|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 12:49:43   
Figaro88
Dado cestitamuser posted image Sad vuci jako pa da ti se pridruzimo u prvomuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 12:50:47   
dijana1*
Dado cestitam user posted image user posted image user posted image
Cekamo te u prvom.
Navijam jakoooo da i ostale cekalice sto pre predju u prvouser posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 13:04:52   
Dada81
Hvala vam drage moje,od srca ,da sve krenete za mnom user posted image Olga,ja mislila da mi ooopasno jaki simptomi pms-a prosto ne mogu da se kontrolisem.
Iva,mene bole krsta ,evo i sada mada sam se uvek pitala i da nisu bubrezi,pre par godina znam da sam imala kamen u levom i pesak u desnom,a sta se do sada izdesavalo,malo neodgovorno prema sebi,ali nisam nikada vise kontrolisala. Grudi bas i ne bole,muka mi je vrlo malo i na momente. Mslim da je to sve jako rano jos.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 13:19:11   
Trcosava
Idite bre u peršun user posted image podsetile ste me srednje škole i gledanja u šolju (od kafe!!)

Jbt znao je red da se napravi da im gledam user posted image

Nego, koj beše pitao još? Joka? Biće Joko, biće user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 13:24:02   
Trcosava
p.s. i mene bolela krsta (ali to samo posle porođaja) prvi put me nisu bolela - sve do kasne trudnoće

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 13:53:55   
Verolina
Ja sam se ukocila te me zato bole krsta, ali namazala fastum gel i odmah uminjuje bol.
Daco, daj jos neki simptom-tamne bradavice, bol u stomaku?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 14:00:44   
Jole84
Dado moram da ti čestitam opet user posted image user posted image
Neka ti je laka trudnoća draga i da sve protekne u najboljem redu! user posted image

Ko o čemu,Verkić o sisama user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 14:18:56   
Anoniman
mene su oba puta jaaaako bolela krsta kada sam zatrudnela i dr mi je rekla da je to normalno.

dado, cekamo te u prvom!

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 14:42:07   
milenatea
Dado, cestitam od srcauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 14:55:50   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Jole84



Ko o čemu,Verkić o sisama user posted image

Ha ha ha....user posted image
Moj TTS-ukocena ledja, pritisak u stomaku i nesto sto ne mogu da zovem bolom, vec nekom nelagodnoscu, sise u XXXl izdanju i bole na dodir. Toliko. Nista posebno, ali meni je i onako tek 23dc tako da imam jos da kljakam. Mada, mislim da mi je O bila ranije, tipa pre 14dc.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 17:14:21   
Dada81
Hvala user posted image Joj,ljudi,k'o da se ne radi o meni... Ne znam,toliko sam imala i ja padova u zivotu,dosta operacija,lezanje u Tirsevoj kao mala(a i malo starija). Onda posle prvog pokusaja ,odmah i izgubljena trudnoca,pa veliki strah u drugoj (u kojoj dobih malog ovog andjela kraj mene) pa,onda opet neuspesna trudnoca...Sve ziv covek prodje,alii izdrzi ,ali zensko i vise od togauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 21:18:55   
Dani.kv
Drugari nisam hipohonder al me nesto skroz s leve strane ziga i bolucka. Nista jako al tu je i nije jajnik. S obzirom da cekam dve crtice sta bi to moglo da bude?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 22:44:24   
zujka
zene ja sad imam jedno pitanje.jutros sam opet procurila,braon,ali malo vise nego u nedelju,i od jutros ne curi,opet ima krvi u vagini samo.pitanje je-ako sam dobila,od kog dana da je racunam,od nedelje,kad sam curila prvi put,jer u nedelju sam curila i posle vise nisam,bilo je krvi samo kad zaglavim prst,a gace uvek ciste,i tek opet sam curila jutros i sad opet nema.od kog dana da racunam,ako jesam dobila?

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 22:52:02   
mtajcica83
Dado81 cestitam...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 23:05:02   
sneza24
Dado čestitam od srca!user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Znaci trudnoće III deo
24.5.2013 23:29:25   
iva80

IZVORNA PORUKA: zujka
i sad opet nema.od kog dana da racunam,ako jesam dobila?

Sačekaj da ti lepo krene pa onda računaj. A ako ne budeš dobila 'normalnu' menstruaciju već se završi sa tim braon- OBAVEZNO odi kod ginekologa!!!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 8:41:11   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Drugari nisam hipohonder al me nesto skroz s leve strane ziga i bolucka. Nista jako al tu je i nije jajnik. S obzirom da cekam dve crtice sta bi to moglo da bude?

Mokracni kanal.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 8:52:25   
NadaR
Dadooo ,cestitam user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 9:09:28   
Dani.kv
E moja Verka samo mi jos kamen u bubregu hvali i da me brzi voz udari i bicu kompletna macka

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 13:23:13   
zujka
zene,ja sam zbunjena.kao sto znate krenulo je malo da mi curi,bas malo,paer kapi u nedelju.i onda je stalo,nije teklo,ali je bilo kad gurnem papiric,ono,cas ima,cas ne.juce je opet curkalo malo,i sad opet nista nema.uradila sam gramem plus test pre par dana i bio je negativan,ali je meni ovo jakoo cudno.sta mi savetujete i sta mislite

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 13:29:59   
Sanja90
Zujka lepo su ti zene rekle da vise taj papiric ne guras unutra. idi kod ginekologa i objsni mu/joj situaciju.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 13:30:21   
dunja RR

Dado čestitam mila, da sve prođe kako treba user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 13:35:03   
Dani.kv
Zujka uradi betu i resi tu agoniju. Ako nemas uzajmi al batali stresa i sebe i ljude oko sebe

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 13:36:14   
Maslacak15
Zujka,
Kao prvo ,da i ja kazem isto: prestani da guras papiricuser posted image . Ne vidim sta pokusavas da postignes tim eksperimentom. Kao drugo idi kod lekara i /ili uradi progesteron. Da bi pokusala da rekonstruises u kojem si delu ciklusa uopste. Lekar moze ultrazvukom do da proceni na osnovu izgleda i debljine endometrijuma i eventualnog prisustva zutog tela. Progesteron bi ti isto rekao da li je u toku lutealna faza ili si na pocetku ciklusa a taj spoting imas iz nekog drugog razloga. Nije da ne zelimo da ti pomognemo nego stvarno samo mozemo da lupamo i nagadjamo. S obzirom da nisi pratila ciklus, LH trakicama i temperaturom nemamo bas nikakvih elemenata da ti kazemo sta se desava.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 13:41:40   
Maslacak15
Dani mogu da budu implantacioni bolovi. Zavisi kako lezi materica. Ja sam u prvoj trudnoci imala tako intenzivne bolove sa desne strane da sam vec strahovala pre prvog ultrazvuka da nije vanmatericna, ali mi je doktorka rekla da mi je materica malo na desno nagnuta d i plod usadio sa desne strane i onda je prosto rasla i istezala se. Ne mora da bude naravno ali moze da bude i pozitivan znak. Mislim da je tesko razlikovati besiku i matericu u jako ranoj trudnocu jel su bukvalno na istoj visini, materica je iza besike. Zato mnoge zene trce u ranoj trudnoci non stop u WC, jel materica gura od pozadi besiku. Tek posle 12 nedelje vrh materice se izdigne i moze se opipati sa stomacne strane.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 25.5.2013 13:42:20 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here