|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:03:51   
JMPM
Bas tako user posted image .Sad smo koleginice na neki nacin user posted image .Samo neka je sa srecom,da se snadjes i uklopis i opustis sto pre user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:06:53   
Anoniman
Bebac, bravo user posted image

Ja sam uvek lako nalazila posao. Ali sam pocela od trafike pa dogurala do Diznilenda, sto mi neko rece. Pocinjala sam razne fakultete koje nisam zavrsila, i ja sam neki apsolvent. Poslove nisam dobijala preko veze ali su bili po preporuci. Pocela bi na nekom najnizem mestu ali bi se munjevito popela visoko. I menjala sam polove cesto jer volim da ucim i svaki sledeci je bio bolji.

I ja sada radim izmedju ostalog na selekciji kandidata kada je potrebno za moju firmu i stvarno bi se slozila sa OTI da ljudi uglavnom nista ne znaju a kite biografije i lupaju gluposti. Dunja ima dosta fakulteta (kao i ovaj moj poslednji Megatrend) koji su cista smejurija jer nema prakticnog znanja. Prvo nikad nisam zvala kandidate cak se nisam ni trudila da pregledam lose napisan CV. Od 1000 meni ne pada na pamet da gledam brljotine na tri strane i da trazim ono sto je potrebno za trazeno radno mesto. Ako trazis mikrobiologa radno iskustvo u butiku i osvojene medalje na takmicenju iz matematikae u osnovnoj skoli (taj sa takmicenjem sam videla prekjuce) su za folder ne nikako. Oni sa slikama sa svadbi sa plaze i slicno takodje se bacaju. CV koji je duzi od jedne strane ni ne gledam. Sad sam dobila jedan na dve strane na tamno lavoj podlozi. Da li vi znate na sta to lici kada se odstampa? A da ne pricam sta rade kada im das obicne testove. Sad imamo konkurs, specifican profil i samo ih sedmorica ima taj fax i smer tako da sam morala da odstampam i tog teget, ali doci ce i on na razgovor user posted image

Radno iskustvo je pozeljno, ali nije obavezno ako vidis da neko dobro radi testove koje si mu dao. I da, ljudi precesto imaju dobro misljenje o sebi i misle da su mnogo dobri radnici i da mnogo znaju, a ustvari su ljenji i nezainteresovani da uce. Vec sam pisala da ih ima dosta koji odbijaju posao. A u mojoj firmi se mozda radi mnogo ali plate su fantastice i sloboda koju imamo da naprimer odsustvujemo kad nam treba, da ne moramo da jurimo bolovanje, da nam je sve placeno.... Direktora interesuje samo da se zavrsi posao i kao ja mogu da radim za dve, moja koleginica moze i mesec dana na odmor. I kad se bira neko novi, bar kod nas se vodi racuna da pored kvaliteta za posao moze da se dobro uklopi u tim.

Ja nikad necu imati problem da nadjem posao, jer cu uvek imati nekoga da me preporuci. Samo zahvaljujuci mom odnosu prema poslu. Ja sam preporucila do sada samo jednu ili dve osobe. Imam dobrih drugarica ali nikada sebe ne bih stavila u situaciju da se obrukam tako sto cu preporuciti loseg radnika pa nek mi je iz oka ispao.

Jos jedna stvar mislim da je bitna (izvinite zog predugog posta). Cini mi se da danas mnogo klinaca juri Master jer misli da ce im nesto doneti. Koliko sam ja ispratila ovaj novi program, za Master treba da se opredeljuju ljudi koji hoce dalje da nastave da se bave naucnim radom, istrazivanjima i nekim usavrsavanjima a ne da rade menadzerske poslove po firmama. Ispravite me ako gresim za ovo, da se ne ogresim o neko dete

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:11:03   
nencydrew
Mišu, hoćeš li nam otkriti koja vrsta posla je u pitanju?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:14:48   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Bebac, bravo user posted image

Ja sam uvek lako nalazila posao. Ali sam pocela od trafike pa dogurala do Diznilenda, sto mi neko rece. Pocinjala sam razne fakultete koje nisam zavrsila, i ja sam neki apsolvent. Poslove nisam dobijala preko veze ali su bili po preporuci. Pocela bi na nekom najnizem mestu ali bi se munjevito popela visoko. I menjala sam polove cesto jer volim da ucim i svaki sledeci je bio bolji.

I ja sada radim izmedju ostalog na selekciji kandidata kada je potrebno za moju firmu i stvarno bi se slozila sa OTI da ljudi uglavnom nista ne znaju a kite biografije i lupaju gluposti. Dunja ima dosta fakulteta (kao i ovaj moj poslednji Megatrend) koji su cista smejurija jer nema prakticnog znanja. Prvo nikad nisam zvala kandidate cak se nisam ni trudila da pregledam lose napisan CV. Od 1000 meni ne pada na pamet da gledam brljotine na tri strane i da trazim ono sto je potrebno za trazeno radno mesto. Ako trazis mikrobiologa radno iskustvo u butiku i osvojene medalje na takmicenju iz matematikae u osnovnoj skoli (taj sa takmicenjem sam videla prekjuce) su za folder ne nikako. Oni sa slikama sa svadbi sa plaze i slicno takodje se bacaju. CV koji je duzi od jedne strane ni ne gledam. Sad sam dobila jedan na dve strane na tamno lavoj podlozi. Da li vi znate na sta to lici kada se odstampa? A da ne pricam sta rade kada im das obicne testove. Sad imamo konkurs, specifican profil i samo ih sedmorica ima taj fax i smer tako da sam morala da odstampam i tog teget, ali doci ce i on na razgovor user posted image

Radno iskustvo je pozeljno, ali nije obavezno ako vidis da neko dobro radi testove koje si mu dao. I da, ljudi precesto imaju dobro misljenje o sebi i misle da su mnogo dobri radnici i da mnogo znaju, a ustvari su ljenji i nezainteresovani da uce. Vec sam pisala da ih ima dosta koji odbijaju posao. A u mojoj firmi se mozda radi mnogo ali plate su fantastice i sloboda koju imamo da naprimer odsustvujemo kad nam treba, da ne moramo da jurimo bolovanje, da nam je sve placeno.... Direktora interesuje samo da se zavrsi posao i kao ja mogu da radim za dve, moja koleginica moze i mesec dana na odmor. I kad se bira neko novi, bar kod nas se vodi racuna da pored kvaliteta za posao moze da se dobro uklopi u tim.

Ja nikad necu imati problem da nadjem posao, jer cu uvek imati nekoga da me preporuci. Samo zahvaljujuci mom odnosu prema poslu. Ja sam preporucila do sada samo jednu ili dve osobe. Imam dobrih drugarica ali nikada sebe ne bih stavila u situaciju da se obrukam tako sto cu preporuciti loseg radnika pa nek mi je iz oka ispao.

Jos jedna stvar mislim da je bitna (izvinite zog predugog posta). Cini mi se da danas mnogo klinaca juri Master jer misli da ce im nesto doneti. Koliko sam ja ispratila ovaj novi program, za Master treba da se opredeljuju ljudi koji hoce dalje da nastave da se bave naucnim radom, istrazivanjima i nekim usavrsavanjima a ne da rade menadzerske poslove po firmama. Ispravite me ako gresim za ovo, da se ne ogresim o neko dete


Ja isto to posmatram tako. Prošle godine kada je Tash završavala čini mi se baš master (neka me ispravi ako treba) ja sam je pitala da li će joj to koristiti u budućnosti pa zbog toga završava ili ima drugi razlog. Tash je bila iskrena i rekla da završava zato što je snob, nadam se da se ne ljuti zezala se ili ne, to je rekla - ja shvatila ozbiljno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:21:34   
Anoniman
Ma meni je to ok. Ne znaci ako si master da ne znas da radis ali danas je toga zaisa sve vise. Dovoljno je da vidis da isti CV salje i za konduktera i za kozmeticara i pravnika i sekretaricu. A kad mu proveris fantasticno znanje u npr excel-u shvatis da zna da razvuce samo onu jednu gotovu tabelu od 4x3 user posted image , ne razume sta ga pitas na engleskom, a testovi na engleskom u word-u su za one slike za podizanje raspolozenja. Pa majku mu, skini se sa facebooka kupi knjigu od 700 din za office i nauci nesto

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:23:48   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Bebac, bravo user posted image

Ja sam uvek lako nalazila posao. Ali sam pocela od trafike pa dogurala do Diznilenda, sto mi neko rece. Pocinjala sam razne fakultete koje nisam zavrsila, i ja sam neki apsolvent. Poslove nisam dobijala preko veze ali su bili po preporuci. Pocela bi na nekom najnizem mestu ali bi se munjevito popela visoko. I menjala sam polove cesto jer volim da ucim i svaki sledeci je bio bolji.

I ja sada radim izmedju ostalog na selekciji kandidata kada je potrebno za moju firmu i stvarno bi se slozila sa OTI da ljudi uglavnom nista ne znaju a kite biografije i lupaju gluposti. Dunja ima dosta fakulteta (kao i ovaj moj poslednji Megatrend) koji su cista smejurija jer nema prakticnog znanja. Prvo nikad nisam zvala kandidate cak se nisam ni trudila da pregledam lose napisan CV.


Ima naravno - slažem se. Ali isto tako sam naučila (a Savka mi je to prva objasnila) da kada imaš fakultet lakše je raditi sa ljudima koji su obrazovaniji od tebe.  I verujte svašta sam radila, već sam pisala od svoje 16. godine,  i i istina je to. Opet neka mi niko ne zameri. Radila sam posao za koji je bila potrebna srednja, i nikom nisam rekla da imam fakultet, ali su znali jer je jedna od koleginica pročitala nekada u mojoj biografiji, i jako su me mrzele zbog toga iako taj fakultet nije bio potreban a ja sam nevezano za njega imala bolje rezultate od ostalih.

Sada radim na Ringeraji sa ljudima koji mahom imaju doktorate i tako je LAKO I DIVNO, nema sujete a učim od fenomenalnih stručnjaka a pritom radim kreativan posao o kome sam samo sanjala. I možda nekom nije bitno što moja direktorka ima doktorat i pritom dvoje dece i pritom je mlada, ali ja to jako cenim jer znam da je i sa tim doktoratom a i bez njega pre svega dobar čovek i izuzetan stručnjak. Ovo nije šlihtanje user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.4.2011 22:28:04 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:25:33   
dunja RR

I što mm kaže, pošto smo zajedno prošli i moj i njegov fakultet, samo mi znamo koliko znoja je tu bilo, noći provedenih za knjigom, tako da ne želim ni to da obezvredim.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:26:16   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR


I što mm kaže, pošto smo zajedno prošli i moj i njegov fakultet, samo mi znamo koliko znoja je tu bilo, noći provedenih za knjigom, tako da ne želim ni to da obezvredim.



ovo nemojte pogrešno da shvatite user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:32:27   
Anoniman
Zato mi biramo samo col ljude u nas mali kolektiv user posted image . Slazem se sa tobom ali ima i dosta izuzetaka, jako obrazovanih ljudi koji su ipak bez diplome, ako i obrnuto. Ja sam za to da to da je Diploma vazan ali ne i presudan kriterijum za mnoga radna mesta koja nisu usko specijalizovana.

Neko je spomenuo ranije da da ne prima platu shodno svom obrazovanju. Ja sanm da je bar kod mene u firmi plata odredjena po sistematizaciji radnog mesta a ne po strucnoj spremi. Meni je to logicno i fer. Ne vidim zasto bi npr jedna spremacica imala vecu platu od druge ako obe rade podjednako dobro a jedna ima lupam osnovnu a druga SSS. Kod nas se bonusi dobijaju po ucinku. I to mi je isto fer.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:33:29   
Anoniman
Dunja ja se secam studentskih dana, ne znam stvarno kako mislis to da se shvati, vas dvoje ucite u polumraku user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:38:20   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Zato mi biramo samo col ljude u nas mali kolektiv user posted image . Slazem se sa tobom ali ima i dosta izuzetaka, jako obrazovanih ljudi koji su ipak bez diplome, ako i obrnuto. Ja sam za to da to da je Diploma vazan ali ne i presudan kriterijum za mnoga radna mesta koja nisu usko specijalizovana.

Neko je spomenuo ranije da da ne prima platu shodno svom obrazovanju. Ja sanm da je bar kod mene u firmi plata odredjena po sistematizaciji radnog mesta a ne po strucnoj spremi. Meni je to logicno i fer. Ne vidim zasto bi npr jedna spremacica imala vecu platu od druge ako obe rade podjednako dobro a jedna ima lupam osnovnu a druga SSS. Kod nas se bonusi dobijaju po ucinku. I to mi je isto fer.


Da skroz se slažem, i možda da sam to znala sa 20 i nešto ne bi ga ni upisivala a ni završavala. Imala sam iluzije o mom životu sa završenim fakultetom, nažalost. Meni zaista nije pomogao nikada fakultet samo iskustvo i snalažljivost i to što volim da učim ono što ne znam, ma šta god to bilo; posla i zadatka se ne libim i ne stidim.

I milsim da je to problem današnjih klinaca, kao što si i ti čini mi se rekla - ne vole da uče......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:38:56   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Dunja ja se secam studentskih dana, ne znam stvarno kako mislis to da se shvati, vas dvoje ucite u polumraku user posted image


user posted image


zato sam se odmah ogradila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:42:48   
moja ciklama
dunja RR, a ko je na RR, PR?

< Poruku je uredio moja ciklama -- 14.4.2011 22:44:16 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:46:33   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

dunja RR, a ko je na RR, PR?


pa nemamo konkretno nikog samo za to, ja sam sales director ali uskačem po potrebi svuda gde treba...sutra i sledeći vikend predstavljam RR na Festivalu Zdravlja i tako....

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:49:52   
moja ciklama
e, pa ja možda dodjem..pa se i upoznamo!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:51:16   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

e, pa ja možda dodjem..pa se i upoznamo!


važi user posted image

dobrodošla a i svi ste dobrodošli; ja neću biti baš po ceo dan tamo, ali mi smo svakako na štandu sa Cryo Save pa ko želi tamo neka dođe user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 22:56:55   
lesica
Dunja,Dunja user posted image Secam se i ja kako sam mm spremala matematiku i fiziku svojevremenouser posted image
Salu na stranu,ja skoro zavrsih fakultet zajedno sa detetom user posted image ali to me unazad 10 godina nije sprecavalo da radim honorarno,i bilo je tu i drzanja casova,i tri godine izigravanja dadilje malom bratu od tetke,i knjigovodstva,ma kojecega....Cak i sad radim kod kuce,drzim casove iz matematike,fizike i hemije silnoj lenjoj deci po komsiluku,vrlo lepo organizovano i iskreno zadovoljna sam,a sad upis u srednju...ma milina jedna. I iz nekih meni poznatih razloga necu jos uvek ni da ozbiljnije pokusavam da trazim posao u svojoj struci,jer se to prosto zasad ne uklapa u neke menoje zivotne planove,prosto ce za sve to biti dovoljno vremena kada sve izrealizujem kako sam planirala.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 23:01:31   
Anoniman
Moja baba je stalno govorila

Lako je vrednom coveku ziveti.

I to je ziva istina, tako da Lesice za tebe nece biti problema

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 23:33:26   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Moja baba je stalno govorila

Lako je vrednom coveku ziveti.

I to je ziva istina, tako da Lesice za tebe nece biti problema


ovo su samo stari, prostodušni, mudri ljudi znali ovako pametno da sroče, fakultet im za to nije trebao; da smo bar malo na njih bilo bi dobro zar ne?

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.4.2011 23:34:28 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 23:34:33   
Anoniman
Ja sam ista moja baba user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
14.4.2011 23:35:05   
dunja RR
živa bila dete user posted image

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ja sam ista moja baba user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
15.4.2011 0:00:41   
choopa choops
U struci nisam radila ni dana. Nisam bila jos ni skolu zavrsila kad mi je ponudjen drugi posao, pa su me cekali da zavrsim i bukvalno sam sa diplomskog otisla na posao. TJ. ne taj dan, vec sutradan. 

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
15.4.2011 0:02:34   
Snelle
U septembru sam diplomirala, u oktobru se zaposlila. Naravno ne u svojoj struci user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
15.4.2011 3:07:11   
vukosava
prvi posao su mi ponudili na diplomskom, ostala na njemu 5 godina - na faksu gde sam studirala... drugi posao su mi ponudli posle razgovora o necemu levom, na njemu bila 4.5 godine dok nisam doktorirala.. prosle godien sam se prijavila na oko 60 mesta, imala 9 intervjua i na kraju dobila 3 ponude na posao, dve prihvatila i na kraju ipak dosla ovde gde sam sad... kad se zakomplikovalo oko papira za evropsku uniju... samo sto mi nisu snimke zuba trazili...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Koliko dugo ste tražile posao?
15.4.2011 3:09:24   
vukosava
svoju trecu diplomu sam dobila pred kraj osmog meseca trudnoce tako da mi je beba saputala sigurno prave odgovore na odbrani user posted image ... sadasnji sef me zvao u roku cetiri dana nakon diplomiranja i pitao da li sam jos zainteresovana za posao

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here