|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: svinjska mast
12.3.2013 23:04:19   
Shishica
Daaa!! Sada trenutno nemam, ali trazicu od mojih novu turu..

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: svinjska mast
12.3.2013 23:22:38   
vikiveki
EEe ja nemam od koga da tražim jer moji se više ne bave sa tim, sada moram da kupujem mast u prodavnicama :(

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: svinjska mast
12.3.2013 23:26:07   
zoća
meni šalje tetka iz Kikindeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: svinjska mast
12.3.2013 23:28:13   
Ivanka 75
Svekijevci svake zime kupe prase, svinju i sl, pa imamo masti do proleća. Mislim da baš sad koristim zadnju kanticu user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: svinjska mast
13.3.2013 12:40:21   
nata11
Imam 30 kg u hladnjaku ali ga ne koristim. Jos malo pa ce da leti jer samo zauzima mesto ali sto bi mm reko neka ga jos malo nek postoji user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: svinjska mast
18.3.2015 11:42:38   
branki*
koristim.ranije nisam,ali u poslednjih par godina bas koristim mast cesce nego ulje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: svinjska mast
18.3.2015 11:43:13   
Bibilib
Koristim i imamo nasu,domacu....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: svinjska mast
18.3.2015 11:44:23   
wivern
Obozavam. Pocela sam i palacinke da pecem na masti.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: svinjska mast
18.3.2015 15:31:59   
mama krava
I jaaaa..., tj mi svi obožavamo mast!

Tek kad potrošim mast, ja koristim ulje, ali uglavnom uvek je imam! A najviše volim na hleb da je mažem!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: svinjska mast
26.4.2015 20:58:22   
Figaro88
Pre smo stalno koristili,sada smo se odvikli od ukusa i ne mogu,a imali bi domacu...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: svinjska mast
26.4.2015 21:01:14   
Maraj
Ja je koristim dosta pogotovo u jesen i zimu. Pa isprziti jaja ili krompirice na ulju to se ne moze porediti sa ukusom kada se isprze na masti. A tek podvarak. Dok se ne zamasti nema pravog podvarka

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: svinjska mast
26.4.2015 21:15:34   
Didy
Da, koristimo. Ove godine smo kupili svinju i dali da nam naprave sve domace i osuse usluzno. Nisam kupila salame, visle, pastete i nista od mesnih preradjevina vec pola godine, a i ulje smo skoro skroz izbacili, mislim da je mast zdravija u smislu da je prirodnija od ulja. Maslinovo hladnocedjeno koristimo za salate, ono je nazamenljivo, obozavamo ga.

< Poruku je uredio Didy -- 26.4.2015 21:16:19 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: svinjska mast
11.5.2015 9:44:27   
amdn
mi koristimo mast, ulje smo poceli palmino, a za salate koristimo maslinovo i bundevino. Mast mi je zdravija od ulja, secam se da sam kao klinka jela namazanu mast na domaci hleb i preko malo aleve paprike, njam

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: svinjska mast
11.5.2015 9:56:51   
bubulence

IZVORNA PORUKA: amdn

mi koristimo mast, ulje smo poceli palmino, a za salate koristimo maslinovo i bundevino. Mast mi je zdravija od ulja, secam se da sam kao klinka jela namazanu mast na domaci hleb i preko malo aleve paprike, njam


mmmmmm moje omiljeno jelo iz detinjstva!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: svinjska mast
11.5.2015 10:08:41   
amdn
bubulence bas jeste iz detinjstava, kad pricam o tome mogu osetiti ukus :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: svinjska mast
11.5.2015 10:51:03   
mama krava
Ma kakvo detinstvo....Mi to jedemo i sada user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: svinjska mast
11.5.2015 10:53:17   
amdn
epa bravo za vas,mi nemao domacu nego kupujemo u mesari, pa mi bas i ne deluje primamljivo da je mazem na lebac, zdravije je nego bilo sta drugo, a tek slaninica njam

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: svinjska mast
11.5.2015 11:00:26   
mama krava
Eh, da mi imamo provereno domaću I baš je koristimo... Za salate maslinovo ili repicino....A slanionica I čvarci su nam obevezna stavka u frižideru! I deca ih obožavaju!user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: svinjska mast
9.3.2018 19:03:16   
veselicaa
Imamo domacu,najvise je koristim za krofne,vanilice pravim,mm ne voli bas mnogo mast,ali recimo za pecenje krompira u rerni je super.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: svinjska mast
9.3.2018 19:09:35   
mama Jo
Sad opet govore kako je u stvari najzdravije koristiti domacu svinjsku mast za spremanje jela...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: svinjska mast
9.3.2018 19:09:58   
Ana RR
I ja koristim mast, imamo domaću. Sad sam baš mesila kifle sa mašću, testo je fenomenalno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: svinjska mast
9.3.2018 19:12:07   
Sanjica26 RR
Ja kad imam domacu mast samo na tome spremam hranu. Jaja su mi mnogo ukusnija.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: svinjska mast
9.3.2018 19:14:28   
mama Jo
Moja mama isto, imaju uvek njihovu domacu, sa sela su. Verovatno joj je zato sve ukusnije nego kad spremim, izmedju ostalog 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: svinjska mast
9.3.2018 19:19:57   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR

I ja koristim mast, imamo domaću. Sad sam baš mesila kifle sa mašću, testo je fenomenalno.

Ana kako idu te kiflice?
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja kad imam domacu mast samo na tome spremam hranu. Jaja su mi mnogo ukusnija.

Da,jaja na oko su samo sa mascu ukusna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: svinjska mast
9.3.2018 21:54:35   
choopa choops
Ja rijetko, nemamo domaću, ali najljepše mi je kad se sprema na masti, naročito pečena hrana.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here