|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:08:17   
Jele
Meni je Uroš već nedelju dana kod mojih i jako mi nedostaje. Moralo je tako... Dok je mm ležao pre bolnice kod kuće pokušala sam da svi budemo ovde i da dođe moja mama da pomogne, nije išlo, Uroš se nije odvajao od mene, a ja jednostavno nisam mogla i oko njega i oko Strahinje i oko mm koji nije mogao da mrdne iz kreveta... Čekam da sestra ima slobodnog vremena da dođe da mi pomogne malo kad mm izađe iz bolnice, jer Uroš samo sa njom hoće kada sam ja tu, tako da ću onda moći lakše oko Strahinje i mm-a. Ali jako mi nedostaje. Ta mala razlika između dece stvarno ume da bude zahebana.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:09:57   
Anoniman
user posted image

ps. Pisala sam ti u "beba na stomaku"

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:12:15   
Jele

IZVORNA PORUKA: Tash

user posted image

ps. Pisala sam ti u "beba na stomaku"



Sad ću da zvirnem, jadan nije stigao ni da vežba u celoj ovoj pometnji... Thanx

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:12:37   
Snelle
Ja ću sutra da pišem u ovoj temi user posted image
Jele user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:15:01   
Anoniman
Jao sleteli su! user posted image  user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:15:35   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:17:01   
pepeljuga
tash user posted image

a za snelle user posted image jer cu i ja uskoro na posao user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:18:45   
Snelle
Bravo Tasho user posted image
pepeljugo, super je što si sada, ovoliko unapred saznala da se vraćaš na posao 15.7. jer imaš vremena da se psihički pripremiš. Videćeš, značiće ti user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:19:56   
jabudic
Mm hoce da posaljemo Nemanju kod njegovih pocetkom jula na desetak dana...
On se nikad nije odvajao od mene, a tada ce vec stici i beba, mislim da bi mu to bio potpuni sok... Stigne beba, a njega da povezemo daleko i da ga ostavimo... Mislim da bi se osjecao odbaceno i zapostavljeno...
Tim vise sto ih gleda 2 puta godisnje, i ne poznaje ih... Sve to stoji, da mu je tamo ljepse, priroda, vazduh, zdrava hrana, bice i djeca od njegovog brata, ali ja nikako ne mogu da prelomim...
Mislim da ga ja najbolje poznajem da bi bio bas tuzan user posted image
Mm kaze da filozofiram user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:22:06   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Snelle

Bravo Tasho user posted image
pepeljugo, super je što si sada, ovoliko unapred saznala da se vraćaš na posao 15.7. jer imaš vremena da se psihički pripremiš. Videćeš, značiće ti user posted image



Mislis? Ja mislim da bi mi znacilo jedino da znam deceniju unapred user posted image
A jednom se moramo vratiti...


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:22:09   
Jele
Super Tašo, mora da ti je laknulo user posted image

Snelle, pepeljugo, nisam baš u toku, ko vam čuva decu?

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:22:45   
Ana RR
Jabudic, i meni bi bilo žao pogotovo što i nije baš navikao na njih user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:22:48   
marince1
Mm i ja smo bili na Zlatiboru na vikend sami,bez Davida,ostavii smo ga dadi,ji ibabama i dedama.
Radovala sam se (romanticni vikend,konacno nas dvoje sami) do pred polazak.To jutro sam preplakala,ali sam se tamo opustila i nije bilo strasno.
Mislim,pomenua sam ga 3000 puta,zvaa na svakih 2 sata,ai je ipak sve proslo ok.
Jednom sam ga zbog posovnog puta ostavila na 3 dana i cini mi se da je tad bio lakse,vajda sam po cei dan bila zauzeta user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:24:52   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jabudic, i meni bi bilo žao pogotovo što i nije baš navikao na njih user posted image

Ma ne dam ga i tacka user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:25:20   
Jele
Jabudić, ne znam hoće li hteti da tamo bude bez vas ako ih i ''ne poznaje''?

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:25:25   
Snelle
Moji roditelji će je čuvati, a sutra mm - taman da vidi kako je to biti sa detetom sam po čitav dan user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:27:03   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Jele

Jabudić, ne znam hoće li hteti da tamo bude bez vas ako ih i ''ne poznaje''?

Prica on sa njima preko telefona, zna da postoje user posted image , ali koliko ih moze poznavati ako ih vidi nedelju dana u novembru, i nedelju oko Bozicauser posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:27:30   
choopa choops
Tash bravo user posted image
IZVORNA PORUKA: jabudic

Mm hoce da posaljemo Nemanju kod njegovih pocetkom jula na desetak dana...
On se nikad nije odvajao od mene, a tada ce vec stici i beba, mislim da bi mu to bio potpuni sok... Stigne beba, a njega da povezemo daleko i da ga ostavimo... Mislim da bi se osjecao odbaceno i zapostavljeno...
Tim vise sto ih gleda 2 puta godisnje, i ne poznaje ih... Sve to stoji, da mu je tamo ljepse, priroda, vazduh, zdrava hrana, bice i djeca od njegovog brata, ali ja nikako ne mogu da prelomim...
Mislim da ga ja najbolje poznajem da bi bio bas tuzan user posted image
Mm kaze da filozofiram user posted image


Ja isto ne bih u takvoj situaciji user posted image . Ja nisam L ni u vrtic upisala prosle godine,  a jedan od razloga je bio taj da se ne osjeti zapostavljenom. M se rodio u septembru taman kad pocinje vrtic.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:27:39   
Jele

IZVORNA PORUKA: Snelle

Moji roditelji će je čuvati, a sutra mm - taman da vidi kako je to biti sa detetom sam po čitav dan user posted image


Ma biće to sve ok draga, tako sam se i ja skenjavala, ali nekako je sve to brzo prošlo, brzo se navikao, sve je podređeno njemu, igraju se svi sa njim, ma super.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:28:39   
pepeljuga
Ja nemam ko da ga cuva do septembra, kad bi trebalo da krene u jaslice. Svi rade, tako da ce se smenjivati mesec i po dana sa odmorima, obe bake i tetka tj. rodjena sestra mm. Mucenje user posted image
Trebalo je da mi daju ceo novi odmor da koristim do kraja jula ali ne daju user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:29:24   
Brana
Tashuser posted image
Ja ujutru kada krenem na posao,ako se Laki probudi i krene da jauce za mnom, redovno preplacemuser posted image fali mi jako,nema vece srece nego povratak kuci sa posla, srecan vrisak i topli zagrljaj mog andjelauser posted image

< Poruku je uredio Brana -- 19.6.2011 23:30:12 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:30:00   
Snelle
Ma ja znam da će njoj biti lakše nego meni, mada se jako vezala za mene, jakooo...samo mi se prikači za noge i ne da mi nigde da se pomerim. Mali moj prilepak user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:30:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jabudic

Mm hoce da posaljemo Nemanju kod njegovih pocetkom jula na desetak dana...
On se nikad nije odvajao od mene, a tada ce vec stici i beba, mislim da bi mu to bio potpuni sok... Stigne beba, a njega da povezemo daleko i da ga ostavimo... Mislim da bi se osjecao odbaceno i zapostavljeno...
Tim vise sto ih gleda 2 puta godisnje, i ne poznaje ih... Sve to stoji, da mu je tamo ljepse, priroda, vazduh, zdrava hrana, bice i djeca od njegovog brata, ali ja nikako ne mogu da prelomim...
Mislim da ga ja najbolje poznajem da bi bio bas tuzan user posted image
Mm kaze da filozofiram user posted image


Ja to ne bih radila, ali to sam ja.
Kad se Marko rodio, ja sam sve radila i dalje oko Luke. Želela sam da zna da sam tu i dalje za njega. Želela sam da zna da dolazak bebe neće ništa promeniti u njegovom i mom odnosu, a to nije istina. Promenilo se, i to mnoooogoooo! On je postao mnogo zahtevniji, i to uvek kada sa Markom radim nešto što ne mogu da prekinem, npr hranim Marka, tada Luka uvek dođe sa nekim, opet neodložnim zahtevom, npr kaki mu se. To je ljubomora, i to je normalno. Onda balansiraš. JAKO je teško, ali, mislim da prvo dete treba da bude tu kada stigne drugo, po cenu da mama padne na nos.

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:31:00   
Jele

IZVORNA PORUKA: jabudic

IZVORNA PORUKA: Jele

Jabudić, ne znam hoće li hteti da tamo bude bez vas ako ih i ''ne poznaje''?

Prica on sa njima preko telefona, zna da postoje user posted image , ali koliko ih moze poznavati ako ih vidi nedelju dana u novembru, i nedelju oko Bozicauser posted image


Znam da Uroš ne bi hteo da ostane, ali opet sva deca su drugačija. ali opet mislim da je potrebno vreme da se naviknu na 'nove' ljude. Ja sam sa Urošem pre nego što je trebalo da počnem da radim, a moji da ga čuvaju, intenzivno išla sa njim zajedno kod mojih svaki dan mesec dana da se navikne. Jeste da smo se mi redovno viđali, ali opet je to bilo na ručkovima u šetnjama, itd.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Odvojenost od deteta
19.6.2011 23:31:06   
Snelle
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Trebalo je da mi daju ceo novi odmor da koristim do kraja jula ali ne daju user posted image



A koji im je razlog što ne daju? Grozan ti taj HR user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here