|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2020 13:19:47   
bubulence
Mi svakako i crtamo, pa napravimo knjizicu. A odredili smo ovu cifru i odmah rekli da ne moraju svi da daju ili da daju koliko mogu. I prosle god je bilo da je neko dao i 100 din, ali je neko dao i 500. Nigde nismo napisali koliko je ko dao (mislim na spisak za vaspitacice). 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
28.2.2020 19:19:20   
Misha i Ljisha
I meni je bezveze da svako nosi poklon. Bubi ja se nisam svadjala naprotiv ja sam rekla posto se roditelji ne poznaju jos uvek da se skupi preko racuna. U vrtickoj grupi rekli tolko na taj racun janodmah uplatila. Niti ja teram svoje niti bilo sta.noni su rekli vaucer za lagunu i cvece inonda 300 din. Pa nece uzeti vaucer za lagunu od 8000 bokte mazo. Vec maks 2000 ako uzme nesto od novijih knjiga od po 1000 to je 2 knjige. A sad su na akciji klasici zanjeftine novce. I ja kazem ako cwmo to onda manje skupljajte i onda su svinutihnuli. Dansu rekli i torbu i sat i ne znam sta nego nista. A niko nije rekao ninok 300 ni ok 200. Nista. Cudji skroz


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
29.2.2020 8:56:29   
branki*
mi ove godine dajemo po 300,a sledece ,posto im je poslednja ,dacemo po 500.pricam za vaspitacice.u grupi nas ima 30,tako da je ok cifra.videcemo sta ce uzeti.meni moji uzimaju tasnu,to sam nacua,jer me drugarica kao ispitala za neke modeleuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
29.2.2020 12:20:50   
Misha i Ljisha
Nakrpila sam ih i konacno pao dogovor i aktivirali se 😂 ja se salim privatno sa jednom mamom JA SAMO ZELIM DA DAM PARE😂  skuplja se u rasponu od 100 do 300 din. Javila se jedna mama dobrovoljac. Sve super


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
29.2.2020 13:22:59   
bubulence
Ljiso jos te nisu izbacili iz grupe 😂😂😂!?!? Ti odnesi 105 dinara, molim te. Pa javi kako je proslo 😂


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
29.2.2020 13:26:41   
Duškić
Bubi...haha. dobra si
..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2020 6:03:02   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: bubulence

Ljiso jos te nisu izbacili iz grupe 😂😂😂!?!? Ti odnesi 105 dinara, molim te. Pa javi kako je proslo 😂





Haha nisu me izbacili. Pa da ih nisam.nakrpila kako su svi mrtva puvala (nisam tim recima ja sam fina kad treba da budem 😂) niko se ne bi akrivirao. Znas kako se sad svi javili sa "slazem se". 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2020 12:23:36   
princezica1
Nije problem dogovor kad su normalni ljudi. Po mom misljenju je vazna paznja a ne  skup poklon koji biraju majke djaka.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
1.3.2020 16:48:04   
milicicak
Kod T u skoli su se dogovorili za 300 din po uceniku i uzece neki vaucer (predlog je Lili ili dm 🙄) za obe uciteljice.


Kod V u jaslicama nema nikakve organizacije. Ja sam uzela za ceo kolektiv veliku kesu Trufli i spakovacu 250g kafe. Sad razmisljam sta cu za vaspitacice... Uzela bih im po neku knjigu ali nisam sigurna sta bih

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2020 19:58:08   
Misha i Ljisha
Za dve uciteljice 300 mi za jednu 300 😂 


Jutros jedna mama skuplja pare i donelo 20 mama po 300 din kaze zan sta cemo sa silnim novcima. Reko vaucer u lagunu ima da kupi ceo komplet knjiga 😂

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2020 20:35:19   
vonavoj
Mi smo uzeli vaspitacicama po srebrnu sajlicu i srce😁user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
2.3.2020 21:45:03   
Mirko Svirko
Mi dajemo 400din. I to je za dve vaspitacice.
Von,  lepe su vam te sajlice i srce.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2020 12:34:33   
AnaTamara
Drage moje, evo i mene posle dužeg vremena 😘 mi skupljamo po 1000, 500 po vaspitacici. U grupi nas je 32, od toga ce dati 25 🤔 i prosle godi e smo isto skupljali. Sada se planiraju vauceri u radnji obuce ili P. S. Da ne masam temu, nista gore od vrtickih viber grupa 🤣🤣🤣

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2020 13:23:23   
gagana83
Mi dajemo po 300-400. I biće neki vaučer.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2020 13:36:42   
bubulence
AnaTamara vi ste rekorderi 😂


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2020 14:00:04   
vonavoj
To je preterano..to je ok za kraj,kad se odlazi od vaspitacica.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2020 14:08:18   
Ana RR
Jao kako mene sve to nervira... najviše bih volela da deca sama smisle šta žele da poklone, šta god to bilo. Ovo se sada pretvorilo u nadmetanje - ko će više dati, ko će bolji poklon kupiti... prošle godine kod drugaricinog klinca u vrtiću su skupljali za Pandorin nakit user posted image ludilo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2020 15:22:06   
bubulence
Za 3000 moze da se kupi lep poklon i lepo cvece. sve preko toga mi je preterivanje. Kada sam rekla da mi nije zao da dam pare za poklon nisam mislila da treba dati 150e da bi se ukazala paznja uciteljici/vaspitacici. Jer to je onda podmicivanje a ne znak pažnje. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2020 17:42:05   
AnaTamara
Delim misljenje sa vama, da je previse, dobice po 2 vaucera od po 13000??? Ali kao sto sam navela, vrticke viber grupe zakonom zabraniti. Nije mi zao, ne daj Boze, i kako svi, tako i ja 🤣 oni su predskolce, za dva meseca ce se skupljati za kraj, sta ce onda? 🤔 Deo kredita da im se otplati?🤣

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2020 17:47:46   
Khaleesi
Delim isto misljenje. Neki poklon ili vaucer ok znak paznje ne deo krrdita. Moja M je 1.razred i prvo je vilo po 300 din da se sakupi, za 24 ucenika nije malo. Posle kao ajde po 500. Dali smo po 500 dinara, ali to je opet vaucer od 12000 dinara sto je dobar vaucer. Ne znam. Malo bzv ali sta ces sad. 


(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2020 18:32:15   
mama ivane
Ja cu kupiti cvece i dati devojcici da  odnese  uciteljici . Kod nas nema kolektiva svak za sebe kupuje i nosi uciteljicama

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2020 21:06:36   
branki*
Pa,ne znam...i da svako kupi cvet i neku sitnicu,izaći će 300 din.a,šta sad sa tim silnim karanfilima i nekim stvarčizama. ..onda bolje da se organizovano sakupi suma i nešto lepo uzme.na kraju krajeva,šta fali vaučeru. Neka uzme šta joj se dopada. Zna se da je od dečice. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2020 21:29:06   
Misha i Ljisha
Ju ju ju 500 po vaspitacici. Ludilo. Bas ste rekorderi AnaTamara. Eto a smejete se mojim 75 dindzi. Ja carica 😂 sta ces vise od 2000 za uciteljicu. No koment


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
3.3.2020 23:03:07   
bubulence


IZVORNA PORUKA: branki*

Pa,ne znam...i da svako kupi cvet i neku sitnicu,izaći će 300 din.a,šta sad sa tim silnim karanfilima i nekim stvarčizama. ..onda bolje da se organizovano sakupi suma i nešto lepo uzme.na kraju krajeva,šta fali vaučeru. Neka uzme šta joj se dopada. Zna se da je od dečice. 


Branki, svi smo saglasni da je bolje uzeti poklon nego da svaki djak donosi cvet, ali poklon vrednosti 100e ili više je katastrofa, uzas! 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Poklon učiteljici za 8 mart
6.3.2020 16:01:44   
S1ađa
Mi smo ove godine kupili vaučere za pozorište i neko cveće, svako po 500din za tri učiteljice.

Dodatno mi volimo da napravimo neki cvet od papira, pa ce tako biti i ove godineuser posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here