|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Školske tašne
29.7.2013 13:56:41   
Peace*
Bila sam da vidim školske tašne u obližnjoj radnji, i naravno, gledala sam one manje jer je Luka sitan i ne želim da mu tašna ide od ramena do ispod guze.

Našla sam:

user posted image

Ojačana je skroz, dakle skroz tvrda. Ide uz nju vreća za fizičko. Marka: Target (valjda) Cena: 8000din


user posted image

Ojačana dole i na leđima. I ti crni delovi od gore su malo krući. Mislim da je isto ta slovenačka marka, Ide uz nju ili vreća za fizičko ili peratonica (nisam sigurna). Target. Cena: 8000din


user posted image

Meni se ova sviđa najviše, malo mi je već user posted image user posted image user posted image od Spidermana i sličnih. Ojačana je na leđima i dnu. I čvrst je taj gornji deo što se preklapa. Domaći proizvođač, ako sam dobro zapamtila, iz Vranja. Cena: oko 4300din.

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Školske tašne
29.7.2013 20:30:27   
New Mom
Je l se Luka izjasnio? user posted image
Meni neko treća deluje najpraktičnije. Šta znam, ipak se to mora i pipnuti a i kontam da dete treba da je proba.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Školske tašne
30.7.2013 8:39:16   
Peace*
Nije još. Iskreno, ne planiram da mu dam da mnogo bira. Cene variraju od 1700 do 9000din i nisam voljna da plaćam sliku Spidermana.

Bila sam i do Stylosa, samo da prebacim slike na komp pa ću i to okačiti.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Školske tašne
30.7.2013 8:42:17   
Peace*
Ova košta 1700din. MM je naravno prevrnuo očima, a ja sve razmišljam da bih mogla to kupiti, da prvi razred vuče tašnu, dok ne ojača, i da mi ne bude žao da je posle prvog razreda bacim u đubre.

user posted image


A ove su one skroz tvrde (kao Spiderman gore), samo upola cene, oko 3500din su:

user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Školske tašne
30.7.2013 12:02:40   
New Mom
Imaš dole kod mene Gatarić, vidi šta i oni imaju.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Školske tašne
30.7.2013 12:13:42   
Peace*
Dole kod tebe... hm... gde bi to bilo? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Školske tašne
30.7.2013 12:19:13   
Peace*
našla sam katalog. KLIK

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Školske tašne
30.7.2013 13:11:17   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Peace*

Dole kod tebe... hm... gde bi to bilo? user posted image

Novosadskog sajma kod Petefi Šandor osnovne škole.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Školske tašne
30.7.2013 13:12:40   
Peace*
Uroša Predića 16.

Tako piše na netu?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Školske tašne
30.7.2013 13:14:16   
New Mom
Da, to je na ćošku te dve ulice, ali izlog je ka N.Sajma.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Školske tašne
30.7.2013 13:14:50   
Peace*
Poslala sam muža da ode da vidi. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Školske tašne
30.7.2013 22:12:45   
Bebilina
Ja o ovom razmiljam jer kod nas postoji skolska torba u bojama i sa amblemom skole, i obzirom na koriscenje (ne vuku tonu knjiga kuci) jedna izdrzi kroz citavu osnovnu. E posto imam devojcicu pitam se koliko ce vremena da prodje pre nego trazi neku "modernu". Zato razmisljam da joj odmah uzmem neku takvu, oni "postarski" modeli su in, koliko primecujem.
Ali ima vremena, mislim da nam tek od sledece godine treba, do tad samo torbica za knjige, a ta je skolska, tu nisam imala sta da mozgam oko modela user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Školske tašne
31.7.2013 11:49:01   
Peace*
Pa sad nisam razumela. Jel nose knjige kući ili ne?

Ja nisam sigurna da su poštarske dobre za tako male. Ipak su na jedno rame (ako mislimo na isto).

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Školske tašne
31.7.2013 16:03:46   
Bebilina
Nose trenutno 2 knjizica za (da tako nazovem) knjizevnost i poneki radni list isl. Za to imaju rucnu tanku torbicu. Ta im je dovoljna i ove godine, od sledece ce vec imati par knjiga da nose kuci, pa tad veca. S tim sto njihovo nosenje znaci da mama ili tata nose jer ih mi i vodimo i dovodimo. Znaci koju torbu da sebi kupim? user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Školske tašne
31.7.2013 16:20:30   
Maya21
Tasho dodji do Merkura ako imas vremena, user posted image tu ja sad radim a imamo ogroman izbor skolskih ranaca i tasni... mozes da procunjas na netu. firma je spektra,samo sto su tamo vp cene bez pdv...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Školske tašne
1.8.2013 14:55:56   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Bebilina

Znaci koju torbu da sebi kupim? user posted image


user posted image

O tome nisam razmišljala...




_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Školske tašne
1.8.2013 15:01:15   
Peace*
Hvala Maya. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Školske tašne
1.8.2013 15:15:04   
Figaro88
Ja jos o ovome ne razmisljam,ali kupovala sam sa mamom malom bratu torbu i bilo nam je bitno da je ojacana,da su kaisevi siroki,i da je na oba ramena zbog kicme.I cene su uzas,ali tu bas i ne treba stedeti.I glupo mi je ovo sa Spajdermenom,ranac ce mozda nositi i dve,tri godine,a tada mu mozda vise to nece biti zanimljivo.
I strasno je to koliko klinci knjiga kod nas moraju da vuku,bude mi tesko da podignem bratov ranac,a pola od tih knjiga koje vuku bezveze ne koriste skoro uopse,ali moraju da nose ako im zatrebauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Školske tašne
1.8.2013 15:25:04   
Peace*
Meni se najviše dopada ova treća što sam postavila (hot moves). Vodila sam i mm juče da vidi, i njemu se sviđa. Sada još da odemo sa Lukom... user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Školske tašne
1.8.2013 21:31:45   
Bebilina
Mama i ja smo ovde bratanicama kupile ranceve na tockice i kostali su po 15ak € i to kvalitetni, markirani. Sad sam gledala Converse da im uzmem postarske, ne za skolu, vec za treninge isl i one su bile €15. Za nesto sto se menja sezonski to mi je i realna cena. A nismo uzimale junake iz filmova isl jer sam ja na to alergicna. Mora tako sta sa stampom mnooooooogo da bude interesantno da bih kupila user posted image Jedino mi se superman znak dopada i toliko, slike, stampa, jok. Jadna moja deca user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Školske tašne
2.8.2013 15:43:42   
Anck Su Nmaun
Mi tek sad kupujemo ove prve male rancice za vrtic user posted image , bas smo Hani juce kupili ranac-Miki, sva je medena onako sicusna s rancem user posted image

A znam da je moja drugarica platila komplet ranac sa punom peronicom (sve sto im je potrebno za prvi razred) 5 000... samo sam rekla, majko moja kako deru user posted image

A to za nosenje knjiga, secam se da su i nama kao deci otpadala ramena od knjiga, svasta traze jadnoj decici da nosaju u skolu ! Bar da naprave ormarice, kao na zapadu..preteruju!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Školske tašne
2.8.2013 18:14:28   
gagana83
Jooj Luka je djak prvak user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Školske tašne
9.8.2013 15:12:09   
Jeca.V
Devojke da ne bude reklama,mi vec trecu torbu kupujemo u Metrou.Targetovi rancevi su jeftiniji u proseku za 2000 dinara u odnosu na knjizare!user posted image

< Poruku je uredio Jeca.V -- 9.8.2013 15:20:30 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Školske tašne
12.8.2013 9:54:46   
Peace*
Evo, do kraja sam uzela Herlitz.

Probali smo sve redom, ili visi, ili treba da pridržava, ili ga kolje, ili je stavljanje sveske mnooogoo komplikovano jer se ispod poklopca nalazi još i cipzar... Elem...

KLIK

Uzeli smo ovu FLEXI, u dnu stranice ima i snimak, pa tamo imate dezen sa dinosaurusom.

< Poruku je uredio Peace* -- 12.8.2013 9:56:41 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Školske tašne
12.8.2013 12:06:40   
Peace*
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here