao rec sa hrvatskog podneblja. Mada javice se neko strucan da razresi dilemu tj trilemu user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 19:16:32   
IvanaSK RR
Da nastavimo o tome ovde Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 19:16:50   
Misha i Ljisha
I uciteljica baleta se sva raznezila user posted image sa bukmarkom od 160 dinara hehhe..Kaze dadoh joj ideju sta da pokloni zenama

A moja D. Mamina dusica. Kaze Pa mama i tebi je osmi mart user posted image , i onda krene da nabraja i babama i tetki. Kaze napravice nesto tetki a babama ce nacrtati. Super. Eto deca ne moraju da se podsecaju da bi mislila na druge. Obozavam moje blesavo dete user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
7.3.2018 19:23:04   
IvanaSK RR
E evo i nase "Zare.."
user posted image

user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here