|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školske tašne
11.8.2021 20:54:57   
vonavoj
Dunja,da nije malo tezi?

Tetka je kupila J za skolu,njen je 0.9kg i ima 2godine garanciju.
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Školske tašne
11.8.2021 20:58:41   
flamingos
Vonn,baš je lep.Bravo za tetku.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Školske tašne
11.8.2021 21:04:25   
dddaca
Super Dunja! E sad sam ja na redu da se bacim u potragu za rancem. Pa kad napravim uzi izbor da pustim gospodjicu da bira.
Ono sto sam primetila je da vecina ranceva koje sam pogledala ima neka ojacanja od debelog sundjera na ledjima. Da li je to ok?
I svi ti koji su cvrsci mi deluju teski kad ih uzmem. A ovi koji su laksi mi ne deluju dovoljno kvalitetno. Pa onda oblik. Svidja mi se ovaj sto je Dunja danas stavila, ali svidjau mi se i neki sa vise pregrada.
Pretpostavljam da se ranac uzima bar za dva-tri razreda da ga nose, ne bih da se pocepa posle godinu dana

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Školske tašne
11.8.2021 21:07:18   
dddaca
Von sad vidim tvoju poruku. Lep je user posted image . To je ta druga varijanta o kojoj sam pisala da razmisljam - sa vise pregrada. Kakv je pozadi. Ima li ta ojacanja od sundjera na ledjima?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Školske tašne
11.8.2021 21:58:14   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,da nije malo tezi?

Tetka je kupila J za skolu,njen je 0.9kg i ima 2godine garanciju.
user posted image



Sofijin je samo drugi dezen. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Školske tašne
11.8.2021 22:23:30   
vonavoj
Ovako izgleda nazad


user posted image user posted image Sanjice,kako se pokazao? Meni se bas svidja,lagan je,ima 3 pregrade,taman..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Školske tašne
11.8.2021 22:42:33   
Sanjica26 RR
Iskreno rucke su popustile i jedna se odrašila, pa sam nosila kod šnajdera. Posle toga je ok. Potpuno je isti. Nije težak što je bitno. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Školske tašne
11.8.2021 22:45:28   
Sanjica26 RR
I Sofiji je kupila tetka. 😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Školske tašne
11.8.2021 22:46:10   
vonavoj
Teske knjige...usicemo,valjda nece.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Školske tašne
11.8.2021 23:03:13   
dddaca
Hvala Von. Cini mi se da ima ta ojacanja na ledjima, to sto kazem da je od sundjera. Mozda meni samo tako deluje, ne znam koji je materijal u pitanju.
Sta pokriva garancija? Ne verujem da ce je uvaziti ako se ranac pocepa

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Školske tašne
11.8.2021 23:14:49   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Teske knjige...usicemo,valjda nece.





Ma, mislim da je sad šnajder baš ucvrstio. Tako da mu nema mrdanja. 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Školske tašne
12.8.2021 0:09:02   
dunja RR
Von pa 1100 gr, to je malo teže od vašeg, valjda nije strašno?
Ovi jeftniji su su oko 800gr.

I na naš je garancija 2 godine, dobijamo ga od ujaka, on sarađuje sa ovom firmom i kaže da su spektra ranci ekstra kvaliteta.

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,da nije malo tezi?

Tetka je kupila J za skolu,njen je 0.9kg i ima 2godine garanciju.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Školske tašne
12.8.2021 0:22:02   
dunja RR
Koliko su važne pregrade, čini mi se da ih nema u ovom našem?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Školske tašne
12.8.2021 6:53:30   
IvanaSK RR
Nama nije bilo bitno. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Školske tašne
12.8.2021 8:34:36   
Tiziana

Najbitnije je da moze sve da vam stane, mislim da vam pregrade nisu previse bitne. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Koliko su važne pregrade, čini mi se da ih nema u ovom našem?



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Školske tašne
12.8.2021 8:38:50   
vonavoj
Ja volim pregrade zbog razdvajanja knjiga i svezaka i uzine kad nosi...pernicu da odvoji... nekako mi je lakse kad su na jednom mestu sveske,na drugom knjige.

Sanjice,sto niste reklamirali😁

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Školske tašne
12.8.2021 8:52:23   
Sanjica26 RR
Pa treba da  idem u Obrenovac, a školska godina js bila u toku. Nije mi se isplatilo da se cimam. A cika šnajder me je koštao 200 dinara.😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Školske tašne
12.8.2021 9:11:05   
dddaca
Dunja, meni se ucinilo da imate neku usku pregradu, ali sad videh da je to u stvari unutrasnji dzep.
Mislim da je deci sve jedno, da ce cak vise cepati te sa pregradama kad pocnu da guraju knjige i sveske unutra, ali meni je prakticniji. Tako da i dalje ne znam sta cu. Da bar znam koji tip da gledam, da pocnem da suzavam izbor

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Školske tašne
12.8.2021 10:18:41   
Sanjica26 RR
Koliko vidim ima na tom rancu jedna pregrada napred i ima sa strane pregradice da može da se ubaci flašica, ako sam dobro primetila.

Mi sad jurimo kofer ranac za T. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Školske tašne
12.8.2021 13:27:15   
dunja RR
Vidi se na jednoj slici da ima neka pregrada koja mislim da nije integrisana, već se pomera, pa je postaviš gde želiš. I plus džepovi, unutra, sa strane.
Biće valjda ok, brat sarađuje sa njima, kaže da su neuništivi, kvalitetni.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Školske tašne
12.8.2021 15:31:34   
Didy
Dunja, Sofija ima Belmil koji ti se najviše dopao, ali si ga izbacila iz konkurencije. KlikNe znam šta im znači do 9 godina. Ona puni 10 sad, i dalje joj je dobar, a ona je baš krupna i visoka. Sve knjige joj i dalje staju. Lagan je, jednostavan, pomerio se nije za 3 godine. Sama ide u školu i iz škole (ja sam je pratila samo 1. dana) i sama nosi sve, nije se nikad žalila, stvarno je lagan i kompaktan.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Školske tašne
12.8.2021 16:06:09   
dunja RR
Joj Didy, bacaš me u dilemu sada da jvim bratu da zameni, znam da su kvalitetni jer je brat baš detaljista, i tvrdi mi da je ovo nešto najbolje na našem tržištu od torbi za školarce, verujem mu jer dugo radi ovaj posao, i već deset__ak godina prati iskustva korisnika. On mi je rekao da koji god uzmem od ovih Spektrinih neću pogrešiti, baš su dobri kaže.
I tvoje iskustvo mi znači,

Meni se zaista OVAJ najviše dopao, to je taj kao vaš.

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.8.2021 16:07:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Školske tašne
12.8.2021 16:29:10   
Sanjica26 RR
Сузи, свакако ниси и са оним погрешила који си поручила😉 И он је спектра.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Školske tašne
12.8.2021 17:10:07   
Tiziana

Ma Dunja, ni sa jednim ne bi pogresila! Na kraju krajeva ovako unapred ne mozes ni da znas da li ce njemu odgovarati ili ne, dok ne krene da ga koristi. 
Od mog sina stari ranac je bio slican, do petog ga je nosio, a tovario ga je kao lud. Mogao je i u 5. da ga nosi, ali je hteo da promeni. Sad ima neki koji zapravo mozda i nije za skolu, ali je funkcionalan. 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Сузи, свакако ниси и са оним погрешила који си поручила😉 И он је спектра.






(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Školske tašne
12.8.2021 18:10:33   
Didy
Videla sam koji si postavila. Meni je lep. Stefan je imao conect s fudbalskom loptom, ali nije toliko izdržao kao belmil Sofijin. Posle je opet uzeo conect s dinosaurusima i nosio do 6. razreda. Dečaci su detinjastiji od devojčica, oni duže nose te sa motivima. Mislim da bi Stefan i u 6. nosio dinosauruse, da mu ja nisam rekla - Mislim da je vreme za neki drugi. 🤣

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Roditelji, da li znate za pravilo 3-6-9-12?
U eri moderne tehnologije zavisnost od interneta je nažalost sve prisutnija, naročito među mladima. Kao i svaka druga b...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here