|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupi mi!!
10.3.2015 16:49:41   
Bibilib
Iz ovoga sto si napisala Plavuso rekla bih da se slazes samnom ...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kupi mi!!
10.7.2015 19:40:24   
vikiveki
E ova rečenica uvek mi je u ušima kada uđem sa decom u prodavnicu.Trudim se da im ne kupujem sve što zatraže jer to onda ne bi imalo kraja zahtevima...ponekad se dogovorimo unapred šta ćemo im kupiti u prodavnici i ispoštuju a kada to ne ispoštuju i počnu da se njare za svaku stvar u prodavnici dobiju samo žvaku.Ovaj najmanji je još nesavladiv tj. još se sa njim borim

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kupi mi!!
10.7.2015 21:10:55   
mila83
Ja se nesto ne secam da sam ikada imala problema sa tim.Pisala sam vec ranije o tome.Sigurno da je bilo zelja,i suza,ali nikad nekog vristanja,valjanja po prodavnici.Uvek sam se trudila unapred da se sa njima dogovorim i ustvari predvidim situaciju.Bas sam mislila da cu sa sinom imati problema,ali valjda je i video od starije seke.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kupi mi!!
10.7.2015 21:15:59   
vikiveki
Ma ja nisam imala probleme sa dvoje starijih,imam ih sa najmlađim članomuser posted image kod njega izgleda dogovori ne važe,bar ne uvek.Nekad se desi da odemo u prodavnicu i bude sve ok,kupim šta smo se dogovorili, a nekad bude propast,zaboravi sve dogovore i traži prvu stvar na koju naleti u priodavnici,a to bude obično neka glupost,a mene to jako iznervira,ne bude tu bacanja ali bude plakanja ali ja nemam nameru da popustim

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kupi mi!!
10.7.2015 21:22:00   
mila83
Ja ne popustam i nervirala sam se nekad kada im baba i deda popuste,al ajd...to nije cesto...
videcemo kakva ce mi T biti,mozda budemo imale istog tvrdoglavka user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kupi mi!!
10.7.2015 21:26:10   
vikiveki
Kod mene je problem što mu taja brzo popusti,a on dođe kod njega pa namesti onu njegovu najslađu facu pa odglumii kaže:"Tajo,hajde molimte kupi mi to i to" i taja je gotov, anekad zna da kaže umesto molim te pliz,ne znam gde je samo to povezao da se kaže i šta to značiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kupi mi!!
12.7.2015 9:56:49   
mila83
Mm i ja smo slozni po tom pitanju,nema nijedno da popusta.Uvek se dogovaramo.Desi se retko da taja ima neki finansijski ispaduser posted image kad bude plata,jednom je kupio neku loptu koju ja nikad ne bihuser posted image ali dobro,muska posla user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kupi mi!!
12.7.2015 17:18:58   
vikiveki
Ma ja sam mm onako pedagoški objasnila da se tako ne ponaša ali džabe,jedino kada sam ja tu,on kao poštuje to da im ne kupuje sve što zatraže.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 9:04:23   
jovana jojo
Meni je J. dugo vremena kada uđemo u prodavnicu.počinjala sa tim: Kupi mi...jedva sam je urazumila razgovorom ,jer ona ne traži jednu stvar nego bi sve odjednom...videću kakav će D. bitiuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 11:32:30   
vikiveki
Moji i dalje po starom,kada idu sa mnom ne traže ništa već šta im kupim a sa mm traže svaštauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 12:10:24   
veselicaa
Moja deca traze razumno(a ponekad i ne user posted image ) i sve dobiju.Cak i uvece kada idemo u obicnu setnju ja ponesem dovoljno para jer znam sta ce sve da kupe.Inace mi je uzasno kada roditelji povedu dete u prodavnicu,kupe svasta za sebe a dete im place zbog nekog sokica ili sladoleda,mislim ako vec vodis dete u prodavnicu budi spreman da mu kupis ponesto.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 12:42:20   
jovana jojo
Veselice,OK je da im kupiš ponešto ali sada da li ćeš im kupiti sve u prodavnici ako to zatraže?
Ja mojoj J. uvek kupim ponešto u prodavnici kada ide samnom ali bilo je perioda kada bi tražila i po 10mstvari odjednom,ipak toliko para nemam,a mislim i da treba da se nauče da ima stvari koje ne mogu dobiti sad pa sad

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 12:53:01   
veselicaa
Ja nisam ni rekla da treba im kupiti po deset stvari,treba se znati red.
Ali generalno gledano,svi mi uglavnom mnooooogo kupujemo deci,kada pogledam samo igracke mojih smizli,pa imaju kolekciju fili konjica,pa kolekciju dvoraca,pa kolekciju kucica za hello kiti,pa kolekciju slagalica i jos ko zna cega,sve je to dosta kostalo ali svaki roditelj voli da kupuje svom detetu.A ako para nema,onda se nadje posao,ja sam pronasla dva posla cim smo podigli kredit pa su moje potrosacke sklonosti postale ugrozene.Mozemo mi pricati do sutra da ucimo decu da manje traze i da shvate da je kriza,ali uglavnom vidim da su svi roditelji isti po pitanju da vole da kupuju svojoj deci.I nema tu niceg loseg,ja jedino moje smizle ucim da budu zahvalne,stariju vodim sa sobom kada dizem platu pa posle tu istu platu potrosim na njene patike,garderobu i platim racune jer zelim da poveze koliko sam radila za to nesto sto sam njoj kupila.I iako skoro sve sto pozele dobiju,obe zu veoma zahvalne i shvataju koliko se ja i tata trudimo da im pruzimo sve sto imaju.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 13:01:49   
vikiveki
Ja se slažem da deci ne treba sve udovoljavati.Bila sam prisutna jednom u prodavnici strašnoj sceni gde je komšinica došla u prod sa sinom,kupila je hleb ,mleko i sada je počela da kupuje čokoladu za njega,a on kaže hoće i smoki a ne da da se čokolada vrati,zatim hoće kinder jaje...ma strašno a kada mu mama rekla da nema više para on počeo da se valja po prodavnici.
Mislim da je sasvim dovoljno da im uvek kupim po neku stvarčicu jer ionako sve samo njima kupujemo,ali da dozvolim gore pomenutu scenu e to vala neću.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 13:02:34   
Anarunika
Ja moram da priznam da mm i ja ne spadamo u roditelje koji mnogo kupuju svojoj deci. I stvarno nisam bolećiva po tom pitanju. I oni nikada i ne traže na taj način "Kupi mi". Više je ono ja bih voleo da imam,ili kada smo u prodavnici pitaju jel možemo to i to. ja im opdgovorim kratko: Može ili ne može i to je to.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 13:06:19   
vikiveki
Anarunika tako i mi radimo,naši klinci imaju toliko stvari i igračaka da bi mogli na spratu robnu kuću otvoriti,ali kada idemo u prodavnicu uvek se prethodno dogovorimo šta možemo kupiti,nekad kupim i nešto više ali nikad manjeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 13:08:49   
jovana jojo
I ja se trudim da tako učim J. jer ne volim da mi pravi scene po prodavnici,znači dogovorimo se šta ćemo kupiti i šta joj treba i onda idemo.A slažem se sa vama da našoj deci generalno kupujemo i previše stvari,brzo se zato zasite svega

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 13:10:33   
vikiveki
Tu si upravu Jovana,uvek im sve kupimo a posle dva tri dana ispostavi se da ima nešto još bolje pa treba i to da kupimouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 13:14:32   
amdn
mi isto kupujemo previse stvari, ali babe i dede kupuju tri puta vise, ne mogu im dokazati da nam ne treba sve to
a ovaj nas decak samo narucuje, hoce taj i taj auto te boje, ma idi bre,
ili knjigu tu i tu,
kad mi kazemo ne znam gde ima a on kaze ima u Dexicu ili u Vulkanu,
zna decko gde ima i da se kupi

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 13:17:30   
jovana jojo
Ma sve oni znaju,na TV sve vide gde šta ima da se kupi i onda samo naručuju,a kada im kupimo igraju se dva tri dana i onda traže nešto što je bolje i trenutno in

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kupi mi!!
23.7.2015 13:19:38   
veselicaa
Moja S isto zna gde ima sta da se kupi,i da i ona narucuje svima redom po rodbini.Samo dodje postar sa paketom i trazi nju a ona presrecna user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kupi mi!!
11.2.2017 19:23:31   
emicaa
teodora redovno trazi nesto kad idemo u prodavnicu.Ali ko reknem danas ne moze ne buni se.Zna da joj uglavnom ispunjavam sve zelje.Sreca pa je skromna,uglavnom trazi kinder jaje,plastelin ili tako neku sitnicu pa onda kad ugleda nesto krupnije bude mi zao da joj ne kupim.
Ali kad ide sa sveki u prodavnicu,tad izmislja samo tako jer zna da baba kupuje sve sto ona zamisli

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kupi mi!!
11.2.2017 19:46:18   
veselicaa
Hahah isto kao S,ona jos uvek trazi kinder jaja,a pre neki dan smo vodili N za vakcinu i ona nam hiljadu puta rekla da joj donesemo plastelin,obozava ga.A istina je da kada ide sa babom i dedom u prodavnicu,kupi previse svega,tacno zna da nece nista da joj odbiju.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kupi mi!!
11.2.2017 20:28:14   
emicaa
Sjecam se kad je T bila u bolnici svekar je pitao sta hoce da joj kupi i ona mu rekla 7 kinder jaja.Drugi dan on dolazi i nosi ih.Da si vidjela taj pogled i srecu user posted image Inace posle doktora ja nju pitam sta hoce da joj kupim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kupi mi!!
11.2.2017 21:38:18   
branki*
srecom,pa nismo jos uvek u ovoj faziuser posted image za sad trazi samo pez,stapice,smoki,to je to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here