|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
9.1.2019 15:31:38   
vonavoj
Jance,i meni je treci put bilo.najgore krvarenje,bolovi..velika beba,najveca od njih troje..dr kaze materica se rasirila treci put,sve je to normalno..i to tako krvarenje..prosto se skuplja krv iz velike materice,pa tek onda izadje..velika prokrvljenost..a da ti kazem da sam dobila tacno posle 40 dana..i bio je odliv,potop..

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
9.1.2019 16:30:26   
jance
Da. Ni ova nije bila mala. 3940 i 51cm. Nije krvare je sad ali evo legla sam da odspavam, probudimse i opet krene. Neeece ovo prestati tako skoro ocigledno

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
9.1.2019 17:57:06   
vonavoj
Milutin je imao 4300..meni je islo.oko 3 nedelje..a dobila sam 3 inekcije za skupljanje materice..i bas sam se zalila u bolnici da puno krvarim..

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
9.1.2019 21:17:10   
mama Jo
Pozdrav jance.
Ja sam posle prvog porodjaja nenormalno krvarila mesec dana, toliko da sam se i uplasila da li je to normalno, a desavalo mi se da, kad lezim i ustanem toliko u mlazu krene da mi je par puta probilo i sve niz noge islo (oprostite sad na ovom objasnjenju, znam da je bljak☺)... i desavali mi se ugrusci.
Ginekolog mi je rekla da je to sve ok, jedino ako postoji nmbas jak i neprijatan miris odmah se javiti na pregled.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
9.1.2019 21:38:16   
jance
Da. Ako imas temp, jake bolove dole i ugruske velicine pung pong loptice.  Ponavljam si to stalno, da se smirim. Sad sam bas komentarisala sa muzem  - ne valja ovolika razlika od prosle trudnoce. Sve zaboravis! 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
9.1.2019 21:39:56   
vonavoj
Nije to jance,niko te ne upozori da cw treci put biti najgore..hahaha..

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
9.1.2019 22:16:00   
BubaBubica



Meni je tako bilo posle trećeg porođaja, taman se ponadam gotovo je, ono ponovo krene. I znam da sam krvarila duže od onih standardnih 40 dana ali samo braonkasto, bila na pregledu i sve je bilo ok, samo je eto smaralo žešće. Ne sećam se kad je prestalo ali se sećam da je bilo preko 40 dana.


Baš se pitam kako će biti sad, posle četvrtog porođaja.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
9.1.2019 22:19:56   
vonavoj
Bubabubice,ne zelim ni da saznam..a tebi srecno!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
9.1.2019 23:27:57   
jance
Vala bas... svi pricaju o trecem porodjaju ko da nije nista... kao cas posla ces ti to. Zaboravices na porodjaj pre nego sto se okrenes. Vraga... Mislim da sam se najmanje stresirala posle drugog porodjaja... 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
23.2.2019 23:01:01   
Sanidej
Posle vaginalnog porodjaja katastrofa od oko 3 meseca, nakon carskih rezova oko mesec dana

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
30.4.2019 9:16:25   
Filadendronka
Taman sam htela da se zalim, ali procitah vasa iskustva. Meni je proslo skoro mesec dana od porodjaja i vec nedelju dana mi je stanje ok sa lohijama. Medjutim od juce me boli stomak kao kad treba da dobijem i krenulo je opet da krvari. Ne znam kako posle sedam dana da krene opet, a bukvalno samo sto nije prestalo i po boji i po kolicini. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
30.4.2019 18:15:47   
kamičak
Cisti se materica jos uvek, dojenje tome doprinosi takodje

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
30.4.2019 20:16:10   
Filadendronka
Ma samo neka se cisti, nego me krv uplasila. Otkud znam sta se desava kad je proslo vec mesec dana. Praticu svakako. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
30.4.2019 20:40:52   
kamičak
Krvarenje moze trajati nazalost i mnogo duze od mesec dana. Cak i da potpuno stane, ponovo se moze pokrenuti posle nekog vremena. Naravno da svaka zena najbolje zna svoje telo i trebalo bi da se konsultuje sa ginekologom ako oseca da nesto nije u redu.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
30.4.2019 21:12:28   
vonavoj
Filadendronka,jel dojis?Ja sam dobila tacno 5 nedelja posle porodjaja..tako da..nista nije iskljuceno.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
30.4.2019 21:15:02   
Ana RR
Ja sam dobila 47.dan posle porođaja user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
30.4.2019 21:27:58   
Filadendronka

Aha, dojim samo. Prosli put sam dobila prvi put nakon devet meseci.
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Filadendronka,jel dojis?Ja sam dobila tacno 5 nedelja posle porodjaja..tako da..nista nije iskljuceno.



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
30.4.2019 21:29:06   
Filadendronka

Ana, jesi li dojila? Bas si rano dobila, totalni smor. 
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam dobila 47.dan posle porođaja user posted image



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
30.4.2019 22:01:53   
kamičak
Moze se i ranije dobiti nazalost..nema pravila :(

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja)
21.7.2019 10:25:51   
MimaKos
Jako krvarenje je prestalo posle 5 dana, a nakon toga jos jedno nedelju i po kod kuce ali salabije


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 495
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here