|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:18:48   
lesica

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Evo moj muz, a i moja cerka iako ima samo 14 godina ona kaze kako bi volela da se njen muz prizeti kod nas, kako ona nebi isla iz kuce u drugu kucu. Sto se mene tice nemam nista protiv, sto da ne? Mi imamo nekoliko kuca, imamo i stanove, imamo i vise nego sto nam treba a samo jedno dete.

Pa da imate domazeta,prišuljka?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:20:35   
Olga75
e i ja bih isto volela da mi se neko prizeti pa ako imate nekog kandidata , daj odmah da ugovorima da se zver posle ne potresa jadna , mislim ona ce da iskoristi i prozivi zivot , nemoj da bi se nadali nekoj tamo snasi , nego moja udavaca ce da bude jedna izivljena , nece ona posle da tera kera
a i mace i neki miraz , nije nesto , kucerak i nesto zemljice a ako neke skole tamo po Pesti zavrsi i diplomu , to moze da se urami i da bude bas Nako , respktabilno
pa vi majke muske dece razmislite , sa sinovima mozete da posaljete lekarsko uverenje , ako ima diploniu moze , zubarski karton ( to obavezno ) i sva uverenja da ste poplacali poreze i ostale dazbine da mi dete posle drzava ne juri

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:23:04   
Bojana78
Pa sto da ne?? Ima jedan decko koga ja zelim za zeta, on je 6 godina stariji od moje Doroteje, jadan decko ima krivu kicmu, majka rodjena ga vredja i ponizava, imam osecaj da ga niko ne voli, ko sina cu ga cuvam i volim. Njemu treba uteha, da ga cuvaju ljudi i vole.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:24:24   
Olga75
e necu ja za zeta nekog sa fizickim nedostatkom , nikako , ocu da moze da mi radi i da bre izgleda onako , kad obuce odelo i stavi kravatu da kazu : vidi ga bre , bas su ga dobro izabrali

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:25:54   
Bojana78
Ma ne mora moj zet da radi ako nece, da se prizeti i da kaze izdrzavajte me, ja cu to razumeti. Pa i ja nigde ne radim, mene muz izdrzava pa sam zadovoljna. Tako da ja mogu razumeti da kaze, necu nista da radim, ali uslov je da postuje mene, mog muza i nasu cerku.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:26:26   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Pa da imate domazeta,prišuljka?

Ahahaha prisuljkouser posted image Sada cu tako da zovem mm-a posto zivimo u mom stanuuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:26:38   
Jole84
user posted image user posted image user posted image Olga,ulepša mi dan user posted image

< Poruku je uredio Jole84 -- 12.4.2013 17:27:20 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:27:43   
Olga75
ma ima da radi , sta kad joj cica skonca , ko ce onda da radi , pa on naravno , znaci mora da bude zdrav , prav i doobar i ja u da ga pazim ko mater , sigurno
e sad ja ocu jos da radjam dece pa ce i oni da trebaju pomoc od domazeta , na to mora da se spremi
necu ja truta da hranim , ne , ne , nikako

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:29:57   
Bojana78
Pa ce radi nesto malo, al opet ko sina ima da ga cuvam. Samo je uslov da postuje, mene, muza i nasu cerku da cuva. Evo ja nigde ne radim, moj muz radi imamo radnju, svekar i svekrva mi kuvaju rucak, ja ih postujem.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:32:59   
NadaR
Bojana ,hoces li ti da im kuvas kad se tvoji s&s presele na onaj svijet?
Je li onda ti i tm preuzimate sve ili? Pitaju li se tu djeca ista?



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:33:42   
Olga75
ma daj kolko jos svekar moze da radi , budi realna , jos mozda 10 godina i sta onda samo ce muz da ti radi , ne , neee , pa zato ces zeta da primis sestro , zato da pomogne ako ce vec da donese samo jedna kufer i ti ces da ga preres , peglas , hranis pa mora da radi , nije metolj majku mu nego valjda cove , zenine zahteve da zadovoljava
necwe valjda otac da je iozdrzava , ajde budi realna

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:35:00   
Olga75
a to st oBojana nigde ne radis , pa to je super , imas vremena za kojesta uff da ja ne radim al bi to bilo , ma divota
al sta cu jadna , lose sam se udala user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:36:04   
Bojana78
Pa videcu mada znam i ja nesto da kuvam. Znam supu da skuvam, znam corbu, znam kolace i sitne palacinke da spremim. Moj svekar mnogo lepo sprema rostilj, riblju corbu, gulas, a videcemo kad njih ne bude bilo, mozda budemo narucivali iz kafane.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:39:38   
Olga75
pa kad znas corbu da spremis pa ostalo je nista , kad svekar ne bude mogao bice ti lako ako si gladala kako on pavi taj divni rostilj
a salate su isto lake a imas i internet pa ces da nadjes recepte , ne brigam ja za tebe

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:40:02   
Jole84

IZVORNA PORUKA: Bojana78

Pa videcu mada znam i ja nesto da kuvam. Znam supu da skuvam, znam corbu, znam kolace i sitne palacinke da spremim. Moj svekar mnogo lepo sprema rostilj, riblju corbu, gulas, a videcemo kad njih ne bude bilo, mozda budemo narucivali iz kafane.


A možda i prizetko sa krivom kičmom ume da kuva i klima glavom "da tašto","da taste" user posted image pa milinka.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:40:52   
Olga75
a imas i pravo , uvek mozes iz kafane da narucis
jedino kad ti muz oslabi godinama morace zet da preuzme zaradjivanje jer skuplje je iz kafane nego kad sam pravis
mada kad sam pravis nije kao iz kafane

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:41:45   
Bojana78
Pa jeste znam i salate da spremim zelenu salatu to bar laganica, a nisam gledala kako svekar pravi rostilj, on to pravi na ckaru i uvek lepo ispadne. Ma ne mora zet nista da kuva, a ne zna da kuva posteno ni sada. Narucivacemo iz kafane.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:42:40   
NadaR
Jole je u pravu . Mozda zet zna da kuva i problem rijesen . Za slucaj da mu bude neprijatno sto zivi sa vama za DZ.

Olga i ti kad dobijes tu drzavnu penziju mozes da narucujes iz kafane user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 12.4.2013 17:44:09 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:43:04   
Bojana78
Ma zet moze da uziva, moj muz ce ima penziju a imamo i stanove koje izdajemo i uzimamo novac od kirije. Nema zime za naseg zeta, ko samo moze nasu cerku da istrpi to je pitanje.

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:45:47   
Olga75
e daaa , kad ja dobijem penziju , necu bre da kuvam nista a valjda cu i arendu da pokupim ako mi se deca na zlo ne daju pa je uzmu pre mene , onda cu morati da kuvam
Bojana , gledaj samo ti svekra , ja da imam od koga da ucim uff gde bi mi kraj bio
a ja sam jadna u provinciji , ovde ni neke kafane sa finom hranom , ima par i jedna picerija al ko ce bre picu da jede tri - cetri puta nedeljno ,uff
moracemo da se selimo negde user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:48:10   
Bojana78
Ma necu da ucim, svekar neka sprema ja uzivam i tako sve. Ma briga me, kad svekar ne bude bio ziv sto znamo spremimo sto ne, narucimo i zivimo.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:48:19   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Imam jednu takvu u blizoj rodbini.
Ona i mama su najbolje drugarice sve dok joj mama kupuje markiranu garderobu . Mama joj je dozvolila i nekoliko tetovaza i pirsinga u 15.godini . Dva puta su je vec izbacivali iz skole.
Razmislite o tom drugarstvu jos jednom .





I ja znam slicnu pricu.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:50:15   
Trcosava
Moram, ne mogu!!!

Nego Bojana, ti li si iz Donje Krajince?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Bojana78)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:50:38   
Olga75
a i to sto kazes pa najescete se rostilja dok je svekar ziv a posle cete da vidite sta cete
a i pavlaka i leba je fino

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dete koje ne zeli brata i sestru
12.4.2013 17:52:26   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Olga RR

a i to sto kazes pa najescete se rostilja dok je svekar ziv a posle cete da vidite sta cete
a i pavlaka i leba je fino



i pasteta,virsle ,pica i tako ..

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here