|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
25.2.2020 19:33:17   
flamingos
Šta znam,ne mešam se,jer sa ovim mamama je nemoguće pričati,tako da...


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
25.2.2020 19:50:35   
Misha i Ljisha
Boze... u sta se pretvorio ovaj svet.  Ne znam. Ali znam da je i maslacak u ubran u set_nji namenjen nekom veca paznja nego tih 9000din poklona


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
25.2.2020 19:54:51   
Sanidej
Ljiso, nije se pretvorio samo se razotkrio. Pune ruke, a prazna glava.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
25.2.2020 19:58:25   
Misha i Ljisha
Bas cu sad gledati uciteljicinu reakciju. Po meni bi trebala ona da nakrpi roditelje. Ako tako bude svaka joj cas_t. Ako ne... 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
25.2.2020 20:19:12   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Boze... u sta se pretvorio ovaj svet.  Ne znam. Ali znam da je i maslacak u ubran u set__nji namenjen nekom veca paznja nego tih 9000din poklona





Slazem se. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
25.2.2020 22:25:18   
Tiziana

Eh mama Jo, sad sam se i ja set_ila nekog brosa na pluti sa nalepljenim kukuruzom i jos nekim zrnevljem pa prelakiran. Ili privecak od gline pa iscrtan.. Secam se i neke ogrlice od dugmadi..
Kod nas se skuplja po 250din.Ja se ne mesam puno. Nemam vremena da se time bavim pa ni ne talasam, samo se slozim. A i da imam... 

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Mislim kada bih mamama u mojoj grupi predlozila da deca sama naprave nesto vaspitacicama - lincovale bi me 😂
Jedna je rekla da je sramota da dajemo po 200-300 din, ipak te zene su pola dana sa nasom decom, cuvaju ih... Bla, bla ta prica. Cuj sramota da joj kupimo cvet. Ma hajde molim te. Uzasavam se tog nekog,, niova'''' koji neke tako namecu.
Pa sta bi sa brosevima koje smo nekada nasim mamama pravili od testa, ogrlice od testenine cestitke na obicnom papiru iz sveske.
Skoro sam nasla sto je moja mama sacuvala nekoliko takvih poklona, iskreno knedla mi u grlu stala koliko su me lepa osecanja preplavila.




(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
25.2.2020 22:34:55   
flamingos
Ljisho,misliš da svi učestvuju pa je 9000.Dobra matematika,ali od nas 18,11 dajemo novac,prema tome to je manje od 9000.Iskreno-niti se mešam,niti me interesuju,sve to umišljeno,pametuje,tako da sam distancirana i gledam svoja posla.Jednom godišnje daću i mirna mi glava.Ne vredi upuštati se u polemiku sa njima.Misle da narod bere pare na drvetu(govorim o par mama koje kao da su pobrale svu pamet ovog sveta),odrediše tu cifru i,naravno,ne mogu svi da daju.Da smo živi i zdravi.Većina vas radi u prosveti i verujrm da vam prija i mali znak pažnje,slažem se,ali kako da vam poklone samo cvet?.Svi volimo poklone.😁Ivanka,dobićeš i ti poklone❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
25.2.2020 22:44:14   
Sanjica26 RR
Evo u vrticu: vauceri, vauceri. Popese mi se na glavu sa vaucerima. I onda se jedna mama doset_i i predlozi po jedno drvence sa imenima dece. I ovako zavrsavaju. Izracunase. Taman ostade za po jedan vaucer. 😀

Skakakacu u Moravu majke mi. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
26.2.2020 6:09:51   
Misha i Ljisha
E bas o tome i treba pricati. Da se trazi manje svi bi dali. Majke ti ko ne bi dao 75 dinara? 😂(ja se uhvatila tih 75 ko pijan plota), ili 100. Kraj je meseca kad se skupljaju pare ljudi zive od meseca do meseca. Nekima ce plata biti tek 10.03. Ili cak i da bude 5.03. Do 5 bi se trebale skupiti pare. Zima je. Racuni veliki i najgori je period za sve. Ok i ja cu imati. I da traze 1000 ali nije u tome poenta. Zar nije lepse da svi daju novce? Sad je trebala da se da rata za ekskurziju. Ja sam je isplatila u celosti odjednom ali nisu svi u mogucnosti. Pa znaci kraj meseca pa ekskurzija pa osmk mart. Neko ima i troje i cetvoro dece. Popadija nasa ima sestoro dece. Eeej sestoro. Zamisli te novce za osmi mart. Ljudi ne misle o takvim stvarima vec samo da se... da ne kazem sad ovde. Mene bas briga ne turàm se da kupim poklon ali iskreno vaucer u knjizari su hteli. Pa nece vaucer u knjizari biti 8000. Vec 1000 to je za jednu ili cak dve knjige po uciteljicinom izboru. Tako danje po.meni sve to apsurd. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
26.2.2020 8:22:20   
bubulence
Sanjice nemoj u Moravu, hladna je 😁.

Mi smo u vrticu dogovorili od 200 do 400, ko koliko moze. I nije mi zao, nase vaspitacice su toliko posvecene deci, toliko rade sa njima, da mi ne bi bilo zao ni da im uplatimo letovanje da se odmore 😁

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
26.2.2020 8:41:44   
Misha i Ljisha
Meni bi bilo zao 😂😂😂 za uciteljicu ne bi ali za vaspitacice bi. Ali bi ih mozda poslala na neki edukativni kurs prve pomoci il nesto 😂 




(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
26.2.2020 9:18:33   
flamingos
Ljisho,apsolutno si u pravu.Razumem šta hoćeš da kažeš,ali kako sa narodom da izađeš na kraj.Bubi,bravo za vaše vaspitačice.I naša učiteljica je divna.Ljubim vas❤



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
26.2.2020 9:20:21   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

Sanjice nemoj u Moravu, hladna je 😁.

Mi smo u vrticu dogovorili od 200 do 400, ko koliko moze. I nije mi zao, nase vaspitacice su toliko posvecene deci, toliko rade sa njima, da mi ne bi bilo zao ni da im uplatimo letovanje da se odmore 😁



Malo da se celicim. 😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2020 20:54:51   
Misha i Ljisha
ja evo napisala u grupi da deca sama skupljaju novceuser posted image ispada da trolujem grupu ali stvarno zato bi se i skupljali simbolicni novci a deca bi dobila na vaznosti i verujem vrlo odgovorno sve prikupila

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2020 22:06:16   
Didy
Kod Sofije u razredu (2. razred) jedna devojčica skuplja novac. Deca joj donose, ona upiše i odnese kući novac. Dajemo po 200 dinara. Biće ukupno 4000-4500 dinara. Jedna mama se prijavila da ode po poklon kad se skupi novac. 


Kid Stefana sam predložila u grupi da deca sama i skupljaju i kupuju (5. razred). Za sad nema odgovora već dva dana. 😂

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2020 22:08:32   
Ivanka 75
Ja sam u toj grupi ladno malopre napisala da ne dam vise od 200din. 8 mart je simobolican praznik. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2020 22:16:26   
flamingos
Tako je Ivanka.👍Šta radiš?Ostale mame,dečica,jeste li dobro?Svima želim laku noć.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2020 22:34:45   
Misha i Ljisha
Cudna je grupa skroz. Jako cudan sklop ljudi. Niko se nista nije slozio niti je bilo velike polemike. Da ne kazem ja vodim rec. Haha ustvari ja sam.pobila svenove sto hoce da skupljaju silne novce pa su senoji utisali ali realno niko se nista nije ni javio. Jako jako cudni


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2020 23:19:24   
Sanidej
Ljiso, sto plasis ljude po viber grupama :) Smislila sam lep poklon za 8. mart, u pitanju je knjiga aforizama o deci i roditeljima.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2020 23:26:18   
Ivanka 75
Kod nas se svi prave pametni pa cute. Mudrice.
A onda  ja kazem svoje misljenje. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2020 23:34:05   
Misha i Ljisha
Ivanka ispalo je isto tako i kod nas. Sad kaze jedan tata svako svoj poklon. Tek to sto je debilno. Jer ce biti jako velike razlike u poklonima. No bas me briga. Ja sam predlozila posto se ne poznajemo da sve bude na ziro racun neciji. Niko se nije javio.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
27.2.2020 23:59:07   
Ivanka 75
Da odnesu deca po cvet i crtez najbolje bi bilo.


Inace... Bice odredjeno nekoliko termina za skupljanje novca 🙄 Na ne prilazim skoli ni u prodacnicu kad idem, dacu nekome novac pa nek prosledi dalje. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2020 7:40:25   
Didy
Da svako donese svoj poklon mi je ružna poruka učiteljici/vaspitačici/nastavnici - da nije uspela da ih poveže i učvrsti kao zajednicu. Čak i oni pametnjakovići koji donesu poklon pored zajedničkog poklona mi idu na živce oduvek.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2020 10:58:19   
bubulence
I meni je bzvz da svako nosi odvojeno... A ne znam zasto vas toliko nerviraju drugi roditelji, dogovaranja itd... Svako ima pravo na mišljenje, slaganje i neslaganje. Zasto Ivanka obilazis skolu? Svadjas se sa roditeljima ili nesto drugo?

Meni je to sve ok, mogu da kuckaju do mile volje, ako imam sta da kazem - kazem, ako me tema ne zanima ne otvaram poruke. Sa nekim roditeljima sam na dobar dan, sa nekima sam se sprijateljila i popijemo kafu povremeno. Sa vrtickom grupom se sve dogovaramo u dve recenice. - da li je vreme da sakupljamo novac? -e jeste, po koliko da damo? - mozda oko 300-400 din. -moze, dogovoreno. I to je to. Kada se skupe pare isto tako dogovaramo kupovinu poklona. U skolskoj grupi imamo 2,3 namcora ali su u manjini pa se ne pitaju mnogo. I iako mnogo pametuju nikom ne smetaju, cak se njihovi postovi skoro uvek okrecu na salu. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2020 12:23:14   
Ivanka 75
Ma jok Bubi nego mi skola nine usput iako je 200m od kuce. A zbog rih odeljenskih namcora su se svi sad i ucutali a meni je vise dosadilo da animiram odrasle ljude i okrecem na salu vecito.


A predlozila sam 200din po detetu zato sto dve porodice nemaju ni to da daju a precise su ponosni da neko da za njih. A zbog socijalnog statusa pojedinih porodica, njohovog ponosa a i zelje da dete ucestvuje u poklonu za uciteljicu kazem da je lepse da nesto nacrtaju i daju. Tako se deca osecaju posebno. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here