|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaške
31.1.2012 13:07:40   
Anoniman
Uz rizik da sledeci put kada se budemo vidjale vi izmaknete glavu da vam moja vaska ne uskoci u  oko ja cu vam ispricati sta sam prosla nocas .
Zasvrbela me glava i izvadila sam malo mrdajuce bice , jutros sam naterala svoju hm zenu brata md  da dodje i pogleda mi kosu u potrazi za porodicom onog bica . I nasla je jednu belu bebu user posted image Pregledala sam Petru nema nista , Andrej je kod tate , pregledace ga kasnije kada dodje iz skole . Zvala sam svog ginekologa da mi kaze sta smem da koristim od tih preparata protiv ovih gamadi . Nije znala ali me uputila na apoteku gde radi zena koja zna . Samo INGRUBAR losion i sampon mogu koristiti trudnice i dojilje , deca ispod tri godine ne . Posto sam u panici da ce i Petra dobiti , Andrej moze da koristi taj Ingrubar , zvala sam Petrinog pedijatra i dobila Paramid sprej koji u principu ne koriste deca ispod tri godine ali mi je ona objasnila da ipak mogu i da pazim na oci . Uz te preparate moram koristiti i onaj gusti berberski cesalj i rastvor sirceta i vode pola pola i kad natopim kosu s tim iscesljavati dok ne poispada gamad . Kazu da se ta jajasca lakse skidaju kada su u kiseloj sredini .  I tako drage moje imate jednu gospodju sa vaskama  svojim redovima , nemojte bezati kad me sretnete user posted image
Inace , jako me potreslo ovo s vaskama

(odgovor članu Dove)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vaške
31.1.2012 13:10:51   
Anoniman
Joooj mogu da mislim kako ti jeuser posted image A je l' ti nije najlakše da odeš i ofarbaš se, koliko ja znam vaške ne trpe farbu za kosu i izginu sve kad se ofarbaš. Ona ti samo ostaje da iščešljaš gnjide i voila (zvuči lakouser posted image ). Znam kakva je muka, imala sam ih kao klinka stalno, u našoj školi su večito bile epidemijeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vaške
31.1.2012 13:11:38   
lesica
Joj zeno,muka. Pa gde te sad snadje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vaške
31.1.2012 13:12:15   
Anoniman
Valjda je ista kolicina hemije u ovom samponu i u farbi , na svu muku i da menjam boju , nemoj me Nedjo user posted image
Ma ne znam lesice , valjda je Andrej doneo iz skole , nemam drugo objasnjenje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vaške
31.1.2012 13:13:06   
Anoniman
user posted image Ofarbaš se u plavo i ne vidiš bebe vaške, to je kao da ih i nemašuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vaške
31.1.2012 13:14:04   
Anoniman
Neka , samo se ti sprdaj user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vaške
31.1.2012 13:14:31   
lesica
Verovatno je to. 

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vaške
31.1.2012 13:17:57   
minavb
Lepo kaže NEđa, prefarbaj kosu. Moja sestra radi u jednoj školi u NS. U odeljenju imali curicu sa vaškama, malenu romkinju, i zvali roditelje da im to kažu i da im daju šampone. Kad su rekli mai vesti, mama je uzviknula "Nemoguće, redovno je farbam!"

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vaške
31.1.2012 13:20:24   
Anoniman
Jaoo koji crnjakuser posted image Ribizla, ofarbaj se u istu boju kao što je tvojauser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vaške
31.1.2012 13:21:50   
Olga75
uh bre Ribizla
ja sam jednom negde u cetvrtom razredu ( bese to 85 - 86 ne secam se tacno user posted image ) zapatila vaske , prala me mama nekim smrdljivim samponom a posle je dosla njena mama i namazala me petrolejom user posted image
nije mi bas sva kosa opala al sam mirisala na benzinsku pumpu mesecima
mali off , Mina u kojoj skoli ti radi sestra? mislim kako se zove skola jer i matori ima jednu ucenicu cija mama tvrdi da nema sanse da ima vaske jer se farba cesto


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vaške
31.1.2012 13:25:36   
minavb
Jbg, ne znam. Mislim da je Crnjanski ali nisam sigurna, možda sam lupila. Mislim da je u Novom naselju.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vaške
31.1.2012 13:26:18   
hanka
I ja sam imala iskustva sa petrolejom u 2 rsazredu user posted image
Moju sestru je teca izlecio nekim praskom za zivotinje onim protiv buva

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vaške
31.1.2012 13:26:51   
Olga75
jeste Crnjanski  na Novom Naselju , tamo je isla cerka moje bivse gazdatice a i u Tesli ima ista prica user posted image  

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vaške
31.1.2012 13:27:39   
minavb
E, svrbi me glava, odoh iz ove teme!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vaške
31.1.2012 13:28:59   
Anoniman
Ja sam išla u teslu, to je ta sa konstantnim epidemijama vašaka (vaškiuser posted image ), u Crnjanskom je ista situacijauser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vaške
31.1.2012 13:29:36   
MakiJ
Ja sam u vrticu kupila i svaki semptembar u skoli do jedno 4 razredauser posted image
Evo i sada me svrbi kosa dok citam ovo

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vaške
31.1.2012 13:47:33   
Anoniman
Eh user posted image Ingrubar uvozi neka firma iz NS , u Beogradu distributer kad je proverio u kojoj apoteci moze da se nadje - nigde . Samo jedna apoteka je uzela jedan komad tog seta i vise niko , da covek ne poveruje .

(odgovor članu MakiJ)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vaške
8.2.2012 17:08:33   
Anoniman
Sinoc sam ponovila `tretman` i mogu vam reci da su me napustile user posted image
Imam mnogo manje kose jer sam se cesljala satima i danima

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vaške
8.2.2012 17:27:04   
minavb
Odoše krvopije!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vaške
7.3.2012 22:36:32   
momaka
a sta da radim ako mi je glava u krastama od cesanja dali smem da se farbam ,,,sampon mi ne pomaze kao ni supitoks sta da radim zeneeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vaške
19.3.2012 10:55:00   
Anoniman
Ponekad se pitam da li postoje vaske u civilizovanom svetu?! To nije sramota, ali se to tako ovde interpretira, a one su i deo komunistickog rezima ;) Tacno je da nisu ogledalo cistoce, cak mislim da upravo samo na cistu kosu i idu :) Zanima me ko su glavne kliconose, odakle bre dolaze te vaske?!
Salu na stranu, nas su pozvali malopre iz vrtica, sestra sa preventive(inace smo cerku prebacili pre sedam dana u drugi, blizi nama vrtic) nasli Tamari gnjide user posted image koje je izgleda fasovala u proslom vrticu, na zalost, jer se tamo jesu pojavile. I ja sam p o p i . d e l a, te htedoh na temu, istresanje negativne energije(odlucih da istrazim malo ovu posast) toliko da sam htela da pisem predskolskoj ustanovi, direktno u direkciju user posted image Sve sam navlake poskidala, jastucice na kojima je lezala, a pri tom ona nocu dolazi kod nas u krevet, i jos i beba, masala (bebi nema puno kose, vidim da je sve ok) A Tamara kosu do pola ledja, ja takodje kosurdacu (jos se borim i sa peruti, sad ne znam sta me svrbucka user posted image user posted image )Ne znam, mene vaske uvek podsecaju na neku bedu, secam se u vreme sankcija 93,94 pojavile se vaske u srednjoj skoli, dolazili su da nas pregledaju na casu. A ja sam ih vec bila fasovala pre toga, duga kosa, a plava, ma uzas, medjutim keva mi namazala petrolej i cao(a pre toga trebljenje na veliki beli papir :() i naravno krili smo da imam vaske. I nisu mi nasli nista, a bila sam pretrnula prilikom pregleda, ipak pred celim razredom, kao blam.Ma meni je i danas moram da priznam pomalo sramota, ukorenjeno bre to u glavi user posted image to je ta prenosno genetska zatucanost, ali sta se moze ...
i tako
Uskoro ide muz po nju i ojha udri svim raspolozivim oruzjem (volim sto uvek na kraju ispliva moj humor) Uh, lakse mi je kad sve ovo napisah user posted image
Pitanje: KOJI SAMPON DA UZMEMO?

(odgovor članu Dove)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vaške
19.3.2012 11:01:37   
minavb
Vaške i gliste su sasvim normalna pojava kod male dece koja se igraju napolju, u društvu većeg broja dece i provode vreme u kolektivu. Ja ne mislim da je to nešto baš toliko strašno i isto tako ne mislim da je uprava vrtića, ili osoblje vrtića, kriva za pojavu vašaka kod dece.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vaške
19.3.2012 11:09:37   
Anoniman
Minavb ma znam da nisu, ali znas ono kad te uvati razlozni a i bezrazlozni bes user posted image
I nije toliko strasno, drndanje je doduse, ali meni u tom momentu GRRRRRR, brzo se ja priberem, i stanem na loptu. Nego, sad tragam za najboljim mogucim sredstvom, pusti nerviranje, trazi resenje user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vaške
19.3.2012 11:13:33   
minavb
Najbolje da pitaš Rbizlu za šampon, obzirom da je sveže istrebljena. Meni je bio košmar rat sa vaškama, jer sam imala kosu do guzice i prilično gustu. Evo svrbi me glava kako pomislim na njih. Kod nas je u srednjoj školi jedna devojka imala vaške. Bila je jako čista i uredna, a vaške dobila od male sestrice koja je išla u vrtić. Nikad ne znaš kad će da te snađu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vaške
19.3.2012 12:11:22   
mama kukunka
uff kad neko pomene vaske , uhvati me uzasan svrab..
Zenetino, znam da nije lako kad dobijes takvog-novog neprijatelja, ali kad pomislis-to su SAMO vaske, nije temperatura, proliv, povracanje.. a preparati-ne znam koji se koriste ..ako zatreba doci cu ovde da vidim :)
a sad dodjoh samo da ti pruzim malo podrske u borbi protiv gamadi

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here