|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školske tašne
29.7.2020 22:48:50   
vonavoj
Emice,tako da..kod nas kad imaju 5 casova,torba bude kao tuc,u proseku 2 knjige i sveska po predmetu....plus voda,pernica,uzina..


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Školske tašne
29.7.2020 22:51:34   
flamingos
Da,Von,kod nas je tako.Lep je i vaš ranac.👍❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Školske tašne
29.7.2020 23:06:53   
ivaMark
J u prvom razredu je nosila samo knjigu kuci, tj radnu svesku ako u skoli ne zavrsi to sto su tog dana radili i pernicu..ako nema toga-ne nose torbe...Petkom ponesu sve i ponedeljkom vrate. Flasa za vodu im stoji u skoli, hranu ne nose...



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Školske tašne
15.8.2020 10:21:39   
Sanjalicaaa
Gde da gledam skolske torbe? 


I da li osim torbe za 1. Septembar treba da spremim jos nesto? Ili da ne kupujem nista dok ne podje u skolu. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Školske tašne
15.8.2020 10:31:29   
Ivanka 75
Sanjalice, najbolje da povedes dete u kupovinu torbe. Da ne kupis preveliku pa da se spusti previse i da ne moze da hoda lepo.


Tregeri torbe treba da budu skroz zategnuti da bi torba bila podignuta skoro do vrata i da ne visi ispod guze. Ako su predugacki dete se pod teretim naginje napred sto ne valja. 
Sve zavisi od visine deteta. 

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Školske tašne
15.8.2020 11:31:42   
branki*
U knjizarama imas.najbolje je tad 1.septembra,reci cw uciteljica sta treba sve..mada,ako imas zelju i volju,pernica uvek treba,par svezaka u linijama,kvadraticima,prazna..bojice,flomasteri,vodene..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Školske tašne
15.8.2020 13:50:06   
Ivanka 75
Ja sad kontam sta smo mi dokupili za 1. razred.


Podlogu za sto za likovno (ja isekla šarenu mušemu, jos uvek je nosi), čaša za vodu za likovno, ako im ne daju školske, četkice za vodene boje, kesa za blok, kutija za užinu i flašica za vodu. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Školske tašne
15.8.2020 14:40:42   
flamingos
Ivanka,jasam joj u knjižari kupila podlogu za  likovno,super je,a nije bila skupa.Imaće je i za ovu godinu.

Da Sanjalice,najbolje sa učiteljicom da vidite,ali svakako vam treba pernica,bojice,flonaasteri...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Školske tašne
15.8.2020 21:43:02   
Misha i Ljisha
Sanjalice nista osim torbe ne kupuj i ko sto kaze Ivanka torby obavezno s detetom. 


Npr mi nismo kupovali blok za crtanje niti nam je trebala prazna sveska i uciteljica je zahtevala sve sveske tvrdognpoveza. Dve na kvadratice i jedny na SIROKE linije. Ne na.one uskeni siroke vec samo siroke. Tako da kod svake yciteljice je razlicito

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Školske tašne
16.8.2020 9:19:00   
IvanaSK RR
Mozes da kupis ranac i pernicu sa bojicama. Nama su trebale sveske sa tvrdim povezom,velika sa uskim i sirokim linijama i dve u kvadratice. Ostale male. Sveske i te sitnice koje kaze uciteljica kupis na početku školske godine.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Školske tašne
17.8.2020 10:32:54   
Sanjica26 RR
Sanjalice, slažem se sa Ivanom. Povedi dete sa sobom i ranac da izabere i proba. Bojice i jednu obicnu olovku. Recice vam uciteljica sta vam sve treba.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Školske tašne
22.7.2021 22:50:23   
dunja RR
Da li su anatomski isto što i ergonomski?

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ovde u Jumbu nema anatomskih ranaca.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Školske tašne
22.7.2021 22:54:01   
dunja RR
Da li je bitna dimenzija?
Koji tip ranaca da gledam od ovih, molim vas za savet KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Školske tašne
22.7.2021 23:25:28   
Ana RR
Dunja, što lakši, ako mene pitaš. Mnogo knjiga nose, a još ako je i ranac težak pa to je haos. Markov prvi ranac je bio od čvršćeg materijala kako se knjige ne bi gužvale, ali nisam uopšte gledala da li je anatomski ili šta već. Tek je sad pred kraj 3.razreda počeo sam da ide, do tada smo ga mi vozili tako da ranac nije vukao sam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Školske tašne
23.7.2021 0:09:39   
Tiziana
Salazem se sa Anom.

Jos je moj savet da ima onu teleskopslu rucku da moze fino da ga vuce. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Školske tašne
23.7.2021 0:33:27   
dunja RR
Hvala Anči, dobiće ranac od ujaka, i dolaze u obzir samo sa ovog linka koji sam vam poslala, a trebamo što pre da odaberemo jer se rasprodaju. Ono što znam je da su kvalitetni. Ja ću poslati bratu par linkova ranaca koji nam se dopadaju, pa će od tih nekoliko on odabrati najbolji.
Videću da li piše negde težina. Mi ćemo ga voditi i nositi isto sigurno bar prva dva razreda.

Hvala Tizi, misliš na točkiće ili je ta ručka nešto drugo?
Videla sam na ovom sajtu i te sa točkićima.

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.7.2021 0:36:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Školske tašne
23.7.2021 7:47:04   
flamingos
Dunja,savetujem ti pulas ranac.Odličan je.Garancija dve dodine.Anđela ga je tri godine nosila i kao nov je.❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Školske tašne
23.7.2021 8:42:03   
Tiziana

Mislim na tockice i rucku koja izlazi iz ranca i podesava se visina rucke. 
Takodje mislim da mora da bude cvrsci u suprotnom od knjiga popuca po savovima. Tako smo cerki kupili u Spaniji, tj ona je birala, tetka da kupi. Ja sam jos u radnji apelovala da mislim da nece da izdrzi, ali dzaba, bile su obe navalile. Naravno iscepao se jos u prvom poluhodistu prvog razreda. Nakon toga smo kupili cvrsci, sa tom drskom, koji moze i na ledja ako treba, vise smo ga malo platili, evo kao netaknut je. 
Sin je isto u prvom dobio cvrsci ranac, ali on se stavljao na one tockice. Cela ta konstrukcija se brzo razdrndala i vec u trecem razredu je nosio na ledjima. Ali ranac je nosio  pune 4 godine.  U 5.je dobio novi.. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala Anči, dobiće ranac od ujaka, i dolaze u obzir samo sa ovog linka koji sam vam poslala, a trebamo što pre da odaberemo jer se rasprodaju. Ono što znam je da su kvalitetni. Ja ću poslati bratu par linkova ranaca koji nam se dopadaju, pa će od tih nekoliko on odabrati najbolji.
Videću da li piše negde težina. Mi ćemo ga voditi i nositi isto sigurno bar prva dva razreda.

Hvala Tizi, misliš na točkiće ili je ta ručka nešto drugo?
Videla sam na ovom sajtu i te sa točkićima.



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Školske tašne
23.7.2021 8:43:53   
Tiziana
I da, mislim da ne trebas da se zamaras time da li je ergonomski ili ne. Kad stavi pet tona knjiga, nista ne pomaze! 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Školske tašne
23.7.2021 8:47:58   
dddaca
I ja sam mislila da je bolje da ranac bude cvrsci. Nije mi uopste palo na pamet da zbog toga dobija na tezini.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Školske tašne
23.7.2021 10:57:39   
Sanjica26 RR
Rucka sa tockicima. Pogresili smo sto to nismo kupili deci. T bi trebalo danuzmemo, jer ce joj u petom biti jos teži ranac

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Školske tašne
23.7.2021 11:38:36   
IvanaSK RR
Moj sin nije hteo nikako taj sa ruckom i tockicima. Izgleda da ga je bilo sramota 😁. Ako ce neko nositi ranac prvih godinu, dve onda se i ne treba opterecivati mnogo. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Školske tašne
23.7.2021 11:53:53   
medamisko
Moj sin je nosio ranac.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Školske tašne
23.7.2021 13:18:35   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Moj sin nije hteo nikako taj sa ruckom i tockicima. Izgleda da ga je bilo sramota 😁. Ako ce neko nositi ranac prvih godinu, dve onda se i ne treba opterecivati mnogo. 


Ni Anđela nije htela taj sa točkićima.Gledam vuku deca,pa ne znasš da li he gore da nosi na leđilma ili da onako vuče.🙄


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Školske tašne
23.7.2021 13:27:11   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Moj sin nije hteo nikako taj sa ruckom i tockicima. Izgleda da ga je bilo sramota 😁. Ako ce neko nositi ranac prvih godinu, dve onda se i ne treba opterecivati mnogo. 





T nije sramota. Bas želi. Meni je to zaista super opcija  i bas mi je slatko. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here