|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skida se i izuva
15.2.2014 12:16:56   
big mum
Vidim moja djeca nisu jedina.

Sofia se stalno skidala i to još uvjek radi.Stalno joj je vruće.Stalnouser posted image po kući,parku i uvjek joj je vruće.

Strahinja se nedavno počeo skidati do gola.I takav hoda po kući.Obučem ga 5-6x/dan ali džaba.Nadam se da je samo prolazna fazauser posted image


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Skida se i izuva
15.2.2014 14:33:11   
Olga75
grozna faza , fala Bogu pa je prosla user posted image
za cas je bila bez icega i kao : mamaaaaa vruce mi jeeeee a ja user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Skida se i izuva
15.2.2014 17:35:39   
big mum

IZVORNA PORUKA: Olga RR

grozna faza , fala Bogu pa je prosla user posted image
za cas je bila bez icega i kao : mamaaaaa vruce mi jeeeee a ja user posted image



Znači ipak je u pitanju fazauser posted image Laknulo mi je user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Skida se i izuva
29.10.2014 10:51:25   
big mum

IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: Olga RR

grozna faza , fala Bogu pa je prosla user posted image
za cas je bila bez icega i kao : mamaaaaa vruce mi jeeeee a ja user posted image



Znači ipak je u pitanju fazauser posted image Laknulo mi je user posted image



Faza na žalost i dalje traje i traje i trajeuser posted image S tim što je sad hladno ali njima ne smeta.
Džaba je govoriti da je hladno i da bi se mogli razboljeti.Sad sam ih pustila kraju pa kad se razbole vidjeće i sami.Džaba pričam i trošim zube.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Skida se i izuva
29.10.2014 21:33:25   
choopa choops
Moji se oboje izuvaju, pa im onda obujem vunene zepe preko čarapa. Još sam im rekla kako se super klizaju po parketu, pa im je to zanimljivo i rado ih nose.
A skidaju se samo kad odu kod brata i setre od tetke, a kod njih je u kući prilično toplo i oni su uvijek u potkošuljama, pa onda i ovi moji. A kod nas, koliko god grijemo, nikad nije tako toplo, pa je i njima vjerovatno hladno da bi se skidali user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Skida se i izuva
29.10.2014 22:17:34   
dijana1*
I Vuk samo vreba priliku da se skine i izuje.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Skida se i izuva
30.10.2014 8:01:39   
mama micki
Joj i mi imamo problem, nadam se da će ova faza brzo proći. Sara se ne skida ali zato na nogama ne trpi ništa, večito skida čarape i izuva patofne. Ja joj obučem hulahopke a ona vuče pa se iznervira kad shvati da ne može da ih skine. Plašim se da ide bosa jer je bolešljiva. Juče sam joj obula čizmice koje ne može da skine pa se pomirila sa tim.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Skida se i izuva
30.10.2014 10:37:02   
mihi
Miloš se isto skida ali ne kaže da je vruće nego se skine do gaća i bez čarapa i tako hoda. Kakva je to faza? Zbog čega to rade?

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Skida se i izuva
30.10.2014 11:57:07   
branki*
ovo i boza voli da radi.pojma nemam zasto.da li vole taj osecaj kad su golisavi..ko ce ga znati.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Skida se i izuva
30.10.2014 12:01:27   
mati

IZVORNA PORUKA: mihi

Miloš se isto skida ali ne kaže da je vruće nego se skine do gaća i bez čarapa i tako hoda. Kakva je to faza? Zbog čega to rade?

Kod nas isto... Matija uopste ne podnosi carape, ujutru ga jedva nateram da ih navuce.
Kad se vracamo iz setnje on ne ulazi u sobu dok sve ne skine...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Skida se i izuva
30.10.2014 12:03:42   
Bibilib
Moj sin takodje voli da je bos i ni pod razno pa makar i ja vikala na njega,nece da legne obuven kad je bolestan...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Skida se i izuva
22.1.2015 14:26:44   
mali_mis
Eto i nas u fazi skidanja, izuvanja.
Patikice na nogama ne moze da podnese, to odmah skine i sakrije, a onda carape.
Kad mu pelenu menjamo, vijamo ga narednih sat vremena da ga obucemo, njemu se svidja da ide gologuz, srecom pa greju dobro, pustimo ga 10 min, i onda hvataj, drzi, oblaci na frku user posted image Donji deo jos nije provalio kako se skida, gornji uspe da izvuce ruke iz rukava, i uglavnom se zavrsi na tome.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Skida se i izuva
22.2.2015 10:29:18   
mila83
I moja deca su imala te faze skidanja i izuvanja, to je normalno, prodje to...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Skida se i izuva
9.12.2015 1:55:24   
bojana92
Danilo zna da se sam izuje,nekad hoce i da se obuje sam user posted image Omiljene za skidanje su mu patofne.:D Jos uvek ne zna da skine svu garderobu sa sebe :)

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Skida se i izuva
28.5.2016 21:02:22   
mila83
Sad je T u toj fazi.Vec neko vreme skida i sandalice,carape obavezno po nekoliko puta u toku dana.Ume i donji deo trenerke ili helanke da skine.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Skida se i izuva
28.5.2016 22:34:55   
Mala Elena
Carape vuce od prstiju, na cicak sve zna da skine ... i skida jaknu i prsluk za sada.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Skida se i izuva
29.5.2016 13:15:11   
mila83
Da,i moja T sve otkopcava na rajfeslus,na cicak a moze i jaknicu ili gornji deo trenerke da skine.Skida i kapice i trake za kosu isto ,a mnogo je smesna kad hoce da ih vrati na glavu user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Skida se i izuva
1.10.2016 10:37:26   
wivern
I mi smo u ovoj fazi. Pre neko vece setam M (u kolicima je) i psa i prolaznici me gledaju osudjujucim pogledom jer mi je dete boso a ja obucena kao da je minus napolju user posted image
ostavila sam ga namerno bosog da se smrzne.
I nije se smrzao, potpuno je na mm, nikada mu nije hladno user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Skida se i izuva
1.10.2016 12:50:35   
Mala Elena
Wiv, moj muz bi rekao:``Svetis se malom detetu ,svasta!``user posted image
Moja sinoc obukla gacice skroz sama. Tusirale se zajedno i ja ulazim u sobu posle nje kad ona preko gacica obukla jos jedne. Inace, pokusava i trazi da se obuce sama...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Skida se i izuva
1.10.2016 13:20:50   
Khaleesi
Ja ovu veliku ne mogu da naucim na patofne stalo ih skida... poludecu...
Malo malo pa sliavauser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Skida se i izuva
1.10.2016 19:13:30   
Animsaj9
i mu smo izuvaci, sejemo cipelice na sve strane samo lete iz kolicauser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Skida se i izuva
1.10.2016 19:35:48   
isidora88
Meni bebac jos nije u toj fazi, a stariji je vecito bos i ludim od toga jer je sralno prehladjen

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Skida se i izuva
2.10.2016 9:14:59   
wivern
ME ma mrzi me da skupljma čarape po ulici user posted image
On ih zafrljaci pa me prolaznici jure da ih skupljam user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Skida se i izuva
2.10.2016 9:19:25   
IvanaSK RR
Moj je veliki, ali nikako da papuce po kuci zadrzi na nogama, mislim da milion puta dnevno kazem "papuceee, papuce, gde su ti papuce sta ovde rade papuce..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Skida se i izuva
2.10.2016 9:21:36   
wivern
Ivana ja to ne radim user posted image
Imam traumu iz detinjstva sa papucama i neteram M da ih nosi. Mada se on sam obuva (naopako ali dobro sad) jer obožava svoje papuče sa nekim piletom user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here