|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Znaci trudnoće III deo
12.3.2013 8:06:08   
Zell
Ovo je nastavak teme Znaci trudnoce II deo koja je presla 100 stranica.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Da li ste znale ili posumnjale da ste trudne i pre pravljenja testa za utvrđivanje trudnoće?

Kakvi su bili vaši znaci trudnoće?

Da li ću znati da sam trudna? Kako? Kada? Kakvi su znaci? Imaju li ih sve žene?

.......

101 pitanje i odgovor u ovoj temi..




< Poruku je uredio Zell -- 12.3.2013 8:07:52 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Znaci trudnoće III deo
19.3.2013 21:40:29   
2403991t
caos zenske, nije mi bilo mesec dana, malo smo muckali i evo vec mi kasni skoro 4 dana ali jos uvek se ne usudjujem da uradim test, ali evo da pitam da li simptom moze da bude sekret koji sam imala 15, 16 i 17 marta, a 16 sam trebala da dobijem ali nema nikakvih simptoma? hvala unapred :D

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.3.2013 8:07:15   
blum
2403991t može biti ali i nemora kod mene obično par dana pred user posted image se pojavi sluzav sekret eeeee sad ako je bijel i kremast taj zna biti u user posted image (nikako nesmije biti kao sir)

(odgovor članu 2403991t)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.3.2013 8:15:31   
Maja1309
2403.... može bioti jedan od znakova. AL ako ti inače ne kasni, a sad ti kasni 4 dana, svaki test će ti pokazati plus, zato se ne zamaraj.

Vidim da općenito ženice ne žele raditi test, da se en razočaraju, a ja uvijek kontam da radim što prije, da ne mislim na to više. Inače sam takva u životu, sve što moram uraditi želim odmah, da ne mislim na to :)

(odgovor članu blum)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Znaci trudnoće III deo
20.3.2013 18:53:57   
2403991t
sad se vracam od dr i rekla mi je da folikul jos nije puko....

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.3.2013 22:12:19   
babes
ćao devojke... treba mi vaša pomoć i mišljenje... Zadnju menstruaciju sam imala 07.03. i danas mi je 23dc. Pre par dana sam iznenada imala jaku vrtoglavicu pracenu mucninom i to je trajalo cak sat vremena! Sutradan ujutru ponovo vrtoglavica, doduse slabijeg intenziteta i ja odmah odem kod lekara gde su me bukvalno svi zivi pregledali (lekar opste prakse, orl, neurlog..) i svi konstatovali da sam skroz ok i da mi nista ne fali, preporucili da odmaram, pijem vitamine (+ lek protiv vrtoglavice beta serc) itd.. E sad... Ja pijem te njihove lekove i vitamine ali male vrtoglavice imam svako jutro (juce sam na poslu cak malo i povratila), neopisivo mi se spava, grudi me bole jako vec danima (bradavice posebno, kao da me peku), piskim jako cesto.... Generalno se osecam slabo i nekako cudno... Da, zaboravih da kazem, i zeludac me povremeno zaboli... pogotovo ako ne pojedem nesto cim osetim glad.... Znam da mi je tek 23dc (ova desavanja su pocela od 19dc) a ja ne dobijam pre 28, 29, 30 i sve je ovo jako zbunjujuce... Ima li sanse da su ovo simptomi neke rane trudnoce ili mi je samo imunitet u "out-u" ili sta god...? Volela bih da je trudnoca ali ako nije, morala bih ozbiljno da se pozabavim svojim zdravstvenim stanjem... :( hvala vam unapred na bilo kakvom odgovoru... user posted image

(odgovor članu 2403991t)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.3.2013 22:15:17   
Verolina
Babes, jako je rano za zakljucke, sem ako znas kad ti je bila ovulacija? Ako ti je bila jako rano, tipa 10-11dc, onda bi se i mogli ocekivati takvi simptomi vec sada.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.3.2013 22:21:21   
babes
Verolina, iskrena da budem, ne znam kada mi je bila ovulacija... Bili smo vredni ovog meseca (prvo muckanje, odmah posle menst. 7 dc :) ) pa nekako nisam ni uspela da je uhvatim :) Mislim da ipak moram da se malo strpim i vidim sta se desava... Hvala ti u svakom slucaju user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.3.2013 22:22:52   
Verolina
Moj savet, sacekaj dan kad bi inace trebalo da dobijes i ako ne dobijes uradi testic.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.3.2013 22:26:45   
babes
Hoću, hvala ti

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.4.2013 20:54:18   
babes
Drage devojke, evo mene opet sa "update-om" moje situacije ;) Danas mi je 28dc i trebala sam da dobijem ali se i dalje nista ne desava... Jutros sam uradila test oko 6 ujutru i bila toliko pospana da sam bukvalno sacekala minut, videla da druge crtice nema, ostavila testic na poklopac od posudice za urin i vratila se u krevet... Kada sam posle malcice vise od pola sata ustala za posao, otisla sam da vidim da li se nesto pojavilo u medjuvremenu i videla jako jako jako bledu drugu crticu koja je vidljiva samo pod odredjenim uglom... Sta vi mislite? U svakom slucaju cu ponoviti test za vikend ali sam vas htela pitati da li se mozda nekoj od vas slicno desilo... Da je takva jako bleda crtica za koji dan postala debela crvena :)) Nadam se da sam user posted image ... Jako bih volela ... :) veliki pozz za sve vas user posted image

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.4.2013 20:56:53   
Verolina
Ha ha ha...Babes, u istom smo sosu. Meni je danas 11dpo. Ja planiram prekosutra da ponovim test.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.4.2013 21:06:32   
babes
Hehehe nekako smo ovde sve u istom sosu user posted image E bas sam nesto ceo dan u razmisljanjima da li sam ili nisam trudna, da li sam umislila tu crticu ili je stvarno bila tu... ma haos u glavi user posted image jedva cekam subotu, tad sam isplanirala da uradim test pa se nadam da ce do tada i mečku da mi pokaze ako je nosim a kamoli bebu user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.4.2013 21:09:59   
Verolina

IZVORNA PORUKA: babes
jedva cekam subotu, tad sam isplanirala da uradim test pa se nadam da ce do tada i mečku da mi pokaze ako je nosim a kamoli bebu user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Znaci trudnoće III deo
3.4.2013 22:54:32   
zacudjenaaa
Posledjnu menstruaciju sam imala 3.3 a ciklusi su mi na 27 dana... trebala sam dobiti
30og... ali nisam... odnos sam imala 25og i 26og sa svrsavanjem unutra...
Tada ne bih trebala ostati trudna jer su ti dani po pravilu neplodni...
Sad me nesto drugo zanima...
Da li bradavice na dodir bole u pmsu ili je to znak trudnoce... ranije se ne secam takvog bola...
Ranije su me grudi bolele sa strane... imam neko cudno krbuljanje u stomaku i gasove i blag bol u donjem
Stomaku i donjem delu ledja... mislite li da je moguce da sam trudna???
Odnose sam imala i pre toga ali metoda prekinutog snosaja...

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.4.2013 8:14:06   
iva80
Sve je moguće! Ako ti već kasni 5 dana uradi test! Neke žene ostaju trude i dan pred menstruaciju (moja sestra jeste)... A opet ne mora da znači. Taj bol u bradavicama znam da su mnoge trudnice pominjale...
Javi šta se dešava. I ako ne planiraš još da ostaješ trudna, a dobiješ za koji dan, neka ti ovo sada bude za nauk da nikada nemate nezaštićen odnos, da se ne bi traumirala posle.
SVE NAJBOLjE!!!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu zacudjenaaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.4.2013 12:51:15   
zacudjenaaa
Svejedno mi je... zadrzala bih bebu i da sam trudna... evo i danas je nema...
Sacekacu jos koji dan pa cu da vidim sta se desava...
Ali sam nesto kao slomljena... ledja i glava me ubise...
Javicu vam sta se desava... stalno idem u wc da proverim kad ono neszo providno...
Pa neki beli sekret a ja mislim dobila...

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.4.2013 21:25:34   
Ksenix
Zacudjena, uopste ne bi bilo cudno da si trudna...lepi su ti simptomi user posted image

Babes, Verka, nestrpljivo cekam razvoj dogadjaja user posted image

(odgovor članu zacudjenaaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Znaci trudnoće III deo
5.4.2013 14:20:03   
Djadja83
Cao devojke! Evo i mene ponovouser posted image
Prosli mesec nismo pokusavali, posto je bilo nekih zdravstvenih problemcica, ali sada je ok, pa smo bili bas vredniuser posted image
10.04. je datum koji cekamo, pa cemo videti sta ce biti.
Novina mi je neko probadanje u donjem stomaku i jako osetljiva leva bradavica na dodir, ali ne znam da li to moze nesto da znaci? Glava me boli vec par dana, zeludac povremeno i imam beli gust sekret, ali znam da to ne mora nista znaciti. Necu mnogo da se nadam, da se ne razocaram, ali bas bih volela, znate vec stauser posted image

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.4.2013 14:51:57   
babes
ćao drugari... Na mom jutrošnjem testu ni traga od druge crtice ali ni od glupave user posted image ... verovatno me čeka za koji dan ali iskreno, apsolutno nikakvih simptoma nemam da ću dobiti... No dobro... šta bude biće :) do tada, cirkam virak i nadam se da mi je O bila kasnije i da još postoji šansa da je moja druga crtica tu negde iza ćoška user posted image user posted image lep vikend svima user posted image

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.4.2013 17:00:27   
Ksenix
Babes, i ja tek danas, 6. dan kasnjenja pocinjem blago da osecam grudi i nervoznija sam. Do sad ni jedan simptom! I ja mislim da mi je O bila kasnije, i to pred sam termin za dobijanje, posto je sekreta bilo na pretek. Trudna nisam 99% posto imamo problem sa spermogramom.. Sto ne zaci da ti nisi! user posted image user posted image

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.4.2013 19:13:36   
Djadja83
Ksenix, ne mora da znaci da nisi! Moja kuma je zatrudnela kada su imali bas los spermogram. Mislim da je koncetracija bila 8, dr su im rekli da nema sanse, a desilo se prirodno. Bili su opusteni jer nisu ni racunali da moze da se desi, verovatno je i to imalo dosta uticaja.

Mene nesto boli stomak kao da samo sto nije krenulo, a ne bi trebalo da dobijem jos par dana, a ne desava mi se da porani. Imam samo pitanje, ako neko od vas ima iskustva. Vec par dana kada rucam nesto u cemu ima luka, vraca mi se ukus na luk katastrofa. Bez obzira sto je u kuvanju. Da li mislite da do moze nesto da znaci? Sta da vam kazem, nada poslednja umireuser posted image

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.4.2013 23:19:44   
babes
Ksenix, iz tvojih slovca u Božje uši user posted image sto i tebi zelim, ofkors user posted image

Djadja83, ja imam jako osetljiv zeludac pa mi reaguje na sve i svasta tako da ti bas ne mogu pomoci, u smislu da ti takve reakcije mozda znace simptom eventualne trudnoce... Ali ti iskreno zelim da kod tebe znace, i da ces uskoro biti jedna srecna i zdrava trudnica user posted image

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Znaci trudnoće III deo
6.4.2013 23:22:59   
17 joka
user posted image jako za sve

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Znaci trudnoće III deo
7.4.2013 0:32:00   
Skockica
Meni je bilo smesno sto kad god mi kasni, mama mi proveravala da li mi se sijaju oci jer bi to znacilo da sam trudna. I onda sam ja jednog lepog dana (mislim da mi je kasnilo par dana ali mi to nije bio neki znak jer je stalno kasnilo)dok sam se sminkala za posao, primetila da mi se oci sijaju i pomislila izgleda da smo trudniii. I bila sam u pravu.
Najbolje je da sacekate 7-10 dana od dana kad ste trebale dobiti jer je tad test najtacniji.
I podhitno ogledalo u ruke, kakve su vam okice user posted image ?


< Poruku je uredio Skockica -- 7.4.2013 0:33:19 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here