|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beograđankama 100% trudničko
5.1.2010 17:42:39   
Anoniman
Evo, mina! Promenila sam naziv

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Beograđankama 100% trudničko
5.1.2010 17:45:27   
minavb
Lepo.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
21.1.2010 16:42:32   
aster
Ja sam dobila 65% za decembar, ali nisam još onih 35%. Kakva je situacija kod vas? 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
21.1.2010 16:52:49   
Anoniman
ista prica...
ne znam kad ce ostatak.

(odgovor članu aster)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
21.1.2010 17:57:10   
anci 81
IZVORNA PORUKA: OTI

ista prica...
ne znam kad ce ostatak.


Isto...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
21.1.2010 21:54:48   
minavb
Navodno, novac za decembar je uplacen. Zbog praznika i i praznicne konfuzije, mnoge decembarske trudnice se nisu nasle na spisku i to im je sto im je. Posto su pare uplacene, novih uplata za decembar valjda nece biti. Ovo sam procitala, mozda i nije sasvim tacno.

3216125 na ovom broju se mozete raspitati da li vas ima na spisku. Ja cu sutra da zovem.

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
21.1.2010 21:58:53   
Anoniman
Ej, htedoh vas pitati još odavno, a zaboravljam.

Pričala sam sa knjigovođom šta mi je činiti kako bih najbolje prošla kada krene isplata porodiljskog. Naime, prijaviću se u jednu firmu. Knjigovođa kaže da moram imati vezanih godinu dana u ISTOJ firmi da bih dobijala 100% porodiljsko, no, pošto mi je u banci ugovor istekao 30.12., čak i da se u drugoj firmi prijavim od 31.12., do septembra, kada mi je termin, neću ostvariti pravo na 100%, već na 65%.

Jel i u BG tako?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
21.1.2010 22:02:27   
dunja RR

ja mislim da jeste....znam da mi je bivša koleginica rekla da se traži godina dana od skora-vezano

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
21.1.2010 22:03:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja


ja mislim da jeste....znam da mi je bivša koleginica rekla da se traži godina dana od skora-vezano


Nije što je vezano, nego je u istoj firmi! Nije dovoljno da nemaš prekid u radnom odnosu.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
21.1.2010 22:04:29   
dunja RR
a valjda se pre tog novog propisa tražilo 6 meseci vezano, i čula sam da od skora počinju i da proveravaju, postaju rigorozniji zato što mnogi rade, ali proveri...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
21.1.2010 22:05:19   
minavb
Da, to je po novom. Mislim da su tu odluku doneli negde na jesen jer su primetili brojne zloupotrebe-nezaposlene zene se prijave u privatnim firmama mesec dana pred bolovanje na platu od 1000 i vise evrica, i posle socijalno to placa dok su na bolovanju.Inace, opet se pojavio stari naziv teme, onaj pogresan. Ovo je zapravo tema o trudnickom bolovanju. trudnicko je svima 65% osim beogradjankama i zenama iz Jagodine. Tj, tako je na papiru, u praksi se pokazalo da te pare kasne ili da se negde izgube spiskovi pa cak i da grad navosno uplati novac firmu a firma nikad ne uplati trudnici.

< Poruku je uredio minavb -- 21.1.2010 22:06:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
21.1.2010 22:05:40   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: dunja


ja mislim da jeste....znam da mi je bivša koleginica rekla da se traži godina dana od skora-vezano


Nije što je vezano, nego je u istoj firmi! Nije dovoljno da nemaš prekid u radnom odnosu.



da naravno u istoj firmi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Beograđankama 100% trudničko
21.1.2010 22:07:38   
dunja RR

evo odgovarajte na ovaj post sa ispravnim nazivom...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Beograđankama 100% trudničko
22.1.2010 9:23:25   
minavb
Pozovite onaj broj, vrlo su ljubazni. Evo sta sam ja saznala. nema me na decembarskom spisku jer moja firma kasni sa obracunom plata jedan mesec, sto znaci da tek sad obracunavaju platu za debembar i tek sad salju gradu podatke za decembar. Posto je stvar takva, novac od grada cu verovatno dobiti posle 10-og februara, tako mi bar rece fina teta iz zavoda. Samo neka stignu, nije vazno kada ce.user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Beograđankama 100% trudničko
22.1.2010 21:17:39   
aster
IZVORNA PORUKA: minavb

Pozovite onaj broj, vrlo su ljubazni. Evo sta sam ja saznala. nema me na decembarskom spisku jer moja firma kasni sa obracunom plata jedan mesec, sto znaci da tek sad obracunavaju platu za debembar i tek sad salju gradu podatke za decembar. Posto je stvar takva, novac od grada cu verovatno dobiti posle 10-og februara, tako mi bar rece fina teta iz zavoda. Samo neka stignu, nije vazno kada ce.user posted image

I ja sam zvala danas user posted image . Rekla mio je da se samo 51 žena nalazi na spisku. I da, baš je fina teta user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 14:32:54   
Anoniman
Je l u medjuvremenu dobio neko tih 35 %???
meni je fina teta rekla isto ono sto i Minivb..posle 10.og februara..
da li to znaci da moam biti na ovom spisku sada?

(odgovor članu aster)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 14:35:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

Je l u medjuvremenu dobio neko tih 35 %???
meni je fina teta rekla isto ono sto i Minivb..posle 10.og februara..
da li to znaci da moam biti na ovom spisku sada?



sad sam zvala..
nema vise nikakvih spiskova...kaze mi "teta": "sve sto smo imali mi smo isplatili"
 ja sad ne razumem!
zar ne treba svakog meseca da isplacuju?
kako to misli sve su isplatili i nema spiska?
nije bas bila raspolozena za dodatna pitanja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 14:48:53   
minavb
Cudi me da je ta teta tako reagovala, da nazoves ti ipak ponovo. Jesi li ti uopste dobila novac od grada i od kog meseca si na teretu drzave?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 14:48:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: OTI

Je l u medjuvremenu dobio neko tih 35 %???
meni je fina teta rekla isto ono sto i Minivb..posle 10.og februara..
da li to znaci da moam biti na ovom spisku sada?



sad sam zvala..
nema vise nikakvih spiskova...kaze mi "teta": "sve sto smo imali mi smo isplatili"
 ja sad ne razumem!
zar ne treba svakog meseca da isplacuju?
kako to misli sve su isplatili i nema spiska?
nije bas bila raspolozena za dodatna pitanja user posted image user posted image user posted image



zaboravih da kazem: meni je malopre legla plata...kad izracunam...leglo mi je nesto manje od 65%...
da li neko (iko) zna sta sad mogu da ocekujem???
sad sam poslala mail i koleginici u mojoj firmi pa cekam...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 14:53:14   
minavb
Tih 65% nema nikakve veze sa onih 35%. To sto si dobila sada, prebacuje ti firma kad im socijalno isplati pare za tebe. Ovo od grada legne kad grad ima para. Zato te i pitam, od kad si presla na socijalno i za koji mesec sad primas platu?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 14:54:19   
Anoniman
sad sam primila platu za januar...u mojoj firmi je to uvek 3.eg ili 4.og
a na teretu soc. sam od 11. novembra.


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 14:58:57   
minavb
Za novembar i decembar je grad vec prebacio pare posle 20-og januara. Ja ih nisam dobila jer je moja firma tek krajem januara dostavila podatke za decembar. Proveri sa tvojim u racunovodstvu, mozda su te pare i dobili a da ti ih nisu prebacili, i to se desava. Pozovi slobodno ponovo tu tetu i lepo je pitaj o cemu se radi i zasto nisi dobila novac.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 15:03:47   
Anoniman
hvala MInavb.,..
sad cu da pitam prvo ove moje..

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
3.2.2010 15:04:27   
Zvoončica
u petak je bila uplata od 65 odsto, za decembAR, A OSTALO, ĆE VErovatno do polovine februara

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
3.2.2010 15:06:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zvoončica

u petak je bila uplata od 65 odsto, za decembAR, A OSTALO, ĆE VErovatno do polovine februara


onda mi je jasno....aj' videcemo!

(odgovor članu Zvoončica)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here