|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
3.2.2010 15:12:59   
Zvoončica
pa,da, nadajmo se uskorouser posted image user posted image user posted image

bitno je da isplate sve, a to što kasne.....tako je kako jeuser posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
3.2.2010 15:15:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zvoončica

pa,da, nadajmo se uskorouser posted image user posted image user posted image

bitno je da isplate sve, a to što kasne.....tako je kako jeuser posted image  


Zvoncice i ja kazem:neka kasne ako treba i pet meseci samo bih volela da u glavi razjasnim sta je ovo sto dobijem od firme na vreme- deo ili sta?
volela bih da znam da ce da stignu i da znam da cekam..a neka kasne...sta da radimo..bolje ista nego nista

(odgovor članu Zvoončica)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 15:16:56   
Leki 77
OTI, mozda je malo manje od 65% jer ti sada ne ide topli obrok i prevoz. Meni je tako bilo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 15:18:29   
minavb
IZVORNA PORUKA: Leki 77

OTI, mozda je malo manje od 65% jer ti sada ne ide topli obrok i prevoz. Meni je tako bilo.

Tako je. Obracun trudnickog se dobija tako sto od plate koju ste primale, oduzmete 15%, pa se od toga obracunava 65%.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 15:18:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leki 77

OTI, mozda je malo manje od 65% jer ti sada ne ide topli obrok i prevoz. Meni je tako bilo.


to sam i ja pretpostavila...hvala

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
3.2.2010 15:23:04   
Zvoončica
sve zavisi, oni zakomplikuju stvar, ali veći deo ti je uplata od drzave, a u decembru su bile 3 uplate od drzave za redom,sto nas je mnoge zbunilo, ali kad dobijes manju upaltu to je od grada beograda tih 35 odsto, a veći deo je od drzaveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 15:27:50   
aster
I meni je danas legla uplata od 65%, a od onih 35% ni traga ni glasa user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 15:29:59   
Zvoončica
user posted image user posted image user posted image user posted image , meni je legla preključe, a inače je u petak legla na račun firme, dosta toga zavisi od stručnosti i ažurnosti knjigovodja firme

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 15:31:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aster

I meni je danas legla uplata od 65%, a od onih 35% ni traga ni glasa user posted image


isto user posted image

(odgovor članu aster)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Beograđankama 100% trudničko
3.2.2010 15:31:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zvoončica

user posted image user posted image user posted image user posted image , meni je legla preključe, a inače je u petak legla na račun firme, dosta toga zavisi od stručnosti i ažurnosti knjigovodja firme


a ne znas za koji je to mesec?

(odgovor članu Zvoončica)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Beograđankama 100% trudničko
5.2.2010 20:06:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Zvoončica

user posted image user posted image user posted image user posted image , meni je legla preključe, a inače je u petak legla na račun firme, dosta toga zavisi od stručnosti i ažurnosti knjigovodja firme


a ne znas za koji je to mesec?



E pa ja sam danas zvala moju firmu i dobila konacno razresenje dileme oko ovoga..mozda ce jos nekome da znaci...
Rekli su mi da oko 15.og februara ocekujem 35% decembarske plate...
Tako da...mojih prvih 35% (od kako sam na teretu socijalnog) tek treba da legne i nije ni cudo sto do sada nije bilo ...

Znaci tek sredinom februara dobijam decembarski deo...
pa onda verovatno sredinom marta januarski i tako dalje...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
7.2.2010 10:00:21   
emem
ja sam cula da se tih 35% isplacuje samo u slucajevima kada je plata ispod gradskog proseka!?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
7.2.2010 10:08:46   
Anoniman
Nisam iz BG, ali ja sam shvatila da to ide svima u BG... user posted image

(odgovor članu emem)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
7.2.2010 10:26:55   
aster
IZVORNA PORUKA: emem

ja sam cula da se tih 35% isplacuje samo u slucajevima kada je plata ispod gradskog proseka!?


Sve Beograđanke dobijaju tih 35% od grada.

(odgovor članu emem)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
18.2.2010 20:58:55   
Anoniman
samo da javim da mi je danas legla uplata ...za koju su mi rekli u firmi da je decembarskih 35%
tako da znate..

mene malo buni sto ne znam tacno od cega je tacno to 35% jer mi nesto malo ali...makar je nesto stiglo...pa da znate...

(odgovor članu aster)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Beograđankama 100% porodiljsko
21.2.2010 19:49:30   
aster
IZVORNA PORUKA: OTI

samo da javim da mi je danas legla uplata ...za koju su mi rekli u firmi da je decembarskih 35%
tako da znate..

mene malo buni sto ne znam tacno od cega je tacno to 35% jer mi nesto malo ali...makar je nesto stiglo...pa da znate...



Ovi moji ništa nisu uplatili, naravno user posted image stalno nešto muljaju!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here