|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 90 91 [92]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kamperski vodič za porodilište
27.2.2019 16:37:49   
Sanidej
U Frontu bebe nose gore benkicu, dole su umotane u tetra pelenu, mogu da mrdaju nogama i lepo su uskuskane..

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Kamperski vodič za porodilište
27.2.2019 16:43:26   
dunja RR
Hvala žene!

Jel ima još neko da se pakuje dan pred odlazakak u bolnicu user posted image

Inače radim još, evo postavljam banere neke :-)

Posle kupanjac, i to je valjda to, pa da se mazim dugo sa sinkom user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Kamperski vodič za porodilište
27.2.2019 16:47:32   
veselicaa
Dunja jos nisi na trudnickom user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Kamperski vodič za porodilište
12.6.2019 15:15:05   
nata11
Pomoć.


Koliko pelena nosite u porodiliste za porodjaj CR? Nikako da sve smestim. Kupila sam ono pakovanje od 54 kom i ono zauzme skoro ceo kofer. 

_____________________________





(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Kamperski vodič za porodilište
12.6.2019 15:22:10   
Maraj
Nato ostavi to pakovanje kuci a za porodiliste ponesi ono najmanje pakovanje. Ako ti zafali, lako ce ti tvoji doneti.
I jos nesto...ja sam imala 2 torbe
Jedna torba je bila za mene..nju sam odmah nosila sa sobom, na prijemu u porodiliste. Druga torba ne bila za bebu , i nju sj mi doneli nak9n porodjaja , da ne vucaram sa sobom tamo pelene,vl.maramice,pavlovicevu...a to mi ne treba pre porođaja user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Kamperski vodič za porodilište
12.6.2019 15:36:48   
bubulence
Nato ne znam kako je kod vas. U NS ide valjda 6-8 za dan. Poneses za 2,3 dana, ostalo ti donose naknadno. Ne moras sve od jednom poneti


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.7.2019 17:55:45   
nata11
Pored stvari koje vec imamo na prethodnim stranama evo spiska onih koje su meni bile korisne  a nisam se set_ila spakovati odmah:


-pampers za odrasle (kod nas je praksa da nakon CR stave pampers i unutra 2 mrezasta uloska i iste menjanju zenama 3x dnevno) -tetra pelene vise komada (za sve, brisanje bebe, povijanje bebe...) - rezervni bodic za bebu (u nasem porodilistu je bila uzasna guzva i bukvalno smo dobijali po 1 benkicu dnevno) -cucla za bebu, mada je moja ne voli (kada mleko donose na 3 sata a beba je gladna posle 2 i te kako korisno) -pribor za izmuzavanje (pumpica i flasica) -sprej voda za osvezavanje-podloge za wc solju (gomilaaaa istih) 




_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Kamperski vodič za porodilište
6.7.2019 19:33:34   
doramar11
Prvi put cujem da porodilje nose pelene.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Kamperski vodič za porodilište
16.7.2019 16:35:04   
bubulence
Kao spakovala sam torbu. Kofer. Jedva, zakopcala a nisam, stavila vodu ni grisine... Ne znam gde bih jos i to ubacila


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Kamperski vodič za porodilište
16.7.2019 16:37:14   
Ana RR
Bubi, ti usitnila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Kamperski vodič za porodilište
16.7.2019 17:49:39   
MimaKos
Bubulence, u kesu, i ne zaboravi plazmu, mene je to bas cupalo :)


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2286
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 90 91 [92]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 90 91 [92]
Idi na:







Ana RR: Moja porođajna priča
Tražim ga očima, babica ga umotava i dodaje mi to malo, čupavo klupko, i istog trenutka kada ga stavljam na sebe on pres...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Click Here