|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 20:36:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Kaliopi legendo mojauser posted image user posted image user posted image




slatka moja ...user posted image    user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 20:38:42   
Anoniman


LillyT, moja malenkost i Shishica user posted image

.. a gde si ti 2002m? user posted image



(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 20:43:35   
2002m
evo meuser posted image user posted image   prvo vas, posto ste malo dosadneuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 178
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 20:45:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 20:46:56   
2002m
IZVORNA PORUKA: gagi

2002m tebe sam odmah prepoznalauser posted image
user posted image nadam se da ce sledeca kafica biti i sa tobom.Ustvari nase trudnice hoce sledeci pud da idemo na vinceuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 180
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 20:48:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 20:49:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: 2002m

IZVORNA PORUKA: gagi

2002m tebe sam odmah prepoznalauser posted image
user posted image nadam se da ce sledeca kafica biti i sa tobom.Ustvari nase trudnice hoce sledeci pud da idemo na vinceuser posted image




...da poprave krvnu sliku ...user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 20:50:56   
2002m
Au...  Gagi, daleko mi proleceuser posted image   daj malo ranije.Pa ja jedva cekam da opet vidim zeneuser posted image , tek smo na pocetku.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 183
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 20:54:53   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 20:55:05   
Anoniman
proleće na moje rame slećeee...user posted image


... uf i ja jedva čekam  user posted image

mogli bi za vikend opet ili tokom sledeće nedelje ? videćemo sa ostalima...

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 21:06:25   
2002m
Evo jos jedne, nema vise.
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 21:09:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Kako cu da putujem po ovakvom vremenu .Gdje cu da spavamuser posted image


a ne ne !s obzirom na ono o nimfomaniji.. kod mene nećeš! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

šalim se. ćemo da smislimo nešto user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 21:10:03   
Trcosava
2002 ovo nešto sitno, jel ima malo veće za nas tjorawe?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 21:12:07   
2002m
IZVORNA PORUKA: Trcosava

2002 ovo nešto sitno, jel ima malo veće za nas tjorawe?
user posted image user posted image drugi put.Vidi kako sam stala, kao da hocu da se ukakimuser posted image user posted image .To sam i njima rekla kada sam videla sliku.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 189
   [Obrisana poruka]
26.10.2009 21:12:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 21:14:26   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: 2002m

IZVORNA PORUKA: Trcosava

2002 ovo nešto sitno, jel ima malo veće za nas tjorawe?
user posted image user posted image drugi put.Vidi kako sam stala, kao da hocu da se ukakimuser posted image user posted image .To sam i njima rekla kada sam videla sliku.


imam ja sličnu sliku - sa sve nekim đavolsko/stidljivim pogledom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 21:16:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: gagi

Kako cu da putujem po ovakvom vremenu .Gdje cu da spavamuser posted image


a ne ne !s obzirom na ono o nimfomaniji.. kod mene nećeš! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

šalim se. ćemo da smislimo nešto user posted image


user posted image user posted image user posted image ne boj se prije nego sto dodem kod vas gledacu da imam menstruaciju user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 21:17:50   
2002m
user posted image user posted image user posted image user posted image blesave ste.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
26.10.2009 21:22:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: gagi

Kako cu da putujem po ovakvom vremenu .Gdje cu da spavamuser posted image


a ne ne !s obzirom na ono o nimfomaniji.. kod mene nećeš! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

šalim se. ćemo da smislimo nešto user posted image


user posted image user posted image user posted image ne boj se prije nego sto dodem kod vas gledacu da imam menstruaciju user posted image




džaba, sestro ovaj moj nije gadljiv! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
27.10.2009 9:04:02   
LillyT
IZVORNA PORUKA: 2002m

[Vidi kako sam stala, kao da hocu da se ukakimuser posted image user posted image .To sam i njima rekla kada sam videla sliku.



hahahaaa, ti kao da ces da kakis, a ja kao da sam sisla s konja user posted image

Necemo da cekamo prolece, bicu kao trokrilni sifonjer. Mada, ja nisam cesta bas u zr-u (da ne bi ovog druzenja, ja ne bih dosla), ali cu svakako svratiti do Nove godine i obavezno popiti to vince sa svima vama.



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
27.10.2009 23:07:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: 2002m

[Vidi kako sam stala, kao da hocu da se ukakimuser posted image user posted image .To sam i njima rekla kada sam videla sliku.



hahahaaa, ti kao da ces da kakis, a ja kao da sam sisla s konja user posted image

Necemo da cekamo prolece, bicu kao trokrilni sifonjer. Mada, ja nisam cesta bas u zr-u (da ne bi ovog druzenja, ja ne bih dosla), ali cu svakako svratiti do Nove godine i obavezno popiti to vince sa svima vama.




user posted image
Slažem se!

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
27.10.2009 23:10:55   
2002m
Kaliopi,Lillyt,Shishicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
27.10.2009 23:13:28   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zajuser posted image debela, ali imam najdeblji lanac!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
28.10.2009 9:04:06   
Shishica
A ti slikas, a??? user posted image

Eeeeeeee...... user posted image Mozda i budem takva sledeci put kad se vidimo user posted image
E bila sam na uz-u! Sad cu na brzinu da napisem tamo na slikama za uz ali sliku cu postaviti posle.. sad treba da mi dodje patronazna sestra..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: RR Druzenje Zrenjanin
28.10.2009 9:10:02   
Anoniman
Što patronažna sestra? user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here