|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igracke za dete od 3. godine
20.11.2013 2:39:25   
danicabg
I moj sin obozava lego kocke i planiram uskoro da mu kupim ovakvu jednu igracku.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Igracke za dete od 3. godine
20.11.2013 7:05:59   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: minnica

Moja preporuka za ovu igračku. user posted image M je dobila za 3. rođendan i obožava je. Naučila je skoro sva slova. user posted image


Ovo mi imamo i V je odusevljen. Malo je skuplja ali svima preporucujemuser posted image
On kaze, mama daj mi tetu da ucimo azbukuuser posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Igracke za dete od 3. godine
20.11.2013 7:54:35   
Anck Su Nmaun
Skoro smo bili kod komsinice i oni imaju tu igracku T se svo vreme igrala s njom, bas joj se svidela!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Igracke za dete od 3. godine
20.11.2013 8:21:01   
vikiveki
Ova igračka je stvarno super mada ne verujem da bi to moj najmlađi umeo da koristiuser posted image možda se i varam. Ako dobro vidim ovo je igračka iz dexco asortimanauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Igracke za dete od 3. godine
20.11.2013 9:27:34   
Peace*
Igračka je vrh, Marko piči po njoj kao lud, i jako se iznervira kada ne pogodi slovo. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Igracke za dete od 3. godine
20.11.2013 9:50:33   
minnica
A Mina nekad namerno greši da čuje "Oooo, neee!" i sve se kikoće. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Igracke za dete od 3. godine
20.11.2013 16:39:48   
dijana1*
Juce smo kupili ovu garazu user posted image odlicna je

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Igracke za dete od 3. godine
16.9.2014 2:11:13   
Sanchy
Minnice,gde ste kupili ovu igracku Azbuka i koliko je kostala?Nikad ne znam sta deci da kupim od igracaka,garderobu ,obucu uvek pogodim ali igrackeuser posted image ..,nije mi jasno zasto ne sortiraju igracke po godinama u prodavnicama pa jedna gondola prva godina,druga druga godina i tako redom ,em bi nam ustedeli vreme em bih znala da nisam pogresila ovako se vrtim po prodavnici kao izgubljen slucaj i nista mi ne znaci godina koja pise na kutiji jer oni to izgleda odokativno,M.na primer obozava Tomas vozice a na njima isto pise 3+,mi mu kupujemo od kad je napunio godinu

< Poruku je uredio Sanchy -- 16.9.2014 2:12:57 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Igracke za dete od 3. godine
6.10.2014 9:37:30   
Anoniman
Nadjoh temu, da li je rano da detetu od 3 godine kupim trotinet za rodjendanuser posted image
Ovaj mi se svidja

Iskustva molimuser posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Igracke za dete od 3. godine
6.10.2014 9:49:08   
vonavoj
NIje rano UM!user posted image
I ja cu mojoj kupiti za prolece! SAmo neki jeftinijiuser posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 6.10.2014 9:55:54 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Igracke za dete od 3. godine
6.10.2014 10:23:43   
Klarita
UM mnogo je sladak trotinet, ali ja npr mojoj K nema sanse ni sada da bih kupila jer je prilicno smotana. Jedno vreme je bila zaludjena rolerima, do te mere, da je svaki dan pricala o njima jer je vidjala da voze deca (starija dosta) i onda ja pokleknem citajuci ovde da moze da vozi i odvedem je u N sport (cini mi se da se tako zove radnjauser posted image , neka sa sportskom opremom svakojakom, u Merkatoru) i ona proba. Jadnauser posted image nije uspela ni da stane ni da krene i jako se razocarala, od onda vise nije spomenula rolereuser posted image . Pokusala sam joj onda da joj preko nekog sajta porucim rolsule ali nije ih bilo u nabavci i odustadosmo obe. Tako da...mozda je bolje da probas prvo. K je probavala i trotinet kod komsija ali sem sto je neko vozio i pomagao nije uspela sama, tako da nije trazila trotinet.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Igracke za dete od 3. godine
6.10.2014 10:34:56   
bubulence
UM ni nemamo trotinet ali je Ema celo leto vozala od komsinoce i odlicno joj je islo, iako je kao i Klaritina Klara , malo smotana, Ema mozda malo vise user posted image .
taman kada smo hteli da joj kupimo, ona se ohladila i nije joj vise bilo zanimljivo... pa je dobila bicikl.
a sada je u fazonu knjiga, i knjiga i knjiga, poneka slikovnica i opet knjige. iskreno malo ludim jer ne mogu 6 sati dnevno da joj citam... nadam se da ce je uskoro proci...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Igracke za dete od 3. godine
6.10.2014 10:46:43   
big mum
Ako je dijete iole spretno nije rano,nek se uči voziti po kući pa onda na ulicu.Kupi joj štinike i kacigu i polako.

Moja Sofka je dosta spretna na ovim spravama rola i vozi trotinet ko blesava.Ali ne voli biciklo i ne želi da ga vozi.
Inače je dosta spretna u penjanju po raznoraznim spravama,drveću i sl.Inače je ovako vrlo ženstvenauser posted image


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Igracke za dete od 3. godine
6.10.2014 11:04:05   
vonavoj
Meni je azbuka dexy co odlican poklon,jeste da je 3800..ali videcu da joj neka baba kupi,ili ja za NGuser posted image user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Igracke za dete od 3. godine
20.1.2016 13:51:08   
ivannna
doktor set
plastelin sa modlama
bojanke sa nalepnicama
lalalupsi lutka
kuhinja
masa i meda
...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Igracke za dete od 3. godine
30.3.2017 13:54:13   
degu
T je napolju glavno biciklo sa pomocnim tockicima, a unutra bojanke,obozava da bojadise, da crta, onda sudovi i mali sporet pa kuva, pa postavi lutku na stolicu pa je hrani, kocke isto voli da slaze i njena wow igracka joj je zakon, obozava da stavlja cike u kola u kucicu neku, inace voli te tako sitne igrackice pa onda ona napravi pricu usput, bas se smisleno igra.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Igracke za dete od 3. godine
6.4.2017 15:12:19   
emicaa
Teodora obozava da se igra plastelinom i da skraba po tabli.Po meni ta tabla je prava stvar.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Igracke za dete od 3. godine
6.4.2017 17:06:59   
Sanjica26 RR
Sofi se igra sa bockicama. Voli da slaze kockice. Igra se sa barbikama, pa im kobajagi pravi kucicu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Igracke za dete od 3. godine
6.4.2017 17:08:59   
emicaa
Sanjica Dora ima tri barbike i ne gleda ih uopste user posted image radije se igra sa auticima nego sa njima

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Igracke za dete od 3. godine
6.4.2017 17:14:13   
Duškić
Emice, kao moja cerkica.!
Ma kakve barbike...Jos malo da porastu, pa ce sminkanje i presvlacenje... Plastelin i samo plastelin.. a mogla bi na ljuljasci da spava po ceo dan bi se ljuljala..

< Poruku je uredio Duškić -- 6.4.2017 17:16:06 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Igracke za dete od 3. godine
6.4.2017 17:15:31   
degu
Tako i moja Doda, svim tim kao barbikama je pocupala noge a autice obozava. A plastelin nikako da napravim a sve necu da kupim jer hocu da napravim user posted image a vreme je za plastelin,kad sa mnom mesi testo kao uvek pravi kucu od njega.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Igracke za dete od 3. godine
6.4.2017 17:18:01   
Duškić
Degu, pravi joj za cas se napravi..Uzivace...Modle moja D pokupi i moje iz kuhinje i njene pa je haos..user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Igracke za dete od 3. godine
7.9.2017 23:43:31   
mama Jo
Jedna super igracka i za decake i za devojcice: Pertini Macro Puzzle.... sjajna stvar, moja cerka ih obozava!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Igracke za dete od 3. godine
8.9.2017 8:40:08   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nadjoh temu, da li je rano da detetu od 3 godine kupim trotinet za rodjendanuser posted image
Ovaj mi se svidja

Iskustva molimuser posted image


Ja isto mislim da nije rano, da je taman 😊

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Igracke za dete od 3. godine
8.9.2017 8:42:23   
krin 40
Taman❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here