|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvojenost od deteta
1.10.2010 10:23:51   
Vučko.ba.
Lu user posted image

pa vala taman isto ko u zatvoru samo što su me spengali na 12 sprat pa imam divan pogled to se mora priznati još listiće kad mi donesu...pa počnem zaokruživati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Odvojenost od deteta
1.10.2010 10:28:08   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Lu user posted image

pa vala taman isto ko u zatvoru samo što su me spengali na 12 sprat pa imam divan pogled to se mora priznati još listiće kad mi donesu...pa počnem zaokruživati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


...i ne zaboravi, i tvoj glas odlučuje o našoj sudbiniuser posted image
Ubiće nas moderatoriuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Odvojenost od deteta
1.10.2010 10:31:43   
Vučko.ba.
naravno ja sam uvijek bila savjestan gradjanin ove zemlje ... a sad šalu na stranu još samo ovo da napišem da me ti ili tvoje kolegice nebi žik, od kako sam stekla pravo glasa uredno glasam na svakim izborima, i sad ću morati nekako izmajmunisati

neću više obećavam

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 1.10.2010 10:32:26 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Odvojenost od deteta
1.10.2010 10:33:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR


Ubiće nas moderatoriuser posted image


reče moderator! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 11:54:48   
gabrijelaaa
za par dana trebam da idem da se porodim...nikad se nisam odvajala od cerkice lene(17 meseci) i jako mi tesko pada jer smo jako vezane...ne znam kako cu pregurati tih par dana...rekla sam mm i ostalima da mi je ne dovode da ce nam biti jos gore...mislim da je bolje da se samo cujemo telefonom...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:04:12   
LillyT
Za par dana moji odvode Laru u ZR i biće kod njih neko vreme (već plačem dok ovo pišem). Naime, ja uskoro imam jedan stručni, a posle i drugi i baš dosta imam da učim. Radim baš duugo, uveče kada dođem, ona bi se igrala sa mnom, a ja ne znam šta bih pre. Sve mi se skupilo i počela sam da bivam nervozna i tužna. Mm takođe ima ispite, često je dežuran i vikendom i čak je došao na ideju da odustane od specijalizacije. Moji su predložili da malo odvedu Laru, kako bismo se mi skonatli sami sa sobom i postigli sve što smo i zacrtali. ZNAM da će njoj biti super tamo, od kada je sa mojom mamom svašta je i naučila, znam da je dobro da ne bude vezana za mene, sve ide tome u prilog, ali se ja ne mogu oteti činjenici da smo mi nesposobni da imamo dete user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:11:12   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: LillyT

Za par dana moji odvode Laru u ZR i biće kod njih neko vreme (već plačem dok ovo pišem). Naime, ja uskoro imam jedan stručni, a posle i drugi i baš dosta imam da učim. Radim baš duugo, uveče kada dođem, ona bi se igrala sa mnom, a ja ne znam šta bih pre. Sve mi se skupilo i počela sam da bivam nervozna i tužna. Mm takođe ima ispite, često je dežuran i vikendom i čak je došao na ideju da odustane od specijalizacije. Moji su predložili da malo odvedu Laru, kako bismo se mi skonatli sami sa sobom i postigli sve što smo i zacrtali. ZNAM da će njoj biti super tamo, od kada je sa mojom mamom svašta je i naučila, znam da je dobro da ne bude vezana za mene, sve ide tome u prilog, ali se ja ne mogu oteti činjenici da smo mi nesposobni da imamo dete user posted image user posted image user posted image


draga skupile su vam se obaveze i to velike i važne obaveze, možda je i bolje tako - ona će uživati na čistom vazduhu sa bakom i dekom, vi ćete završiti svoje i onda zajedno i na miru uživati u detetu user posted image

inače, kako se snalaziš na poslu, jel te drži još uvek onaj entuzijazam sa početka?

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:11:16   
anajid
LillyT,nemoj razmisljati na takav nacin,kako niste sposobni da imate dete!Vi ste jednostavno u trci sa vremenom,sve sto si nabrojala oduzima mnogo vremena i tesko bi se snasao bilo ko!Razumem te potpuno sto se tice tog razdvajanja,tesko je!Ne znam sta bih ti rekla!Ja u petak pocinjem da radim,i ne znam kako cu bez Andrije,vec me hvata panika!Uf user posted image

Nadam se da cemo se vremenom navici.Nije on toliko vezan za mene,jer zivimo u istom dvoristu sa mojima i cuvace ga moja mama,a on je navikao na nju sto kao i na mene.Znam da nece plakati,bice sve ok,ali meni je nekako user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:12:20   
minavb
Znas li ti kako bi te ja sad odalamila????Da li si ti normalna??? Vi nesposobni??? Pa bolje roditelje dete ne moze da pozeli!!!! To sto vam se desava je prosto previse obaveza zato sto svom detetu zelite da pruzite sve, pa ima li sta lepse na ovom svetu??? Bice joj divno koad bake i deke, a jos lepse kad vi pozavrsavate sve te velike stavri, pa kad budete imali dovoljno vremena da uzivate sa njom kako treba. Budi sretna sto ima ko da je cuva, sto ona uziva sa bakom, sto je dobra, sto cete ti i tm biti uspesni u tome sto radite i sto cete imati sta da pruzite svom detetu!!!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:12:58   
Anoniman
LillyT, bre, da ste nesposobni da imate dete ne biste završavali fakultete i u isto vreme radili da tom detetu pružite bolju budućnost, nego bi došli kući sa nekog prosečnog posla, pustili dete da se igra samo, a vas dvoje ležali i kukali kako vam je bilo teško naposlu.
Ne očajavaj, sve je to mala žrtva koju moraš da pružiš radi svetle budućnosti, a i Lara će biti sa ljudima koji je obožavaju, i koje ona voli, i biće joj superuser posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:13:41   
Olga75
kad je zvercica bila oko godinu i po isla sam na neki digdong od nedelju dana u Pecuj , mislila sam da cu umreti . Plakala sam toliko da sam se gusila. Zvala na svaki sat. Ona je to mnogo bolje podnela od mene i pekmezila se i dozivala me samo kad joj se spavalo.
Iskreno , nista lepse nisam dozivela od tog doceka na stanici user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:14:22   
viking
Lillyt, ne pričaj gluposti! Da vas nisam videla uživo na delu, pa ajde, ovako nemaš argumente. I ti i tvoj dragi ste super roditelji, a svi smo videli koliko je Lara veselo i srećno dete a to ne biva od loših roditelja.
Glavu gore, uživaće Lara sa babom i dedom user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:14:35   
dunja RR

eto Lillyka - sve isto mislimo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:16:55   
LillyT
Dunja, ok je, imala sam malu krizu sama sa sobom, ali prolazi. Ma baš se osećam bezvezno. Sve ima to smisla kada se posmatra ovako sa strane, ali ja se baš osećam loše. Uvek sam govorila kako neću dopustiti da mi roditelji čuvaju dete, ok, moja ideja je bila da počnem da radim pre nego što L napuni godinu dana, pa je samim tim vrtić bio otpisan, a i mame (i mm-ova i moja) su se odlično snašle. Znam da je ovo samo jedan takav period, znam da će proći i da će nam biti bolje, jer sve ovo što sada radimo ide u našu korist (i kod mm-a i mene). I sve ja to znam, ali zašto i dalje cmizdrim kao dete user posted image user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:17:15   
Ana RR
Slažem se sa svima user posted image biće ti teško, to je činjenica, ali ZNAŠ zašto to radiš! Nisi je odvela kod babe da bi ti izlazila i provodila se nego da bi joj stvorila bolje sutra.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:18:27   
Snelle
Draga, potpuno te razumem! Ponekad i ja razmišljam kao i ti, da smo nesposobni da budemo roditelji. Ja trenutno ne radim, ali sam upisala master studije, i pošto mm uglavnom nije po ceo dan kod kuće, da bih obaveze oko faksa završila ja je ostavim kod moje mame. Isto tako i kad pravim veliko spremanje....E sad, ja sam master upisala upravo zbog nje, da bih mogla da se zaposlim u gradu u kom živim, i da sutra budem što više sa njom. Pretpostavljam da su i tvoje ambicije vezane za specijalizaciju iz istog ili sličnog razloga. AKo je tako, onda neka ti to bude uteha, da to radiš za njeno dobro, da imaš sutra sredstava da je podižeš, školuješ.....i probaj da ne razmišljaš toliko o tome, jer sa pozitivnim stavom ćeš sve svoje obaveze brže i lakše završiti i onda ćeš naravno i imati i više vremena da njoj posvetiš  user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 13.2.2011 12:20:44 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:19:39   
bebać

IZVORNA PORUKA: Nedja

LillyT, bre, da ste nesposobni da imate dete ne biste završavali fakultete i u isto vreme radili da tom detetu pružite bolju budućnost, nego bi došli kući sa nekog prosečnog posla, pustili dete da se igra samo, a vas dvoje ležali i kukali kako vam je bilo teško naposlu.
Ne očajavaj, sve je to mala žrtva koju moraš da pružiš radi svetle budućnosti, a i Lara će biti sa ljudima koji je obožavaju, i koje ona voli, i biće joj superuser posted image




potpisujem!Još bih dodala da je to samo jedna faza u vašem životu,koja će proći a onda ćete ubirati plodove svoga rada iz te faze i nadomjestit svome djetetu sve što ste propustili radi istoguser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:21:40   
Anoniman
I još nešto-nesposobni roditelji ne dolaze na forume da se informišu, i svakako se ne bi osećali tako kao ti u ovoj situaciji, nego bi ostavili dete bez imalo premišljanja.

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:21:44   
gagana83
Lilly T,ovo nije prvi put da pricas ovako o sebi,svaki put kad to procitam dobijem zelju da te dobro izlupam.
Nesposobni da imate dete???Draga moja,ja nikakve obaveze trenutno osim Une nemam pa opet mi fali vremena da sve postignem.Ne stignem po nekad ni kucu da sredim,imam podobru gomilu vesa za peglanje i stalno sam isfrustrirana jer nista ne stizem da uradim a sta bi tek bilo da imam obaveze kao ti? Nemoj molim te tako da razmisljas,ti si najbolja majka svom detetu i to svako sa ovog foruma zna,citajuci tvoje postove.

user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:22:04   
LillyT
Jao žene, sada sam se sva raznežila, hvala vam od user posted image

Ja sam jako sebična. Juče pričam sa tatom i kaže mi on da ne brinem, da su oni blizu (manje od 1.5 sat) i ako nešto bude, mi smo brzo tu (ili oni kod nas). Ja UOPŠTE nisam ni pomislila da će njoj biti loše tamo. Moje dupe je kukalo zato što se ja osećam loše zbog svega.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:24:47   
gagana83
IZVORNA PORUKA: LillyT

Jao žene, sada sam se sva raznežila, hvala vam od user posted image

Ja sam jako sebična. Juče pričam sa tatom i kaže mi on da ne brinem, da su oni blizu (manje od 1.5 sat) i ako nešto bude, mi smo brzo tu (ili oni kod nas). Ja UOPŠTE nisam ni pomislila da će njoj biti loše tamo. Moje dupe je kukalo zato što se ja osećam loše zbog svega.


Pa nisi pomislila jer znas da ce sve biti ok.I normalno je da se osecas lose i da places jer si dobra i odgovorna majka.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:25:14   
Olga75
LillyT , meni je odvajanje teze palo nego Mariji 

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:28:14   
*Alexx*
LillyT, nemam sta da dodam. Osim onoga da cu te nalupati kad te vidim user posted image Zaboravila sam na Deda Mrazu, morace me neko podsetiti na novom druzenju.
Glavu gore! Bice muka prvih par dana, a svaki drugi dan sve lakse i lakse. Ne zato sto ce ti dete manje nedostajati, vec ces se navici na situaciju. Veruj mi, bolje da to uradite sada, kada je ona mala, nego kasnije, kada bude veca, mnogo svesnija, i samim tim pravila vece "probleme".
Nego, da castis kad podajete te ispite user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:32:27   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nisi je odvela kod babe da bi ti izlazila i provodila se nego da bi joj stvorila bolje sutra.




Nisam ja kriva što je FEST baš u tom periodu user posted image
Alexx, kada položim to što imam, mislim da ću da se ubijem kao majka (a i vi sa mnom)




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Odvojenost od deteta
13.2.2011 12:33:42   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here