|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Arilje ves i garderobica
13.3.2013 13:27:07   
Shishica
Jao meni bas super da nista ne steze, ali meni ne ulaze nigde user posted image Ne znam da li Emi guza zvace gace, ali nisam primetila..

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Arilje ves i garderobica
13.3.2013 13:30:16   
nata11
Shi neznam da li smem da stavljam link. ajde da probam pa ako se nesme obrisace me
http://shop.extremeintimo.rs/ znam da ima njihovih stvari i u radnjama ali ja molim ekupovinu user posted image
Uf ne da sam pikirala donji deo pizamiceuser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Arilje ves i garderobica
13.3.2013 13:48:24   
Shishica
Jao da, znam za tu stranicu, ja gledam spavacice stalno user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Arilje ves i garderobica
13.3.2013 13:55:27   
boba 11
Mozda moja g... nije standard za te gaceuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Arilje ves i garderobica
13.3.2013 14:03:40   
Shishica
Mozda, pomislila sam ja user posted image Bira gospoja..

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Arilje ves i garderobica
14.3.2013 7:35:15   
Shishica
Nije Arilje pa nije za ovde, ali nema veze.. kad smo kod gaca: juce kupim Emi gace u Todoru za 100,00 dinara! Kako su dooobre!

Inace pod kojim nazivima se sve javljaju stvari iz Arilja?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Arilje ves i garderobica
14.3.2013 7:58:36   
Trcosava
Brate mili, sad gledam cene extreme intimo! Cečije gaće skuplje nego za odrasle???? Ma daj!
Ana ima par gaćica (dobila od nekog) EI i jestu stvarno super, ali sve jedno...

Imam i Arilje majčice i gaćke. Jedne majce su super, druge se rastegnu kao žvaka i to u širinu da joj sve spada, do pupka joj dođe! A sva tri kompleta smo dobili od kume koja inače prodaje arilje veš.....nema pravila

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Arilje ves i garderobica
17.3.2014 10:26:01   
panta89
Sta mislite o ovom proizvodjacu? Imaju fin pamuk, mekan, dobar kvalitet.

EDIT: Nije dozvoljeno reklamiranje, ako ste zainteresovani za oglašavanje na portalu pošaljite mail na marketing@ringeraja.rs

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.3.2014 11:33:29 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Arilje ves i garderobica
17.3.2014 11:15:21   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: milenatea
ja imam jasmil ves i extra je


i ja..kvalitetnije od EI, a cene mnogo pristupačnije!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Arilje ves i garderobica
21.7.2015 17:40:45   
vikiveki
Ja često prolazim pored tih fabrika u Arilju,često i svratim.U blizini je i Stefan fabrika,Jasmil.Extrem Intimo..Kvalitetn im je odličanuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Arilje ves i garderobica
21.7.2015 17:59:12   
amdn
joj ja imam par majica Arilje kao super su, lep pamuk al se razvukle sad dve ja da udjemo, inace Juriju kupujemo ili EI ili kasd mm ide u Firencu poslom nakupuje tamo u CA, ja imam dosta Intimisimi ai jako sam zadovoljna, jesu skupi al mi traju

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Arilje ves i garderobica
21.7.2015 18:03:34   
wivern

IZVORNA PORUKA: amdn
joj ja imam par majica Arilje kao super su, lep pamuk al se razvukle sad dve ja da udjemo,



IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
Jedne majce su super, druge se rastegnu kao žvaka i to u širinu da joj sve spada, do pupka joj dođe! A sva tri kompleta smo dobili od kume koja inače prodaje arilje veš.....nema pravila


Ah da, to se zove usteda na materijalu. Bili su nekada sjajni, a sad ne kroje kako bi trebalo nego da im ostane manje restlova, pa se zato tako i razvuku u sirinu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Arilje ves i garderobica
21.7.2015 23:22:17   
vikiveki
Ja ne znam,ja ovaj veš što sam kupila nigde se još nije razvukao a nosim ga dugo kao i deca,čak i S. sada oblačim neke stvari koje je prvo nosio V.Ja nemam loših iskustava,mada ste verovatno upravu,došlo nam je takvo vreme svako gleda da uštedi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Arilje ves i garderobica
22.7.2015 8:46:37   
jovana jojo
Mi koristimo isključivo ariljski veš i za sada je odličan,videćemo za koju godinuuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Arilje ves i garderobica
22.7.2015 15:45:55   
vikiveki
Mi koristimo već godinama i odličan je,mislim na kvalitet.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Arilje ves i garderobica
22.7.2015 16:11:29   
jovana jojo
Ja J. kupujem samo taj donji veš...vidim da se nekima razvukao,ali nama nije a već dugo ga J. nosi.Menjamo tj. kupujemo novi kada J. preraste.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Arilje ves i garderobica
22.7.2015 18:56:48   
Mariya
I ja kupujem ariljski veš za Lu, tačnije potkošulje. I mi ih menjamo kada ih izraste, što znači da ih nosi nekoliko meseci, 5-6-7 možda. Kupujem one bez aplikacija i čipke jer to njoj smeta, žulja je, možda onu sa nekoliko cvetića ili izvezenim motivom. Gaćice joj kupujem u C&A odavno.
A što se tiče garderobice, nisam baš zadovoljna, bodije koje je imala L kao beba su se razvukli, izbledeli, posle 2-3 pranja su izgledali skroz isprano.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Arilje ves i garderobica
22.7.2015 20:04:45   
jovana jojo
I mi uzimamo veš bez čipke ,onaj jednostavan sa nekim motivom.Baba i deda nam žive u blizini Arilja pa nas redovno snabdevaju sa pravom robom.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Arilje ves i garderobica
22.7.2015 20:46:33   
Bibilib
I ja tamo kupujem pidzamice ,majcice i ves za decu... nekako mi je najpovoljnije i traje dugo...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Arilje ves i garderobica
22.7.2015 22:01:41   
vikiveki
Ma kod njihovog veše i garderobice na sam dodir osetim kvalitetuser posted image kako ovo zvuči za neku dobru reklamuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Arilje ves i garderobica
22.7.2015 22:26:22   
amdn
sad kad vidim da sve koristite arilje ves ja izgleda da sam kupovala na pogresnom mestu, kod nas ima par radnji sa Arilje vesom i ja kupovala gakce i majcice Juriju, gacke se razvukle a majcice su 99din i one su odlicne, ali za mene majice koje sam kupovala toliko su mi se razvukle, jos sam kupila deciji br, 12 ili 14 jer sam ja sitna, mnogo je lepa majcica al se razvuka za dva broja,
mada videla sam da i kod nas na pijaci ima isto Arilje ves mozda su to razni prizvodjaci pa razlicit kvalitet

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Arilje ves i garderobica
22.7.2015 22:29:07   
veselicaa
Skoro sam im uzela neke majice i fino su se pokazale,mada uglavnom im uzimam sa stranih sajtova.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Arilje ves i garderobica
22.7.2015 22:33:50   
vikiveki
amdn ima dosta plagijata,stave da prodaju Ariljski veš a bude to neka nepoznata marka.Najbolji su Extrem Intimo, Jasmil, ima tu i Stefan ali oni se više bave proizvodnjom opreme za bebe počev od benkica,do raznih prekrivača.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Arilje ves i garderobica
22.7.2015 22:59:50   
amdn
Pa da EI i Jasmil je ustavi isto imamo njihovih dosta stvari mada sam ja kupovala i neke druge majcice gde pise Arilje pamuk ili sta vec,
ali sad kad mm ide u Italiju poslom on nakupuje u HM ili CA na snizenjima njihov ves, ja zadovoljna kvalitetom.
a kupujem i obicne bele majcice Juriju u nekoj radnji kao arilje ves one su mi dobre nisu se razvukle i bele su jos uvek koliko kog ih prala, mm odnese na posao pa odstampa nesto na njih pa ih nosimo i ovako leti

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Arilje ves i garderobica
22.7.2015 23:05:02   
jovana jojo
Nisu Jasmil i EI isto,samo se stvari od Jasmila prodaju u prodajnim objektima EI.Oba proizvođača su odlična a ja ne bih znala da kažem koji od njih više volim .

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here