|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
25.11.2010 21:36:26   
Anoniman
Shishiceuser posted image
Kod nas je obrnutouser posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
25.11.2010 21:44:29   
Shishica
LuDJakinjo! user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
25.11.2010 21:46:35   
Anoniman
Ma hormoniuser posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
18.1.2011 14:35:42   
bebać

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje isuvise me je bilo sramota da se javim pod svojim nikom.MM je nenormalan .Stalno trazi seks.U stanju je citavu noc voditi ljubav posedam puta ,ustajem ujutru slomljena to me vise iscrpljuje.Razgovarala sam sa njim o tome on kaze da je to sve njemu normalno.A ja vise ne mogu tako.....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

neki me smijeh opalio ama baš....draga moja bolje i da je nezasitan nego da ga moliš da te je....euser posted image

pa ne...najbolje je idealno umjereno,ali ako ne može bolje i ovo prvo nego drugouser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 11:06:34   
valenti
citala sam teme i napokon resih se da moj problem postavim ovde.moj m takodje je stalno zainteresovan za seks,on uvek moze i kad je umoran i kad je nervozan i kad mu se spava,uglavnom uvek bi mozda i ponekoliko puta na dan...da mu se moze.stalno govori da me voli,kako ga uzbudjujem,da mu nikad necu dosaditi ,da bi me stalno ...dovoljno je da me dotakne rukom i vec je napola gotov.
rekleste bi,pa to je super,tako i treba al tu nastaje problem..sto ja ne mogu u tome da ga pratim.jednostavno ne mogu,nemam takvu zelju ,volim ga i sve al ja se toliko ne uzbudjujem,meni cesto treba duga predigra da dozivim orgazam ,a ima dana kad stvarno zelim i uvek bude super a ima dana kad nemogu ni da pomislim.oko toga smo se cesto prepirali,on cesto kaze da ga ja dovoljno ne volim,da ga volim uvek bi ga zelela..al nije tako,samo je moj organizam il hormoni drugacili od njegovih.meni kad je dovoljno jedanput sedmicno al da to bude bas bas dobro i od toga mogu da zivim sedam dana al njemu to nije dovoljno..pa cesto moram da radiim to zbog njega,pa cesto odglumim orgazam il moram samoj sebi da pomognem forsiranjem klitorisa,a cesto i samo njega oralno da zadovolim .to me ponekad stvarno ljuti,sto moram to da radim protiv svoje volje,sto on nema razumevanja zamene...a mozda sam ja stvarno u problemu,mozda ja nisam kao druge,,,,,,,,jesam li ja normalna.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 11:19:03   
degu
valenti naravno da si normalna, retko ko je željan seksa svaki dan. Meni je lično dovoljno 2-3 puta nedeljno, nekad jednom, kako kad. Žene se razlikuju od muškaraca po tom pitanju, mi moramo potpuno biti rasterećene da bi smo uživale u sexu, jer često ne možemo da se isključimo od svakodnevnih problema. Muškarci se mnogo lakše isključuju od nas.

Iskreno ne znam koji koristan savet da ti dam, sem da razgovaraš s' mužem i pokušaš da mu objasniš da i ti njega želiš, ali da ne možeš baš toliko često to da radiš, da ti ne prija.
Pa to nema veze sa ljubavlju, naravno da ga voliš. Volim i ja mog, pa ga ne želim stalno.
Ljubav je i maženje, ljubljenje, razgovor, poštovanje, razumevanje i svako kvalitetno zajedničko iskorišćeno vreme.



_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 13:43:49   
valenti
kako si i mi legla na srce sa ovim recima kao melem na ranu.skoro da sam sebe ubila u pojam da ja nisam ko druge,da meni nesto fali.tacno je sve tako....hvala ti.user posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 14:08:32   
degu
Nema na čemu draga, samo pričaj sa mužićem, i reci mu da ljubav obuhvata mnogo toga, a ne samo sex. user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 15:06:40   
vukosava
Mislim da nemaju svi isti libido definitivno. Moj jedan bivsi je isto tako mogao po x puta (necu namerno da stavim broj po meni je prevelik) dnevno a dnevno 3 x min. Meni je to bilo previse, pogotovu sto sam dobijala upale besike koju inace zovu i bolest medenog meseca...


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 15:35:52   
Verus
meni se cini da su svi muzevi nezasiti u sexu, samo se neki lakse kontrolisuuser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 15:39:37   
degu
user posted image
a šta će uvek im nekako prevagne ta druga glava user posted image
pa onu prvu kao da nemaju

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 15:41:59   
Verus
bas takouser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 15:42:32   
Didy
Moj je mrtav-hladan prema meni od kako sam trudna. Tako je bilo i prošli put.user posted image Inače je mogao x puta na dan. Grozan osećaj.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 15:59:36   
Verus
Didy, ima nesto u vezi trudnoce sto vecini bude ili cudno, ili jednostavno strah da ne povrede bebu, iako logicki znaju da se to ne desi bas tako...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 16:11:52   
AndreaK
valenti i kod mene je ISTA situacija... a volim mm i zelim ga kao prvog dana, samo ja vise nisam ista, mnogo toga se promenilo posle dva porodjaja... nemam vise toliko energije, samim tim ni seksualne energije... cesto sam imala probleme "dole" pa mi i to ubije zelju...

a on bi stalno mogao... user posted image


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 19:13:11   
valenti
e drage zene,hvala sto ste mi dale do znanja da nisam igla u senu,i da ne prihvatam to kao svoj problem,vec da je to definitivno tako...kad bih ja imala toliko snage i energije da njega pratim ja bi se stidela same sebe,jednostavno mi to nije zenstveno ipak su muskarci razlicitiji od zena...zeni treba paznja ,neznost lepa rec ,razumevanje ..bar ja tako gledam na ljubav...smeta mi to sto ponekad mada u sali kaze ,,,ako ti neces nacicu koja hoce,,,kao hoce da me trgne da me zaplasi...al ja nemogu protiv svoje prirode ,nemogu i necu zarad toga da se primoravam....

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 19:16:12   
Olga75
necu da mracim i filozofiram ali kako godine braka a bogami i zivota prolaze testosteron opada i seks se smanjuje
mi ako se doVatimo 2 - 3 puta mesecno onda smo bas preterali
i matori moze samo da peva : nekad sam mogao triput na dan nekad sam mogao ceeesto user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 19:26:52   
valenti

=smiley36.gif]user posted image user posted image user posted image user posted image


pa verovatno da je tako,,,,al sam se nasmejela jer mm se cesto sali na racun toga i kaze ....koristi me budalo dok jos mogu...ko zna za koju godinu sta moze da me snadje pa ces se kajat........user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 19:34:16   
Ana*
i mm hoce i moze svaki dan barem 2 puta dnevno, zavisi od slobodnog vremena... ja ne mogu da pratim taj njegov tempo ali mu rado pomognem koliko mogu pa zovemo malo njegovu Desanku u pomoc pa malo moju user posted image user posted image user posted image ... na kraju svi srecni i zadovoljni - zadovoljeni... inace, mislim da zena ne treba previse da odbija muza i obrnuto a znate i ono "i ogradu ako ne kreses redovno ode kod komsije" user posted image

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 19:35:12   
Verus
ju, kad bih jos imala vremena za 2x na dan!  pih!! nema sajeuser posted image

(odgovor članu Ana*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 19:43:39   
Ana*
eh Verus i ja takodje, pored Helene dobro da uspemo i jednom dnevno. Al zato zivela Desanka user posted image mog muza, na nju nisam ljubomorna user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 19:45:27   
valenti
pa ima istine ana u tome sto si rekla netreba zena da odbija muza toliko...ali ja u ,,mojim danima,,znaci kad ja njega ne odbijam onda se potrudim da to stvarno bude ekstra i za pamcenje da zadovoljim i njega i sebe ...znaci onda kad me ima bas me ima ...jer ja njega volim i zelim da ostvarim svaku svoju fantaziju...i ne plasim se da ce otici kod druge....

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 20:08:50   
vukosava
Valenti, koliko ti muz ima godina?

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 20:13:05   
degu
"i ogradu ako ne kreses redovno ode kod komsije"


user posted image user posted image
e ovo je dobro

Ma valenti opusti se, što kaže Ana, igraj se sa mužićem, ako ti ne možaš, pomozi mu, malo ti, malo on, tvoja, njegova Desanka i da ne nabrajam dalje i svima dobro.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Moj muz nezasitan u seksu
20.7.2011 20:18:41   
Lu
Ja ne znam šta je tim muškarcima, očito da imaju više u gaćama a manje u glaviuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here