|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 8:10:23   
daca77
Degu, a koliko to vec traje?user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 8:21:28   
degu
pa traje bogami od 3-4 meseca da se budi tako jako često, tad smo imali epizode vrištanja i haosa zbog alergije al je to hvala Bogu prošlo, al nam je buđenje ostalo, jer kontam taman je prošlo sve što se alergije tiče, onda su krenuli zubići i eto, nema odmora a još malo na posao.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 8:27:37   
daca77
Uh...degu...tebi je bas zabavnouser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 8:38:59   
Modessty
degu da te "tešim" ili bolje ne?! user posted image Danilo je počeo da spava celu noć tek sa paaaaa 2 god i recimo 8 meseci user posted image
kad obojica prespavaju noć bez buđenja ja se prenerazim od spavanja user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 9:15:43   
cockic
moji ok spavaju nocu,bude se samo kad im nije dobro.sad su ceri crveni krajnici,pije ab od juce.mislila sam da se nocas biti mirnija noc,jer je pocela ab.medjutim nije budila se nesto kmecala i ne gde oko ponoci se uspavala i spavala je ok do jutros.ali cim mi trazi sad da spava nije se naspavala nocas.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 9:29:08   
Modessty
NIkoli probija poslednja trojka i sav je nervozan! Lepo spava recimo do 3 ujutru i onda krene da plačka i da se budi. Onda ga prebacim kod nas u krevet, on se vrti, vrti vrtiiiii da poludiš! Pa mi čačka uvo, pa čačka tati uvo, pa traži cuclu po krevetu pa je izbaci... Dok se smiri ja se razbudim!

A Danilu smeta ta laergija koju ima i noću hrče i nekad se desi da kao onako cvili u snu. mm ili ja ga namestimo na bok, ili mu izvučemo noge van ćebeta i onda se smiri. Ma on sad nije problem. Već je veliki. Ali Nikola kad krene da zavija!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 10:15:06   
degu

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

degu da te "tešim" ili bolje ne?! user posted image Danilo je počeo da spava celu noć tek sa paaaaa 2 god i recimo 8 meseci user posted image
kad obojica prespavaju noć bez buđenja ja se prenerazim od spavanja user posted image



user posted image hahaha sad sam već spremna na sve i ne maštam o celoj noći, pa to bi bio šok za moj organizam, samo 2-3 sata, ništa više ne tražim user posted image al zanimljivo je da čovek na sve navikne, a da mi je ovo neko pričao da baš ovako neće spavati ne bi verovala, rekla bih da laže user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 10:17:09   
Bibilib
Marko se nocas tako uplasio u snu.Plakao je i bio sav mokar....dusa moja posle je spavao kod mene i bilo ga je strah da zatvori oci....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 10:20:32   
Modessty

IZVORNA PORUKA: degu

user posted image hahaha sad sam već spremna na sve i ne maštam o celoj noći, pa to bi bio šok za moj organizam, samo 2-3 sata, ništa više ne tražim user posted image al zanimljivo je da čovek na sve navikne, a da mi je ovo neko pričao da baš ovako neće spavati ne bi verovala, rekla bih da laže user posted image


user posted image baš tako! Navikneš se na nespavanje pa posle problem da naučiš da spavaš celu noć user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 10:21:36   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Marko se nocas tako uplasio u snu.Plakao je i bio sav mokar....dusa moja posle je spavao kod mene i bilo ga je strah da zatvori oci....user posted image


Dešavalo se i Danilu da sanja nešto strašno ali nikad se ne seća tačno šta je sanjao. Samo kaže da je bilo nešto strašno user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 10:22:45   
degu
A to je istina živa, nekad se desi da se ona "komira" 2 sata a ja se probudim za sat i po pa je čekam user posted image ma preživećemo, valjda user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 10:52:16   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


Dešavalo se i Danilu da sanja nešto strašno ali nikad se ne seća tačno šta je sanjao. Samo kaže da je bilo nešto strašno user posted image

Ne on se seca i jutros mi je ispricao...sanjao je mene i njega...ja sam ga kao na kratko ostavila u sobi a on je na prozoru video neku lutku koju kad pipnes pocrvene oci kao vampiru...i ta je lutka isla prema njemu i kad je trebala da ga dodirne on se probudio i sav uplakam dosao kod mene....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Plakanje u snu
16.3.2015 11:05:48   
degu
Duša draga, svašta oni vide na tv-u a i mašta im radi 300 na sat

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Plakanje u snu
6.7.2015 23:43:20   
Mariya
Helena je imala jedan period kad je plakala u snu,2-3 nedelje pre negi sto su joj izašle gornje jedinice.onda je počela da se smeje u snuuser posted image .a zadnjih nekoliko dana viče eeeeeeeeee,i tako dok ima daha.spava,oči joj zatvorene i peva eeeeeeuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Plakanje u snu
6.7.2015 23:50:55   
aleksandrici
Dugo mi je trebalo da shvatim tako male a tako velike stvari.Pozitivne stvari donose srecu,donose mir i blagostanje..

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Plakanje u snu
6.7.2015 23:58:04   
vikiveki
Moja deca skoro nikad nisu plakali u snu,češće su se smejali u snu.Sada premotavam film ali ne mogu da se setim stvarno da li je neko od njih nekada plakao u snu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Plakanje u snu
10.7.2015 0:24:20   
mila83
Moji su se i smejali i plakali u snu,kao bebe.Evo i T se sada malo zaplakala odjednom i nastavila da spava. A Milica bome i prica u snuuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Plakanje u snu
10.7.2015 7:58:17   
vikiveki
Ja sa prethodnim postom urekla decuuser posted image evo noćas mi se ovaj mlađi budio i plakao je u snu.Dok sam ga smirivala probudio se pa sam ja pokušala da ga pitam zbog čega je plakao,ali izgleda se nije setio

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Plakanje u snu
10.7.2015 12:26:28   
veselicaa
Moja S cesto prica u snu ali mislim da ima tema pa cu tamo da napisem sta sve brbljauser posted image Inace desi se ponekad i da place kada je prehladjena,kada je boli nesto.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Plakanje u snu
10.7.2015 12:57:41   
vikiveki
Mom nije sinoć ništa bilo,mislim da je prehlađen i tako nešto,ne, samo je noćas plakao što do sada nikada nije radio.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Plakanje u snu
10.7.2015 23:46:18   
Mariya
Viki,to je marfijev zakon,čim kažeš nešto za svoje dete,dobro ili loše,ono će u vrlo kratkom roku da te opovrgne! Ja moju decu samo kudim.čim ih pohvalim da spavaju ili su zdrave,one se odmah bude po 200x i razbole!!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Plakanje u snu
10.7.2015 23:56:26   
vikiveki
user posted image više nikad neću reći tako...i nadam se da mu to neće postati sada praksa,tj. da se često javlja

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Plakanje u snu
15.7.2015 19:58:50   
Mariya
Evo opet počelo, ekanje ja zamenilo plakanje...Rastu joj zubi...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Plakanje u snu
15.7.2015 20:30:59   
Bibilib
Moj Aki je nocas plakao u snu,verovatno je sanjao nesto jer cim sam ga uzela prestao je da place...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Plakanje u snu
17.10.2016 21:26:39   
Anck Su Nmaun
Jel se nekome desilo da beba vrisne u snu user posted image
Sad je tako zavristao da sam se sledila, potrcala sam uzela ga u ruke i on prestao..pa sta je on mogao da sanja user posted image user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Click Here