|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
30.10.2014 14:00:39   
Olga75
zver je za rodjendan od bake dobila skejt ( iako sam ja izricito rekla da je mala )
sad jurim za njom i hvatam je za kragnu po cele dane user posted image
sva je modra ali ne odustaje , skratila nam je zivote tim padovima pa i babi koja se pravila pametna i kupila joj ga sada
i da Gilbert , prodavnica ,kuhinja , lalaupsi , jogurtina , ma sve te lutkice su joj bas zanimljive sada
kad ne vozimo skejt igramo se prodavnice i kuvamo glala ruckove za plejadu lutaka raznoraznih

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
18.2.2015 0:22:19   
mamica 91
Nasa faza omiljene "igracke" upsesno okoncana..."kespes konac" koji smo mi dobili za svadbu i ja ga nikada nisam koristila, Una ga nasla u radnom stolu i prisvojila, govorila da je to njena PTICA user posted image i svuda ga vukla za sobom.. tada smo bili u fazi odvikavanja od pelena i njena ptica je obavezno morala da "gleda" u nju dok ona sedi na noni...
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio mamica 91 -- 18.2.2015 0:25:15 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
18.2.2015 0:33:20   
Azra_
Omiljena igračka??? Svaka koja je nova!user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
18.2.2015 11:23:14   
jabudic
Mamice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
18.2.2015 11:36:13   
degu
joj mamice ptica joj je super user posted image
Mi imamo omiljenu zvecku zeku i igracka za kolica, zirafa. To su joj prve igracke. I mnogo voli konjica kojeg je dobila od nase Torbice.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
18.2.2015 11:42:14   
mama krava
Moja velika devojčica je sa 3 mes dobila plišanu lutkicu krave (koja je u stvari žirafa) i meni je bila baš slatka i mekana, pa sam joj je stavila u krevetac. Jedne noći ju je dohvatila i ja je pronašla kako spavaju zagrljene. Ona i dan danas spava sa karavicom, koja je treća po redu. Do skoro smo uspevali da pronadjemo istu takvu i kupovali bi smo novu kada bi stara postala ofucana.

Ona je svako jutro poljubi pre nego krene u vrtić!user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
18.2.2015 13:09:33   
Azra_
Jaaouser posted image !

Ja sam skoro kod lekara srela devojčicu od 5 godina koja sa sobom nosi jednog malog medu. Kaže boji se kad prima bocku pa je meda čuva. Bila mi je tako slatka i onaj meda, sa svim posledicama koje je po njemu ostavilo druženje sa devojčicom.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
18.2.2015 13:44:22   
Modessty
Listam temu od početka i smejem se što se kroz celu temu provlači Ivin Zeka Zoki (Ivanka75) user posted image Danilo i Iva idu zajedno u školicu i kad smo išli Ivi na rođus pitam Danila šta da joj kupimo a on viče ko iz topa: "Zeku! Ona voli zeke!" kažem mu da je bezveze da joj kupujemo nešto što već ima a on odgovara:"Dobro. Onda zeku i poni konjiće" user posted image

Nikola nema omiljenu igračku. On sve voli. Najviše šerpe i lonce iz kuhinje. Naročito voli da sedi u njima user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
18.2.2015 19:34:47   
veselicaa
Pre neki dan je S dobila velikog plisanog medu od brata(zaovinog sina) i ne odvaja se od njega.Narucila sam joj neki kofercic sa kompletom soljica za cajanku.treba sad neki dan da stigne(svaki dan me pita kada ce user posted image ) a za N.g.su dobile obe po Bratz lutkicu,Pcelica Maja pecate i neka kola sa Pcelicom Majom.Skoro im tata kupio slagalice i neke kompletice za kuvanje pa im je i to trenutno omiljeno user posted image .

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
19.2.2015 14:52:13   
Figaro88
Andrea ima par igracaka koje nosa sa sobom svuda-ima konjica,Nilka nemirka,Jogurtinis,Barbi,ali Konjic je najomiljeniji među njimauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
25.2.2015 16:55:11   
mila83
Mima ima omiljenog medu Tedija,bude uz njega jos poneka omiljena igracka,s vremena na vreme se menjaju,ali Tedi ostaje user posted image a Dimi je dugo vremena imao nekog plisanog lavica..on se uglavnom veze za igracke koje su mu aktuelne u odredjenom periodu,spava sa njima,ili stavlja pod jastuk...ali nema trajnu omiljenu igracku.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
7.3.2015 4:04:05   
dunja RR

Gde ima najveći izbor Fisher price igračaka, a da su ok cene?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
7.3.2015 7:19:21   
mali_mis
Trenutno lego kocke, i to neki matori set koji je ostao od mog brata. Svaki dan moramo nesto da pravimo. Bole me prsti.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
7.3.2015 9:12:04   
Sosa Mena
Kuhinjica i puzzle.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
7.3.2015 9:18:10   
Mala Elena
Dunja, ne znam...
Uvek nesto novo je zaintrigira, pa makar to bila prazna flasa ili papir ili naravno, nasi notes books i katalozi, novine...user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.3.2015 0:14:27   
dunja RR

Trenutno su nam gajtani i trakice razne od tkanine, recimo sa ćebenceta, džaka. Našli smo par gajtana za telefon koje ne koristimo, sa onim žabicama na krajevima, oprali i dali mu, uživa. Gricka, prevrće po prstima, umota se pa se odmota ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.3.2015 0:15:49   
dunja RR
Možda sam već rekla, ali nema veze, vredi ponoviti user posted image mamicina šerpa-ptica, vrh user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.3.2015 0:18:19   
Žapkić
I dalje, bez konkurencije, Žaba!user posted image
Doduše, tu je sad i jedna kuca , Dalmatinac. Od njih se ne odvaja

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.3.2015 0:54:03   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Žapkić

I dalje, bez konkurencije, Žaba!user posted image


Joj i moja A. je imala kao mala jednu zabu,plisanu igracku sa onom pesmom,svurala je kada joj se pritisne stomak i bas je svuda nosila sa sobom

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.3.2015 0:57:31   
Žapkić
Veselice, i ova zaba je imala to na stomaku, pa se Tina plašila, i onda sam ja "operisala" zabu i izvadila to.
A, inače, ta zaba je ubedljivo najruznija oigračka koju u kući imamo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.3.2015 1:02:56   
veselicaa
Zapkic,verujem ti ni ova nasa zaba ne izgleda bas lepo,ali je A.jos voli.Sada je vec sakrila,ne da niko da se igra sa njom,racuna da je stara pa da ce ne pokvari jos vise.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.3.2015 1:03:34   
Sosa Mena
Morala sam da ubacim user posted image

user posted image [/url]]zaba

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.3.2015 1:05:42   
Žapkić
ahahahaha... Fala, Fala-to na moj račun? Pa, zABE SU ZAKON!!! Mislim, šta misliš što mi je nick-Žapkić?user posted image (inače, Tinina zaba se zove Žapkić i Žrab)user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.3.2015 1:14:46   
Sosa Mena
Pajte bre i to isto obuceni user posted image Ima nesto u tim zabama. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Omiljena igracka vaseg deteta
8.3.2015 8:08:03   
MakiJ
jauser posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here