|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvojenost od deteta
10.3.2010 9:36:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora



Inače, mm i ja nikad nigde ne putujemo bez dece. Ne mogu da zamislim provod bez njih. Ni letovanje, ni zimovanje, ni izlete...samo noćne izlaske.
Jednostavno, oni nam sve ulepšaju i bez njih to nije to. Eto, to je razlog što ih svuda vodimo, ne zato što mislim da će dete patiti. Neće patiti. Oni su ok. što se tiče odvajanja.



Kada bi išao mm, uopšte ne bismo pričali o tome da li ide Luka ili ne - išao bi! Ali ovako, nas dve trudnice da vodimo njega od 3,5 god, u punoj snazi... Lagala bih kad bih rekla da nisam o tome razmišljala user posted image , ali konačan zaključak je: ne.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Odvojenost od deteta
10.3.2010 9:50:53   
*Alexx*
Ne za vođenje Luke ili ne za Pariz uopšte?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Odvojenost od deteta
10.3.2010 10:30:00   
Anoniman
Ne za vođenje Luke. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Odvojenost od deteta
10.3.2010 10:33:26   
Anoniman
jel se to ti Tasho Tita ti još uvijek premišljaš ...pa stvarno ženo ... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Odvojenost od deteta
10.3.2010 10:37:36   
anci 81
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne za vođenje Luke. user posted image

user posted image user posted image user posted image
Idi,zeno,uzivaj!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Odvojenost od deteta
10.3.2010 10:46:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

jel se to ti Tasho Tita ti još uvijek premišljaš ...pa stvarno ženo ... 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tita mi! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Odvojenost od deteta
10.3.2010 10:48:49   
Anoniman
oca mi hahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha

ja sam tek sad skontala šta sam napisala .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Odvojenost od deteta
10.3.2010 10:53:47   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma malo me sada nervira ovaj sneg, i to što je Barselona zavejana, ne zna se dal će avioni leteti, ja kakve sam sreće, i pred kraj aprila će vejati sneg i nećemo moći da poletimo! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Odvojenost od deteta
10.3.2010 10:58:31   
Anoniman
e jbg... haj ne misli na to ... nego ga privikavaj svake hefte nek spava kod bake preko vikenda , i fino onda rahat odeš sa drugaricom, lijepo se provedete , nećeš ostati godinu dana nego 4-5 dana ... a njemu će biti fino ništa mu neće faliti

kad krenem na posao onaj mali tako reve da ga cijeli komšiluk čuje i šire, ja preko vrata a on zaboravi i da postojim... i to ti je isto

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Odvojenost od deteta
10.3.2010 11:00:01   
Anoniman
Ma... gore napisah da mi mama od 6 subota dve nije tu, a ustvari je 3. user posted image I mama tvrdi da filozofiram, i pravim nepotrebne probleme, da je on sada velik i da neće biti problema, ma... nema ona pojma. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Odvojenost od deteta
10.3.2010 11:01:55   
prase

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma malo me sada nervira ovaj sneg, i to što je Barselona zavejana, ne zna se dal će avioni leteti, ja kakve sam sreće, i pred kraj aprila će vejati sneg i nećemo moći da poletimo! user posted image


Ako vec trazis razlog da odustanes od puta, onda uzmi u obzir i onaj tornado od juce iz Severne Amerike, pa onda one zemljotrese tamo po Juznoj Americi... user posted image Dosta bre izgovora, nego ti razmisljaj sta ces da nosis dok si tamo i koliki ce ti stomak biti, pa vikendom dok je Luka kod babe ti fino u shopping... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Odvojenost od deteta
10.3.2010 11:04:32   
Anoniman
user posted image

prase user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Odvojenost od deteta
3.7.2010 8:55:12   
Nena81
Evo i kod nas akcija po pitanju odvajanja. Ne racunam odvajanje dok sam bila u porodilistu, jer je mm bio na odmoru pa je joojo uzivao sa tatom.
Mm je otputovao na sluzbeni, pa kako su baba i deda usput, poveo je malog kod njih ali zajedno sa tete koja mu je zamena za mamu.Voli je vise od mene user posted image
U povratku sa sluzbenog puta za 2 dana pokupice ih i zajedno ce za BG, tako da nam je dobro palo ovo odvajanje od par dana cisto da probamo kako ce da reaguje.
Uopste ne sumnjam da ce mu baba i deda naci milion i jednu zanimaciju, pa mislim da nece imati razloga da trazi mamu.
Javljam razvoj situacije


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Odvojenost od deteta
16.9.2010 12:54:44   
sneza24
Zvali me jutros iz firme da idem na par sati da pokazem nekoj devojci kako se radi.
U 14 h bi trebalo da idem a uopste mi se ne ide.Nemogu da ostavim Davida.Iako je samo na par sati i verovatno samo danas ali meni jako tesko pada odvajanje.
Dosad se nismo odvajali jer ja jednostavno nemogu da ga ostavim.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Odvojenost od deteta
16.9.2010 12:55:17   
Jeca*
a još nisi počela da radiš?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Odvojenost od deteta
16.9.2010 13:02:47   
sneza24
Nisam.Jer firma zvanicno ne postoji,rade na crno.Kad mi je isteklo porodiljsko odjavili su me.Mislila sam posle Davidovog rodjendana da pocnem da radim a onda se mm opeko i zaglavio u bolnici i tek se sad oporavio.A sad trenutno nema mesta za mene.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Odvojenost od deteta
16.9.2010 13:08:12   
Jeca*
user posted image
ali svakako je zdravo da se malo odvojiš od njega. Iako tebi sad to jako teško pada. Znam.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Odvojenost od deteta
16.9.2010 13:18:54   
lanajelena
Kad je Lana prvi put ostala kod moje sestre da spava imala je 3 god. nismo se pre toga razdvajale ali sam morala da presecem jer me je cekao porodjaj,pozvani na neko otvaranje kafica idealno malo da skrenem misli,ostavimo je,nju bas briga jedva je cekala da nam vidi ledja a ja i mm kao na iglama zvala sam vise puta i onda su mi zabranili jer hoce da se igraju,tu noc nismo ni spavali kao svet i u 6:30 smo vec dosli po nju,moja sestra poludela kaze vi niste normalni,Lana ustala i pocela da place sto ste tako rano dosli po mene,onda mi je bilo lakse...Snezo sto pre prodjes kroz to bice ti lakse veruj mi user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Odvojenost od deteta
1.10.2010 10:03:40   
Vučko.ba.
ljudi moji kako mi teško pada što već pet dana nisam sa svojom djecom. Mislim, ako Bog da izlazim u ponedjeljak ali nešto mi teško, kad god mi se jave na telefon meni suze na oči udare.
Jbt pa nije ovo prvi put da smo odvojeni, redovno idu sa bakom i dedom na more, ali mi je ovo nekako tako teško palo.


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Odvojenost od deteta
1.10.2010 10:06:34   
Anoniman
user posted image Zato ja nisam htela da pričam sa Lukom dok sam bila u porodilištu! Samo jednom sam pričala sa njim za 4 dana, kada je on tražio da priča sa mnom.

Ipak ne izlaziš danas nego tek u ponedeljak? Oh, kako se tebi bre sve to zakomplikovalo oko običnih krajnika. user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Odvojenost od deteta
1.10.2010 10:06:43   
Lu
Joj Vuče mogu misliti kako ti je uhuser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Odvojenost od deteta
1.10.2010 10:12:24   
Vučko.ba.
juče je kao tata htio da bar meri povde, al ona nije htjela ... znate li ljudi kako sam se sjeba....

e sad ja nisam pobornik toga da djeca dolaze u bolnicu definitivno, al kontam sto li nije htjela, mozda se boji...ne znam


ma ne znam Tasho, jbg što si stariji teže ti je definitivno, a ne mogu me danas pustiti iz razloga što su mi od juče uključili i geramicin pet dana

najviše me pogađa što su izbori u nedjelju pa ne mogu glasati user posted image


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Odvojenost od deteta
1.10.2010 10:15:32   
Anoniman
A što su ti uključili garamicin? 

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Odvojenost od deteta
1.10.2010 10:20:40   
Vučko.ba.
kaže dr preventivno... a moguće je da ne zarasta dobro pa zato ...ma pojma nemam , vjeruj i čekam taj famozni 7 dan ko ozeblo sunce, kao tada najjače boli, jer te kruste otpadaju, i onda polako bol prestaje ... i da idem kući ženo draga 

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Odvojenost od deteta
1.10.2010 10:21:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

najviše me pogađa što su izbori u nedjelju pa ne mogu glasati user posted image


Joj bašuser posted image
A mislim da će vama u bolnici dati da glasate kao i u zatvorima što glasaju.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here