|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvojenost od deteta
24.7.2015 18:35:48   
jovana jojo
Anarunika, da znaš treba to dobro izbalansirati sa babama i dedamauser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Odvojenost od deteta
30.7.2015 8:01:53   
vikiveki
Ja sam na muci...imam želju i volela bih da i najmlađeg sina pustim da ide kod babe i dede , da malo promeni podneblje i da ne bude više samo u kući,da ide malo sa dedom i babom na reku da se kupa,na livadi da se igra i juri,da se igra sa jarićima...i razne druge aktivnosti na selu.Međutim mm nije za to,kaže mnogo je mali,pa imaće za nepunih mesec dana 4 god. Inače sa njim će biti i brat i sestra pa računam da će mun biti lakše i mislim da je bolje da ide sada u leto nego u zimu jer u leto ima više aktivnosti.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Odvojenost od deteta
30.7.2015 8:12:25   
gagana83
Mislim da nije mali. Moje dete je prvi put sa 2.5 godine ostalo samo sa babom i dedom za vikend. Vec sa 3 je isla sa njima na more.
Prvi put mi je bilo bas tesko, htedoh da crknem, plakala sam 2 dana dok je ona za to vreme uzivala user posted image
I sad nemam problem ako moram da je ostavim na dan - dva ili vise jer je navikla i prilicno se osamostalila. Znam da nece biti problema.
Zavisi i od baba i dede, majka mm-a je odlicna sa njom, Una je obozava.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Odvojenost od deteta
30.7.2015 8:20:25   
vikiveki
Ma i moj mali obožava babu i dedu,ali mm pravi problem,a još ako bi ostao kući bio bi sam a ovako tamo će biti i sa bratom i sestrom.Jer moj tata dolazi po starijeg sina a ćerka će doći na selo od svog tate,tako da bi njih troje bili tamo zajedno 5 ili 6 dana dok mi ne dođemo.Ja sam skoro sto posto sigurna da neće S. praviti probleme

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Odvojenost od deteta
28.4.2017 12:02:00   
emicaa
ja sam po ovom pitanju malo luda,iskreno pojma nemam kako bih izdrzala da se moram odvojiti od njih na dva-tri dana.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Odvojenost od deteta
28.4.2017 12:21:10   
Anck Su Nmaun
Meni to nije strasno, mislim ne dostaju mi ali zdravo je i za mene i za njih . Ne zavidim mamama koje kukaju da dete nece nigde bez njih, pa kad treba da se razdvoje dan dva haos i plac.
Ne ubrajam tu moju trudnocu..uvek sam plakala kad ih ostavim kad sam bila trudna user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Odvojenost od deteta
28.4.2017 12:55:29   
emicaa
Anck ma ja bih plakala a ne oni user posted image Kad Dora krene kod babe na spavanje i kad je vidim da sprema rusacic mene nesto stegne user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Odvojenost od deteta
28.4.2017 13:02:56   
IvanaSK RR
I mene nesto stegne user posted image ali za njihovo dobro mislim da treba da se razdvajaju od nas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Odvojenost od deteta
28.4.2017 13:27:24   
suzi kju
Joj mi se nismo odvajale i ne znam kako bi to podnela.
Prošlo leto sam bila dugooo kod mojih a muž je postao u Beogradu a tim da je dolazio vikendom. Njemu je bas to teško padalo, bio je nervozan, na poslu se svađao kada mu nešto nije po volji, pogotovo kad mu ne daju dan da dođe da nas vidi.
Ja mislim da bih poludela da ih ne vidim par dana. To i ne valja,lepo je neko napisao, bolje je za decu da se povremeno i po maloj odvoje od roditelja.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Odvojenost od deteta
28.4.2017 19:55:43   
mati
Matija se odvajao dok sam bila trudna,i mozda jos par dva puta kad je Mita bio mali. Mitu nikad nismo odvajali, ja bi ih i pustila ali je mm specifican po tom pitanju.
A 43 dana u bolnici... Bili su mi kao vecnost. Samo su mi Makija doveli dva puta i bas sam tesko podnela prvi put. Evo i sad mi suze idu...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Odvojenost od deteta
29.4.2017 7:33:49   
Anck Su Nmaun
Jaoo Mati to je bas predugo , mogu misliti kako je tesko bilo.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Odvojenost od deteta
29.4.2017 9:41:36   
mati
Ja ne mogu ni da udjem u ovu temu, suze mi naviru. Mozda sam luda, ali ko ne dozivi... I ne dao Bog nikome...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Odvojenost od deteta
29.4.2017 13:05:24   
degu
Joj Mati user posted image
Predugo, samo kad je proslo.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Odvojenost od deteta
29.4.2017 15:12:51   
milicicak
Mini buba bez problema ide kod baba i deda na par dana. Cesto i sama trazi. Ja sam bila u inostranstvu mesec ipo dana bez mm i nje. Meni je bilo uzasno tesko, uglavnom jer me je mini buba bojkotovala, tj. nije htela sa mnom da prica preko skypa.
Torbice, bice tesko ali sve to prodje. I jako je vazno da tm zna da ima tvoju bezuslovnu podrsku, mislim da ja ne bih izdrzala tu odvojenost da nisam bila sigurna da me mm 100% podrzava. Ti si zena zmaj user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Odvojenost od deteta
29.4.2017 15:52:44   
Misha i Ljisha
Ja mislim da to nama teze pada nego njima. Evo ja s mojom od rodjenja a ona svuda sva vesela. Kod babe kad je prvi put otisla prosle godine nije me ni spomenula, isla sa vrticem na izlet sva uzbudjena. Sad hoce da ide u kamp Male Vidre, a ja sve postavljam kojekakve uslove pa ako ispuni icice ali ja ne bih da ide hahahuser posted image al prijavicu je. Sta sad. to je 5 dana. Nije strasno. Brzo to prodje

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Odvojenost od deteta
29.4.2017 15:56:39   
Misha i Ljisha
Inace gledamo moj Misha i ja snimak o kampu. I komentarisemo: aha krpelji, davljenje (ima i jezero gde plivaju i voze camce), opasnost od opekotina (logorska vatra), mehanicke povrede (luk i strela i kojekakva takmicenja) i tako kao nenormalni komentarisemouser posted image .... Znate ono ne dao ti bog ono sto ti majka misliuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Odvojenost od deteta
29.4.2017 17:56:51   
Ana RR
Ljisho user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Odvojenost od deteta
29.4.2017 19:46:08   
choopa choops
MiLJ user posted image

Moji se odvajaju i spavaju kod baba, tetke...Nije im problem, čak traže stalno da idu kod tetke naročito. Bili smo odvojeni i ovo kad sam ja u zadnjoj trudnoci lezala u bolnici. Kad bas moramo da idemo na put zbog posla, ostavimo ih na par dana (I još uvijek nismo). Svi to smatramo normalnim i OK nam je.

Jedino gdje bi mi teško pala odvojenost je to da ja dem na putovanje/odmor bez njih. Mnogi roditelji ovdje tako rade, ostave djecu kod baba i djedovai onda idu recimo par dana Pariz, Rim, Beč....E to ne bih mogla nikad, em bi me grizla savjest, em bi mi bilo žao što ih nismo poveli da i oni nesto vide user posted image Mi kad god idemo negdje vučemo ih sa sobom kao male krpelje user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Odvojenost od deteta
29.4.2017 22:12:30   
Anck Su Nmaun
Jao choopo ja sam isti slucaj ..svuda ih vucemo za sobom. Ali kod nas iz moranja user posted image jer nema ko da ih cuva. Ali kad negde odw
Em bez njih , kad ih odvedem kod mojih bas to..bude.mi zao sto oni nisu tu da vide. Planirali smo da idemo na skijanje prosle god. Samo mm i ja , pre nego sto sam ostala trudna..na par dana..jer su one godinu pre toga samo cvilele ..hladnooo..pada nam sneg u oci i tako user posted image . Mada se sad interesuju za skijanje pa...mozda padne na zimu neko zimovanje...videcwmo.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Odvojenost od deteta
30.4.2017 12:01:08   
Sanjica26 RR
Moje su mnogo vezane za nas. Iz prostog razloga jer niko ne uskace da ih cuva.Jedino sto smo se T i ja odvajale jeste kad sam bila u porodilistu i to je tesko podnela. Prosle godine ih je mm cuvao jer sam ja isla u Veneciju. Svuda idu sa nama.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.4.2017 12:02:21 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Odvojenost od deteta
1.5.2017 0:26:16   
choopa choops
ASN ma ja imam gdje da ih ostavim, ali nekako mi žao bude kad mi idemo a oni ne idu. Npr vec dvije noci spavaju kod moje sestre i to mi je OK, volim sto su tamo, ali recimo da mi idemo u Pariz (user posted image ) a da njih ostavim, mislim da bih pukla od griže savjesti user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Odvojenost od deteta
1.5.2017 4:27:35   
dunja RR
Ja se razmišljam da ostavim na leto S i mm par dana u Bosni da bih okrečila stan i zastaklila terasu (sa S u stanu nema šanse, a nemamo kome da ga ostavimo dok to završimo). Mislila sam u maju ali sam odustala od toga zbog VTO. Ali ne znam da li ću skupiti snagu da se odvojim od S user posted image

Istina, niko ga nije pričuvao ni minut od kako se rodio (osim mm i vaspitačica mesec i pod dana što je išao u vrtić). Ali mislim da nije on nešto spektakularno vezan za nas koliko nas dvoje (mm i ja) za njega.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.5.2017 4:29:34 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Odvojenost od deteta
18.7.2017 10:14:05   
krin 40
Ako na vreme krenemo da "ostavljamo" decu to teže pada roditeljima nego deci.A greška je ne odvajati ih zbog naše "sebičnosti".Prvog sina nigde nisam
ostavljala što se kasnije pokazalo baš pogrešnim.Emotivno je tako vezan za mene da i sada kada ima 20 godina ne daj Bože da mi se nešto desi..strašno. Ćerka
od pete godine putuje po celom svetu.Tetka joj živi u Luxemburgu.Provodi sa njom po dva meseca po "belom svetu".letovanja,zimovanja.Španija,Turska,Grčka
,zemlje Beneluxa..Dete se snalazi po aerodromima bolje od mene.U svakoj je situaciji "kao riba u vodi".Ona ladno ode a mi kukamo kako nam nedostaje po
mesec-dva.Treće ću sada isto tretirati kao nju za njegovo dobro

< Poruku je uredio krin 40 -- 18.7.2017 10:16:15 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Odvojenost od deteta
18.7.2017 10:49:38   
Sanjica26 RR
Naravno da kukate Krin kad je dugo bez vas. To je sasvim razumljivo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Odvojenost od deteta
18.7.2017 13:18:26   
dddaca
U pravu si Krin, teze to pada nama. Ja svoju jos uvek nisam ostavljala (ne racunam celodnevno cuvanje kod babe i dede), ali bas sam ovih dana razmisljala kako bih mogla da je ostavim jednu noc da prespava kod njih.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here