|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvojenost od deteta
27.2.2011 9:09:31   
LillyT
IZVORNA PORUKA: New Mom

Hvala devojke na svim rečima user posted image user posted image user posted image
Ma kreten sam ja... Znam ja to sve, ali brate, nekad je previše teško...


Čitam ovu temu i plačem kao kiša. Juče smo bili kod mojih da vidimo Laru, preplakala sam posle pola puta do Beograda i skontala da mi je bolje da sledeći vikend ne idemo za ZR jer mi je sve teže. Juče smo ušli u sobu, moja devojčica jede, kada me je videla, jako se obradovala, ali čim sam je uzela, počela je da plače i da ide kod mm-a. Gledam je, porasla je mnogo, čak ima i kosicu sada, sva je kao prava devojčica. Ljubim je svuda, ne znam šta bih sada pre... Dan proleti, mi krećemo nazad, prošli put nije plakala (ja jesam), ovaj put pušta i ona koju suzu, ali čim vidi moju mamu kako joj nešto priča i pruža, ona se njoj okreće i počinje da se igra. Dete za poželeti. A ja... odlazim u kupatilo, crvena kao bulka, naduvena i plačem, plačem... kaže mi tata, šta ti je, vidiš kako joj je dobro ovde... reko.. svima je vama dobro, samo meni nije....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Odvojenost od deteta
27.2.2011 10:24:04   
Crvenkapa85
joj i ja sam sinoc plakala,Maja ponekad vikendom ide kod moje babe na cuvanje.....sinoc nazovem da ih cujem,spremaju se za spavanje....i cujem kako moju baku ona zove mama........tako sam se nekako jadno osecala!!!i onda mi jje dala na slusalicu,i maja mi kaze.....ja necu da spavama kod babe andjeeeeeeeeee......doslo mi je u momentu da odem po dete.......user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Odvojenost od deteta
28.2.2011 21:29:52   
anajid
Evo da rezimiram posle nekih desetak dana od kako radim.Cini mi se da sam previse panicila,bespotrebno,joj sta cu,joj kako cu,joj kako ce Andrja bez mene,joj kako cu ja bez njega???Kad ono sve ok,Andrija sasvim fino prihvata kad nas nema,mm i ja se uklapamo nekako sa smenama,a kad ne onda uskace moja mama.Uglavnom sve je OK,fino smo se snasli svi,a bice to jos i bolje kad prodje jos neko vreme.user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Odvojenost od deteta
28.2.2011 21:37:14   
Brana
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: New Mom

Hvala devojke na svim rečima user posted image user posted image user posted image
Ma kreten sam ja... Znam ja to sve, ali brate, nekad je previše teško...


Čitam ovu temu i plačem kao kiša. Juče smo bili kod mojih da vidimo Laru, preplakala sam posle pola puta do Beograda i skontala da mi je bolje da sledeći vikend ne idemo za ZR jer mi je sve teže. Juče smo ušli u sobu, moja devojčica jede, kada me je videla, jako se obradovala, ali čim sam je uzela, počela je da plače i da ide kod mm-a. Gledam je, porasla je mnogo, čak ima i kosicu sada, sva je kao prava devojčica. Ljubim je svuda, ne znam šta bih sada pre... Dan proleti, mi krećemo nazad, prošli put nije plakala (ja jesam), ovaj put pušta i ona koju suzu, ali čim vidi moju mamu kako joj nešto priča i pruža, ona se njoj okreće i počinje da se igra. Dete za poželeti. A ja... odlazim u kupatilo, crvena kao bulka, naduvena i plačem, plačem... kaže mi tata, šta ti je, vidiš kako joj je dobro ovde... reko.. svima je vama dobro, samo meni nije....


rasplaka me zeno!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Odvojenost od deteta
28.2.2011 21:59:04   
pepeljuga
eeee.....lillyt, kako te samo razumem, a jos uvek nisam u toj situaciji user posted image
ja tako u toku dana pomislim da cu uskoro na posao, radno vreme od jutra do sutra, i pomislim na vukica kako sve i svasta radi bez mene, i placem kao luda user posted image user posted image user posted image user posted image
znam da je sve to normalno, ali mnoooogo je tesko user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Odvojenost od deteta
20.3.2011 19:38:41   
LillyT
Samo da prijavim da mi je dete danas stiglo, da se ne odvaja od mene i mm-a, ali kada počnu reklame, sve ignoriše i bulji u TV. Biće tu neko vreme, pa će onda opet kod mojih (kada mi se približi drugi ispit).
Inače, da se pohvalim,  ovaj prvi stručni sam razbila, a mm je položio 4 ispita na specijalizaciji (i to je iz 3 dobio 10), a čeka rezultate još jednog.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Odvojenost od deteta
20.3.2011 20:12:13   
Ana RR
Bravo Lilly user posted image user posted image user posted image

Baš sam htela da pitam jel došla Lara user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Odvojenost od deteta
20.3.2011 20:40:06   
Brana
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Odvojenost od deteta
20.3.2011 22:28:14   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: LillyT

Samo da prijavim da mi je dete danas stiglo, da se ne odvaja od mene i mm-a, ali kada počnu reklame, sve ignoriše i bulji u TV. Biće tu neko vreme, pa će onda opet kod mojih (kada mi se približi drugi ispit).
Inače, da se pohvalim,  ovaj prvi stručni sam razbila, a mm je položio 4 ispita na specijalizaciji (i to je iz 3 dobio 10), a čeka rezultate još jednog.



Svaka cast!!! user posted image Najvece pohvale naravno idu princezi, ona je polozila najveci ispit, koji ni mnogo veca djeca ne mogu user posted image , a onda i vama oboma naravno user posted image Bravo user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Odvojenost od deteta
20.3.2011 22:30:13   
New Mom
Bravo, LillyT!user posted image  Ljubi imenjakinju.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Odvojenost od deteta
20.3.2011 22:42:40   
*Alexx*
LillyT, ti si zena zmaj, tm je muz zmaj, a Lara je zmaj nad zmajevima. Svaka cast, za polozen strucni ispit, i onaj majcinski :)

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Odvojenost od deteta
20.3.2011 22:44:03   
Verus
LillyT ja sad tek vidim!  Drago mi je da ste rasturili ispite, bar razdvojenost od L nije bila uzalud!  Bravo sto si izdrzala jaka mama!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Odvojenost od deteta
26.3.2011 21:26:13   
Anoniman
SVAKA VAM ČAST LILLYT, NA SVEMU! I na snazi da budete odvojeni toliko dugo, i na ispitima! user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Odvojenost od deteta
26.3.2011 21:38:05   
LillyT
Hvala vam žeMske, ja svaki put kada dođem na ovu temu, cmizdrima kao pi....  Za koju nedelju je opet šaljemo kod babe i dede na ferije, jbg.... opet ćete me čitati ovde

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Odvojenost od deteta
14.4.2011 20:13:56   
LillyT
Kao što sam i obećala, opet sam ovde. Došla sam s posla u prazan stan i odmah sam krenula da telefoniram (inače, nisam telefon manijak, preferiram chat). Tako je bilo tiho i pusto, niko mi se nije obradovao. U Larinoj stolici sam zatekla praznu flašu, to joj je sada omiljena igračka (dete recesije) jer odvrće i zavrće čep i to je jako zabavlja. Došla sam već smorena, jutros sam dobila, pa me i PMS dodatno čini neurotično-tužnom, mm je uzeo par slobodnih dana i odveo L kod mojih, a on je produžio kod njegovih. Sama sam do nedelje. Išla sam ulicom i tugovala, sreća pa je vetar, zato su mi i bile suzne oči. Sada ne volim sebe što me je Lara nekada smarala, ne volim sebe što sam se radovala kada pobegnem od nje i odem negde za svoju dušu, ne volim sebe što sam vikala na nju zbog gluposti, ne volim sebe što nisam više uživala dok smo bile zajedno, ne volim sebe što sam slabić i što plačem, iako znam da je sve ovo zapravo dobro...  

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Odvojenost od deteta
14.4.2011 22:11:51   
Snelle
LillyT baš si me rastužila user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Odvojenost od deteta
14.4.2011 22:12:53   
Vika
user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Odvojenost od deteta
14.4.2011 22:21:19   
New Mom
Joj, LillyT user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Odvojenost od deteta
14.4.2011 22:47:50   
Iwana87
user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Odvojenost od deteta
14.4.2011 23:41:44   
pepeljuga
uh bre lillyt, rasplaka me user posted image

a malo mi fali...sto se vise priblizava povratak na posao, sve mi je teze, normalno je to valjda. juce sam isla u banku i dok sam sedela tamo razmisljam kako cu provoditi vreme tu dok moj mali mis ko zna sta radi, a ja cu to da propustim user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Odvojenost od deteta
14.4.2011 23:59:25   
Anoniman
drzi se LillyT! :*

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 21:58:52   
Anoniman
Ode Luka na more. Sad je u avionu. user posted image A meni mozak samo što ne explodira od brige dok ne slete. user posted image Toliko sam se istripovala da sam već spakovala i sebe i Marka a idemo tek prekosutra uveče, i skuvala Marku sve za sutra što će da jede, i perem veš... Sva sam se uzvrtela. user posted image
Žene, tako mi je Luka velik, a ja se pitam "Kad se to dogodilo?". Došlo je nekako... ja nisam primetila. Ustvari sam počela da primećujem kad se Marko rodio. Pre ga nisi mogao poterati u dvorište da se igra sa decom, a sad ga ne možeš poterati kući. Ode sa bakom na more. Kad se vratimo puni 5 godina. PET godina!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 22:03:34   
Brana
Ne brini draga bice sve ok...user posted image
joj rastu kao iz vode...i ja gledam po mom Lakiju,do juce beba,a sada vec mali deckic,zato jos i dojim da ipak imam jos uvek utisak da je beba..user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 22:45:19   
pepeljuga
uhh... kakva tema user posted image
da ne verujes kako porastu! i kako je tesko odvojiti se od njih na sekund, a neminovno je i prirodno. dok sam bila trudna mislila sam da nema sanse da cu hteti jos jedno dete, da jos jednom prolazim kroz sve (a imala sam super trudnocu, nego mi je sve to smor) a sad pocinjem da mislim da bih volela jos jedno. dovoljno mi je da vidim slicicu kad je V imao mesec, dva i da se rastopim, koliko je to divan osecaj user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 22:47:43   
Brana
user posted image



_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here