|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaške
19.3.2012 13:20:21   
Sanchy
Moja braca ,sestra i ja smo kao klinci dobili vaske i to u prvom razredu o.s. od jedne devojcice,ceo razred je bio zarazen ali koliko se secam nnista strasno,ima u apoteci,tj.tada je bio a ne vidim sto ne bi i sad,da se kupi sampon protiv vasaka ,posle dva tri pranja sve je reseno i kupis cesljic jedan gusci pa ih cesljas iznad nekog papira da to sve poispada...nista strasno cak ni sampon nije nekog groznog mirisa koliko se secam...

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Vaške
19.3.2012 13:41:51   
Anoniman
MK hvala na podrsku, namazali smo glavu, losion Hedrin, ubili pre toga par komada gnjida, jos nisu postale vaske, pocesala sam se 100 puta, i uskoro da peremo, a kosurdacaaaaaa lele sad sam se set_ila zasto mi nikada nisu pustali kosu da bude duga user posted image nije tesko zakljuciti ... sve se menja, samo su vaske vecne user posted image user posted image

Sanchy user posted image kao sto rekoh gore sve se menja ...

< Poruku je uredio Zenetina -- 19.3.2012 13:43:05 >

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Vaške
19.3.2012 13:50:25   
Anoniman
E moja zenetino user posted image
Ja sam koristila paranit sprej , i pomogao mi je , biljni je tacnije uljani , nema nikakvih hemikalija ..
Problem je posle oprati kosu od njega ja sam je prala i po 10x za redom i dobila perut user posted image

Ali su meni rekli da je najbolji i da u slucaju da beba dobije moze taj sprej da koristi . Doduse Petra je starija a i nije dobila , oni imaju malo kosice i lako se ociste i bez ikakvih preparata .
Uz ovaj sprej dobijes i jako gust cesljic . Eto , srecno user posted image
Ingurbar koji su mi prvo preporucili ne mozes da nadjes u Beogradu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Vaške
19.3.2012 14:01:39   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Zenetina

MK hvala na podrsku, namazali smo glavu, losion Hedrin, ubili pre toga par komada gnjida, jos nisu postale vaske, pocesala sam se 100 puta, i uskoro da peremo, a kosurdacaaaaaa lele sad sam se set_ila zasto mi nikada nisu pustali kosu da bude duga user posted image nije tesko zakljuciti ... sve se menja, samo su vaske vecne user posted image user posted image

Sanchy user posted image kao sto rekoh gore sve se menja ...

Pa zar su i vaske danas problem?Umesto da sa godinama sve bude lakse i brze ono obrnuto...nije mi jasno..pre skoro trideset godina za dva dana sve istrebljeno jos sam imala dugu kosu a danas vidim ne moze se naci ni adekvatan sampon..da ne poverujes...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Vaške
19.3.2012 15:54:42   
Anoniman
Ribizlo hvala, da tog ingurbara nema, uzeli smo neki uljani losion, posle sam je iscesljala sa malo guscim cesljicem, i sve sam zivo oprala, mozda paranoisem, ali jbg ... a da, o ceni tih preparata da ne govorimo, uzeli smo neki od 800 kinti, ima isti sastav kao neki drugi ..
I koliko si puta upotrebila taj sprej?

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Vaške
19.3.2012 16:10:29   
indy_25
Joj kad se sjetim kad sam imala vaske. Imala sam 14 g. I druzilo se nas sedmoro sto cetiri djevojcice i tri djecaka. Bili smo nerazdvojni. Primjete oni jedan dan kod ove drugarice da joj nesto malo hoda po glavi. I tako pocnemo mi da se biscemo izmedju sebe i nadju i kod mene isto i imala sam te gnjide te male bijele. Odemo mi skupa svi djuture kod doktora na pregled nas dvije a oni svi na kilometar od nas. Kaze doktor da imamo vaske i da moramo kupiti sampon. Nas dvije smo plakale a oni nam se smijali i pjevali nam bube su u glavi to su godine Bube su u glavi stotine hehehhe. Moja mama je poludila kad sam dosla kuci. Cijeli dan me biscala i vadila mi gnjide i nasla je tu jednu koja je bila vec vaska. Prala sam kosu nekim samponom i brzo su nestale. Ali nase drustvo nas je i dalje izbjegavalo. Mi u jednom cosku u parku oni u drugom i svi su nam se smijali. Cesto se dok se dopisujemo na fb sjetimo toga i pocnemo pjevati Bube su u glavi.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Vaške
1.4.2012 22:30:51   
Anoniman
Električni češalj za vaške

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Vaške
29.7.2013 23:34:16   
salle
u grupi u vrticu su se pojavile..... devojcica je danas poslata kuci, sva deca pregledana, i niko nema..... ceo dan me svrbi glava

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Vaške
6.11.2013 13:45:15   
dijana1*
Vuk vec mesec dana ide u vrtic i pre par dana je poceo da se zali da ga svrbi glavauser posted image
Malo mu je crvenkasto oko usiju i potiljak glave . Svetla mu je kosica sve sam pregledala ali nista nisam nasla. Sutra cu ga za svaki slucaj osisati posto mu je gusta kosa i proveriti jos jednom. Dnevno mi se pozali 2-3 puta. Sta mislite da li su u pitanju vaske?user posted image

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Vaške
6.11.2013 13:53:53   
Snelle
A možda je neki problem sa kožom glave, tipa suva koža ili nešto slično..

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Vaške
6.11.2013 13:54:20   
lesica
Dijana, pa videle bi mu se gnjidice i bubice... Mada ošišaj ga, lakše će i tebi i njemu biti.

A to crvenilo... možda je od šampona, omekšivača za veš, praška za veš...


A kad smo kod vaški, L već par dana pominje da troje njenih drugara ima vaške... Ja pitala vaspitačice one tvrde na nema, e sad... Lenka nije baš sklona izmišljanju tako nečega, i iskreno se nadam da ih neće zapatiti jer mislim da bih se ja samoutepala u tom slučaju ( kosa joj je do guze)

I sad sam počela da se drapamuser posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 6.11.2013 13:55:07 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Vaške
6.11.2013 13:57:17   
Snelle

IZVORNA PORUKA: lesica RR

iskreno se nadam da ih neće zapatiti jer mislim da bih se ja samoutepala u tom slučaju ( kosa joj je do guze)

I sad sam počela da se drapamuser posted image


Nećeš verovati, to je jedna od prvih stvari koje sam pomislila kad su nam javili da smo primljeni u vrtić!
Dok sam čitala tvoju posednju rečenicu upravo sam to i radila, češala se user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Vaške
6.11.2013 13:59:53   
dijana1*
Jaoooo bre trudnicki mozakuser posted image
Vec tri ipo godine mu perem kosicu sa chicco samponom a ovih dana smo bili kod mojih i mama je kupila dzonson sampon. Mozda je zbog toga , mozda mu nije odgovaraouser posted image
Odmah pomislim na najcrnje user posted image
Ali cu ga ipak osisati i pregledati, necu da gatam.

Lesice a kako Lenka zna za vaske, morala je negde cuti , od nekoga?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Vaške
6.11.2013 14:04:09   
lesica
Ćuti Dijana, o tome ti pričam... od nas nije čula, dakle čula je u vrtiću. A ja sam ommmmmm

Eto vidiš, moguće da je od promene šampona to Vukovo češkanje.



Snelle, ti bar razumeš o čemu razmišljam.

< Poruku je uredio lesica RR -- 6.11.2013 14:05:41 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Vaške
6.11.2013 14:14:54   
Trcosava
Ljudi a što vam vaške toliki problem? Ovde ima da se kupi i šampon koji odbija vaške, dakle onaj ko ih nema, pere tim šamponom i ne bi treblao da ih dobije. Ako već sumnjate na vaške u vrtiću, potražite taj šampon.

I nikad mi neće biti jasno zašto se deca šišaju kad imaju vaške?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Vaške
6.11.2013 14:15:26   
vikiveki
Žene pošto ja radim u vrtiću reći ću vam nešto u vezi sa vaškama...znam da je kad neko pomene vrtić prva asocijacija vaške i virusi....Što se tiče virusa tako je jer mnoga deca dolaze u vrtić kao da su zdrava a izvor su zaraze....a što se tiče vašaka bar u našem vrtiću,to je davna prošlost,jer kod nas vaspitačice redovnopregledaju decu i oni koji imaju vaške ne dolaze dok se ne očiste.Da bih izbegli neprijatne scene sa roditeljima mi ih u pismenoj formi ili u individualnom razgovoru obavestimo o tome da smo kod njihovog detete našli vaške i to je t. U nekim ustanovama postoji i trijažna sestra koja ujutru pre ulaska deteta u grupu vrši pregled svakog deteta

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Vaške
6.11.2013 14:16:42   
Ana RR
Moguće da je zbog šampona. A rekoh ti, i Mare se češao dok je bio bolestan, rekla sam to i doktorki, gledala ga i ona i sve ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Vaške
6.11.2013 14:18:48   
lesica
Trco meni problem što sam lenja user posted image a Lenkinu kosu treba istrebiti ako ih zapati. Mada sva sreća danas ime koječega protiv toga.

Eto ti odgovora za šišanje- lenjost user posted image



< Poruku je uredio lesica RR -- 6.11.2013 14:19:54 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Vaške
6.11.2013 14:23:58   
Peace*
Moje svrbi glava kada im je kosa dugačka. Oni skaču u vrtiću, preznoje se, i ako ne pereš kosu svaki dan (ja recimo klincima perem 1-2x nedeljno, sem leti), hoće da ih svrbi.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Vaške
6.11.2013 14:25:22   
dijana1*
Sada me je mama detaljno pregledala, jbt osecam se kao da sam dosla iz skole i trk kod mamiceuser posted image sve je cisto kao suza.
Trco mnogo mu je gusta kosa, a kada mu malo skratim i istanjim sve se lepo vidi a i lepsi jeuser posted image
Sada sam 90% sigurna da je od sampona. Javljam sutra za ovih 10%.
Lesice proveri ti to dobro, tako je meni i V rekao da spavaju samo u gacama i ja pitam teru a ona ladno pa da spavaju. Po ovom vremenu deca gola spavaju , pa nije ni cudno sto je stalno bolestan.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Vaške
6.11.2013 14:28:42   
dijana1*
U zimskom periodu 3 puta nedeljno, a leti skoro pa svaki dan. Kada su bas velike vrucine svaki dan ali cim je malo svezije taj dan preskocim ako nije puna peska i drugih djakonijauser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Vaške
6.11.2013 22:10:39   
Bebilina
Vazi ne vole miris cajevca i "neem" (Azadirachta indica)
Zato mojima kupujem sampon koji u sebi sadrzi barem cajevac, a pri pranju vesa dodajem po nekoliko kapi ulja cajevca.
Cera ih je jednom donela iz vrtica, ali posto joj je kosa belo-plava i glatka ocistila sam ih noktima. Sad kad su nam iz skole poslali obavestenje kupila sam NittyGritty prirodni sampon na bazi aromaterapije i njihov specijalni metalni ceselj, ako zatreba. Proveravam redovno, nista za sad. Sin je od cere jos svetiji, kod njega bi se iz aviona videle user posted image
U Sr sam pre par godina slala i elektonski cesalj jer su ih bratanice donele, a imaju jako gustu, tamnu kosu. Ceselj ih samo "zap"-uje i ljudi kazu da super radi. Moji ga nisu koristili, ocistili su ih dok je stigao postom. Bas me interesuje koliko je dobar...

< Poruku je uredio Bebilina -- 6.11.2013 22:12:06 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Vaške
7.11.2013 8:06:38   
Anck Su Nmaun
Pisala sam nnegde , kako se mojoj T pre par meseci strasno perutala glava, i cesala se. Pa sam mislila da je perut, ali Dr. je rekla da ona tako mala ne moze da ima, vec smo smanjili samponiranje, i ispirala sam joj glavu sircetom (razredjenim naravno) i proslo je.

A znam da je sirce dobro i kad se borite s vasima.
Ju glava bi me zabolela da ih dobije ona ima jaaako gustu i dugu kosu...nesmem ni da pomislim na vaske user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Vaške
7.11.2013 17:11:37   
dijana1*
Osisala sam ga i sada se bas lepo vidi. Nema vaskeuser posted image
Frizer mi je rekao da sam mozda preterala sa pranjem i da mu se koza isusila pa ga mozda zbog toga svrbi.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Vaške
10.3.2014 9:35:23   
Mizzy
Ima li neku preporuku za neki preparat, šampon?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here